star-full star-empty star-half balance money calendar file check star-full star-empty star-half balance money calendar file check

Profi Credit – opis i recenzja pożyczkodawcy

Firma pożyczkowa

Profi Credit to firma pozabankowa, która swoją działalność na polskim rynku rozpoczęła w 2004 roku. Na przestrzeni lat zyskiwała coraz większą popularność, stając się drugą największą firmą pożyczkową w kraju. Z jej oferty korzystają zarówno klienci indywidualni, jak i przedsiębiorcy. Profi Credit oferuje wysokie kwoty finansowania – nawet do 25 000 zł – z powodzeniem zastępujące kredyt bankowy.

Klienci firmy doceniają możliwość zaciągnięcia pożyczek długoterminowych udzielanych na okres sięgający 36 miesięcy. O pożyczkę można w łatwy i szybki sposób wnioskować telefonicznie lub drogą internetową.

Ile mogę pożyczyć?

Profi Credit oferuje pożyczki opiewające na wysokie kwoty. Klienci indywidualni mogą liczyć nawet na 25 000 zł, natomiast przedsiębiorcy prowadzący działalność gospodarczą otrzymają maksymalnie 12 000 zł. Wysokość finansowania zależy jednak od zdolności kredytowej pożyczkobiorcy, którą ustala doradca. Aby się z nim skontaktować, wystarczy zostawić swoje imię oraz numer telefonu na stronie głównej proficredit.pl lub samemu zadzwonić na infolinię czynną od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00–16.00.

Na jak długo mogę wziąć pożyczkę?

Długie terminy spłaty zadłużenia są szczególnie korzystne w przypadku wyższych kwot finansowania lub nieco trudniejszej sytuacji ekonomicznej pożyczkobiorcy. Zobowiązanie rozłożone na kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt rat nie jest bowiem aż tak uciążliwe dla domowego budżetu. Maksymalny okres spłaty pożyczki w Profi Credit wynosi 36 miesięcy.

Koszty pożyczki w ProfiCredit

Podczas rozmowy z doradcą Profi Credit klient otrzymuje propozycję konkretnej pożyczki dopasowanej do jego potrzeb i możliwości finansowych. Dopiero wtedy wnioskujący poznaje całkowity koszt zadłużenia, na który zawsze składają się:

 • kapitał – kwota pożyczki,
 • oprocentowanie,
 • prowizje,
 • opłata przygotowawcza.

Aby jednak poznać orientacyjną cenę, jaką należy zapłacić za pożyczkę w Profi Credit, warto spojrzeć na dwa przykłady reprezentatywne.

Pożyczka na 3000 zł na okres 36 miesięcy udzielana w trybie stacjonarnym:

 • RRSO (rzeczywista roczna stopa oprocentowania) – 115,22 %
 • Oprocentowanie stałe w skali roku – 18,87 %
 • Opłata przygotowawcza – 340 zł
 • Prowizja dla pośrednika finansowego – 396 zł
 • Prowizja pożyczkodawcy – 2264 zł
 • Odsetki – 1920 zł
 • Wysokość miesięcznej raty – 220 zł
 • Całkowity koszt pożyczki – 4920 zł
 • Całkowita kwota do zapłaty przez pożyczkobiorcę – 7920 zł

Pożyczka na 3000 zł na okres 36 miesięcy udzielana w trybie zdalnym (telefonicznie lub częściowo drogą internetową):

 • RRSO ( rzeczywista roczna stopa oprocentowania ) – 115,22 %
 • Oprocentowanie stałe w skali roku – 18,87 %
 • Opłata przygotowawcza – 150 zł
 • Prowizja pożyczkodawcy – 2850 zł
 • Odsetki – 1920 zł
 • Wysokość miesięcznej raty – 220 zł
 • Całkowity koszt pożyczki – 4920 zł
 • Całkowita kwota do zapłaty przez pożyczkobiorcę – 7920 zł

Należy jednak pamiętać, że klienci wnioskujący o pożyczkę online mogą otrzymać finansowanie nieprzekraczające 10 000 zł.

Jak dostać pożyczkę w ProfiCredit?

Aby otrzymać pożyczkę w Profi Credit, należy spełnić kilka podstawowych warunków, które umożliwią wnioskowanie o finansowanie. Są nimi:

 • wiek klienta od 18 do 80 lat,
 • obywatelstwo polskie,
 • stały adres zamieszkania na terenie kraju,
 • numer rachunku bankowego,
 • numer telefonu komórkowego,
 • aktualny dowód osobisty,
 • stały dochód,
 • dodatkowo ewentualne udokumentowanie dochodów.

