star-full star-empty star-half balance money calendar file check star-full star-empty star-half balance money calendar file check

Profi Credit – opis i recenzja pożyczkodawcy

Firma pożyczkowa

Od 1 000 zł do 25 000 zł pożyczki na okres do 36 miesięcy – taką ofertę przygotował dla swoich klientów ProfiCredit. To firma, która w kilka lat od powstania zyskała ogromną rzeszę klientów. Z czego wynika taka popularność? Sprawdź!

ProfiCredit to część grupy kapitałowej PROFIREAL, która działa w Polsce, Rosji, Czechach, na Słowacji oraz w Bułgarii. W naszym kraju siedziba znajduje się w Bielsku-Białej. Firma oferuje pożyczki gotówkowe dla firm oraz dla klienta indywidualnego, dostępne przez internet, telefon oraz z obsługą domową.

To właśnie ta ostatnia usługa przyczyniła się do szybkiego wzrostu popularności ProfiCredit. Pożyczki udzielane i spłacane w domu są bardzo wygodne, zwłaszcza dla klientów, którzy nie mogą lub nie chcą opuszczać swojego mieszkania. Takie rozwiązanie gwarantuje także pełną dyskrecję. Co więcej – zawierając umowę, doradca klienta przyjeżdża do ciebie ze wszystkimi dokumentami. W razie pytań i wątpliwości, możesz więc wyjaśnić wszystko podczas bezpośredniej rozmowy, a jeśli jesteś zdecydowany – od razu podpisać umowę.

Ile mogę pożyczyć?

Ogólna oferta pożyczkowa ProfiCredit dla klienta indywidualnego wynosi od 1 000 zł do 25 000 zł. Jednak, aby określić, jaki limit pożyczkowy jest dla ciebie dostępny, musisz skontaktować się firmą. Jak to zrobić? Są na to dwa sposoby:

 1. wypełnij formularz kontaktowy, dostępny na stronie internetowej firmy lub
 2. zadzwoń na infolinię ProfiCredit.

Dla klienta, który składa wniosek przez internet, najwyższa dostępna kwota to 20 000 zł. Dla klienta, który zamawia usługę domową, gdzie doradca klienta spotyka się z klientem w jego domu, maksymalna pożyczka wynosi aż 25 000 zł.

Na jak długo mogę wziąć pożyczkę?

Pożyczki w ProfiCredit udzielane są na maksymalnie 36 miesięcy. Dzięki temu spłata nie obciąży zbytnio Twojego domowego budżetu. Minimalna rata wynosi zaledwie 75 zł – to mniejsza kwota, niż w wielu konkurencyjnych firmach pożyczkowych.

Koszty pożyczki w ProfiCredit

Indywidualną ofertę pożyczki przygotuje dla ciebie doradca klienta. Na podstawie reprezentatywnego przykładu możemy jednak przeanalizować koszty pożyczki. Na opłaty składają się:

 1. opłata przygotowawcza,
 2. prowizja,
 3. oprocentowanie

Sprawdźmy, jak wygląda przykład reprezentatywny dla pożyczki online na kwotę 5 000 zł.

 • Kwota pożyczki: 5 000 zł
 • Spłata w ciągu: 36 miesięcy
 • Opłata przygotowawcza: 33 zł
 • Prowizja: 4 939 zł
 • Oprocentowanie: 0 zł
 • Całkowity koszt pożyczki: 4 972 zł
 • Całkowita kwota do zapłaty: 9 972 zł

A jakie są koszty dla pożyczki offline na kwotę 5 000 zł?

 • Kwota pożyczki: 5 000 zł
 • Spłata w ciągu: 36 miesięcy
 • Opłata przygotowawcza: 129 zł
 • Prowizja: 3 971 zł
 • Oprocentowanie: 1 592 zł
 • „Twój Pakiet”*: 900 zł
 • Całkowity koszt pożyczki: 6 592 zł
 • Całkowita kwota do zapłaty: 11 592 zł

Jak widać, pożyczka offline jest droższa o 1 620 zł.

*Usługa „Twój Pakiet” to możliwość odroczenia terminu spłaty lub obniżenia rat o połowę.

Jak dostać pożyczkę w ProfiCredit?

