star-full star-empty star-half balance money calendar file check star-full star-empty star-half balance money calendar file check

Jak wziąć pożyczkę w Profi Credit? Sprawdzamy krok po kroku

Firma pożyczkowa

Chcesz wziąć pożyczkę w Profi Credit? Zapoznaj się z naszym artykułem. Podpowiemy, jak złożyć wniosek oraz przygotować się do dalszych procedur. Formalności, których musisz dopełnić na początku wnioskowania nie ma dużo – zajmie Ci to mniej niż 5 minut.

Weź pożyczkę w Profi Credit

1. Określ parametry pożyczki i zostaw swoje namiary

Po przejściu na stronę pożyczkodawcy za pomocą suwaka możesz określić, jaką sumę chcesz pożyczyć. Możesz wnioskować o pożyczkę od 500 zł do 25 000 zł. Okres kredytowania zostanie Ci zaproponowany przez pożyczkodawcę w momencie podjęcia decyzji. To na jak długo otrzymasz pożyczkę będzie zależało od kwoty oraz Twojej zdolności kredytowej. Po określeniu parametrów zostaniesz poproszony o pozostawieniu swoich danych – by mógł skontaktować się z Tobą doradca klienta w celu dokończenia formalności. Musisz podać swoje imię oraz numer telefonu.

2. Oczekuj na kontakt z doradcą

W ciągu kilku minut od pozostawienia danych kontaktów, oddzwoni do nas agent z infolinii Profi Credit. Poprosi nas o podanie dodatkowych informacji (warto przygotować dowód osobisty) i na ich podstawie przedstawi przygotowaną dla nas ofertę. Na tym etapie dowiemy się na jaki okres możemy wziąć pożyczkę. Jeśli takie rozwiązanie będzie nam odpowiadało i jeśli posiadamy odpowiednią zdolność oraz dobrą historię kredytową, zostanie spisany wniosek o pożyczkę.

3. Oczekuj na doradcę terenowego i umowę

Wniosek złożony konsultanta na infolinii, trafi do doradcy terenowego w stosownym do naszego miejsca zamieszkania oddziale Profi Credit. Ten skontaktuje się z nami, by umówić się na podpisanie umowy: w placówce firmy lub w naszym domu w dogodnym dla nas terminie. Wraz z umową otrzymamy także harmonogram spłacania rat.

4. Odbierz gotówkę

Po podpisaniu umowy pieniądze trafią na nasze konto. Firma posiada rachunek tylko w jednym banku – jeśli my mamy konto w innym, oczekiwanie na przelew z gotówką może się przedłużyć do jednego dnia roboczego.

Więcej o Profi Credit

Ciesz się gotówką, pamiętaj o terminowej spłacie

Profi Credit oferuje naprawdę korzystną pożyczkę ratalną. Można nawet niewielką kwotę rozłożyć na kilka lub kilkanaście rat. Dzięki temu zobowiązanie nie będzie uciążliwe dla domowego budżetu. Trzeba jednak pamiętać o terminowym spłacaniu rat – każde opóźnienie będzie wiązało się z naliczeniem odsetek, a niespłacone zobowiązanie z negatywną historią kredytową, a nawet z przekazaniem zadłużenia komornikowi.

Zobacz, co o Profi Credit mówią dotychczasowi klienci tej firmy!

Weź pożyczkę w Profi Credit

Ocena: 4.01 (147 głosów)
avatar
HIT!
1 000
od 100 zł do 3000 zł
30 dni
od 5 dni do 45 dni
0
RRSO: 0%
1 000
od 100 zł do 3000 zł
30 dni
od 5 dni do 45 dni
0
RRSO: 0%
1 000
od 500 zł do 2000 zł
30 dni
od 7 dni do 30 dni
0
RRSO: 0%

Dodaj komentarz

avatar