star-full star-empty star-half balance money calendar file check star-full star-empty star-half balance money calendar file check

Opinie o Kasomat

Firma pożyczkowa

Zastanawiasz się nad pożyczką pozabankową? Nie wiesz, którą firmę wybrać, aby bez problemów pożyczyć pieniądze? Dzisiaj sprawdzamy ofertę kolejnej marki pożyczkowej – Kasomat.

Ta oferta na naszej stronie jest obecnie nieaktualna. Sprawdź aktualne oferty pożyczek ratalnych oraz chwilówek.

Kasomat jest poznańską marką należącą do firmy Surat Sp. z o. o., która specjalizuje się w błyskawicznych pożyczkach online. Kwota najwyższej możliwej pożyczki, dostępnej w tym systemie nie jest oszałamiająca, ponieważ wynosi zaledwie 1 000 złotych, jednak ekspresowy czas wypłacania gotówki z pewnością to rekompensuje. Kasomat jest wciąż nowym i początkującym graczem na rynku pożyczkowym. Należy jednak zwrócić uwagę na to, że kapitał tego przedsiębiorstwa jest w całości polski, co zdarza się bardzo rzadko.

Czy pożyczanie w Kasomacie jest bezpieczne?

Kasomat niestety nie należy do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, który gromadzi wiele rzetelnych przedsiębiorstw. Jest to jednak marka, która działa dopiero od niedawna, więc możliwe, że któregoś dnia zagości ona wśród członków PZIP. Do skorzystania z oferty Kasomatu przekonuje jednak jego w całości polski kapitał oraz indywidualne podejście do klienta.

Wady i zalety pożyczki w Kasomacie?

Wzięcie pożyczki to ważna decyzja, dlatego przed podjęciem określonych kroków, warto zapoznać się plusami i minusami usług danego pożyczkodawcy. Nasze opinie konstruowane są w oparciu o takie kwestie jak łatwość uzyskania pożyczki, jej wysokość czy długość spłaty. Sprawdzana jest także uczciwość danej firmy.

Zalety pożyczki w Kasomacie:

  1. Ekspresowe tempo otrzymania pieniędzy na konto – w Kasomacie pieniądze można otrzymać w zaledwie 30 minut po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku kredytowego, co z pewością doceni każdy klient, który potrzebuje gotówki od ręki.
  2. Pożyczka udzielana w wygodny, w całości elektroniczny sposób – w wielu firmach, aby otrzymać swoje pieniądze, trzeba przeprowadzić rozmowę telefoniczną z konsultantem albo podpisać umowę dostarczoną przez kuriera. Nie jest to przypadek Kasomatu, ponieważ ta firma daje możliwość załatwienia wszystkich formalności drogą elektroniczną.
  3. Opcja przedłużenia spłaty – gdy występuje problem ze spłatą zadłużenia, Kasomat przychodzi z pomocą, dając możliwość refinansowania pożyczki o 30 dni.
  4. W całości polski kapitał – zawsze warto współpracować z firmami, których właścicielami są Polacy, ponieważ wspiera się w ten sposób lokalną gospodarkę.

Więcej o Kasomat

Wady pożyczki w Kasomacie:

  1. Niewysoka kwota pożyczki – w wielu firmach można otrzymać zdecydowanie większe pieniądze niż 1 000 złotych, które proponuje Kasomat.
  2. Bardzo niska kwota pożyczki dla nowych klientów – chcąc wziąć pożyczkę w Kasomacie po raz pierwszy, niestety otrzyma się bardzo niską kwotę w wysokości zaledwie 250 złotych.
  3. Krótki okres spłaty – pożyczkę można zaciągnąć na maks. 30 dni.

Jak wziąć pożyczkę w Kasomat?

Opinia Sowy Finansowej

Kasomat nie jest odpowiednim miejscem dla każdego klienta ze względu na niskie kwoty pożyczek. Za to szybkie tempo przelewów (nawet w pół godziny) przyciągnie osoby, które potrzebują gotówki jeszcze tego samego dnia. Kasomat jest dopiero na początku swojej drogi i może mocno rozwinąć swoją ofertę wprowadzając po czasie np. opcję darmowej pożyczki czy też wyższe niż tysiąc złotych kwoty pożyczek.

Nie ma jeszcze głosów
100% online
Pożyczasz 500
od 500 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
Pożyczasz 500
od 100 zł do 1500 zł
Okres 30 dni
od 7 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
Pożyczasz 500
od 200 zł do 5000 zł
Okres 30 dni
od 10 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
avatar
guest
0 komentarzy