Wymagany wiek: 18-80 lat

Wymagane dokumenty: dowód osobisty, zaświadczenie lub oświadczenie o zarobkach, wyciąg z rachunku bankowego, rachunek za media

Formy weryfikacji tożsamości: w czasie kontaktu z doradcą klienta

Dane kontaktowe:

PROFI CREDIT Polska S.A

ul. Browarna 2

43-300 Bielsko Biała

NIP: 547-215-10-80

REGON: 243624011

KRS: 518190

Telefon: 801 805 806

E-mail: info@proficredit.pl

Godziny pracy:

poniedziałek-piątek, 07:00-19:00

Jak wziąć pożyczkę w Profi Credit?

Chcesz wziąć pożyczkę w Profi Credit? Zapoznaj się z naszym artykułem. Podpowiemy, jak złożyć wniosek oraz przygotować się do dalszych procedur. Formalności, których musisz dopełnić na początku wnioskowania nie ma dużo – zajmie Ci to mniej niż 5 minut.

Ta oferta na naszej stronie jest obecnie nieaktualna. Sprawdź aktualne oferty pożyczek ratalnych oraz chwilówek.

1. Określ parametry pożyczki i zostaw swoje namiary

Po przejściu na stronę pożyczkodawcy za pomocą suwaka możesz określić, jaką sumę chcesz pożyczyć. Możesz wnioskować o pożyczkę od 500 zł do 25 000 zł. Okres kredytowania zostanie Ci zaproponowany przez pożyczkodawcę w momencie podjęcia decyzji. To na jak długo otrzymasz pożyczkę będzie zależało od kwoty oraz Twojej zdolności kredytowej. Po określeniu parametrów zostaniesz poproszony o pozostawieniu swoich danych – by mógł skontaktować się z Tobą doradca klienta w celu dokończenia formalności. Musisz podać swoje imię oraz numer telefonu.

2. Oczekuj na kontakt z doradcą

W ciągu kilku minut od pozostawienia danych kontaktów, oddzwoni do nas agent z infolinii Profi Credit. Poprosi nas o podanie dodatkowych informacji (warto przygotować dowód osobisty) i na ich podstawie przedstawi przygotowaną dla nas ofertę. Na tym etapie dowiemy się na jaki okres możemy wziąć pożyczkę. Jeśli takie rozwiązanie będzie nam odpowiadało i jeśli posiadamy odpowiednią zdolność oraz dobrą historię kredytową, zostanie spisany wniosek o pożyczkę.

3. Oczekuj na doradcę terenowego i umowę

Wniosek złożony konsultanta na infolinii, trafi do doradcy terenowego w stosownym do naszego miejsca zamieszkania oddziale Profi Credit. Ten skontaktuje się z nami, by umówić się na podpisanie umowy: w placówce firmy lub w naszym domu w dogodnym dla nas terminie. Wraz z umową otrzymamy także harmonogram spłacania rat.

4. Odbierz gotówkę

Po podpisaniu umowy pieniądze trafią na nasze konto. Firma posiada rachunek tylko w jednym banku – jeśli my mamy konto w innym, oczekiwanie na przelew z gotówką może się przedłużyć do jednego dnia roboczego.

Ciesz się gotówką, pamiętaj o terminowej spłacie

Profi Credit oferuje naprawdę korzystną pożyczkę ratalną. Można nawet niewielką kwotę rozłożyć na kilka lub kilkanaście rat. Dzięki temu zobowiązanie nie będzie uciążliwe dla domowego budżetu. Trzeba jednak pamiętać o terminowym spłacaniu rat – każde opóźnienie będzie wiązało się z naliczeniem odsetek, a niespłacone zobowiązanie z negatywną historią kredytową, a nawet z przekazaniem zadłużenia komornikowi.

Profi Credit to jedna z największych polskich firm pożyczkowych, która ma aż 130 oddziałów w całej Polsce, zatrudnia 3 tysiące pracowników oraz rocznie pożycza wiele milionów złotych. To przedsiębiorstwo o 25-letnim doświadczeniu mocno włącza się w pomoc najmłodszym, prowadząc swoje dwie akcje charytatywne “SOS Wioski dziecięce” oraz  “Dziecięcy uśmiech z Profi Credit”. Jest to bardzo chwalebna działalność, którą z powodzeniem powinny naśladować inne firmy pożyczkowe.