Jak wziąć pożyczkę w Profi Credit?

Aby wziąć pożyczkę w Profi Credit, najlepiej zacząć od wejścia na stronę internetową firmy. Na ekranie pojawi się suwak, za pomocą którego można określić kwotę potrzebnej pożyczki, (najniższa kwota finansowania wynosi 1000 zł, a najwyższa 25 000 zł).

pozyczka-profi-credit

Pod suwakiem widnieją dwa pola, gdzie należy wpisać swoje imię oraz numer telefonu. Po ich wypełnieniu wystarczy kliknąć „weź pożyczkę”, aby po kilku minutach oddzwonił doradca, który poprowadzi dalszą procedurę i określi zdolność kredytową wnioskującego.

Podczas rozmowy z konsultantem klient proszony jest o podanie niezbędnych informacji dotyczących między innymi danych osobowych, dochodów i innych zobowiązań finansowych. Pożyczkobiorca powinien mieć przygotowany dowód osobisty, aby potwierdzić swoją tożsamość.

pozyczka-profi-credit

Następnie konsultant zaproponuje wnioskującemu okres spłaty zobowiązania. Jeśli warunki będą odpowiadać pożyczkobiorcy, kolejnym krokiem będzie osobiste spotkanie z doradcą w celu podpisania umowy. Profi Credit nie posiada kont w wielu bankach, zatem przelew środków na konto klienta może potrwać nieco dłużej. Czas oczekiwania nigdy jednak nie przekracza jednego dnia roboczego.

Czy pożyczanie w Profi Credit jest bezpieczne?

Profi Credit istnieje na polskim rynku już 18 lat. Jest drugą co do wielkości instytucją pozabankową w kraju. Firma należy do grupy kapitałowej PROFIREAL, działającej w Polsce, Rosji, Czechach, na Słowacji oraz w Bułgarii już od lat dziewięćdziesiątych. Lata doświadczeń i stale poszerzające się grono klientów, świadczą o wiarygodności i renomie firmy. Klient może zatem śmiało skorzystać z jej oferty, jeśli tylko odpowiada ona jego preferencjom.

Jakie są wady i zalety pożyczki w Profi Credit?

Każda firma pozabankowa ma swoje lepsze i gorsze strony. Dlatego przed podjęciem decyzji o wzięciu finansowania zawsze warto rozważyć wszystkie za i przeciw.

Zalety pożyczki w Profi Credit

 • Wysoka kwota finansowania – przy odpowiedniej zdolności kredytowej klient może otrzymać nawet 25 000 zł.
 • Długi okres spłaty – pożyczkobiorcy mogą rozłożyć spłatę zadłużenia nawet na 36 miesięcy.
 • Szybki i sprawny kontakt z doradcami – na terenie kraju znajduje się kilkadziesiąt oddziałów firmy, a klientów obsługuje ponad 1300 przedstawicieli.
 • Elastyczność – w przypadku kłopotów finansowych pożyczkobiorcy firma umożliwia zmniejszenie rat lub odroczenie ich na kilka miesięcy.
 • Osoby posiadające inne zobowiązania również mogą liczyć na pożyczkę.
 • Krótki czas oczekiwania na decyzję – klient dowiaduje się, czy otrzyma pożyczkę, już podczas pierwszej rozmowy telefonicznej z konsultantem.

Wady pożyczki w Profit Credit

 • Brak możliwości zaciągnięcia pożyczki 100 % online – część formalności klient może załatwić telefonicznie lub drogą internetową, jednak ostateczne podpisanie dokumentów zawsze odbywa się w obecności przedstawiciela firmy.
 • Brak kalkulatora pożyczkowego na stronie internetowej – informacje dotyczące aktualnego oprocentowania i wysokości rat nie są dostępne na stronie internetowej. Aby poznać warunki i koszty konkretnej pożyczki, klient musi skontaktować się z konsultantem, który przygotuje dla niego ofertę finansowania.
 • Firma posiada konto tylko w jednym banku, dlatego nie zawsze możliwy jest natychmiastowy przelew środków na konto klienta.

