star-full star-empty star-half balance money calendar file check star-full star-empty star-half balance money calendar file check

PożyczkaRatalna.pl – opis i recenzja pożyczkodawcy

Firma pożyczkowa

Pożyczka Ratalna to kolejna marka firmy Aasa Polska. Jak sama nazwa wskazuje, nie jest to chwilówka udzielana na krótki czas, ale produkt ratalny. Można wnioskować o stosunkowo większe kwoty – do 1000 zł do maksymalnie 10 000 zł. Pożyczka Ratalna cieszy się popularnością wśród klientów firm pożyczkowych ze względu na atrakcyjne parametry gotówki, o którą można wnioskować oraz wysoką przyznawalność pożyczek.

Ta oferta na naszej stronie jest obecnie nieaktualna. Sprawdź aktualne oferty pożyczek ratalnych oraz chwilówek.

Weź pożyczkę w Pożyczka Ratalna

Podstawowe informacje na temat Pożyczka Ratalna

Dane adresowe:

Pożyczka Ratalna należy do Aasa Polska

ul. Sienna 64

00-825 Warszawa

Dane kontaktowe:

Telefon: 801 40 40 40

E-mail: info@pozyczka-ratalna.pl

Godziny pracy:

poniedziałek-piątek

9.00-19.00

Pozostałe informacje:

REGON: 146017266

NIP: 5252528111

KRS: 0000411939

Historia firmy Pożyczka Ratalna

Jak już wspomnieliśmy na początku marka Pożyczka Ratalna do Aasa Polska, która jest częścią skandynawskiej grupy finansowej Aasa Global. Na rynku pozabankowym firma pojawiła się w 2019 roku i od tej pory otworzyła wiele placówek na całym świecie. Aasa Polska S. A. działa zgodnie z przepisami polskiego prawa, jak i opiera się na wytycznych Europejskiej Koalicji na rzecz Odpowiedzialnych Kredytów (ECRC), kieruje się również zasadą fair lending (odpowiedzialne pożyczanie). Z jej usług korzysta wielu klientów w Polsce, Europie oraz na świecie.

Warunki pożyczania w Pożyczka Ratalna

Pożyczka Ratalna – jak prawie każda firma pozabankowa – wyróżnia się większą przyznawalnością pożyczek, są one oferowane na mniej restrykcyjnych warunkach niż to ma miejsce w przypadku kredytów bankowych. Przyjrzeliśmy się wymogom, jakie trzeba spełnić, by otrzymać gotówkę w Pożyczka Ratalna.

Dla kogo Pożyczka Ratalna? Portret pożyczkobiorcy

W Pożyczka Ratalna o gotówkę mogą wnioskować osoby posiadające pełną zdolność do pełnienia czynności prawnych, stale zamieszkujące na terenie Polski. Pożyczkobiorcą może zostać osoba w wieku od 20 do 80 lat. Konieczne będzie wykazanie się stałym dochodem, którego źródło jest na terenie na naszego kraju (w grę wchodzą umowy o pracę, renty czy emerytury). Potencjalny klient nie może charakteryzować się negatywną historią kredytową – firma sprawdza BIG InfoMonitor, ERIF oraz KRD). Powinien on także posiadać polski numer PESEL, numer telefonu oraz rachunek osobisty w polskim banku. Warunkiem udzielenia pożyczki jest również pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej.

Weź pożyczkę w Pożyczka Ratalna

Parametry i koszty pożyczki

W Pożyczka Ratalna można pożyczać od 1000 zł do maksymalnie 10 000 zł. Dowolna kwota mieszcząca się w tym przedziale będzie rozłożona na korzystne raty – minimalnie na 10 miesięcy ale okres kredytowy może wynieść nawet do dwóch lat. Koszt pożyczki zależy od wielu czynników: kwoty, o którą się wnioskuje, liczby rat, oprocentowania, RRSO… Z szacunkowym kosztem pożyczki można zapoznać się na etapie określania parametrów – wybierając okres kredytowania i sumę, o jaką chcemy pożyczyć., od razu zobaczymy, ile będzie wynosiła nas pierwsza rata, jakie będzie oprocentowanie, RRSO , opłata przygotowawcza opłata administracyjna. Maksymalne RRSO wynosi 172,28% przy pożyczce 1000zł na okres 10 miesięcy z maksymalną ratą w wysokości 157,49 zł (kolejne raty malejące). Warto także pamiętać, że każde opóźnienie w spłacie należności będzie wiązało się z naliczeniem karnych odsetek.

Dodatkowe informacje na temat Pożyczka Ratalna

O gotówkę w Pożyczka Ratalna można wnioskować online, decyzja jest podejmowana w ciągu jednego dnia roboczego (firma nie pracuje w weekend). Pożyczkodawca wysyła umowę do klienta kurierem. Można skorzystać z trzech sposobów wypłaty gotówki: tradycyjnym przelewem na konto, czekiem GIRO (wypłata w urzędzie pocztowym, otrzymuje się SMS-a z kodem, który należy podać urzędnikowi) lub czekiem Blue Cash (przelew wewnętrzny, płatny 3 zł, pozwala na otrzymanie gotówki do 3 godzin po podpisaniu umowy). Pożyczka Ratalna weryfikuje swoich klientów w takich bazach, jak BIG InfoMonitor, ERIF oraz w Krajowym Rejestrze Dłużników.

Opinie o firmie Pożyczka Ratalna

To, co o danej firmie mówią jej dotychczasowi klienci dla wielu potencjalnych pożyczkobiorców jest niezwykle ważne. Pozwala to podjąć decyzję na temat atrakcyjności danej oferty. Chcesz pożyczyć w Pożyczka Ratalna? Zapoznaj się z naszym artykułem, który powstał w oparciu o autentyczne doświadczenia klientów z tą firmą.

Opinie o Pożyczka Ratalna

Korzystałeś z pożyczki w Pożyczka Ratalna? Koniecznie podziel się swoją opinią z innymi!

Weź pożyczkę w Pożyczka Ratalna

Ocena: 4.13 (77 głosów)
100% online
Pożyczasz 500
od 500 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
Pożyczasz 500
od 100 zł do 1500 zł
Okres 30 dni
od 7 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
Pożyczasz 500
od 200 zł do 5000 zł
Okres 30 dni
od 10 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
avatar
guest
0 komentarzy