star-full star-empty star-half balance money calendar file check star-full star-empty star-half balance money calendar file check

Opinie o Pożyczka Plus

firma pożyczkowa

Szybka gotówka do 10 000 zł i prosty wniosek o pożyczkę – to atuty marki pożyczkowej Pożyczka Plus. W tym artykule znajdziesz najważniejsze informacje, dzięki którym przekonasz się, czy warto tu pożyczać. Poznaj mocne i słabe strony marki Pożyczka Plus.

Pożyczka Plus to możliwość pożyczenia od 200 zł do 10 000 zł w bardzo prosty sposób. Pierwsza pożyczka do 3 000 zł jest darmowa. Marka jest prowadzona przez Aventus Group, grupę kapitałową, która udziela kredytów w Polsce, Litwie, Łotwie, Czechach, Ukrainie, Mołdawii oraz Kazachstanie. U nas pojawiła się w 2010 roku. Aventus Group prowadzi też 5 innych serwisów pożyczkowych: Smart Pożyczka, Finansowe Posiłki, Niewielka Pożyczka, Lew Pożyczka, i RataNaPlus.

Pożyczka Plus ma czym pochwalić się przed swoimi klientami. Jest członkiem Związku Firm Pożyczkowych, a na swoim koncie posiada wyróżnienia Rzetelna Firma, Firma Wiarygodna Finansowo, Odpowiedzialny Pożyczkodawca oraz nagrodę Instytucja Pożyczkowa Roku 2016. Zaopiniowaliśmy ofertę tej firmy, abyś wiedział, czy warto tu pożyczać.

Czy pożyczanie w Pożyczka Plus jest bezpieczne?

Firmy, które dbają o klienta i zapewniają mu bezpieczeństwo pożyczania, patrzą kompleksowo na komunikację z nim. To znaczy, że są obecne wszędzie tam, gdzie jest klient . Pożyczka Plus to dobry przykład firmy wychodzącej naprzeciw oczekiwaniom interesantów.

Jak możesz skontaktować się z firmą? Dróg jest wiele: czat lub formularz kontaktowy na stronie www, infolinia, Facebook, Twitter, LinkedIn, YouTube i do niedawna Google+. Do tego konsultanci w firmie są obecni od poniedziałku do niedzieli – od samego rana do późnego popołudnia lub wieczora.

Pozytywne opinie o Pożyczka Plus znajdziesz także w materiałach video udostępnianych przez firmę oraz na portalach opiniotwórczych. W rankingu serwisu Sowa Finansowa marka uzyskała 4,1 pkt w skali pięciopunktowej. Z kolei na portalu Opineo, ocena sięga aż 4,7 pkt w skali pięciopunktowej.

Wady i zalety chwilówki w Pożyczka Plus

Aby dostarczyć ci rzetelnej opinii na temat marki Pożyczka Plus, przeanalizowaliśmy oferty podobnych firm. W poniższym zestawieniu plusów i minusów znajdziesz wszystko, co odnosi się do kosztów pożyczki, czasu jej udzielenia, wysokości oraz innych istotnych elementów.

Zalety pożyczki w Pożyczka Plusbaner reklamowy Pożyczka Plus

 1. Pierwsza pożyczka gratis: za darmo, czyli bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów, pożyczysz tu od 200 zł do 3 000 zł; oferta ważna tylko dla pierwszej pożyczki.
 2. Strona www, na której znajdziesz wszystkie informacje: pożyczkodawca nie ukrywa niczego przed klientem; ramowa umowa pożyczki czy tabela opłat oraz pytania i odpowiedzi czy inne ważne elementy są łatwo dostępne w serwisie pożyczkowym.
 3. Szybki wniosek o pożyczkę: wypełnienie formularza wniosku o pożyczkę zajmie ci kilka minut; jego procesowanie także jest szybkie, co oznacza, że w krótkim czasie otrzymasz odpowiedź od Pożyczki Plus, czy dostaniesz gotówkę, o którą się ubiegasz
 4. Niski próg wiekowy dla pożyczkobiorcy: o pożyczkę możesz się ubiegać w momencie skończenia 19 r.ż.
 5. Dwa sposoby weryfikacji tożsamości: pożyczkobiorca może zrobić przelew tradycyjny na 0,01 zł lub skorzystać z weryfikacji natychmiastowej, czyli szybkiego i bezpiecznego sposobu na potwierdzenie informacji zawartych we wniosku
 6. Pożyczka refinansująca: jeśli masz problemy ze spłatą, Pożyczka Plus przygotuje dla ciebie specjalną ofertę
 7. Wiele dowodów na to, że firma dba o klienta: Pożyczka Plus poprzez swoje działania udowadnia, że szanuje swoje otoczenie biznesowe; oto kilka przykładów:
  • Liczne certyfikaty i nagrody potwierdzające etyczne działania firmy oraz jej rozwój biznesowy
  • Przynależność do Związku Firm Pożyczkowych
  • Obecność w największych mediach społecznościowych
  • Prowadzenie bloga firmowego, na którym wyjaśniane są zagadnienia finansowe

Jak wziąć pożyczkę w Pożyczka Plus?