Czy pożyczanie w Profi Credit jest bezpieczne?

Profi Credit nie należy do Polskiego Związku Instytucji Finansowych. Jednak gwarantem bezpieczeństwa jest fakt, że firma jest częścią międzynarodowego konsorcjum Profireal Group. Na ich korzyść przemawia wieloletnie doświadczenie, globalne kontakty i ugruntowanie w realnych oddziałach firmowych. Stacjonarni przedstawiciele spotykają się z pożyczkobiorcami i na żywo prezentują wszystkie szczegóły oferty.

Jakie są wady i zalety pożyczki w Profi Credit?

Warto przed wzięciem pożyczki w danej firmie pożyczkowej sprawdzić dokładnie jej ofertę i zapoznać się z plusami i minusami określonych usług pozabankowych. Nasza opinia oparta jest na takich kwestiach jak klarowność zasad przyznawania pieniędzy, możliwa wielkość pożyczki, czas jej spłaty czy uczciwość pożyczkodawcy.

Zalety pożyczki w Profi Credit:

 1. Wysoka kwota pożyczki – w niewielu internetowych firmach pożyczkowych można otrzymać aż 25 tysięcy złotych. Ta opcja zdecydowanie wyróżnia Profi Credit.
 2. Profesjonalne struktury – wiele firm pożyczkowych, które działają w internecie, nie ma swoich biur i stacjonarnych punktów, przez co trudniej im zaufać. Nie jest to przypadek Profi Credit. Przedsiębiorstwo ma rozbudowaną sieć biur. Możliwość spotkania na żywo z przedstawicielem z pewnością przypadnie do gustu osobom, które lubią załatwiać sprawy twarzą w twarz.
 3. Możliwość odroczenia lub zmniejszenia rat – bardzo ciekawą opcją jest możliwość wzięcia krótkich wakacji od spłaty kolejnych rat. Gdy klient ma chwilowo duże kłopoty finansowe, może skontaktować się z agentami Profi Credit, którzy zaproponują zmniejszenie rat albo kilkumiesięczny okres retencyjny. Na tak konkurencyjnym rynku jak pożyczki pozabankowe podobna możliwość to rzadkość.
 4. Długi okres spłaty –  pożyczkodawca pozwala na spłatę zobowiązań aż do 48 miesięcy. Jest to bardzo długi okres i trudno znaleźć u konkurencji podobne długoterminowe oferty pożyczkowe.

Wady pożyczki w Profi Credit

 1. Mało klarowna strona internetowa – na stronie internetowej tej firmy trudno o wyczerpującą informację dotyczącą oprocentowania pożyczki oraz wielkości potencjalnych rat. Aby otrzymać odpowiednią wiedzę na temat warunków różnych ofert, potrzebna jest rozmowa telefoniczna z konsultantem. Specjalny kalkulator pożyczkowy umieszczony na stronie głównej Profi Credit zdecydowanie ułatwiłby współpracę z tą firmą.
 2. Formalności tylko na żywo – w Profi Credit nie otrzyma się pożyczki bezpośrednio przez Internet. Wstępne formalności załatwia się przez internet i telefon – aby jednak je skończyć, wymagane jest spotkanie z agentem firmy Profi Credit.

Opinia Sowy Finansowej o Profi Credit

Profi Credit nie jest firmą pożyczkową stricte internetową, co niektórzy mogą odebrać jako niedogodność, a inni ucieszyć się z tego stanu rzeczy. Rozbudowane struktury tego przedsiębiorstwa (aż 130 punktów w całej Polsce) robią wrażenie i sugerują, że ma się do czynienia z solidną firmą, która pragnie spotykać się ze swoimi klientami na żywo. Może odrobinę niepokoić brak przynależności Profi Credit do PZIP, ale biorąc pod uwagę doświadczenie tego pożyczkodawcy (rok założenia: 1994), międzynarodowe kontakty (Profireal Group) oraz działalność charytatywną, trzeba uznać ten podmiot za solidne przedsiębiorstwo pożyczkowe.

