star-full star-empty star-half balance money calendar file check star-full star-empty star-half balance money calendar file check

Jak wziąć pożyczkę w Rata na Plus? Wnioskujemy o gotówkę online

Jak wziąć pożyczkę w Rata na Plus? Wnioskujemy o gotówkę online

Pożyczka w Rata na plus dostępna jest online. Nie trzeba więc nawet ruszać się sprzed komputera, by otrzymać gotówkę. Cała procedura wnioskowania jest bardzo łatwa i wygodna. Wystarczy wypełnić wniosek i przejść weryfikację tożsamości. Podpowiemy, jak to zrobić – przygotuj tylko dowód osobisty, telefon komórkowy oraz numer rachunku bankowego.

Ta oferta na naszej stronie jest obecnie nieaktualna. Sprawdź aktualne oferty pożyczek ratalnych oraz chwilówek.

Weź pożyczkę w Rata na plus

1.     Określ parametry pożyczki

Za pomocą intuicyjnego suwaka można określić, jaką kwotę chcemy pożyczyć (od 600 zł do 5 000 zł) oraz na ile rat będzie ta kwota rozłożona (oferowany jest okres kredytowy od 2 do 12 miesięcy). Od razu możemy się też zapoznać ze szczegółowymi kosztami pożyczki, wysokością pierwszej raty, RRSO, całkowitą kwotą do spłaty oraz całkowitym kosztem pożyczki. Do naszej dyspozycji jest także reprezentatywny przykład pożyczki, formularz informacyjny oraz harmonogram spłat.

2.     Podaj swoje dane osobowe

Aby móc złożyć wniosek w Rata na plus, konieczne jest zarejestrowanie się w systemie pożyczkodawcy. Aby to było możliwe, musimy podać swoje dane osobowe, takie jak:

  •         imię i nazwisko,
  •         numer PESEL,
  •         serię i numer dowodu osobistego,
  •         e-mail,
  •         numer telefonu komórkowego.

Po prawej stronie cały czas widoczne jest podsumowanie wybranych przez nas parametrów oraz szacowanych kosztów pożyczki.

3.     Wypełnij wniosek pożyczkowy

To najważniejszy krok w całym procesie wnioskowania o pożyczkę. Rata na plus poprosi nas o podanie danych adresowych (adres zamieszkania: ulica, numer domu i mieszkania, kod pocztowy, miejscowość oraz adres korespondencyjny, o ile różni się od adresu zamieszkania). Pożyczkodawca chce poznać naszą sytuację finansową. Musimy zatem poinformować go o:

  •         formie zatrudnienia (umowa o pracę na czas określony/nieokreślony, umowa o dzieło, umowa-zlecenie, student, gospodyni domowa, bezrobotny/-a, inny),
  •         stanowisku pracy,
  •         miesięcznym dochodzie.

Wymagane będą także dane do weryfikacji tożsamości dotyczące posiadanego przez nas konta bankowego: bank, w którym mamy własny, samodzielny rachunek oraz numer tegoż właśnie rachunku. Na koniec musimy także zaakceptować wymagane zgody marketingowe i administracyjne.

4.     Zweryfikuj swoją tożsamość

Pożyczkodawca musi sprawdzić, czy dane podane przez nas we wniosku są prawdziwe. Dlatego każdy składający wniosek w Rata na plus musi zweryfikować swoją tożsamość. Można to zrobić na dwa sposoby:

  •         za pomocą specjalnej aplikacji wystarczy zalogować się do swojej bankowości internetowej – pożyczkodawca sprawdzi, czy dane widniejące na rachunku są zgodne z tymi podanymi we wniosku, jest to rozwiązanie w pełni bezpieczne i natychmiastowe, przyśpieszające decyzję oraz przelew gotówki;

  •         poprzez przelew weryfikacyjny – to dłuższa metoda, polegająca na wykonaniu przelewu ze swojego konta bankowego na rachunek pożyczkodawcy, przelać należy kwotę w wysokości 1 grosza, bank sprawdzi, czy dane widniejące jako nadawcy są tożsame z tymi widniejącymi na wniosku.

5.     Oczekuj na decyzję pożyczkodawcy oraz na przelew gotówki

Jeśli przeszliśmy pomyślnie weryfikację, to pożyczkodawca podejmuje decyzję o przyznaniu nam pożyczki na podstawie analizy naszej historii w bazach kredytowych oraz zdolności kredytowej. Jeśli spełnimy wszystkie wymagania, otrzymamy SMS-a z informacją o przyznaniu nam pożyczki. Przelew z gotówką zostanie natychmiast wysłany na nasze konto – możemy go otrzymać już po 15 minutach od otrzymanej decyzji.

Więcej o Rata na plus

Raty w 15 minut, spłata na czas

Pożyczka w Rata na plus to minimum formalności. Bardzo szybko możemy otrzymać decyzję i gotówkę. To jednak jeszcze nie wszystko – od teraz musimy pamiętać o terminowym spłacaniu rat. Jeśli nie dopełnimy tego obowiązku, pożyczkodawca naliczy nam karne odsetki. Niespłacanie pożyczki z kolei będzie wiązać się ze sprawą w sądzie i egzekucją komornika. Lepiej tego uniknąć!

Zobacz, co o Rata na plus mówią dotychczasowi klienci tej firmy

Weź pożyczkę w Rata na plus

Ocena: 4.00 (290 głosów)
avatar
100% online
Pożyczasz 500
od 500 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
Pożyczasz 500
od 100 zł do 1500 zł
Okres 30 dni
od 7 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
Pożyczasz 500
od 200 zł do 5000 zł
Okres 30 dni
od 10 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
0 0
Article Rating
guest
0 komentarzy

0
()
x