Wady pożyczki w Niewielka Pożyczka

 1. Sztywne terminy udzielania pożyczki: okres spłaty pożyczki jest ustalony sztywno – co 5 dni. Pożyczkodawca daje ci możliwość wzięcia gotówki na 5 do 45 dni. Inni pożyczkodawcy oferują pełną dowolność w ustaleniu dnia spłaty oraz dłuższy okres kredytowania. Jeśli twoje wynagrodzenie jest wypłacane nieregularnie, to może być utrudnienie.

Więcej o Pożyczka Plus

Opinia Sowy Finansowej

Pożyczka Plus to marka godna zaufania. Wniosek jest prosty, pieniądze wypłacane szybko, a klienci zadowoleni. Firma Aventus Group Sp. z o.o., która zarządza tą marką jest członkiem Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce oraz przestrzega Zasad Dobrych Praktyk przyjętych do stosowania przez przedsiębiorstwa działające na rynku finansowym w Polsce. To dowód na to, że pożyczanie w Pożyczka Plus jest bezpieczne.

Warto zwrócić także uwagę na wysokie noty Pożyczki Plus w portalach z opiniami, jak np. Opineo. Kilkanaście tysięcy głosów klientów oddanych na najwyższą ocenę jasno wskazuje, że to dobry pożyczkodawca.

To, co spodoba ci się w Pożyczce Plus, to pierwsza darmowa pożyczka i prosty proces ubiegania się o pożyczkę. Twoje zastrzeżenia może w zasadzie budzić tylko okres spłaty, z góry określony przez pożyczkodawcę.

avatar
100% online
Pożyczasz 500
od 500 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
Pożyczasz 500
od 100 zł do 1500 zł
Okres 30 dni
od 7 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
Pożyczasz 500
od 200 zł do 5000 zł
Okres 30 dni
od 10 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
0 0
Article Rating
guest
36 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Piotr
Piotr
1 rok temu

Zachęcam do skorzystania z usług Szybkiej Gotówki. W ramach przedświątecznej promocji rozdają po 50 złotych! Najlepsza firma na rynku!

Leon
Leon
2 lat temu

Przy lekkim opóźnieniu wydzwaniają po 10 razy dziennie i straszą najpierw sądem a później policją o wyłudzenie. Nie polecam jeśli ktoś ma jakieś problemy finansowe

Bartek
Bartek
2 lat temu

Zdecydowanie mają słabszą ofertę na rynku niż inni firmy. Przykładowo Szybka Gotówka oferuje darmową pożyczkę i kolejną dają do 10tyś! A tu dużo mniej..

Asia
Asia
1 rok temu

Chyba Pan się nie zapoznał z ofertą. Pożyczka Plus również udziela pierwszej pożyczki do 3000 za darmo, a maksymalna kwota to też 10 tysięcy. A oferta jest lepsza niż w przypadku innych firm, bo już 3 pożyczkę można wziąć na 45 dni.

Irdka
Irdka
3 lat temu

Nie ma się czego obawiać, bo pożyczka plus to bezpieczna firma!

Tamara
Tamara
3 lat temu

Ja dostałam decyzję od razu mimo, że było niedzielne popołudnie. Przelew natomiast przyszedł dopiero w w poniedziałek.

Płoteka
Płoteka
3 lat temu

Polecam firmę. jasne warunki, brak ukrytych kosztów, wszystko sprawnie i pieniądze na koncie jeszcze tego samego dnia.

Bronka
Bronka
3 lat temu

Pożyczkę dostałem szybko, ale wypełnianie wniosku na telefonie to jakaś katorga.

Nikon
Nikon
3 lat temu

Na plus szybki wniosek i krótki czas oczekiwania na pożyczkę. Na minus sztywne ramy czasowe, które narzucają na ile masz pożyczyć pieniądze.

Ja
Ja
3 lat temu

Wszystko online, bezproblemowo i bardzo szybko!

Wiktoria_a
Wiktoria_a
2 lat temu

Odmówili mi koleejnej pożyczki, mimo, że poprzednią spłaciłam w terminie!! Konsultanci rozkładają ręcę i nie potrafią mi powiedziec dlaczego tak się stało!!