Ocena: 3.94 (2611 głosów)
100% online
Pożyczasz 500
od 500 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
Pożyczasz 500
od 400 zł do 5000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 65 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
Pożyczasz 500
od 100 zł do 1500 zł
Okres 30 dni
od 7 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
avatar
guest
0 komentarzy
Arek
Arek
1 rok temu

Uwaga na nich
LICHWA i mafijne podejście do klienta jeśli spóźnisz się jeden dzień
Ostrzegam przed nimi
LICHWA

Artur
Artur
1 rok temu

zrezygnowałem z podpisania umowy ale mają moje dane co z tym ZROBIĆ?

Agnieszka
Agnieszka
1 rok temu

Obsługa telefoniczna okropna, zero kultury straszne podejście do klienta. Powinni zmienić te osoby które tam pracują bo to ludzkie pojęcie przechodzi. Pierwszy raz spotkałam się z kimś takimi a jak powiedziałam że sobie nie życzę takich odzewem to usłyszałam że to nie koncert życzeń i że będzie rozmawiać jak chce to jest poziom ludzi tam zatrudnionych WSTYD!!!!!

Katarzyna
Katarzyna
1 rok temu

Właśnie miałam „przyjemność” rozmowy z panią z windykacji. Tak, zalegam z ratą. Sposób w jaki mnie potraktowała to dno i wodorosty. Gd, ie prosiłam o dwa dni czasu rozłączyła się. Nie polecam, tef firmy.

Gosia
Gosia
1 rok temu

Pani Beata z działu windykacji okropna, zła obsługa klienta, nie służy pomocą, opryskliwa. Postaram się o inny kredyt w innym banku i spłacę moje trzy kredyty w profi, zarządami zwrotu kosztów i odsetek za przedterminową spłatę. I dzięki tej Pani nigdy więcej Profi. Będę przestrzegać inne osoby. Dzięki Pani Beato. Jesteśmy tylko ludźmi, gdybym miała pieniądze to bym nie musiała pożyczać.

Rozczarowana
Rozczarowana
1 rok temu

Ta firma to koszmar przez ludzi, którzy tam pracują!!!!
Żadna instytucja finansowa nie zniżyłaby się do poziomu, obsługi, które reprezentują pracownicy chociażby windykacji.
Największa bezczelność jak można reprezentować.Brak klasy ….Ale o czym tu mowa.
Niech firma pisze sobie nadal pozytywy…

Bozenka
Bozenka
1 rok temu

Ja również jestem zbulwersowana w jaki sposób traktuje się drugiego człowieka ..spóźniam się z rata 140 zł .o 10 dni .ze względów zdrowotnych .jednak już windykacja a pracownica z windykacji okropna .Krzyczy ze nie interesują ja ze musiałam leki wykupić ..bez profesjonalnego podejścia do klienta .i człowieka .co to za ludzie tam pracują ..mam nadzieje ze uda mi się to splacic i z daleko od nich ..to nie ludzkie by traktować człowieka w taki sposób …masakra .

Ewa
Ewa
1 rok temu

Nie polecam tej firmy mam wypowiedzenie umowy chociaż próbowałam polubownie nic tonie dało spłacam dalej raty ale nie wiem czy dobrze to robię to jest firma lichwiarska a panie które siedzą w centrali to są bezszczelne

Alicja
Alicja
2 lat temu

Nie polecam. Pomimo pozytywnej decyzji kredytowej. Wniosek telefoniczny. To i tak składa się wniosek papierowy, po czym oczekuja tony dokumentów. Żenada.
PS. I robią foto dowodu osobistego czego już robić nie wolno.

Adam
Adam
10 miesięcy temu

Zgadzam się tony dokumentów, i bardzo długi czas oczekiwania. Porażka

Justyna
Justyna
2 lat temu

Wyrazy podziękowania za pomoc i zaangażowanie w pozytywne załatwienie sprawy dla Pani Anny Ścibak.Przywrocila nam Pani wiarę w ludzi .Pozdrawiamy

Jurej
Jurej
2 lat temu

Złodzieje, dział windykacji to naprawdę kto te osoby tam tak wyszkolił, zero szacunku dla drugiego człowieka, NIE POLECAM WRĘCZ ODRADZAM JAKICH KOLWIEK INTERESÓW ROBIĆ Z TĄ FIRMOM, ŻERÓJĄ NA LUDZKIM NIESZCZĘŚCIU.

