star-full star-empty star-half balance money calendar file check star-full star-empty star-half balance money calendar file check

Opinie o Pożyczka Plus

firma pożyczkowa

Szybka gotówka do 10 000 zł i prosty wniosek o pożyczkę – to atuty marki pożyczkowej Pożyczka Plus. W tym artykule znajdziesz najważniejsze informacje, dzięki którym przekonasz się, czy warto tu pożyczać. Poznaj mocne i słabe strony marki Pożyczka Plus.

Pożyczka Plus to możliwość pożyczenia od 200 zł do 10 000 zł w bardzo prosty sposób. Pierwsza pożyczka do 3 000 zł jest darmowa. Marka jest prowadzona przez Aventus Group, grupę kapitałową, która udziela kredytów w Polsce, Litwie, Łotwie, Czechach, Ukrainie, Mołdawii oraz Kazachstanie. U nas pojawiła się w 2010 roku. Aventus Group prowadzi też 5 innych serwisów pożyczkowych: Smart Pożyczka, Finansowe Posiłki, Niewielka Pożyczka, Lew Pożyczka, i RataNaPlus.

Pożyczka Plus ma czym pochwalić się przed swoimi klientami. Jest członkiem Związku Firm Pożyczkowych, a na swoim koncie posiada wyróżnienia Rzetelna Firma, Firma Wiarygodna Finansowo, Odpowiedzialny Pożyczkodawca oraz nagrodę Instytucja Pożyczkowa Roku 2016. Zaopiniowaliśmy ofertę tej firmy, abyś wiedział, czy warto tu pożyczać.

Czy pożyczanie w Pożyczka Plus jest bezpieczne?

Firmy, które dbają o klienta i zapewniają mu bezpieczeństwo pożyczania, patrzą kompleksowo na komunikację z nim. To znaczy, że są obecne wszędzie tam, gdzie jest klient . Pożyczka Plus to dobry przykład firmy wychodzącej naprzeciw oczekiwaniom interesantów.

Jak możesz skontaktować się z firmą? Dróg jest wiele: czat lub formularz kontaktowy na stronie www, infolinia, Facebook, Twitter, LinkedIn, YouTube i do niedawna Google+. Do tego konsultanci w firmie są obecni od poniedziałku do niedzieli – od samego rana do późnego popołudnia lub wieczora.

Pozytywne opinie o Pożyczka Plus znajdziesz także w materiałach video udostępnianych przez firmę oraz na portalach opiniotwórczych. W rankingu serwisu Sowa Finansowa marka uzyskała 4,1 pkt w skali pięciopunktowej. Z kolei na portalu Opineo, ocena sięga aż 4,7 pkt w skali pięciopunktowej.

Wady i zalety chwilówki w Pożyczka Plus

Aby dostarczyć ci rzetelnej opinii na temat marki Pożyczka Plus, przeanalizowaliśmy oferty podobnych firm. W poniższym zestawieniu plusów i minusów znajdziesz wszystko, co odnosi się do kosztów pożyczki, czasu jej udzielenia, wysokości oraz innych istotnych elementów.

Zalety pożyczki w Pożyczka Plusbaner reklamowy Pożyczka Plus

 1. Pierwsza pożyczka gratis: za darmo, czyli bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów, pożyczysz tu od 200 zł do 3 000 zł; oferta ważna tylko dla pierwszej pożyczki.
 2. Strona www, na której znajdziesz wszystkie informacje: pożyczkodawca nie ukrywa niczego przed klientem; ramowa umowa pożyczki czy tabela opłat oraz pytania i odpowiedzi czy inne ważne elementy są łatwo dostępne w serwisie pożyczkowym.
 3. Szybki wniosek o pożyczkę: wypełnienie formularza wniosku o pożyczkę zajmie ci kilka minut; jego procesowanie także jest szybkie, co oznacza, że w krótkim czasie otrzymasz odpowiedź od Pożyczki Plus, czy dostaniesz gotówkę, o którą się ubiegasz
 4. Niski próg wiekowy dla pożyczkobiorcy: o pożyczkę możesz się ubiegać w momencie skończenia 19 r.ż.
 5. Dwa sposoby weryfikacji tożsamości: pożyczkobiorca może zrobić przelew tradycyjny na 0,01 zł lub skorzystać z weryfikacji natychmiastowej, czyli szybkiego i bezpiecznego sposobu na potwierdzenie informacji zawartych we wniosku
 6. Pożyczka refinansująca: jeśli masz problemy ze spłatą, Pożyczka Plus przygotuje dla ciebie specjalną ofertę
 7. Wiele dowodów na to, że firma dba o klienta: Pożyczka Plus poprzez swoje działania udowadnia, że szanuje swoje otoczenie biznesowe; oto kilka przykładów:
  • Liczne certyfikaty i nagrody potwierdzające etyczne działania firmy oraz jej rozwój biznesowy
  • Przynależność do Związku Firm Pożyczkowych
  • Obecność w największych mediach społecznościowych
  • Prowadzenie bloga firmowego, na którym wyjaśniane są zagadnienia finansowe

Jak wziąć pożyczkę w Pożyczka Plus?

