star-full star-empty star-half balance money calendar file check star-full star-empty star-half balance money calendar file check

Jak złożyć wniosek w PożyczkaOk?

Firma pożyczkowa

Jeśli propozycja marki PożyczkaOk okazała się tym, czego potrzebujesz, od zdobycia potrzebnej gotówki dzieli cię już tylko wniosek pożyczkowy. W niniejszym artykule przedstawimy ci krok po kroku jak wnioskować o pożyczkę w tej firmie. Gotowy? Zatem zaczynajmy!

Ta oferta obecnie nie istnieje. Sprawdź aktualne oferty pożyczek ratalnych oraz chwilówek.

Wniosek o dodatkową gotówkę w PożyczkaOk należy złożyć online. W związku z tym musisz wejść na stronę internetową pożyczkodawcy. Aby to zrobić, kliknij w link zamieszczony poniżej:

Weź pożyczkę w PożyczkaOk

Następnie postępuj według poniższych wskazówek:

1. Wybierz kwotę oraz okres spłaty pożyczki

Parametry pożyczki wskażesz za pomocą suwaków widocznych na stronie głównej. Od razu zobaczysz także podsumowanie swojego wyboru, a więc dokładną kwotę do spłaty, wysokość raty oraz sumę odsetek i prowizji. Pozwoli ci to na dokładne poznanie kosztów pożyczki jeszcze przed zatwierdzeniem wniosku. Dobrze przemyśl więc, czy dane koszty są dla ciebie realne do pokrycia. Jeśli tak, wystarczy, że klikniesz w przycisk “Weź pożyczkę”, a system automatycznie przeniesie cię do kolejnej części formularza pożyczkowego.

źródło: pozyczkaok.p

2. Podaj swoje dane osobiste

Dalsza część wniosku pożyczkowego to pytania dotyczące ściśle twojej osoby. Jako pierwsze należy podać dane ze swojego dowodu osobistego takie jak imię i nazwisko, numer dokumentu tożsamości czy numer pesel. Na tym etapie firma zapyta nas także o numer telefonu, stan cywilny oraz preferowaną formę wypłaty pożyczki. Jeżeli chcemy, aby pożyczka została przelana na nasz rachunek bankowy, należy nie tylko zaznaczyć odpowiednią opcję, ale dodatkowo podać także numer swojego konta. Dodatkowo, możemy także ujawnić pożyczkodawcy nasz adres mailowy, jednak pole to nie jest obowiązkowe.

Po podaniu wszystkich niezbędnych danych, wystarczy kliknąć przycisk “Zapisz i przejdź do kolejnego kroku” aby kontynuować proces wnioskowania.

źródło: pozyczkaok.p

3. Potwierdź dane pożyczki

Mimo, iż parametry pożyczki wskazaliśmy już na początku wniosku, pożyczkodawca będzie chciał, abyśmy zrobili to jeszcze raz. W związku z tym wypełniając wniosek o pożyczkę ponownie natrafimy na suwaki pozwalające na wybór kwoty oraz okresu spłaty naszego zobowiązania. Być może ponowne pytanie pojawia się właśnie po to, aby pożyczkodawca zyskał pewność, że wybrana przez nas za pierwszym razem kwota rzeczywiście jest tą, którą potrzebujemy. Po wskazaniu wymaganych elementów możemy zatem kliknąć w przycisk ”Zapisz i przejdź do kolejnego kroku”.

źródło: pozyczkaok.p

4. Potwierdź swoją zdolność kredytową

Aby przekonać się, że spłata pożyczki nie przekracza naszych aktualnych możliwości finansowych, pożyczkodawca szczegółowo wypyta o nasze dochody. Będziemy więc musieli ujawnić swoje miesięczne wynagrodzenie netto oraz łączną kwotę innych rat i kredytów, które co miesiąc spłacamy. Firmę pożyczkową interesuje także czy posiadamy jakieś osoby na utrzymaniu i w jakich warunkach mieszkamy (czy jest to dom rodzinny, wynajęte mieszkanie itp.).

źródło: pozyczkaok.p

Po wskazaniu informacji dotyczących twoich finansów, PożyczkaOk zapyta jeszcze o twój adres.

źródło: pozyczkaok.p

Jeżeli adres korespondencyjny jest inny niż adres zamieszkania, możesz podać dodatkowe dane w kolejnych polach formularza. Pamiętaj jednak, aby zaznaczyć pole po lewej stronie potwierdzające, że chcesz wpisać inny adres do korespondencji. Kiedy wszystkie pola będą już wypełnione, kliknij przycisk “Zapisz i przejdź do kolejnego kroku”.

5. Potwierdź zdolność kredytową i wskaż źródło dochodu

Następna strona formularza to powrót do pytań o twoje finanse. Tym razem będziesz jednak musiał podać szczegółowe dane dotyczące twojego pracodawcy oraz stanowiska pracy. PożyczkaOk ciekawa jest także w jakim dniu otrzymujesz wynagrodzenie i jak długo pracujesz w obecnym miejscu.

Długi staż pracy we wskazanym miejscu to dla pożyczkodawcy sygnał, że przez najbliższe miesiące wciąż będziesz miał stałe i pewne źródło dochodu potrzebne do spłaty zobowiązania. Dzień otrzymywania wynagrodzenia pozwoli natomiast stwierdzić, w jakim czasie na pewno dysponujesz środkami potrzebnymi do spłaty pożyczki.Dobrym wyjściem jest zatem wybór dnia spłaty raty przypadającego w okolicach twojej wypłaty. W ten sposób zminimalizujesz ryzyko braku odpowiednich środków finansowych na pokrycie swojego zobowiązania.

źródło: pozyczkaok.p

6. Wyraź wymagane zgody

Aby zakończyć proces wnioskowania musimy potwierdzić poprawność podanych informacji i wyrazić wszystkie niezbędne zgody. Szczegóły wspomnianych zgód przedstawia poniższy obrazek:

źródło: pozyczkaok.pl

Więcej o PożyczkaOk

Podsumowując

Wypełniony przez nas wniosek trafi do rozpatrzenia, a pożyczkodawca powiadomi nas o swojej decyzji za pomocą smsa. Proces ten nie trwa długo, dlatego przy odrobinie szczęścia odpowiedź od pożyczkodawcy możemy mieć jeszcze tego samego dnia. Jeżeli wydana decyzja będzie pozytywna, umowę do podpisu dostarczy nam kurier. Następnie wszystkie zaakceptowane przez nas dokumenty dostarczy on z powrotem do pożyczkodawcy. Po otrzymaniu podpisanej przez nas umowy, pożyczkodawca wypłaci pieniądze wybrany przez nas sposób.

Sprawdź opinie o PożyczkaOk

Weź pożyczkę w PożyczkaOk

Nie ma jeszcze głosów
avatar
100% online
Pożyczasz 500
od 500 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
Pożyczasz 500
od 100 zł do 1500 zł
Okres 30 dni
od 7 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
Pożyczasz 500
od 200 zł do 5000 zł
Okres 30 dni
od 10 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
0 0
Article Rating
guest
0 komentarzy

0
()
x