Tomek#4
Tomek#4
2 lat temu

Zdecydowanie polecam! ucziwa oferta

Aśka
Aśka
2 lat temu

Pierwsza pożyczka, gdzie wiek nie stanowi problemu! Wszedzie oferta rzekomo od 18 lat, a moje wnioski byly odrzucane przez brak historii kredytowej. Dopiero tutaj się udało bez problemu!

Irek
Irek
2 lat temu

Zrezygnowałem bo chcieli ode mnie skan dokumentu potwierdzającego dochód!!

Patryk
Patryk
2 lat temu

Szybko, sprawnie i bez żadnych problemów!!! Polecam!!!

marlen
marlen
2 lat temu

Na drugą pożyczkę dostałam rabat 30%

Iwona
Iwona
2 lat temu

COś dla tych, którzy szukają prawdziwej pożyczki bez bik. Mimo, że uregulowałam już wszystkie długi, wpisy w bik nadal są i przeszkadzają mi w zaciągnięciu kredytu czy zakupach na raty. w pożyczka plus nie było takiego problemu, chociaż i tak dostałam 300 zł mniej niż chciałam. Konsultant powiedział, że to przez niskie zarobki a nie kontrolę w bazach, więc bik nie miał tu żadnego znaczenia.

muchomor
muchomor
2 lat temu

Wnioski rozpatrywane są całodobowo, ale wypłata tylko w dni robocze

daria
daria
2 lat temu

A właśnie że niekoniecznie bo ja dostałam kasę w sobotę:) Pożyczka przyszła przelewem natychmiastowym, więc jeśli twój bank je obsługuje to spokojnie kasa może być w weekend.

Aneta
Aneta
2 lat temu

potwierdziłam u konsultanta, że pożyczkę można dostać także w weekend.

Adam
Adam
2 lat temu

Pierwszą pożyczkę dostałem bez problemu, ale drugi mój wniosek odrzucili!! Podobno nie mam odpowiedniej zdolności kredytowej, a wcale nic się w moich finansach nie zmieniło!!

Mirson
Mirson
2 lat temu

Spróbuj złożyć wniosek na mniejszą kwotę. Może to o to chodzi

Katarzyna Gaweł
Admin
1 rok temu

Prawdopodobnie wynika to z kwoty o którą Pan wnioskuje. Jeśli była wyższa niż za pierwszym razem, pana zdolność kredytowa mogła okazać się niewystarczająca i stąd problemy z uzyskaniem pożyczki. Pozdrawiam

zadowolona
zadowolona
2 lat temu

Bardzo szybko wypłacają pieniądze!!

zuzka
zuzka
2 lat temu

Nie zawsze tak jest bo u mnie trwało to prawie dwa dni. Więc wszystko zależy

Ulk@aA
Ulk@aA
2 lat temu

Trzeba powiedzieć ile się zarabia ale nie pytają o szczegóły dotyczące zatrudnienia

Zenek#
Zenek#
2 lat temu

Do 3 000 zł ale nie dla każdego, bo ja np. dostałem tylko 2 000 i powiedziano mi ze wiecej w tej chwili nie dostanę

Trąba
Trąba
2 lat temu

uczciwa oferta bez żadnych kruczków

Radek
Radek
2 lat temu

Pożyczka Plus ma krótki wniosek i działa szybko. Wypłata jest możliwa w tym samym dniu o ile ma się konto w tym samym banki co oni

nina
nina
2 lat temu

Dostałam pożyczkę mimo zaległości w bik – nie jakiejś dużej, ale jednak. Inne rejestry czyste

IzQa
IzQa
2 lat temu

Potwierdzam! u mnie też pozytywna decyzja, mimo że w innych firmach odrzucali ze względu na zły bik

bajer
bajer
2 lat temu

Wniosek wypełniłem w 5 minut, polecam!

Stefek
Stefek
2 lat temu

Warunki pożyczki ok, ale strona internetowa działa słabo. Klikam w pytania i odpowiedzi, a przeniosło mnie zupełnie gdzie indziej. Trzeba to koniecznie poprawić.

taaaalka
taaaalka
2 lat temu

dowiedzenie się czegoś na czacie granicy z cudem. Z każdą pierdołą każą dzwonić na infolinie.

kittttla
kittttla
2 lat temu

polecam bo kase dostałam szybko!

Gagatek
Gagatek
2 lat temu

Do oferty nie mogę się przyczepić, ale ta pożyczka refinansująca to dla mnie dramat. Załatwiania z tym jest tyle, że szybciej byłoby chyba pożyczyć pieniądze w innej firmie i spłacić ta firmę.

36
0
()
x