Opinia Sowy Finansowej o Profi Credit

Profi Credit bez wątpienia należy do grona cenionych firm pozabankowych. Wieloletnie doświadczenie, przynależność do Profireal Group, 130 placówek na terenie całego kraju oraz wykwalifikowana kadra obsługująca klientów zdecydowanie świadczą o solidności instytucji pożyczkowej. Niektórzy klienci za niedogodność uznają brak możliwości wzięcia pożyczki drogą internetową, dla innych jest to jednak plus potwierdzający wiarygodność firmy. Profi Credit nie widnieje w rejestrze Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, mimo to można śmiało uznać, że jest firmą godną zaufania.

Ocena: 3.93 (2624 głosy)
100% online
Pożyczasz 500
od 500 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
Pożyczasz 500
od 100 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 14 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
Pożyczasz 500
od 100 zł do 1500 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
avatar
guest
0 komentarzy
Arek
Arek
1 rok temu

Uwaga na nich
LICHWA i mafijne podejście do klienta jeśli spóźnisz się jeden dzień
Ostrzegam przed nimi
LICHWA

Artur
Artur
1 rok temu

zrezygnowałem z podpisania umowy ale mają moje dane co z tym ZROBIĆ?

Agnieszka
Agnieszka
1 rok temu

Obsługa telefoniczna okropna, zero kultury straszne podejście do klienta. Powinni zmienić te osoby które tam pracują bo to ludzkie pojęcie przechodzi. Pierwszy raz spotkałam się z kimś takimi a jak powiedziałam że sobie nie życzę takich odzewem to usłyszałam że to nie koncert życzeń i że będzie rozmawiać jak chce to jest poziom ludzi tam zatrudnionych WSTYD!!!!!

Katarzyna
Katarzyna
2 lat temu

Właśnie miałam „przyjemność” rozmowy z panią z windykacji. Tak, zalegam z ratą. Sposób w jaki mnie potraktowała to dno i wodorosty. Gd, ie prosiłam o dwa dni czasu rozłączyła się. Nie polecam, tef firmy.

Gosia
Gosia
2 lat temu

Pani Beata z działu windykacji okropna, zła obsługa klienta, nie służy pomocą, opryskliwa. Postaram się o inny kredyt w innym banku i spłacę moje trzy kredyty w profi, zarządami zwrotu kosztów i odsetek za przedterminową spłatę. I dzięki tej Pani nigdy więcej Profi. Będę przestrzegać inne osoby. Dzięki Pani Beato. Jesteśmy tylko ludźmi, gdybym miała pieniądze to bym nie musiała pożyczać.

Rozczarowana
Rozczarowana
2 lat temu

Ta firma to koszmar przez ludzi, którzy tam pracują!!!!
Żadna instytucja finansowa nie zniżyłaby się do poziomu, obsługi, które reprezentują pracownicy chociażby windykacji.
Największa bezczelność jak można reprezentować.Brak klasy ….Ale o czym tu mowa.
Niech firma pisze sobie nadal pozytywy…

Bozenka
Bozenka
1 rok temu

Ja również jestem zbulwersowana w jaki sposób traktuje się drugiego człowieka ..spóźniam się z rata 140 zł .o 10 dni .ze względów zdrowotnych .jednak już windykacja a pracownica z windykacji okropna .Krzyczy ze nie interesują ja ze musiałam leki wykupić ..bez profesjonalnego podejścia do klienta .i człowieka .co to za ludzie tam pracują ..mam nadzieje ze uda mi się to splacic i z daleko od nich ..to nie ludzkie by traktować człowieka w taki sposób …masakra .

Ewa
Ewa
2 lat temu

Nie polecam tej firmy mam wypowiedzenie umowy chociaż próbowałam polubownie nic tonie dało spłacam dalej raty ale nie wiem czy dobrze to robię to jest firma lichwiarska a panie które siedzą w centrali to są bezszczelne

Alicja
Alicja
2 lat temu

Nie polecam. Pomimo pozytywnej decyzji kredytowej. Wniosek telefoniczny. To i tak składa się wniosek papierowy, po czym oczekuja tony dokumentów. Żenada.
PS. I robią foto dowodu osobistego czego już robić nie wolno.

