star-full star-empty star-half balance money calendar file check star-full star-empty star-half balance money calendar file check

Opinie o Rapida Money

Firma pożyczkowa

Chcesz wziąć pożyczkę w Rapida Money, ciągle jednak się wahasz, czy to aby na pewno uczciwa i rzetelna firma? Nikt nie wie tego lepiej niż klienci, którzy korzystali już z oferty tego pożyczkodawcy. Na podstawie ich autentycznych opinii przygotowaliśmy niniejszy artykuł. Zobacz, czy to pożyczka odpowiadająca faktycznie ma Twoje potrzeby oraz poznaj jej słabe i mocne strony!

Weź pożyczkę w Rapida Money

Kiedy pożyczka w Rapida Money się opłaca?

Pożyczka w Rapida Money to doskonałe rozwiązanie dla osób zadłużonych, z negatywnymi historiami kredytowymi i widniejących w rejestrach dłużników. Pożyczkodawca nie zwraca uwagi na taką sytuację, o ile spełnia się pozostałe warunki. Aktualnie na polskim finansowym rynku pozabankowym bardzo niewiele firm daje szansę osobom, którym w przeszłości podwinęła się noga i które mają problemy ze spłacaniem swoich należności. Słowem – to pomoc dla wszystkich borykających się z problemami finansowymi.

W wielu firmach jasno jest określone: aby otrzymać pożyczkę, trzeba posiadać jakieś stałe źródło dochodu. Rapida Money podchodzi do tego nieco inaczej: gotówkę może otrzymać nawet osoba bezrobotna, pod warunkiem że wykaże zdolność do spłacenia miesięcznej raty.

Pożyczka w Rapida Money to alternatywa dla kredytów bankowych, które są o wiele trudniej dostępne i mają szereg różnych warunków, które trzeba co do joty spełnić. Wiele osób nie jest w stanie otrzymać kredytu bankowego, za to pożyczkę ratalną w Rapida Money dostanie bez trudu. To także oferta, która dla wielu osób będzie lepszym rozwiązaniem niż chwilówka, którą trzeba zwykle oddać po miesiącu. Ciężko 2000 czy 3000 zł zorganizować w 30 dni, a taka sama kwota rozłożona na 12 wygodnych rat jest o wiele łatwiejsza do spłaty i nie obciąża domowego budżetu.

O pożyczkę w Rapida Money mogą wnioskować nawet osoby bardzo młode – bo wystarczy mieć skończone 18 lat. To także rozwiązanie dla seniorów – firma udziela pożyczki osobom do 75 roku życia, czego nie robi wiele banków, a nawet firm pożyczkowych.

Wady i zalety pożyczki w Rapida Money

Każda oferta ma swoje mocne i słabe strony. Warto poznać je obie – dzięki temu decyzja, którą się podejmie będzie faktycznie przemyślana, obiektywna i dopasowana do swoich indywidualnych potrzeb. Jeśli uważasz, że stworzoną przez nas listę można rozbudować, powiedz nam o tym. Chętnie uzupełnimy poniższe zestawienie o Twoje doświadczenia z firmą Rapida Money.

Zalety:

 • szeroki zakres pożyczki (od 5000 zł do 25 000 zł),
 • długi, wygodny okres kredytowy (12, 24 lub 36 miesięcy),
 • akceptowanie negatywnej historii kredytowej,
 • pożyczki nawet dla osób o niskich dochodach i bezrobotnych,
 • możliwość złożenia wniosku online,
 • minimum formalności,
 • pożyczka na dowolny cel,
 • niska dolna granica wieku (18 lat),
 • wysoka górna granica wieku (75 lat),
 • mailowy i telefoniczny kontakt z pożyczkodawcą,
 • rata dopasowywana do możliwości pożyczkodawcy,
 • szybki przelew gotówki.

Weź pożyczkę w Rapida Money

Wady:

 • konieczność wskazania poręczyciela,
 • poręczyciel musi spełnić kilka warunków (pozytywna historia kredytowa, posiadanie nieruchomości na terenie Polski, wiek: 18-75),
 • wysokie koszty pożyczki,
 • konieczność weryfikacji telefonicznej,
 • tylko trzy okresy kredytowe do wyboru,
 • wysoka minimalna kwota pożyczki (5000 zł).

Co o firmie mówią klienci, czyli opinie o o Rapida Money

Sowa Finansowa tę część serwisu oddaje w ręce klientów Rapida Money. Staramy się nie interweniować w treści pozostawianych przez was komentarzy – ograniczamy jedynie przeginanie z tzw. hejtowaniem, spamem i przesadną „łaciną” :) Mamy świadomość, że opinia prawdziwych klientów Rapida Money ma bardzo duże znaczenie dla każdego, kto zastanawia się nad pożyczką w tej firmie. Liczymy zatem na waszą wylewność i szczerość. Powiedz co myślisz, jakie masz doświadczenia i daj dobrą radę innym

Podziel się swoją opinią o marce Rapida Money i napisz jakie masz doświadczenia z pożyczaniem w tej firmie. Wiele osób czeka na twoją opinię.

Umieszczane przez klientów opinie o Rapida Money stanowią jedno z kryteriów oceny tej firmy w naszej porównywarce.

Zobacz, jak wziąć pożyczkę w Rapida Money

Weź pożyczkę w Rapida Money

Ocena: 4.13 (2230 głosów)
avatar
HIT!
1 000
od 100 zł do 3000 zł
30 dni
od 5 dni do 45 dni
0
RRSO: 0%
1 000
od 500 zł do 2000 zł
30 dni
od 7 dni do 30 dni
0
RRSO: 0%
1 000
od 200 zł do 3000 zł
30 dni
od 1 dnia do 30 dni
0
RRSO: 0%

4
Dodaj komentarz

avatar
4 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
Martyna
Gość
Martyna

Długo się zastanawiałam zanim zdecydowałam się na pożyczkę. Targały mną obawy, że może coś nie wyjść czy że narzucą takie warunki, których nie da się spełnić. Nic bardziej mylnego, firma Rapida ma proste wymagania względem pożyczkobiorcy i nic nie jest utajone.

Ddd
Gość
Ddd

Nie polecam oszusci

goja
Gość
goja

Czy ktos dobral pozyczke do istniejocej pozyczki w rapida

Kamil
Gość
Kamil

Opłaca się wziąć pożyczkę w Rapida na niską kwotę do 2 tysięcy. Wtedy warunki są atrakcyjne, a pieniądze przychodzą na konto w ciągu 48 godzin. Potrzebowałem gotówki w gorszym miesiącu i nie ukrywam, że ta oferta była bardzo pomocna. Z czystym sumieniem mogę polecić.