star-full star-empty star-half balance money calendar file check star-full star-empty star-half balance money calendar file check

Jak wziąć pożyczkę w Rapida Money? Krok po kroku składamy wniosek

Firma pożyczkowa

Poznałeś ofertę Rapida Money, znasz jej słabe i mocne strony. Podejmujesz więc decyzję o złożeniu wniosku w tej firmie. Nie wiesz, od czego zacząć? Przygotuj dowód osobisty, usiądź wygodnie o przejdź całą procedurę z naszą pomocą! Zobacz, jak szybko możesz pożyczyć do 25 000 zł w Rapida Money.

Ta oferta na naszej stronie jest obecnie nieaktualna. Sprawdź aktualne oferty pożyczek ratalnych oraz chwilówek.

1. Określ parametry pożyczki

Zaczynamy od jasnego określenia, ile i na ile chcemy pożyczyć. Możemy wnioskować o gotówkę w wysokości od 5000 zł do maksymalnie 25 000 zł. Do wyboru mamy trzy okresy kredytowe – 12, 24 lub 36 miesięcy. Po zaznaczeniu interesujących nas parametrów od razu możemy zapoznać się z szacowanymi kosztami pożyczki: RRSO, wysokością miesięcznej raty, prowizją, oprocentowaniem, wysokością opłaty administracyjnej oraz całkowitym kosztem. Jasno i uczciwie mamy wszystkie opłaty określone i podane do naszej wiadomości. Teraz, jeśli jesteśmy już zdecydowanie, możemy przejść do składania wniosku.

2. Wypełnij wniosek kredytowy

Pożyczkodawca prosi nas o podanie naszych danych osobowych i kontaktowych:

  • imienia i nazwiska,
  • numeru telefonu,
  • adres e-mail,
  • numer PESEL,
  • numeru dowodu osobistego,
  • adresu zamieszkania (miasto, ulica, numer domu, kod pocztowy).

Po wypełnieniu tych pól możemy przejść do kolejnego kroku.

3. Zapoznaj się z treścią dokumentów i podpisz je

Po wypełnieniu wniosku pożyczkodawca daje nam czas na zapoznanie się z dokumentami dotyczącymi pożyczki:

  • formularzem informacyjnym,
  • warunkami umowy pożyczki,
  • ważnymi informacjami dotyczącymi pożyczki,
  • umową pożyczkową.

Jeśli wszystko jest dla nas jasne i ze wszystkim się zgadzamy, musimy zaznaczyć zgody administracyjne oraz marketingowe, a także podpisać dokumenty, wpisując swoje imię i nazwisko w odpowiednie pole. Wniosek zostanie wysłany do Rapida Money i poddany analizie.

4. Oczekuj na kontakt telefoniczny pożyczkodawcy

Po zapoznaniu się z Twoim wniosek, pożyczkodawca skontaktuj się z Tobą telefonicznie oraz z Twoim poręczycielem (gwarantem). Otrzymasz informację o dalszych krokach postępowania oraz dokończysz wszystkie formalności.

5. Oczekuj na decyzję i wypłatę środków na konto

Pożyczkodawca ma czas na podjęcie decyzji o przyznaniu Ci pożyczki ratalnej. Jeśli będzie ona pozytywna, zostaniesz o tym natychmiast powiadomiony. Zostaną także wypłacone środki na Twoje konto – może to potrwać od 15 minut do 48 godzin. Zwykle jednak gotówkę otrzymuje się bardzo szybko.

Więcej o Rapida Money

Pożyczaj na raty w Rapida Money, spłacaj w terminie

Pożyczenie gotówki w Rapida Money nie zajmuje wiele czasu. W łatwy sposób możesz więc cieszyć się gotówką do 25 000 zł. Warto jednak pamiętać o terminowej spłacie. W przeciwnym razie firma może naliczyć przewidziane prawem odsetki oraz wysyłać monity z przynagleniem do spłaty, a w ostateczności – przekazać sprawę do windykacji i komornika. Lepiej tego uniknąć!

Zobacz, co o firmie Rapida Money mówią dotychczasowi klienci

Weź pożyczkę w Rapida Money

Ocena: 3.94 (97 głosów)
avatar
100% online
Pożyczasz 500
od 500 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
Pożyczasz 500
od 100 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
Pożyczasz 500
od 100 zł do 500 zł
Okres 30 dni
od 7 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%

10
Dodaj komentarz

avatar
10 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
Sabina
Gość
Sabina

Święta były dla nas trudnym czasem. Utraciliśmy chwilowo płynność finansową, przez co bałam się że możemy się pogrążyć. Skorzystaliśmy z pożyczki w tej firmie a dzięki temu, że nam jej udzielili mogliśmy podreperować nasze finanse. Teraz gdy sytuacja się uregulowała możemy w spokoju spłacać raty.

Maria
Gość
Maria

Branie pożyczek to zawsze kredyt zaufania dla obu stron. Ja zaufałam tej firmie, a firma zaufała mi. Dostałam pożyczkę bez problemu i na spokojnie spłacam wszystko w terminie. Mogę polecić Rapidę wszystkim tym, którzy potrzebują takiej szansy, jaką potrzebowałam ja.

Irek
Gość
Irek

Spłacam od pół roku. Z pozyskaniem pieniędzy nie było problemów. Nie mam również żadnych zastrzeżeń co do obsługi. Więcej, jestem mile zaskoczony taką pozytywną postawą ludzi, którzy tam pracują.

Radek
Gość
Radek

Prowadzę swoją działalność. Na start potrzebowałem jeszcze 10 000 zł. Złożyłem wniosek na tę kwotę i po dwóch dniach pieniądze były na koncie. To pozwoliło mi rozkręcić biznes, a dzięki stałemu zleceniu na przelew, raty spłacają się same.

Nina
Gość
Nina

Ogromną zaletą jest działanie tylko na płaszczyźnie internetowej. Osobiście jestem typem osoby, która nie lubi działać w inny sposób dlatego forma pracy w firmie Rapida bardzo mi odpowiada. Wszystko załatwiliśmy za pośrednictwem ich strony oraz kontaktu z konsultantem. Polecam.

Kazik
Gość
Kazik

Formularz informacyjny na stronie jest bardzo przejrzysty. Dzięki niemu dokładnie wiem jak wygląda procedura, jakie są warunki i jakie są podejmowane kroki w różnych sytuacjach. Warto się z nimi zapoznać ponieważ są bardzo rzetelnie opisane.

Ania
Gość
Ania

Osobiście jestem bardzo zadowolona z pożyczki, a także z poprzedzającą jej udzielenie weryfikacją. Rapida działa niezwykle sprawnie, dlatego nie było żadnych problemów, by środki zostały wypłacone na drugi dzień po złożeniu wniosku. Polecam tę firmę.

Darek
Gość
Darek

Zostałem potraktowany niezwykle profesjonalnie. Konsultant wszystko dokładnie wyjaśnił i nie miałem żadnych kłopotów ze zrozumieniem na jakich zasadach udzielają pożyczki. Spłacam od niedawna i nie mam na co narzekać.

Mika
Gość
Mika

Warunki jakie trzeba spełnić by pożyczyć pieniądze są praktycznie żadne. Wystarczy jedynie znaleźć osobę, która zostanie Gwarantem i już można się cieszyć z pieniędzy, które szybko zostaną przelane na konto.

Marcin
Gość
Marcin

Wszystko jest jasne i czytelne, warunki nie pozostawiają żadnych wątpliwości. Wiesz ile będziesz oddawać zanim zdecydujesz się na złożenie wniosku. A obsługa to czysty profesjonalizm. Polecam.