Adam
Adam
1 rok temu

Zgadzam się tony dokumentów, i bardzo długi czas oczekiwania. Porażka

Justyna
Justyna
2 lat temu

Wyrazy podziękowania za pomoc i zaangażowanie w pozytywne załatwienie sprawy dla Pani Anny Ścibak.Przywrocila nam Pani wiarę w ludzi .Pozdrawiamy

Jurej
Jurej
2 lat temu

Złodzieje, dział windykacji to naprawdę kto te osoby tam tak wyszkolił, zero szacunku dla drugiego człowieka, NIE POLECAM WRĘCZ ODRADZAM JAKICH KOLWIEK INTERESÓW ROBIĆ Z TĄ FIRMOM, ŻERÓJĄ NA LUDZKIM NIESZCZĘŚCIU.

Pan
Pan
2 lat temu

Złodziej i oszuści, nic dodać nic ująć.

prawda
prawda
2 lat temu

Jak chcecie nie dostac zawalu, lub innych rzeczy to dam dobra rade, jak najdalej od Tej Firmy. Slectwo toczy sie przeciw tej firmie w Prokuraturze Bielsko-Biala, jest tysiace osob poszkodowanych ktore czekaja na sprawiedliwosc. UiOiKK tez sie za NICH wzial gdyz znalazl mnostwo razacych nieprawidlowosci. Prokuratura w Bielsko prosi wszystkie osoby ktore zostaly, lub czuja sie oszukane przez ta firme o zglaszanie sie na policje, lub od razu do swojej prokuratury w swoim miescie skladac doniesienia. W wiekszosci firma ma zarzuty z art. 286 kk. Wiec ludzie obudzcie sie, nie dajcie sie zastraszac windykatorom, paniom z infolinii tylko do prokuratury. Najlepsze to ze z kodeksu karnego jest za darmo zajmie sie nimi policja i prokuratura, a z kodeksu cywilnego nie.

aleksander
aleksander
2 lat temu

Ta firma to jest nieporozumienie.Złożyłem wniosek w zeszłym tygodniu w poniedziałek moja pani konsultant przesłała do centrali.Dzwonili już zbóje do mojego szefa do pracy w poniedziałek a dzisiaj mamy czwartek i te łobuzy nie sa w stanie mi powiedziec co z moim wnioskiem smieszna pani kosulatant nie ma pojecia ci sie dzieje zenada i nie porozumienie.Pisze do nich maile to dostaje wiadomosc ze podany mail jest nie aktywny i zeby pisac listownie na adres bielsko biała badz dzwonic na infolinie.Dzwonie na infolinie oni natomiast mi mówią że nie mają wglądu we wnioski podają mi jakis regionalny numer do którego od godziny 12 dzisiaj nie moge sie dodzwonic masakra walic ten proficredit

Małgorzata
Małgorzata
2 lat temu

Nie polecam oszuści

Piotr
Piotr
2 lat temu

Jeśli chcecie spacac 4 razy więcej od tego co wam Profi pożyczył to proszę. Ja nie polecam , powinno sie ich pozamykać . Opinie pozytywne wystawiają pracownicy.

Neverprofi
Neverprofi
3 lat temu

Nie ma gorszej firmy niż Profi Credit. Banda oszustów i złodzieji. Wymyślają nie stworzone koszta, nie chcą dogadać się z klientem jeżeli noga się powinie. Chamstwo, łamią reguły RODO. NIE POLECAM!!!

Hanssss
Hanssss
3 lat temu

zlodzieje i oszusci, obsluga wulgarna przy probie odwolania zgody na przetwarzanie danych osobowych

Mira09
Mira09
3 lat temu

ja tam nie mialam problemów z tą firmą.

Pablo
Pablo
3 lat temu

Nie polecam brania pożyczki w Profi Credit.

Artur
Artur
3 lat temu

Nie bierzcie pożyczki w Profi Credit bo to naciągacze. Moja dziewczyna wzięła pożyczkę u nich i spłaciła 6 miesięcy przed czasem. Miała cały czas kontakt z ich koordynatorem który koordynował spłatę tej pożyczki. Tydzień po spłacie pożyczki napisał do niej SMSa że ma jeszcze 2300zl do spłaty za koszty sądowe ponieważ jej założyli sprawę w czerwcu w sadzie za nie spłacanie pożyczki. Nie dostała żadnego wezwania że w/w sprawa jest w sądzie itd. Ma wszystkie potwierdzenie wpłat że były w terminie i wszystkie wiadomości które pisał do niej koordynator Profi Credit.

