star-full star-empty star-half balance money calendar file check star-full star-empty star-half balance money calendar file check

PożyczkaOk – weź 5 000 zł i spłacaj w ratach!

Firma pożyczkowa

Szukasz pożyczki z dłuższym okresem spłaty? W PożyczkaOK możesz korzystać z dodatkowych środków finansowych nawet przez 30 miesięcy! Sprawdź ofertę tego pożyczkodawcy i przekonaj się, czy odpowiada ona twoim potrzebom.

Ta oferta obecnie nie istnieje. Sprawdź aktualne oferty pożyczek ratalnych oraz chwilówek.

Weź pożyczkę w PożyczkaOk

Za każdym razem, gdy sięgamy po pożyczkę, powinniśmy dokładnie przyjrzeć się firmie pozabankowej, z którą chcemy współpracować. Abyś nie musiał samodzielnie szukać takich informacji, przedstawiamy ci najważniejsze dane dotyczące PożyczkaOk.

PożyczkaOk – podstawowe dane

Właścicielem portalu PożyczkaOK jest Loando S.C.

Adres:

Pilchowicka 27/8, 02-175 Warszawa

NIP: 5223034263

REGON 362018689

Pożyczkodawcą jest natomiast SMS Kredyt Sp. z o. o.

Adres:

Św. Mikołaja 8-11, 50-125 Wrocław

KRS: 0000610035

NIP: 8971731029

REGON: 020558301

Dane kontaktowe:

Kontakt możliwy za pomocą formularza dostępnego na stronie internetowej pożyczkodawcy.

Godziny pracy:

pon. – pt: 8.00 – 18.00

Historia PożyczkaOk

PożyczkaOk to firma od początku związana z naszym rodzimym rynkiem finansowym. Stojąca za nią spółka SMS Kredyt swoje usługi oferuje od roku 2007. Od 2011 instytucja ta notowana jest natomiast na Giełdzie Papierów Wartościowych.

O ofercie PożyczkaOk – co warto wiedzieć?

Propozycja marki PożyczkaOk wpisuje się w nurt pożyczania ratalnego. Pieniądze w tej firmie można bowiem otrzymać na okres od 6 do 30 miesięcy. Klient, który spełni warunki narzucone przez pożyczkodawcę, ma natomiast szansę uzyskać pożyczkę w wysokości od 1 500 zł do 5 000 zł.

Kto może zostać klientem PożyczkaOk?

Pieniądze w PożyczkaOk może pożyczyć każda osoba, która:

  • ma nie mniej niż 20 lat i nie więcej niż 80 lat,
  • posiada dowód osobisty i numer pesel,
  • uzyskuje stały dochód,
  • posiada stałe miejsce zamieszkania,
  • pozytywnie przejdzie kontrolę zdolności kredytowej w takich rejestrach jak BIK, KRD, ERIF czy BIG Infomonitor.

PożyczkaOk dużą wagę przykłada do dotychczasowych zobowiązań finansowych klienta. Osoba, która nie regulowała ich terminowo, raczej nie ma szans na pożyczkę w tej firmie. Jeżeli jednak zależy nam na tym, aby nasz wniosek nie został odrzucony na podstawie informacji z baz dłużników, warto wcześniej zadbać o polepszenie swojej historii kredytowej. O tym, jak tego dokonać pisaliśmy w artykule pt. “Zdolność kredytowa – jak ją sprawdzić i poprawić?”.

A jeśli mamy wątpliwości, czy nasze dane znajdują się w rejestrach kontrolowanych przez pożyczkodawcę, przed złożeniem wniosku, możemy sprawdzić to samodzielnie.W takiej kontroli z pewnością pomogą wskazówki z poniższych artykułów:

Jak sprawdzić, czy jestem w BIK?

Jak sprawdzić, czy jestem w KRD?

Jak sprawdzić czy jestem w BIG Infomonitor?

Jak sprawdzić czy jestem w ERIF?

Po złożeniu wniosku natomiast pożyczkodawca poinformuje nas zarówno o pozytywnej, jak i negatywnej decyzji pożyczkowej. W przypadku decyzji negatywnej dowiemy się także, jak wypadła nasza historia w konkretnej bazie dłużników. Może być to dla nas cenna wskazówka nad jakimi zobowiązaniami należy się skupić przed kolejną próbą wnioskowania o pożyczkę.

Koszty pożyczek w PożyczkaOK

Aby sprawdzić jak prezentują się opłaty za pożyczkę w PożyczkaOk posłużmy się przykładową kwotą 1 500 zł na 12 miesięcy. W opisywanej firmie rata takiego zobowiązania wyniesie 200,63 zł, a całkowity koszt pożyczki nie przekroczy 907,55 zł. W koszt ten wliczone są oczywiście odsetki (82,55 zł) oraz prowizja (825 zł).

W porównaniu do konkurencyjnych firm, opłaty naliczane przez PożyczkaOk niczym się nie wyróżniają. Za identyczną pożyczkę w innych firmach pozabankowych zapłacimy bowiem zwykle około 200 zł.

Każda osoba korzystająca z oferty PożyczkaOk ma prawo zwrócić swoje zobowiązanie przed terminem określonym w umowie. W takiej sytuacji pożyczkodawca ponownie przeliczy koszty pożyczki i dostosuje je do rzeczywistego czasu korzystania z pieniędzy.

Niestety, aktualnie firma nie umożliwia przedłużenia pożyczki. Swoje zobowiązanie należy więc spłacić najpóźniej w dniu określonym w umowie. Jeżeli jednak z jakichś względów nie będzie to możliwe, firma prosi o niezwłoczny kontakt z Biurem Obsługi Klienta. PożyczkaOk zapewnia, że postara się znaleźć najlepsze wyjście z zaistniałej sytuacji.

Pamiętajmy, że niepoinformowanie pożyczkodawcy o trudnościach w spłacie i zwlekanie z uregulowaniem długu wiąże się z koniecznością uiszczenia odsetek karnych za każdy dzień zwłoki (aktualnie wynoszą one 14% w skali roki). W takim przypadku musimy się więc liczyć z faktem, że koszt naszej pożyczki może nieco wzrosnąć.

PożyczkaOk – co jeszcze musisz wiedzieć?

  • wybierając ofertę PożyczkaOk nie potrzebujesz żadnych zastawów lub poręczeń,
  • jednocześnie możesz mieć aktualną wyłącznie jedną pożyczkę,
  • po spłacie swojego zobowiązania możesz od razu wnioskować o kolejną pożyczkę,
  • umowę z PożyczkaOk podpisujesz w obecności kuriera,
  • przyznane pieniądze zostaną wypłacone we wskazany przez ciebie sposób: przelewem na konto, w placówce Poczty Polskiej lub w banku.

Zobacz, jak pożyczyć pieniądze w PożyczkaOk

Opinie o PożyczkaOk

Zanim złożysz wniosek o pożyczkę w tej firmie, sprawdź jakie wrażenie co mówią o niej dotychczasowi klienci. Poznaj opinie o PożyczkaOk.

Weź pożyczkę w PożyczkaOk

Ocena: 5.00 (1 głos)
avatar
100% online
Pożyczasz 500
od 500 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
Pożyczasz 500
od 100 zł do 1500 zł
Okres 30 dni
od 7 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
Pożyczasz 500
od 200 zł do 5000 zł
Okres 30 dni
od 10 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
0 0
Article Rating
guest
0 komentarzy

0
()
x