Pan
Pan
2 lat temu

Złodziej i oszuści, nic dodać nic ująć.

prawda
prawda
2 lat temu

Jak chcecie nie dostac zawalu, lub innych rzeczy to dam dobra rade, jak najdalej od Tej Firmy. Slectwo toczy sie przeciw tej firmie w Prokuraturze Bielsko-Biala, jest tysiace osob poszkodowanych ktore czekaja na sprawiedliwosc. UiOiKK tez sie za NICH wzial gdyz znalazl mnostwo razacych nieprawidlowosci. Prokuratura w Bielsko prosi wszystkie osoby ktore zostaly, lub czuja sie oszukane przez ta firme o zglaszanie sie na policje, lub od razu do swojej prokuratury w swoim miescie skladac doniesienia. W wiekszosci firma ma zarzuty z art. 286 kk. Wiec ludzie obudzcie sie, nie dajcie sie zastraszac windykatorom, paniom z infolinii tylko do prokuratury. Najlepsze to ze z kodeksu karnego jest za darmo zajmie sie nimi policja i prokuratura, a z kodeksu cywilnego nie.

aleksander
aleksander
2 lat temu

Ta firma to jest nieporozumienie.Złożyłem wniosek w zeszłym tygodniu w poniedziałek moja pani konsultant przesłała do centrali.Dzwonili już zbóje do mojego szefa do pracy w poniedziałek a dzisiaj mamy czwartek i te łobuzy nie sa w stanie mi powiedziec co z moim wnioskiem smieszna pani kosulatant nie ma pojecia ci sie dzieje zenada i nie porozumienie.Pisze do nich maile to dostaje wiadomosc ze podany mail jest nie aktywny i zeby pisac listownie na adres bielsko biała badz dzwonic na infolinie.Dzwonie na infolinie oni natomiast mi mówią że nie mają wglądu we wnioski podają mi jakis regionalny numer do którego od godziny 12 dzisiaj nie moge sie dodzwonic masakra walic ten proficredit

Małgorzata
Małgorzata
2 lat temu

Nie polecam oszuści

Piotr
Piotr
2 lat temu

Jeśli chcecie spacac 4 razy więcej od tego co wam Profi pożyczył to proszę. Ja nie polecam , powinno sie ich pozamykać . Opinie pozytywne wystawiają pracownicy.

Neverprofi
Neverprofi
2 lat temu

Nie ma gorszej firmy niż Profi Credit. Banda oszustów i złodzieji. Wymyślają nie stworzone koszta, nie chcą dogadać się z klientem jeżeli noga się powinie. Chamstwo, łamią reguły RODO. NIE POLECAM!!!

Hanssss
Hanssss
2 lat temu

zlodzieje i oszusci, obsluga wulgarna przy probie odwolania zgody na przetwarzanie danych osobowych

Mira09
Mira09
2 lat temu

ja tam nie mialam problemów z tą firmą.

Pablo
Pablo
2 lat temu

Nie polecam brania pożyczki w Profi Credit.

Artur
Artur
2 lat temu

Nie bierzcie pożyczki w Profi Credit bo to naciągacze. Moja dziewczyna wzięła pożyczkę u nich i spłaciła 6 miesięcy przed czasem. Miała cały czas kontakt z ich koordynatorem który koordynował spłatę tej pożyczki. Tydzień po spłacie pożyczki napisał do niej SMSa że ma jeszcze 2300zl do spłaty za koszty sądowe ponieważ jej założyli sprawę w czerwcu w sadzie za nie spłacanie pożyczki. Nie dostała żadnego wezwania że w/w sprawa jest w sądzie itd. Ma wszystkie potwierdzenie wpłat że były w terminie i wszystkie wiadomości które pisał do niej koordynator Profi Credit.