Damian
Damian
2 lat temu

Tak to jest jak si nie spłaca pożyczki w terminie. Co z tego że zapłaciliście 6 miesięcy przed planowanym jej zakończeniem. Jak najpierw nie płaciliście przez co najmniej 60 dni i uciekaliście przed rozmową z nimi? Każdy pożyczkodawca czy to najlepszy bank czy inni. Wypowiedzą umowę i kierują sprawę do sądu. Rozumiem że twoja dziewczyna jak dostała wezwanie do pracodawcy aby on potrącał jej z wynagrodzenia odrazu się zwolniła albo zabroniła szefowi tego płacić? Skoro nie potrafisz zadbać o terminowe spłaty nie oczerniaj rzetelnej firmy. Fakt koszta mają wysokie ale są bardzo uczciwą firmą. Wziąłem u nich 2 pożyczki bo musiałem ratować się po stracie pracy z powodu wypadku. Ale obie spłaciłem przed czasem i jeszcze dostałem zwrot odsetek jak w żadnej innej firmie pozabankowej z która miałem do czynienia. Gorąco polecam Profi a nie polecam Artura co każe dziewczynie się zadłużać ^^

Bogdan
Bogdan
2 lat temu

Śmieszny gość jesteś. Jaki pracodawca potraci komuś pensję na podstawie waszych pisemek. Do tego ma prawo tylko komornik

Jurej
Jurej
2 lat temu

Chętnie dołączę do pozwu zbiorowego przeciwko tej firmie.

Kostka
Kostka
3 lat temu

Moja mama zapłaciła 2 raty profi credyt tam gdzie zawsze płacimy i powiedział mi że jej nikt nie będzie doktorat praw gdzie mam płacić to powiedzieli że jest beszczelnii i śmieszna bo powiedziała że sprawa jest już w sądzie

Michał
5 lat temu

Sporo osob z mojego otoczenia bralo lub ma pozyczke w Profi Credit, opinie wszystko podobne, lepiej brac w Profi niz w banku, warunki do przyjęcia, firma spoko, zadnych oszustw, uczciwie wszystko zalatwione.

Monika
Monika
4 lat temu

To jedna z lepszych pożyczek jaka miałam okazję wziąć. Szybka i na dobrych warunkach. Na pewno za jakiś czas do nich wrócę :)

SandraM
SandraM
4 lat temu

Jestem bardzo zadowolona z usług profi credit. Mają profesjonalne podejście do klienta no i dogodne warunki pożyczki. Ja nie ostatni raz tam pożyczałam. Na pewno zajrzę do nich przed świętami.

Weroniczka
Weroniczka
4 lat temu

Nie spodziewałam się, że będę tak zadowolona z pożyczki- a jednak. Profi credit ma na prawdę fajną ofertę pożyczkową i warto zwrócić na nią uwagę. Zdecydowanie polecam :)

Aniela
Aniela
4 lat temu

Dla mnie dobrą opcją jest to, że mogę złożyć wniosek przez internet. W innych miejscach nie miałam takiej opcji. Dlatego też bardzo cieszę się, że u nich jest taka możliwość. Dobre jest też to, ze pożyczkę można rozłożyć nawet do 36 miesięcy.

Lena
Lena
4 lat temu

Mega wygodna firma pożyczania. Pierwszy razz od bardzo dawna w tak wygodny sposób pożyczałam pieniądze, a to wszystko za sprawą małej ilości formalności i wniosku złożonego przez internet U mnie pożyczka bardzo dobrze się spisała.

Alina
Alina
4 lat temu

Sporo osób szuka pożyczki przed świętami. Ja ze Swojej strony mogę polecić profi credit. U mnie spisała się bardzo dobrze . Pożyczałam tam kilka razy nawet w zeszłym roku przed świętami i nie było problemu ze spłatą.

gosik
gosik
4 lat temu

Pożyczałam tam kilkaset złotych bo na szybko potrzebowałam opłacić kurs. Pożyczkę oceniam pozytywnie za wygodę, szybkość rozpatrzenia wniosków oraz spłatę bez problemów.

Sebastian Gniadzik
Sebastian Gniadzik
4 lat temu

Konkretna pożyczka na bardzo dobrych warunkach. Wiadomo każdy ma nieco inne wymogi względem pożyczki jednak mnie one odpowiadają. Jeżeli Wam się oferta podoba to ja polecam tą firmę!

