star-full star-empty star-half balance money calendar file check star-full star-empty star-half balance money calendar file check

Opinie o Rata na plus

Opinie o Rata na plus

Chcesz złożyć wniosek o pożyczkę w firmie Rata na plus, ale nie jesteś pewien, czy to dobry pomysł? Zapraszamy do zapoznania się z naszym, artykułem. Sprawdziliśmy wady i zalety oferty Rata na plus, a także oceniliśmy jej atrakcyjność – a wszystko to na podstawie  fanatycznych opinii klientów tej firmy. Zobacz, co inni myślą o tej ofercie i podejmij decyzję!

Weź pożyczkę w Rata na plus

Dla kogo pożyczka w Rata na plus się opłaca?

Rata na plus oferuje pożyczki ratalne, które z powodzeniem mogą być alternatywą dla kredytów bankowych. Wiele osób nie posiada zdolności kredytowej, by otrzymać gotówkę w banku, albo są odrzucani z powodu braku stałej pracy lub negatywnej historii kredytowej. W Rata na plus nie ma aż tak restrykcyjnych wymogów dla wnioskujących o pożyczkę – mogą ją dostać osoby zatrudnione na umowy śmieciowe czy z niskim zarobkiem, nieakceptowanym w bankach.

Z oferty Rata na plus warto też skorzystać, jeśli nie stać nas na chwilówkę. Szybkie pożyczki należy spłacić po 30 dniach (czasami okres kredytowy wydłużony jest do 45 lub 60 dni), co w przypadkach sum powyżej 1000 zł jest praktycznie niemożliwe. Lepiej więc rozłożyć pożyczkę na raty, a nawet zawnioskować o wyższą sumą (w Rata na plus nawet o 5 000 zł), co jest niemożliwe w przypadku chwilówek.

Minimum formalności dla każdego

Wnioskowanie o pożyczkę w Rata na plus nie zajmie zbyt wiele czasu. Złożenie wniosku potrwa kilku minut, do tego błyskawiczna weryfikacja tożsamości i gotówkę możemy mieć już po 15 minutach na swoim koncie. Formalności ograniczone są do minimum, a pożyczkę można wziąć online, bez wychodzenia z domu.

Oferta Rata na plus kierowana jest zarówno do osób młodych, jak i starszych. O pożyczkę mogą wnioskować już osoby od 21 do 73 roku życia – w wielu bankach ten limit jest o wiele bardziej restrykcyjny.

Wady i zalety pożyczki w Rata na plus

Nie ma co koloryzować – każde rozwiązanie ma swoje mocne, jak i słabe strony. Grunt to poznać je wszystkie i ocenić ostateczną atrakcyjność pod kątem własnych potrzeb. Na podstawie opinii klientów Rata na plus określimy, jakie są wady i zalety tej oferty. Uważasz, że powinniśmy rozbudować tę listę? Poinformuj nas o tym w komentarzu – z pewnością uzupełnimy nasze zestawienie o Twoje uwagi.

Zalety:

 •         minimum formalności,Baner reklamowy Rata na plus
 •         szybka decyzja o przyznaniu pożyczki i natychmiastowa realizacja wypłaty gotówki,
 •         intuicyjna strona internetowa,
 •         wysoka górna granica wieku (73 lata),
 •         możliwość wcześniejszej spłaty pożyczki,
 •         dogodny okres kredytowy (od 6 do 24 miesięcy),
 •         możliwość składania wniosku online przez całą dobę,
 •         możliwość wnioskowania o pożyczkę w weekendy,
 •         dogodne godziny pracy firmy w tygodniu oraz w weekend,
 •         firma nie sprawdza BIK-u,
 •         brak wymaganych zabezpieczeń,
 •         marka sprawdzonego i znanego pożyczkodawcy.

Weź pożyczkę w Rata na plus

Wady:

 •         niska kwota maksymalna pożyczki ( 5 000 zł),
 •         wysoka dolna granica wieku (21 lat),
 •         firma sprawdza rejestry dłużników,
 •         brak darmowej pożyczki,
 •         stosunkowo wysoki koszt pożyczki
 •         do otrzymania pożyczki niezbędne jest aktualne zatrudnienie.

Zobacz, jak wziąć pożyczkę w Rata na plus

Opinie o Rata na plus, czyli oddajemy głos klientom

Sowa Finansowa tę część serwisu oddaje w ręce klientów Rata na plus. Staramy się nie interweniować w treści pozostawianych przez Was komentarzy – ograniczamy jedynie przeginanie z tzw. hejtowaniem, spamem i przesadną „łaciną”. Mamy świadomość, że opinia prawdziwych klientów Rata na plus ma bardzo duże znaczenie dla każdego, kto zastanawia się nad pożyczką w tej firmie. Liczymy zatem na Twoją wylewność i szczerość. Powiedz co myślisz, jakie masz doświadczenia i daj dobrą radę innym.

Weź pożyczkę w Rata na plus

Umieszczane przez klientów opinie Rata na plus stanowią jedno z kryteriów oceny tej firmy w serwisie Sowa Finansowa.

Podziel się swoją opinią o Rata na plus i napisz jakie masz doświadczenia z pożyczaniem w tej firmie. Wiele osób czeka na twoją opinię.

Zaznacz, na ile w skali od 1 do 5 oceniasz usługi Rata na plus:

[kkstarratings]

Ocena: 4.05 (270 głosów)
avatar
HIT!
1 000
od 100 zł do 3000 zł
30 dni
od 5 dni do 45 dni
0
RRSO: 0%
1 000
od 500 zł do 2000 zł
30 dni
od 7 dni do 30 dni
0
RRSO: 0%
1 000
od 200 zł do 3000 zł
30 dni
od 1 dnia do 30 dni
0
RRSO: 0%

Dodaj komentarz

avatar