Damian
Damian
2 lat temu

Tak to jest jak si nie spłaca pożyczki w terminie. Co z tego że zapłaciliście 6 miesięcy przed planowanym jej zakończeniem. Jak najpierw nie płaciliście przez co najmniej 60 dni i uciekaliście przed rozmową z nimi? Każdy pożyczkodawca czy to najlepszy bank czy inni. Wypowiedzą umowę i kierują sprawę do sądu. Rozumiem że twoja dziewczyna jak dostała wezwanie do pracodawcy aby on potrącał jej z wynagrodzenia odrazu się zwolniła albo zabroniła szefowi tego płacić? Skoro nie potrafisz zadbać o terminowe spłaty nie oczerniaj rzetelnej firmy. Fakt koszta mają wysokie ale są bardzo uczciwą firmą. Wziąłem u nich 2 pożyczki bo musiałem ratować się po stracie pracy z powodu wypadku. Ale obie spłaciłem przed czasem i jeszcze dostałem zwrot odsetek jak w żadnej innej firmie pozabankowej z która miałem do czynienia. Gorąco polecam Profi a nie polecam Artura co każe dziewczynie się zadłużać ^^

Bogdan
Bogdan
1 rok temu

Śmieszny gość jesteś. Jaki pracodawca potraci komuś pensję na podstawie waszych pisemek. Do tego ma prawo tylko komornik

Jurej
Jurej
2 lat temu

Chętnie dołączę do pozwu zbiorowego przeciwko tej firmie.

Kostka
Kostka
2 lat temu

Moja mama zapłaciła 2 raty profi credyt tam gdzie zawsze płacimy i powiedział mi że jej nikt nie będzie doktorat praw gdzie mam płacić to powiedzieli że jest beszczelnii i śmieszna bo powiedziała że sprawa jest już w sądzie

Michał
4 lat temu

Sporo osob z mojego otoczenia bralo lub ma pozyczke w Profi Credit, opinie wszystko podobne, lepiej brac w Profi niz w banku, warunki do przyjęcia, firma spoko, zadnych oszustw, uczciwie wszystko zalatwione.

Monika
Monika
4 lat temu

To jedna z lepszych pożyczek jaka miałam okazję wziąć. Szybka i na dobrych warunkach. Na pewno za jakiś czas do nich wrócę :)

SandraM
SandraM
4 lat temu

Jestem bardzo zadowolona z usług profi credit. Mają profesjonalne podejście do klienta no i dogodne warunki pożyczki. Ja nie ostatni raz tam pożyczałam. Na pewno zajrzę do nich przed świętami.

Weroniczka
Weroniczka
4 lat temu

Nie spodziewałam się, że będę tak zadowolona z pożyczki- a jednak. Profi credit ma na prawdę fajną ofertę pożyczkową i warto zwrócić na nią uwagę. Zdecydowanie polecam :)

Aniela
Aniela
4 lat temu

Dla mnie dobrą opcją jest to, że mogę złożyć wniosek przez internet. W innych miejscach nie miałam takiej opcji. Dlatego też bardzo cieszę się, że u nich jest taka możliwość. Dobre jest też to, ze pożyczkę można rozłożyć nawet do 36 miesięcy.

Lena
Lena
4 lat temu

Mega wygodna firma pożyczania. Pierwszy razz od bardzo dawna w tak wygodny sposób pożyczałam pieniądze, a to wszystko za sprawą małej ilości formalności i wniosku złożonego przez internet U mnie pożyczka bardzo dobrze się spisała.

Alina
Alina
4 lat temu

Sporo osób szuka pożyczki przed świętami. Ja ze Swojej strony mogę polecić profi credit. U mnie spisała się bardzo dobrze . Pożyczałam tam kilka razy nawet w zeszłym roku przed świętami i nie było problemu ze spłatą.

gosik
gosik
4 lat temu

Pożyczałam tam kilkaset złotych bo na szybko potrzebowałam opłacić kurs. Pożyczkę oceniam pozytywnie za wygodę, szybkość rozpatrzenia wniosków oraz spłatę bez problemów.

Sebastian Gniadzik
Sebastian Gniadzik
4 lat temu

Konkretna pożyczka na bardzo dobrych warunkach. Wiadomo każdy ma nieco inne wymogi względem pożyczki jednak mnie one odpowiadają. Jeżeli Wam się oferta podoba to ja polecam tą firmę!

Daria Małecka
Daria Małecka
4 lat temu

Dobrze jest dokładnie sprawdzić sobie umowę by wiedzieć czy Wam odpowiada czy też nie. Wiele osób nie czyta umów, a potem wyzywa że ktoś oszukuje. Ja czytam umowy bardzo dokładnie i wiem która jest korzystna, a która nie. Jeśli chodzi o profi credit to oferta bardzo mi odpowiadała.

