star-full star-empty star-half balance money calendar file check star-full star-empty star-half balance money calendar file check

Opinie o PożyczkaOk

Firma pożyczkowa

Zastanawiasz się nad ofertą PożyczkaOk i potrzebna ci pomoc w podjęciu ostatecznej decyzji? Na podstawie opinii naszych użytkowników stworzyliśmy listę mocnych i słabszych stron tego pożyczkodawcy. Zobacz, kiedy opłaca się więc sięgnąć po tę pożyczkę i czy rzeczywiście w twoim przypadku będzie to dobre rozwiązanie.

Weź pożyczkę w PożyczkaOk

Oferta PożyczkaOK – kiedy się opłaca?

Z pożyczki w tej firmie zadowolone będą wszystkie osoby, które poszukują dużego wsparcia finansowego i jednocześnie potrzebują więcej czasu na jego spłatę. Pieniądze otrzymane od PożyczkaOk można bowiem spłacać nawet przez trzydzieści miesięcy, co sprawia, że miesięczna rata nie będzie zbytnim obciążeniem dla domowego budżetu.

PożyczkaOk to produkt z którego bez problemu mogą skorzystać także seniorzy. Kiedy inne firmy pożyczkowe ograniczają możliwość pożyczania pieniędzy klientom po 70-tym roku życiu, w tej firmie pieniądze może otrzymać nawet osoba, która ma nie więcej niż 80 lat. Co więcej, taka pożyczka udzielana jest bez żadnych dodatkowych zastawów czy poręczeń – wystarczy dowód osobisty oraz dokument potwierdzający otrzymywanie stałego dochodu (np. wyciąg z emerytury bądź renty).

Pieniądze otrzymane od PożyczkaOk możemy wypłacić w różny sposób. Wiele firm pozabankowych przelewa gotówkę na konto klienta i często jest to jedyny sposób, by odebrać pożyczone pieniądze. W tej firmie mamy jeszcze dwie inne drogi – pożyczkę można też wypłacić na poczcie bądź w banku. Wszystko zależy od tego, jaka opcja jest dla nas wygodniejsza. Jeśli z jakichś powodów wolimy uniknąć przelewu na rachunek bankowy,  w PożyczkaOk nie będzie z tym problemu.

Więcej o PożyczkaOk

Wady i zalety oferty PożyczkaOk

Pomóż nam uzupełniać tę listę! Zbieramy opinie o PożyczkaOk i na ich podstawie uzupełniamy wady i zalety pożyczania w tej firmie. Opisz nam zatem swoje doświadczenia z PożyczkaOk w komentarzach poniżej. Wszystkie opinie i historie klientów są przez nas czytane i brane pod uwagę.

Zalety PożyczkaOk

 • długi maksymalny okres korzystania z pożyczki – w PożyczkaOk można cieszyć się gotówką aż przez trzydzieści miesięcy,
 • korzystna rata i koszty pożyczki – ceny w PożyczkaOk są porównywalne do cen konkurencji,
 • pożyczka idealna dla seniorów – z oferty PożyczkaOk mogą skorzystać osoby do 80 roku życia,
 • różne formy wypłaty gotówki – pieniądze można odebrać na poczcie lub w banku, a także wypłacić za pomocą przelewu na własny rachunek,
 • brak dodatkowych zabezpieczeń – firma nie wymaga żadnych zastawów lub poręczeń,
 • pomoc w przypadku trudności ze spłatą zobowiązania – firma zapewnia, że w takich wypadkach postara się znaleźć najlepsze rozwiązanie dla klienta,
 • obniżenie kosztów pożyczki w przypadku wcześniejszej spłaty – pożyczkodawca dostosuje opłaty za pożyczenie pieniędzy do rzeczywistego okresu użytkowania pożyczki.

Weź pożyczkę w PożyczkaOk

Wady PożyczkaOk

 • kontrola w bazach dłużników – negatywna historia zwykle spowoduje odrzucenie wniosku o pożyczkę,
 • umowa podpisywana w obecności kuriera – zwiększa to czas oczekiwania na wypłatę pieniędzy,
 • aktywna może być wyłącznie jedna pożyczka – o kolejne wsparcie gotówkowe można wnioskować dopiero po spłacie aktualnego zobowiązania,
 • brak opcji przedłużenia spłaty – w przypadku trudności ze spłatą, nowe warunki ustalane są indywidualnie z pożyczkobiorcą,

Zobacz, jak wziąć pożyczkę w PożyczkaOk

Opinie o PożyczkaOk…

…czyli co o firmie mówią jej klienci

Sowa Finansowa tę część serwisu oddaje w ręce klientów PożyczkaOk. Staramy się nie interweniować w treści pozostawianych przez was komentarzy – ograniczamy jedynie przeginanie z tzw. hejtowaniem, spamem i przesadną „łaciną”. Mamy świadomość, że opinia prawdziwych klientów PożyczkaOk ma bardzo duże znaczenie dla każdego, kto zastanawia się nad chwilówką w tej firmie. Liczymy zatem na twoją wylewność i szczerość. Powiedz co myślisz, jakie masz doświadczenia i daj dobrą radę innym.

Umieszczane przez klientów opinie PożyczkaOk stanowią jedno z kryteriów oceny tej firmy w serwisie Sowa Finansowa.

Podziel się swoją opinią o PożyczkaOk i napisz jakie masz doświadczenia z pożyczaniem w tej firmie. Wiele osób czeka na twoją opinię.

Zaznacz, na ile w skali od 1 do 5 oceniasz usługi PożyczkaOk:

Ocena: 4.21 (14 głosy)
avatar
HIT!
1 000
od 100 zł do 3000 zł
30 dni
od 5 dni do 45 dni
0
RRSO: 0%
1 000
od 100 zł do 3000 zł
30 dni
od 5 dni do 45 dni
0
RRSO: 0%
1 000
od 500 zł do 2000 zł
30 dni
od 7 dni do 30 dni
0
RRSO: 0%

Dodaj komentarz

avatar