star-full star-empty star-half balance money calendar file check star-full star-empty star-half balance money calendar file check

Jak wziąć pożyczkę w Rapida Money? Krok po kroku składamy wniosek

Firma pożyczkowa

Poznałeś ofertę Rapida Money, znasz jej słabe i mocne strony. Podejmujesz więc decyzję o złożeniu wniosku w tej firmie. Nie wiesz, od czego zacząć? Przygotuj dowód osobisty, usiądź wygodnie o przejdź całą procedurę z naszą pomocą! Zobacz, jak szybko możesz pożyczyć do 25 000 zł w Rapida Money.

Weź pożyczkę w Rapida Money

1. Określ parametry pożyczki

Zaczynamy od jasnego określenia, ile i na ile chcemy pożyczyć. Możemy wnioskować o gotówkę w wysokości od 5000 zł do maksymalnie 25 000 zł. Do wyboru mamy trzy okresy kredytowe – 12, 24 lub 36 miesięcy. Po zaznaczeniu interesujących nas parametrów od razu możemy zapoznać się z szacowanymi kosztami pożyczki: RRSO, wysokością miesięcznej raty, prowizją, oprocentowaniem, wysokością opłaty administracyjnej oraz całkowitym kosztem. Jasno i uczciwie mamy wszystkie opłaty określone i podane do naszej wiadomości. Teraz, jeśli jesteśmy już zdecydowanie, możemy przejść do składania wniosku.

2. Wypełnij wniosek kredytowy

Pożyczkodawca prosi nas o podanie naszych danych osobowych i kontaktowych:

  • imienia i nazwiska,
  • numeru telefonu,
  • adres e-mail,
  • numer PESEL,
  • numeru dowodu osobistego,
  • adresu zamieszkania (miasto, ulica, numer domu, kod pocztowy).

Po wypełnieniu tych pól możemy przejść do kolejnego kroku.

3. Zapoznaj się z treścią dokumentów i podpisz je

Po wypełnieniu wniosku pożyczkodawca daje nam czas na zapoznanie się z dokumentami dotyczącymi pożyczki:

  • formularzem informacyjnym,
  • warunkami umowy pożyczki,
  • ważnymi informacjami dotyczącymi pożyczki,
  • umową pożyczkową.

Jeśli wszystko jest dla nas jasne i ze wszystkim się zgadzamy, musimy zaznaczyć zgody administracyjne oraz marketingowe, a także podpisać dokumenty, wpisując swoje imię i nazwisko w odpowiednie pole. Wniosek zostanie wysłany do Rapida Money i poddany analizie.

4. Oczekuj na kontakt telefoniczny pożyczkodawcy

Po zapoznaniu się z Twoim wniosek, pożyczkodawca skontaktuj się z Tobą telefonicznie oraz z Twoim poręczycielem (gwarantem). Otrzymasz informację o dalszych krokach postępowania oraz dokończysz wszystkie formalności.

5. Oczekuj na decyzję i wypłatę środków na konto

Pożyczkodawca ma czas na podjęcie decyzji o przyznaniu Ci pożyczki ratalnej. Jeśli będzie ona pozytywna, zostaniesz o tym natychmiast powiadomiony. Zostaną także wypłacone środki na Twoje konto – może to potrwać od 15 minut do 48 godzin. Zwykle jednak gotówkę otrzymuje się bardzo szybko.

Więcej o Rapida Money

Pożyczaj na raty w Rapida Money, spłacaj w terminie

Pożyczenie gotówki w Rapida Money nie zajmuje wiele czasu. W łatwy sposób możesz więc cieszyć się gotówką do 25 000 zł. Warto jednak pamiętać o terminowej spłacie. W przeciwnym razie firma może naliczyć przewidziane prawem odsetki oraz wysyłać monity z przynagleniem do spłaty, a w ostateczności – przekazać sprawę do windykacji i komornika. Lepiej tego uniknąć!

Zobacz, co o firmie Rapida Money mówią dotychczasowi klienci

Weź pożyczkę w Rapida Money

Ocena: 4.07 (85 głosów)
avatar
HIT!
1 000
od 100 zł do 3000 zł
30 dni
od 5 dni do 45 dni
0
RRSO: 0%
1 000
od 100 zł do 3000 zł
30 dni
od 5 dni do 45 dni
0
RRSO: 0%
1 000
od 500 zł do 2000 zł
30 dni
od 7 dni do 30 dni
0
RRSO: 0%

2
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
Mika
Gość
Mika

Warunki jakie trzeba spełnić by pożyczyć pieniądze są praktycznie żadne. Wystarczy jedynie znaleźć osobę, która zostanie Gwarantem i już można się cieszyć z pieniędzy, które szybko zostaną przelane na konto.

Marcin
Gość
Marcin

Wszystko jest jasne i czytelne, warunki nie pozostawiają żadnych wątpliwości. Wiesz ile będziesz oddawać zanim zdecydujesz się na złożenie wniosku. A obsługa to czysty profesjonalizm. Polecam.