Stefan
Stefan
4 lat temu

Nie miałem problemów ze spłatą- pożyczka była mega szybka i nawet nie odczułem spłaty. Może jeszcze kiedyś wezmę u nich jakaś kaskę :)

eliza
eliza
3 lat temu

NIE POLECAM !!!! Jesli potrzebujecie szybkiej kasy idzcie do providenta albo innej chwilówki! Profi credit to bandyci! Jesli spóźnisz się z ratą – wydzwaniają po 1000 razy dziennie. A sytuacje są różne…życie.
Nachodzą w domu! Non stop i grożą!
Dodatkowo – naklejają na drzwi kartke „DŁUŻNIKU!!! WINDYKACJA CIE SCIGA” dokładnie tak!

WSTYD I PATOLOGIA! Bo ludzie mają różne problemy z życiem ale i z płynnością finansową. Tu nie ma gadki!

Nie wierzcie w te sztuczne komentarze kupione przez tą firmę. Ja tez się naciełam na to!

Płaciłam zawsze w terminie. Raz mi się noga obsunęła a tu takie bandyctwo!

NIE POLECAM NIGDY!!!! Chyba, że ktos lubi ekstremalne sytuacje i uwielbia jak mu się zawał zbliza :-(

Magdalena
Magdalena
2 lat temu

Wlasnie zgadzam się w 10000%!!!!!

Anna25
Anna25
3 lat temu

U nas sytuacja zmusiła nas do zaciągnięcia pożyczki, inaczej nie zadłużałabym się, ale cóż! Zdarza się! Długo chodziłam od banku do banku, dowiedziałam kilka firm pozabankowych i w efekcie zdecydowaliśmy się na Profi Credit. Wszystko nam wyjaśniono dokładnie przed podpisaniem umowy, raty są na naszą kieszeń, spłacam już kolejną, staram się pilnować terminów. Mogę polecić!

misa
misa
3 lat temu

Gdyby nie było popytu na takie pożyczki to takie firmy nie miały by prawa bytu natomiast ludzie potrzebują takiej alternatywy szczególnie jeśli nie mają zdolności kredytowej w banku. Ja miałam taką sytuację że potrzebowałam większej gotówki na remont kuchni i skorzystałam z oferty szybkiej pożyczki w Profi Credit, formalności zajęły tylko chwilę tak samo jak oczekiwanie na decyzję i gotówkę, raty mnie nie przerosły więc byłam bardzo zadowolona.

kosa
kosa
3 lat temu

Bardzo dobrą ofertę posiada Profi Credit, jeśli ktoś z Was potrzebuje szybkiego zastrzyku gotówki to powinien zajrzeć na ich stronę. Pożyczki na każdy cel zarówno dla klientów indywidualnych jak i dla firm.

Julia85
Julia85
3 lat temu

Jestem zadowolona z pożyczki w Profi Credit, dostałam dokładnie taka sumę, jakiej potrzebowałam, a oprocentowanie jest na moją kieszeń. Spłacam i nie mam żadnych problemów. Na pewno wrócę, kiedy znowu będę potrzebowała dodatkowego zastrzyku gotówki.

Jarek Filipczak
Jarek Filipczak
3 lat temu

Miałem dużo niespodziewanych wydatków, oszczędności mi zabrakło… Na załatwianie formalności z bankiem nie było czasu, dlatego zdecydowałem się na pożyczkę z Profi Credit. Nie robiono mi żadnych problemów, po wypełnieniu wniosku i jego pozytywnej weryfikacji, pieniądze zostały przelane na moje konto. To lubię!

amsa
amsa
3 lat temu

Są różne firmy pożyczkowe, niektóre faktycznie czychają tylko na to żeby naciągnąć ludzi na koszty ale nie wszystkie działają w ten sposób. Ja mam bardzo dobre zdanie o Profi Credit, są konkretni a jeśli chodzi o kontakt to wystarczy zostawić w frmularzu namiar i to oni dzwonią do Was, potrzebne formalności to niezbędne minimum a decyzję o pożyczce otrzymuje się w kilka minut, raty rozłożone do dogodny okres nie straszą wysokim oprocentowaniem.