Daria Małecka
Daria Małecka
4 lat temu

Dobrze jest dokładnie sprawdzić sobie umowę by wiedzieć czy Wam odpowiada czy też nie. Wiele osób nie czyta umów, a potem wyzywa że ktoś oszukuje. Ja czytam umowy bardzo dokładnie i wiem która jest korzystna, a która nie. Jeśli chodzi o profi credit to oferta bardzo mi odpowiadała.

Stefan
Stefan
4 lat temu

Nie miałem problemów ze spłatą- pożyczka była mega szybka i nawet nie odczułem spłaty. Może jeszcze kiedyś wezmę u nich jakaś kaskę :)

eliza
eliza
4 lat temu

NIE POLECAM !!!! Jesli potrzebujecie szybkiej kasy idzcie do providenta albo innej chwilówki! Profi credit to bandyci! Jesli spóźnisz się z ratą – wydzwaniają po 1000 razy dziennie. A sytuacje są różne…życie.
Nachodzą w domu! Non stop i grożą!
Dodatkowo – naklejają na drzwi kartke „DŁUŻNIKU!!! WINDYKACJA CIE SCIGA” dokładnie tak!

WSTYD I PATOLOGIA! Bo ludzie mają różne problemy z życiem ale i z płynnością finansową. Tu nie ma gadki!

Nie wierzcie w te sztuczne komentarze kupione przez tą firmę. Ja tez się naciełam na to!

Płaciłam zawsze w terminie. Raz mi się noga obsunęła a tu takie bandyctwo!

NIE POLECAM NIGDY!!!! Chyba, że ktos lubi ekstremalne sytuacje i uwielbia jak mu się zawał zbliza :-(

Magdalena
Magdalena
2 lat temu

Wlasnie zgadzam się w 10000%!!!!!

Anna25
Anna25
4 lat temu

U nas sytuacja zmusiła nas do zaciągnięcia pożyczki, inaczej nie zadłużałabym się, ale cóż! Zdarza się! Długo chodziłam od banku do banku, dowiedziałam kilka firm pozabankowych i w efekcie zdecydowaliśmy się na Profi Credit. Wszystko nam wyjaśniono dokładnie przed podpisaniem umowy, raty są na naszą kieszeń, spłacam już kolejną, staram się pilnować terminów. Mogę polecić!

misa
misa
4 lat temu

Gdyby nie było popytu na takie pożyczki to takie firmy nie miały by prawa bytu natomiast ludzie potrzebują takiej alternatywy szczególnie jeśli nie mają zdolności kredytowej w banku. Ja miałam taką sytuację że potrzebowałam większej gotówki na remont kuchni i skorzystałam z oferty szybkiej pożyczki w Profi Credit, formalności zajęły tylko chwilę tak samo jak oczekiwanie na decyzję i gotówkę, raty mnie nie przerosły więc byłam bardzo zadowolona.

kosa
kosa
4 lat temu

Bardzo dobrą ofertę posiada Profi Credit, jeśli ktoś z Was potrzebuje szybkiego zastrzyku gotówki to powinien zajrzeć na ich stronę. Pożyczki na każdy cel zarówno dla klientów indywidualnych jak i dla firm.

Julia85
Julia85
4 lat temu

Jestem zadowolona z pożyczki w Profi Credit, dostałam dokładnie taka sumę, jakiej potrzebowałam, a oprocentowanie jest na moją kieszeń. Spłacam i nie mam żadnych problemów. Na pewno wrócę, kiedy znowu będę potrzebowała dodatkowego zastrzyku gotówki.

Jarek Filipczak
Jarek Filipczak
4 lat temu

Miałem dużo niespodziewanych wydatków, oszczędności mi zabrakło… Na załatwianie formalności z bankiem nie było czasu, dlatego zdecydowałem się na pożyczkę z Profi Credit. Nie robiono mi żadnych problemów, po wypełnieniu wniosku i jego pozytywnej weryfikacji, pieniądze zostały przelane na moje konto. To lubię!

amsa
amsa
4 lat temu

Są różne firmy pożyczkowe, niektóre faktycznie czychają tylko na to żeby naciągnąć ludzi na koszty ale nie wszystkie działają w ten sposób. Ja mam bardzo dobre zdanie o Profi Credit, są konkretni a jeśli chodzi o kontakt to wystarczy zostawić w frmularzu namiar i to oni dzwonią do Was, potrzebne formalności to niezbędne minimum a decyzję o pożyczce otrzymuje się w kilka minut, raty rozłożone do dogodny okres nie straszą wysokim oprocentowaniem.

