star-full star-empty star-half balance money calendar file check star-full star-empty star-half balance money calendar file check

Opinie o Ratka.pl

Firma pożyczkowa

Chcesz złożyć wniosek o pożyczkę w Ratka.pl? Zanim to zrobisz, zobacz co na temat tej firmy mówią klienci! Ten artykuł powstał w oparciu o opinie osób, które już wcześniej wnioskowały o pożyczkę ratalną i ją otrzymały. Przekonaj się, czy pożyczka w Ratka.pl jest wyborem dla ciebie!

Weź pożyczkę w Ratka.pl

Kiedy pożyczka w Ratka.pl się opłaca?

Pożyczka ratalna jest alternatywą dla kredytów bankowych. Jeśli jesteś osobą, której bank odmówił udzielenia pożyczki np. ze względu na niską zdolność kredytową, to tego typu rozwiązania jest zdecydowanie lepsze niż chwilówka, którą trzeba spłacić w ciągu 30 dni. Ratka.pl daje czas od pół roku nawet do dwóch lat i to w przypadku niewielkich kwot, bo od 1000 do maksymalnie 5000 zł.

Ratka.pl to doskonała opcja dla osób młodych, którym banki często odmawiają kredytu ze względu na ich wiek. Pożyczkodawca swoją ofertę kieruje dla osób, które ukończyły 20 lat. Podobnie jest w przypadku seniorów – bo Ratka.pl daje szansę na pożyczkę pożyczkobiorcom do 80 roku życia. Kryterium wiekowe stosowane przez firmę jest jednym z najszerszych dostępnych na polskim rynku.

Wnioskowanie o pożyczkę w Ratka.pl opłaca się też wszystkim, którym zależy na oszczędzeniu czasu. Cały proces nie trwa długo, wystarczy tylko wypełnić formularza, ewentualne przesłać niezbędne zaświadczenia oraz zweryfikować swoją tożsamość. Firma słynie również z błyskawicznych decyzji – dlatego niemal od razu po weryfikacji, klient dowie się, czy otrzyma pożyczkę, czy też jego wniosek został odrzucony.

Zalety i wady pożyczania w Ratka.pl

Obiektywna opinia na temat firmy pozwala na podjęcie właściwej decyzji o tym, czy wnioskować o pożyczkę, czy też szukać innej oferty. Dlatego postanowiliśmy się przyjrzeć wadom i zaletom pożyczki ratalnej w Ratka.pl.

Zalety:

 • Możliwość pożyczania przez osoby młodsze (po 20 roku życia), jak i starsze (do 80 lat),
 • niskie oprocentowanie pożyczki,
 • krótki i treściwy wniosek kredytowy,
 • przejrzysta strona www,
 • możliwość kontaktu za pośrednictwem telefonu, maila oraz czatu,
 • wysoka przyznawalność pożyczek ratalnych,
 • szeroki okres kredytowania (od 6 do 24 miesięcy).

Weź pożyczkę w Ratka.pl

Wady:

 • Konieczność uiszczenia opłaty administracyjnej i przygotowawczej,
 • wąski zakres gotówki, którą można pożyczyć (maksymalnie do 5000 zł),
 • konieczność posiadania stałego dochodu,
 • długi czas oczekiwania na decyzję,
 • brak weryfikacji tożsamości online,
 • firma sprawdza klientów w bazach kredytowych.

Zobacz, jak wziąć pożyczkę w Ratka.pl!

Opinie o pożyczaniu w Ratka.pl … czyli co o firmie mówią sami klienci

Sowa Finansowa tę część serwisu oddaje w ręce klientów Ratka,pl. Staramy się nie interweniować w treści pozostawianych przez was komentarzy – ograniczamy jedynie przeginanie z tzw. hejtowaniem, spamem i przesadną „łaciną” :) Mamy świadomość, że opinia prawdziwych klientów Ratka.pl ma bardzo duże znaczenie dla każdego, kto zastanawia się nad pożyczką ratalną w tej firmie. Liczymy zatem na waszą wylewność i szczerość. Powiedz co myślisz, jakie masz doświadczenia i daj dobrą radę innym.

Podziel się swoją opinią o marce Ratka.pl i napisz jakie masz doświadczenia z pożyczaniem w tej firmie. Wiele osób czeka na twoją opinię.

Umieszczane przez klientów opinie o Ratka.pl stanowią jedno z kryteriów oceny tej firmy w naszej porównywarce.

Ocena: 4.25 (89 głosów)
avatar
HIT!
1 000
od 100 zł do 3000 zł
30 dni
od 5 dni do 45 dni
0
RRSO: 0%
1 000
od 500 zł do 2000 zł
30 dni
od 7 dni do 30 dni
0
RRSO: 0%
1 000
od 200 zł do 3000 zł
30 dni
od 1 dnia do 30 dni
0
RRSO: 0%

Dodaj komentarz

avatar