Wady pożyczki w Niewielka Pożyczka

 1. Sztywne terminy udzielania pożyczki: okres spłaty pożyczki jest ustalony sztywno – co 5 dni. Pożyczkodawca daje ci możliwość wzięcia gotówki na 5 do 45 dni. Inni pożyczkodawcy oferują pełną dowolność w ustaleniu dnia spłaty oraz dłuższy okres kredytowania. Jeśli twoje wynagrodzenie jest wypłacane nieregularnie, to może być utrudnienie.

Więcej o Pożyczka Plus

Opinia Sowy Finansowej

Pożyczka Plus to marka godna zaufania. Wniosek jest prosty, pieniądze wypłacane szybko, a klienci zadowoleni. Firma Aventus Group Sp. z o.o., która zarządza tą marką jest członkiem Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce oraz przestrzega Zasad Dobrych Praktyk przyjętych do stosowania przez przedsiębiorstwa działające na rynku finansowym w Polsce. To dowód na to, że pożyczanie w Pożyczka Plus jest bezpieczne.

Warto zwrócić także uwagę na wysokie noty Pożyczki Plus w portalach z opiniami, jak np. Opineo. Kilkanaście tysięcy głosów klientów oddanych na najwyższą ocenę jasno wskazuje, że to dobry pożyczkodawca.

To, co spodoba ci się w Pożyczce Plus, to pierwsza darmowa pożyczka i prosty proces ubiegania się o pożyczkę. Twoje zastrzeżenia może w zasadzie budzić tylko okres spłaty, z góry określony przez pożyczkodawcę.

avatar
100% online
Pożyczasz 500
od 500 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
Pożyczasz 500
od 100 zł do 500 zł
Okres 30 dni
od 7 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
Pożyczasz 500
od 200 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%

36
Dodaj komentarz

avatar
29 Comment threads
7 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
Piotr
Gość
Piotr

Zachęcam do skorzystania z usług Szybkiej Gotówki. W ramach przedświątecznej promocji rozdają po 50 złotych! Najlepsza firma na rynku!

Leon
Gość
Leon

Przy lekkim opóźnieniu wydzwaniają po 10 razy dziennie i straszą najpierw sądem a później policją o wyłudzenie. Nie polecam jeśli ktoś ma jakieś problemy finansowe

Bartek
Gość
Bartek

Zdecydowanie mają słabszą ofertę na rynku niż inni firmy. Przykładowo Szybka Gotówka oferuje darmową pożyczkę i kolejną dają do 10tyś! A tu dużo mniej..

Asia
Gość
Asia

Chyba Pan się nie zapoznał z ofertą. Pożyczka Plus również udziela pierwszej pożyczki do 3000 za darmo, a maksymalna kwota to też 10 tysięcy. A oferta jest lepsza niż w przypadku innych firm, bo już 3 pożyczkę można wziąć na 45 dni.

Iwona
Gość
Iwona

COś dla tych, którzy szukają prawdziwej pożyczki bez bik. Mimo, że uregulowałam już wszystkie długi, wpisy w bik nadal są i przeszkadzają mi w zaciągnięciu kredytu czy zakupach na raty. w pożyczka plus nie było takiego problemu, chociaż i tak dostałam 300 zł mniej niż chciałam. Konsultant powiedział, że to przez niskie zarobki a nie kontrolę w bazach, więc bik nie miał tu żadnego znaczenia.

bajer
Gość
bajer

Wniosek wypełniłem w 5 minut, polecam!

marlen
Gość
marlen

Na drugą pożyczkę dostałam rabat 30%

Stefek
Gość
Stefek

Warunki pożyczki ok, ale strona internetowa działa słabo. Klikam w pytania i odpowiedzi, a przeniosło mnie zupełnie gdzie indziej. Trzeba to koniecznie poprawić.

taaaalka
Gość
taaaalka

dowiedzenie się czegoś na czacie granicy z cudem. Z każdą pierdołą każą dzwonić na infolinie.

