star-full star-empty star-half balance money calendar file check star-full star-empty star-half balance money calendar file check

Jak wziąć pożyczkę w Pożyczka Go?

Zdecydowałeś się pożyczyć pieniądze w Pożyczka Go? Zanim otrzymasz potrzebne środki musisz wypełnić wniosek zamieszczony na stronie internetowej. W niniejszym artykule pokażemy ci jak krok po kroku przejść ten proces.

Pożyczka Go udziela wsparcia finansowego wyłącznie online. Aby złożyć wniosek o pożyczkę musisz zatem wejść na stronę internetową pożyczkodawcy. Zrób to klikając w link poniżej, a następnie postępuj według wskazówek zamieszczonych w dalszej części artykułu.

Weź pożyczkę w Pożyczka Go

1. Określ kwotę pożyczki oraz okres spłaty

Pierwszy krok we wniosku pożyczkowym polega na określeniu ile i na jak długo chcesz pożyczyć. Wyboru tego dokonasz za pomocą specjalnych suwaków widocznych na stronie głównej pożyczkodawcy. Pod suwakami znajdziesz natomiast podsumowanie swojego wyboru. Pożyczkodawca poinformuje cię w nim o dokładnych kosztach twojego zobowiązania oraz wysokości miesięcznej raty. Jeśli akceptujesz przedstawione opłaty i chcesz kontynuować proces wnioskowania, kliknij przycisk “Dalej”.

Pierwsza strona wniosku w Pożyczka Go

2. Podaj podstawowe dane osobowe

Kolejny krok to wskazanie twoich podstawowych danych. Na tym etapie pożyczkodawcy wystarczy imię i nazwisko oraz twój numer telefonu i adres mailowy. Wpisz je w odpowiednie pola a następnie zapoznaj się z treścią zgód zamieszczonych poniżej. Tak naprawdę w tym kroku chodzi tylko o to, aby wstępnie potwierdzić, że to rzeczywiście ty wnioskujesz o pożyczkę, a nie ktoś inny, kto po prostu zna twoje dane. Na podany numer telefonu otrzymasz kod pin, który trzeba będzie wpisać w formularzu pożyczkowym w kolejnym etapie wnioskowania.

Druga strona wniosku Pożyczka Go

3. Zaznacz wymagane zgody

Zanim jednak przejdziesz dalej, pożyczkodawca poprosi cię jeszcze o wyrażenie kilku zgód. Musisz potwierdzić m.in, że zapoznałeś się z regulaminem pożyczania w Vippo oraz że wyrażasz zgodę na udostępnianie twoich danych w celach związanych z procesem przyznania pożyczki. Te dwa potwierdzenia są konieczne, abyś mógł kontynuować proces wnioskowania. Oprócz nich, pożyczkodawca poprosi cię jeszcze o wyrażenie zgód marketingowych. Te akceptacje są już jednak dobrowolne. Szczegółową treść wspomnianych zgód przedstawia poniższa ilustracja.

Trzecia strona wniosku Pożyczka Go

Po zaznaczeniu odpowiednich zgód kliknij przycisk “Dalej”.

4. Zweryfikuj numer telefonu

Jak już wspomnieliśmy, na podany numer telefonu otrzymasz smsem specjalny kod pin. Wprowadź go w pole widoczne we wniosku, a następnie kliknij “Potwierdź kod”.

Czwarta strona wniosku Pożyczka Go

5. Uzupełnij dane osobowe

Po poprawnym wprowadzeniu kodu, twoim oczom ukaże się kolejna strona wniosku. Na początek będziesz musiał uzupełnić dane osobowe, które podałeś wcześniej, o takie kwestie jak:

  • pesel,
  • seria i numer dowodu.
  • płeć,
  • stan cywilny,
  • operator komórkowy,
  • wykształcenie

Wszystkie powyższe wymagania to standard we wnioskach stosowanych przez firmy pozabankowe. Potrzebne są one oczywiście do zawarcia umowy. Ponadto, stan cywilny czy wykształcenie dają pewien obraz statusu społecznego klienta, a więc i jego sytuacji finansowej. Ciekawostką może być pytanie o operatora komórkowego. Podejrzewamy, że pożyczkodawca albo chce sprawdzić w ten sposób twoją prawdomówność albo potwierdzić, że dany numer rzeczywiście jest twoją własnością.

