star-full star-empty star-half balance money calendar file check star-full star-empty star-half balance money calendar file check

Jak wziąć pożyczkę w Pożyczka Ratalna?

Firma pożyczkowa

Pożyczka Ratalna jest produktem dostępnym online. Wniosek można składać jedynie za pośrednictwem internetu. Planujesz wziąć pożyczkę w tej firmie? Zobacz, jak krok po kroku złożyć wniosek, o czym pamiętać i na jakie szczegóły zwrócić uwagę.

Ta oferta na naszej stronie jest obecnie nieaktualna. Sprawdź aktualne oferty pożyczek ratalnych oraz chwilówek.

Weź pożyczkę w Pożyczka Ratalna

1. Określ parametry pożyczki

W pierwszej kolejności musimy ustalić, ile chcemy pożyczyć oraz na jaki okres. Za pomocą suwaka możemy określić kwotę od 1000 zł do maksymalnie 10 000 zł oraz okres kredytowania od 1 miesiąca do 24 miesięcy. Po wyborze parametrów od razu zapoznamy się z małym podsumowaniem: całkowitą kwotą pożyczki, okresem pożyczki, oprocentowaniem, odsetkami, opłata przygotowawczą oraz administracyjną, a także z RRSO oraz pierwszą ratą pożyczki.

2. Wypełnij wniosek

Pierwszy etap składania wniosku w firmie Pożyczka Ratalna wiąże się z podaniem naszych danych. Pożyczkodawca prosi nas o uzupełnienie takich informacji, jak:

 • imię i nazwisko,
 • PESEL,
 • adres e-mail,
 • numer i seria dowodu osobistego,
 • numer telefonu komórkowego,
 • cel pożyczki (rachunki, wakacje, samochód, pożyczka hipoteczna, rozrywka, artykuły spożywcze, remont, elektronika, meble, szkoła, inne),
 • stan cywilny,
 • wykształcenie,
 • sposób wypłaty pożyczki (na konto, czekiem GIRO, Blue Cash),
 • forma płatności za telefon,
 • w przypadku wypłaty na konto lub Blue Cash należy podać dane rachunku osobistego.

3. Określ swoje źródło dochodu

Kolejnym etapem składania wniosku jest podanie informacji na temat swojego źródła finansowego. Jesteśmy zobowiązani poinformować pożyczkodawcę, skąd czerpiemy dochody, od kiedy i w jakiej wysokości. W przypadku niektórych źródeł Pożyczka Ratalna prosi o dodatkowe informacje, np. o nazwę firmy, w której się pracuje., rodzaj umowy, branżę, w jakiej prowadzi się działalność, sposób opodatkowania czy dokładny opis innego źródła, którego nie ma na liście.

4. Podaj swoje dane adresowe

Przedostatnim etapem składania wniosku w Pożyczka Ratalna jest podanie informacji na temat swojego zameldowania oraz zamieszkania. W pierwszej kolejności musimy podać adres zamieszkania, a także dodatkowe szczegóły na jego temat (jaki to rodzaj nieruchomości, jaki jest status tego mieszkania, jakie ponosimy opłaty mieszkaniowe oraz okres zamieszkiwania pod danym adresem). Następnie jesteśmy proszeni o podanie adresu korespondencyjnego, o ile ten jest inny niż adres zamieszkania.

5. Potwierdź zgody

To już ostatnie, co musimy zrobić, by nasz wniosek został poddany analizie i weryfikacji. Jesteśmy zobowiązani wyrazić zgody administracyjne i marketingowe. Na co dokładnie musimy wyrazić przyzwolenie?

 • Na akceptację warunków umowy,
 • na przetwarzanie moich danych osobowych,
 • na udostępnianie danych osobowych,
 • na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną,
 • na weryfikację w bazach kredytowych,
 • na udostępnienie moich danych kontaktowych wybranym firmom pożyczkowym współpracującym z pożyczkodawcą w celach związanych z ubieganiem się i procesem przyznawania pożyczki w razie ewentualnego niespłacania należności.

6. Oczekuj na decyzję pożyczkodawcy

Wniosek został wysłany do pożyczkodawcy i w tym momencie jest weryfikowany. Pożyczka Ratalna sprawdza poprawność danych, analizuje zdolność kredytową, ocenia naszą historię w bazach kredytowych oraz rejestrach dłużników. O decyzji zostaniemy poinformowani wkrótce – mailowo lub telefonicznie. Jeśli pożyczka zostanie przyzna, w ciągu jednego dnia roboczego zjawi się u nas kurier z umową. Po jej podpisaniu możemy odebrać gotówkę w jeden z wcześniej wybranych przez nas sposobów: tradycyjnie na koncie, czekiem GIRO na poczcie lub przelewem Blue Cash.

Dowiedz się więcej o Pożyczka Ratalna

Pożyczaj na raty i spłacaj w terminie

Jak widać – otrzymanie pożyczki wcale nie jest takie trudne, Trochę formalności, szybka decyzja i pieniądze są już nasze. Nie można jednak zapomnieć o terminowej i rzetelnej spłacie należności. Jeśli zaniechamy tego działania, pożyczkodawca może naliczyć nam odsetki, dodatkowe opłaty albo przekazać sprawę do windykacji. Lepiej regularnie oddawać raty niż narazić się na spotkanie z komornikiem!

Zobacz, co o Pożyczka Ratalna mówią dotychczasowi klienci tej firmy!

Weź pożyczkę w Pożyczka Ratalna

Ocena: 4.33 (3 głosy)
avatar
100% online
Pożyczasz 500
od 500 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
Pożyczasz 500
od 100 zł do 1500 zł
Okres 30 dni
od 7 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
Pożyczasz 500
od 200 zł do 5000 zł
Okres 30 dni
od 10 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
0 0
Article Rating
guest
0 komentarzy

0
()
x