Adam
Gość
Adam

Pierwszą pożyczkę dostałem bez problemu, ale drugi mój wniosek odrzucili!! Podobno nie mam odpowiedniej zdolności kredytowej, a wcale nic się w moich finansach nie zmieniło!!

Mirson
Gość
Mirson

Spróbuj złożyć wniosek na mniejszą kwotę. Może to o to chodzi

Katarzyna Gaweł
Admin

Prawdopodobnie wynika to z kwoty o którą Pan wnioskuje. Jeśli była wyższa niż za pierwszym razem, pana zdolność kredytowa mogła okazać się niewystarczająca i stąd problemy z uzyskaniem pożyczki. Pozdrawiam

kittttla
Gość
kittttla

polecam bo kase dostałam szybko!

Gagatek
Gość
Gagatek

Do oferty nie mogę się przyczepić, ale ta pożyczka refinansująca to dla mnie dramat. Załatwiania z tym jest tyle, że szybciej byłoby chyba pożyczyć pieniądze w innej firmie i spłacić ta firmę.

nina
Gość
nina

Dostałam pożyczkę mimo zaległości w bik – nie jakiejś dużej, ale jednak. Inne rejestry czyste

IzQa
Gość
IzQa

Potwierdzam! u mnie też pozytywna decyzja, mimo że w innych firmach odrzucali ze względu na zły bik

zadowolona
Gość
zadowolona

Bardzo szybko wypłacają pieniądze!!

zuzka
Gość
zuzka

Nie zawsze tak jest bo u mnie trwało to prawie dwa dni. Więc wszystko zależy

Trąba
Gość
Trąba

uczciwa oferta bez żadnych kruczków

Radek
Gość
Radek

Pożyczka Plus ma krótki wniosek i działa szybko. Wypłata jest możliwa w tym samym dniu o ile ma się konto w tym samym banki co oni

Ulk@aA
Gość
Ulk@aA

Trzeba powiedzieć ile się zarabia ale nie pytają o szczegóły dotyczące zatrudnienia

Zenek#
Gość
Zenek#

Do 3 000 zł ale nie dla każdego, bo ja np. dostałem tylko 2 000 i powiedziano mi ze wiecej w tej chwili nie dostanę

Tomek#4
Gość
Tomek#4

Zdecydowanie polecam! ucziwa oferta

Aśka
Gość
Aśka

Pierwsza pożyczka, gdzie wiek nie stanowi problemu! Wszedzie oferta rzekomo od 18 lat, a moje wnioski byly odrzucane przez brak historii kredytowej. Dopiero tutaj się udało bez problemu!

Irek
Gość
Irek

Zrezygnowałem bo chcieli ode mnie skan dokumentu potwierdzającego dochód!!

muchomor
Gość
muchomor

Wnioski rozpatrywane są całodobowo, ale wypłata tylko w dni robocze

daria
Gość
daria

A właśnie że niekoniecznie bo ja dostałam kasę w sobotę:) Pożyczka przyszła przelewem natychmiastowym, więc jeśli twój bank je obsługuje to spokojnie kasa może być w weekend.

Aneta
Gość
Aneta

potwierdziłam u konsultanta, że pożyczkę można dostać także w weekend.

Wiktoria_a
Gość
Wiktoria_a

Odmówili mi koleejnej pożyczki, mimo, że poprzednią spłaciłam w terminie!! Konsultanci rozkładają ręcę i nie potrafią mi powiedziec dlaczego tak się stało!!

Patryk
Gość
Patryk

Szybko, sprawnie i bez żadnych problemów!!! Polecam!!!

Ja
Gość
Ja

Wszystko online, bezproblemowo i bardzo szybko!

Nikon
Gość
Nikon

Na plus szybki wniosek i krótki czas oczekiwania na pożyczkę. Na minus sztywne ramy czasowe, które narzucają na ile masz pożyczyć pieniądze.

Irdka
Gość
Irdka

Nie ma się czego obawiać, bo pożyczka plus to bezpieczna firma!

Tamara
Gość
Tamara

Ja dostałam decyzję od razu mimo, że było niedzielne popołudnie. Przelew natomiast przyszedł dopiero w w poniedziałek.

Płoteka
Gość
Płoteka

Polecam firmę. jasne warunki, brak ukrytych kosztów, wszystko sprawnie i pieniądze na koncie jeszcze tego samego dnia.

Bronka
Gość
Bronka

Pożyczkę dostałem szybko, ale wypełnianie wniosku na telefonie to jakaś katorga.