Piąta strona wniosku Pożyczka Go

6. Wskaż adres zamieszkania

Po wypełnieniu powyższych pól, na tym etapie wniosku musisz jeszcze podać swój adres zamieszkania (ulicę , numer domu, kod pocztowy, miejscowość oraz województwo), a także ewentualny adres do korespondencji. Po wypełnieniu wszystkich pól kliknij przycisk “Dalej”.

Szósta strona wniosku Pożyczka Go

7. Uzupełnij informacje o swoich finansach

W Pożyczka Go trzeba odpowiedzieć na mnóstwo kwestii związanych z dochodami. Na szczęście są to pola wyboru, dlatego wypełnienie tej części formularza zajmie ci dosłownie chwilę. A co dokładnie będzie chciał wiedzieć pożyczkodawca w temacie twoich finansów? Pożyczkę Go interesuje przede wszystkim wysokość twojego miesięcznego dochodu, jego źródło oraz twoje wydatki. Niezbędne jest także podanie celu pożyczki oraz ilości osób na utrzymaniu. Wszystkie te czynniki wpływają bowiem na twoją sytuację materialną i dają pożyczkodawcy pewien obraz twoich finansów.  

Dodatkowo, Pożyczka Go zapyta o kwestie związane z twoją pracą, czyli w jakim sektorze pracujesz, jak długo, na jakiej umowie. Dzięki temu marka zyska pewność, że masz odpowiednie zabezpieczenie materialne. Konieczne będzie również określenie w jakich warunkach mieszkasz oraz czy posiadasz samochód bądź inne zobowiązanie finansowe w postaci kredytu hipotecznego – te czynniki także mówią wiele o twojej sytuacji finansowej. Im więcej takich szczegółów będzie znał pożyczkodawca, tym łatwiej będzie mu wydać decyzję pożyczkową.

W tym miejscu będziesz ponadto musiał podać numer swojego konta bankowego, które posłuży zarówno do weryfikacji, jak i wypłaty środków z pożyczki.  

Siódma strona wniosku Pożyczka Go

Kiedy wypełnisz wszystkie pola, kliknij przycisk “Dalej”.

8. Ponownie zaznacz wymagane zgody

Kolejna strona formularza pełna jest różnorakich zgód do wypełnienia. Szczegóły przedstawia poniższa ilustracja:

Ósma strona wniosku Pożyczka Go

Ósma strona wniosku Pożyczka Go

Aby przejść dalej w procesie wnioskowania musisz zaznaczyć jedynie zgody oznaczone gwiazdką. Pozostałe możesz pominąć. Kiedy zaznaczysz już wymagane opcje, kliknij przycisk “Złóż wniosek”.

9. Poczekaj na wstępną akceptację wniosku.

Twój wniosek trafił do wstępnej analizy. Pożyczkodawca w ciągu kilku sekund wyda decyzję, że akceptuje twój formularz, czy też na podstawie otrzymanych danych już teraz jest w stanie stwierdzić, że nie może udzielić ci pożyczki. Stosowny komunikat powinien ci się wyświetlić po chwili.

10. Potwierdź swoją tożsamość

Jeśli decyzja pożyczkodawcy będzie pozytywna, zostaniesz poproszony o wykonanie przelewu weryfikacyjnego. Od Pożyczka Go otrzymasz z kolei stosowne dane niezbędne do wykonania takiej transakcji, Zaloguj się więc na swoje konto i skopiuj podane przez pożyczkodawcę dane, a następnie zrealizuj transakcję. Jak tylko twój przelew dotrze do Pożyczka Go, firma przystąpi do rozpatrzenia wniosku.

Więcej o Pożyczka Go

Podsumowując

Choć Pożyczka Go posiada bardzo rozbudowany formularz, jego wypełnienie nie zajmie ci więcej niż pięć minut. Decyzję o przyznaniu pożyczki możesz zatem otrzymać jeszcze tego samego dnia. Jeśli będzie ona pozytywna, automatycznie nastąpi także wypłata gotówki na twoje konto.

Poznaj opinie o Pożyczka Go

Weź pożyczkę w Pożyczka Go

Ocena: 4.20 (5 głosów)
100% online
Pożyczasz 500
od 500 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
Pożyczasz 500
od 100 zł do 1500 zł
Okres 30 dni
od 7 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
Pożyczasz 500
od 200 zł do 5000 zł
Okres 30 dni
od 10 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
avatar
guest
0 komentarzy