Goździk
Goździk
4 lat temu

Bardzo dobrze oceniam tę firmę, ich oferta pożyczki jest w porządku, warunki też, zabezpieczenia i umowa są jasno sprecyzowane. Polecam tym, którzy nie mogą udokumentować zarobków umową, a bank odmówił im kredytu.

Alba
Alba
4 lat temu

Oboje z mężem straciliśmy pracę, jesteśmy na etapie szukania nowej. Po drodze rozchorowała nam się córka i dlatego musieliśmy skorzystać z pożyczki w Profi Credit. Może nie jest nam łatwo, ale spłacamy terminowo raty. Gdyby nie to, nie wiem, jak byśmy sobie poradzili. Polecam!

Anna Baksik
Anna Baksik
4 lat temu

Nie korzystałam ze zbyt wielu firm pożyczkowych ale mogę powiedzieć, że Profi Credit na pewno jest najlepszą z których miałam okazje. Wszystko poszło nadzwyczaj łatwo i wygodnie. Wszystko można załatwić przez telefon i internet. Samo oprocentowanie tez jest korzystne, szybko sobie porównałam z innymi firmami i zdecydowanie wróciłam do Profi Credit po pożyczkę.

Krzysztof M
Krzysztof M
3 lat temu

Szczerze nie polecam tej firmy, pożyczyłem 4 tys oddałem 18 po sprawie komorniczej, po 4 miesiącach trafił do mnie kolejny raz komornik ze jednak są dodatkowe koszty i nie skąd, polecam providenta!

Anna
Anna
4 lat temu

W zeszłym roku wzięłam u nich pożyczkę i bez problemu spłaciłam. W tym roku chce wziąć na szybko pożyczkę na święta. Nie wiem jeszcze jaką kwotę wziąć, ale to już będę ustalać z mężem.

Aldona
Aldona
4 lat temu

Jedna z lepszych pożyczek jeżeli chodzi o szybkość. Ja ekspresowo potrzebowałam pieniędzy i je dostałam. Dlatego jeżeli potrzebujecie niewielkiej kwoty na szybko to polecam profi credit.

Tom-ek
Tom-ek
4 lat temu

Nie jestem wstanie zliczyć ile razy u nich pożyczałem, ale według mnie warto. Zawsze tam wracam bo oferta mi odpowiada. Wam tez ją polecam.

Kami We
Kami We
4 lat temu

Generalnie to nie za bardzo lubię pożyczać pieniądze jednak sprawdziłam sobie profi credit bardzo dobrze i jak już muszę zaglądam właśnie do nich. Bardzo odpowiada mi ich oferta i polecam ją innym. Dla mnie jest świetna.

Sebus
Sebus
4 lat temu

Warto przyjrzeć się ich ofercie bo jest na prawdę przystępna. Ja brałem u nich pożyczkę wielokrotnie i ani razu się nie zawiodłem. Mogę Wam ją spokojnie polecić.

Furnival
4 lat temu

Ja nigdy nie brałam pożyczek jednak po tym jak baank odmówił mi pożyczki przez to, że jestem na rencie postanowiłam wypróbować takką opcję. Nie zawiodłam się choć myślałam, że będzie inaczej. Firma Profi Credit bardzo dobrze się u mnie sprawdziła i na pewno do niej wrócę :)

Aneta Kuzik
Aneta Kuzik
4 lat temu

Dużo mniej formalności niż w bankach, łatwiej wziąc pożyczkę takim osobą jak ja czyli zatrudnionych na umowę zlecenie. Jak dla mnie spoko pożyczka na dobrych warunkach.

Ewa Mat
Ewa Mat
4 lat temu

Chciałam zorganizować urodziny swoich marzeń jednak nie odłożyłam odpowiedniej kwoty. Dlatego też by to zrobić musiałam wziąć pożyczkę. Wzięłam ją w proficredit i cieszę się z tego że podjęłam taką decyzję. Uważam, że warto było. Pieniążki miałam szybko na koncie i już prawie całą spłaciłam.

Furnival
4 lat temu

U mnie wszystko przebiegło ok, podpisana umowa w tym samym dniu, kasa na następny dzień przyszła przelewem. Spłacam w terminie i nie zdazyły mi się żadne nieprzyjemności.