Goździk
Goździk
3 lat temu

Bardzo dobrze oceniam tę firmę, ich oferta pożyczki jest w porządku, warunki też, zabezpieczenia i umowa są jasno sprecyzowane. Polecam tym, którzy nie mogą udokumentować zarobków umową, a bank odmówił im kredytu.

Alba
Alba
3 lat temu

Oboje z mężem straciliśmy pracę, jesteśmy na etapie szukania nowej. Po drodze rozchorowała nam się córka i dlatego musieliśmy skorzystać z pożyczki w Profi Credit. Może nie jest nam łatwo, ale spłacamy terminowo raty. Gdyby nie to, nie wiem, jak byśmy sobie poradzili. Polecam!

Anna Baksik
Anna Baksik
3 lat temu

Nie korzystałam ze zbyt wielu firm pożyczkowych ale mogę powiedzieć, że Profi Credit na pewno jest najlepszą z których miałam okazje. Wszystko poszło nadzwyczaj łatwo i wygodnie. Wszystko można załatwić przez telefon i internet. Samo oprocentowanie tez jest korzystne, szybko sobie porównałam z innymi firmami i zdecydowanie wróciłam do Profi Credit po pożyczkę.

Krzysztof M
Krzysztof M
3 lat temu

Szczerze nie polecam tej firmy, pożyczyłem 4 tys oddałem 18 po sprawie komorniczej, po 4 miesiącach trafił do mnie kolejny raz komornik ze jednak są dodatkowe koszty i nie skąd, polecam providenta!

Anna
Anna
4 lat temu

W zeszłym roku wzięłam u nich pożyczkę i bez problemu spłaciłam. W tym roku chce wziąć na szybko pożyczkę na święta. Nie wiem jeszcze jaką kwotę wziąć, ale to już będę ustalać z mężem.

Aldona
Aldona
4 lat temu

Jedna z lepszych pożyczek jeżeli chodzi o szybkość. Ja ekspresowo potrzebowałam pieniędzy i je dostałam. Dlatego jeżeli potrzebujecie niewielkiej kwoty na szybko to polecam profi credit.

Tom-ek
Tom-ek
4 lat temu

Nie jestem wstanie zliczyć ile razy u nich pożyczałem, ale według mnie warto. Zawsze tam wracam bo oferta mi odpowiada. Wam tez ją polecam.

Kami We
Kami We
4 lat temu

Generalnie to nie za bardzo lubię pożyczać pieniądze jednak sprawdziłam sobie profi credit bardzo dobrze i jak już muszę zaglądam właśnie do nich. Bardzo odpowiada mi ich oferta i polecam ją innym. Dla mnie jest świetna.

Sebus
Sebus
4 lat temu

Warto przyjrzeć się ich ofercie bo jest na prawdę przystępna. Ja brałem u nich pożyczkę wielokrotnie i ani razu się nie zawiodłem. Mogę Wam ją spokojnie polecić.

Furnival
4 lat temu

Ja nigdy nie brałam pożyczek jednak po tym jak baank odmówił mi pożyczki przez to, że jestem na rencie postanowiłam wypróbować takką opcję. Nie zawiodłam się choć myślałam, że będzie inaczej. Firma Profi Credit bardzo dobrze się u mnie sprawdziła i na pewno do niej wrócę :)

Aneta Kuzik
Aneta Kuzik
4 lat temu

Dużo mniej formalności niż w bankach, łatwiej wziąc pożyczkę takim osobą jak ja czyli zatrudnionych na umowę zlecenie. Jak dla mnie spoko pożyczka na dobrych warunkach.

Ewa Mat
Ewa Mat
4 lat temu

Chciałam zorganizować urodziny swoich marzeń jednak nie odłożyłam odpowiedniej kwoty. Dlatego też by to zrobić musiałam wziąć pożyczkę. Wzięłam ją w proficredit i cieszę się z tego że podjęłam taką decyzję. Uważam, że warto było. Pieniążki miałam szybko na koncie i już prawie całą spłaciłam.

Furnival
4 lat temu

U mnie wszystko przebiegło ok, podpisana umowa w tym samym dniu, kasa na następny dzień przyszła przelewem. Spłacam w terminie i nie zdazyły mi się żadne nieprzyjemności.