star-full star-empty star-half balance money calendar file check star-full star-empty star-half balance money calendar file check

Opinie o Pożyczka Ratalna

Firma pożyczkowa

Chcesz złożyć wniosek o gotówkę w Pożyczka Ratalna? Warto dowiedzieć się, co o tej firmie mówią jej klienci. Takie doświadczenia innych pożyczkobiorców mogą ułatwić podjęcie decyzji. Zapraszamy do lektury artykułu, który powstał w oparciu o faktyczne opinie klientów Pożyczka Ratalna. Dowiedz się, czy warto pożyczać w tej firmie, a na jakie słabsze strony uważać.

Weź pożyczkę w Pożyczka Ratalna

Kiedy warto wnioskować o gotówkę w Pożyczka Ratalna?

Pożyczka Ratalna to doskonałe rozwiązanie dla osób, które potrzebują większą gotówkę na dłuższy okres, a którym bank odmówił udzielenia kredytu. Firma ma mniej restrykcyjne warunki, a można wnioskować o gotówkę od 1000 zł do nawet 10 000 zł. Zostanie ona rozłożona na wygodne raty – od 10 do 24 miesięcy. Co ważne – pożyczkobiorca może sam zdecydować, ile i na jaki czas chce pożyczyć. Wystarczy tylko pozytywna zdolność kredytowa oraz brak negatywnych wpisów w bazach kredytowych oraz w rejestracjach dłużników.

Z oferty Pożyczka Ratalna mogą korzystać zarówno osoby bardzo młode (po 20 roku życia), jak i seniorzy (do 80 lat). To naprawdę szeroki przedział wiekowy. Wystarczy tylko posiadać stałe źródło dochodu – wtedy szanse na otrzymanie gotówki są naprawdę bardzo duże.

Po trzecie – Pożyczka Ratalna daje trzy sposoby odbioru gotówki. Można tradycyjnie dostać pieniądze na swoje konto, maksymalnie do jednego dnia roboczego po podpisaniu umowy. Ale są też i dwie inne metody – czek GIRO, który pozwala na odbiór gotówki na poczcie (doskonała opcja dla tych, którzy chcą dostać pożyczkę do ręki lub czek Blue Cash, dzięki któremu otrzyma się gotówkę błyskawicznie, bez względu na to, w jakim banku ma się konto. Każdy może znaleźć wygodny, najlepszy dla siebie sposób odbioru pożyczonych pieniędzy.

Wady i zalety pożyczania w firmie Pożyczka Ratalna

Każdy oferta ma swoje mocne i słabe punkty. Mądra decyzja o pożyczeniu gotówki polega na obiektywnym rozpoznaniu proponowanego produktu finansowego. Sprawdź, czy Pożyczka Ratalna będzie najkorzystniejszym wyborem. Jeśli uważasz, że niniejsza listę można rozbudować, podziel się z nami swoim doświadczeniem. Chętnie uwzględnimy Twoje uwagi.

Zalety:

 • niska dolna granica wieku (20 lat),
 • wysoka górna granica wieku (80 lat),
 • wysoka przyznawalność pożyczek,
 • szybka decyzja kredytowa,
 • pożyczka może zostać rozłożona na 24 korzystne raty,
 • nie ma żadnych ukrytych kosztów,
 • firma nie sprawdza BIK-u,
 • szerokie parametry pożyczki (od 1000 zł do 10 000 zł),
 • trzy sposoby otrzymania gotówki (przelew, GIRO, Blue Cash).

Weź pożyczkę w Pożyczka Ratalna

Wady

 • firma sprawdza bazy kredytowe oraz rejestry dłużników,
 • umowa jest dostarczana kurierem, co opóźnia otrzymanie gotówki,
 • na etapie składania wniosku firma informuje tylko o wysokości pierwszej raty,
 • brak dokładnych kosztów pożyczki.

Co o firmie mówią klienci, czyli opinie o Pożyczka Ratalna

Sowa Finansowa tę część serwisu oddaje w ręce klientów Pożyczka Ratalna. Staramy się nie interweniować w treści pozostawianych przez was komentarzy – ograniczamy jedynie przeginanie z tzw. hejtowaniem, spamem i przesadną „łaciną” :) Mamy świadomość, że opinia prawdziwych klientów Pożyczka Ratalna ma bardzo duże znaczenie dla każdego, kto zastanawia się nad pożyczką ratalną w tej firmie. Liczymy zatem na waszą wylewność i szczerość. Powiedz co myślisz, jakie masz doświadczenia i daj dobrą radę innym.

Podziel się swoją opinią o marce Pożyczka Ratalna, napisz jakie masz doświadczenia z pożyczaniem w tej firmie. Wiele osób czeka na twoją opinię.

Umieszczane przez klientów opinie o Pożyczka Ratalna stanowią jedno z kryteriów oceny tej firmy w naszej porównywarce.

Zobacz, jak wziąć pożyczkę w Pożyczka Ratalna

Weź pożyczkę w Pożyczka Ratalna

Ocena: 4.20 (70 głosów)
avatar
HIT!
1 000
od 100 zł do 3000 zł
30 dni
od 5 dni do 45 dni
0
RRSO: 0%
1 000
od 500 zł do 2000 zł
30 dni
od 7 dni do 30 dni
0
RRSO: 0%
1 000
od 200 zł do 3000 zł
30 dni
od 1 dnia do 30 dni
0
RRSO: 0%

Dodaj komentarz

avatar