star-full star-empty star-half balance money calendar file check star-full star-empty star-half balance money calendar file check

Weź pożyczkę, wygraj smartfona – promocja w Pożyczka-ratalna.pl

Weź pożyczkę, wygraj smartfona – promocja w Pożyczka-ratalna.pl

Nie masz pomysłu na świąteczny prezent? A może sam marzysz o nowym smartfonie? Teraz możesz go zdobyć bardzo prosto. Wystarczy, że weźmiesz udział w konkursie organizowanym przez Pożyczka-ratalna.pl.

Dla kogo ten konkurs?

Ten konkurs jest dla ciebie jeśli:

  • masz więcej niż 20 lat
  • mieszkasz w Polsce
  • posiadasz konto na portalu Facebook
  • spełniasz pozostałe warunki określone w regulaminie promocji

Warunki udziału

Jeżeli spełniasz powyższe wymagania i chcesz wygrać nagrodę główną:pozyczka-ratalna_300x250_konkurs

  • weź pożyczkę w pozyczka-ratalna.pl (w konkursie mogą wystartować wyłącznie osoby, którym firma przelała pożyczkę na konto)
  • odpowiedz na otrzymane mailem pytanie konkursowe (odpowiedź prześlij na adres podany w mailu. Pamiętaj także, aby zgłosić się do konkursu w terminie określonym w tej samej wiadomości)
  • udostępnij funpage Pożyczka Ratalna na portalu Facebook

Każda osoba może dokonać tylko jednego zgłoszenia konkursowego!

Ważne terminy

W regulaminie przewidziano cztery losowania nagrody głównej: smartofnu SAMSUNG GALAXY GRAND NEO. Dwa z nich już się odbyły. Kolejne zaplanowano na 9.12 oraz na 16.12. W losowaniu można wziąć jednak udział wyłącznie jeden raz. O tym, na które losowanie się załapiesz decyduje tydzień w którym weźmiesz pożyczkę.

Informację o ewentualnej wygranej otrzymasz mailem. Twoje nazwisko pojawi się także na funpage’u Pożyczki Ratalnej. Sprawdzaj więc maila regularnie, gdyż brak odpowiedzi na wiadomość o wygranej sprawi, że stracisz prawo do nagrody!

Weź pożyczkę w Pozyczka-ratalna.pl

Nie ma jeszcze głosów
100% online
Pożyczasz 500
od 500 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
Pożyczasz 500
od 100 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 62,53
RRSO: 319,41%
avatar
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu Sowafinansowa.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne jak i negatywne komentarze użytkowników