star-full star-empty star-half balance money calendar file check star-full star-empty star-half balance money calendar file check

Opinie o Alior Bank

bank

Szukasz sposobu na szybkie podreperowanie budżetu? A może czeka Cię seria nieplanowanych wydatków? Świetnym sposobem „wyjścia na prostą” jest wzięcie pożyczki ratalnej od Alior Banku. W artykule dokładnie opisujemy jak działa to rozwiązanie. 

Alior Bank to znana i ceniona w całym kraju marka. Swoją działalność Alior Bank rozpoczął w 2008 roku. Firma, która w 2013 roku została wyróżniona przez magazyn Euromoney jako jeden z najbardziej rozwijających się banków w Polsce. To nie wszystko, bo w 2018 roku firma uzyskała jeden z najwyższych poziomów rentowności w sektorze bankowych w Polsce. Alior ofertę kieruje do klientów indywidualnych oraz biznesowych. 

Czy pożyczanie w Alior Bank jest bezpieczne?

Alior Bank od dawna znana na rynku polskim i jego renoma nie ulega wątpliwości. Magazyn Forbes wielokrotnie nagradzał Alior Bank w kategorii „Najlepszy Bank Świata”. Ten sam tytuł, w 2018 roku Alior Bank otrzymał na łamach magazynu Global Finance. Firma otrzymała certyfikat Software Asset Management (SAM), potwierdzający spełnienie najwyższych norm jakościowych w zarządzaniu oprogramowaniem i zasobami informatycznymi. W 2018 roku „Miesięcznik Finansowy BANK” przyznał Alior Bankowi Nagrodę Honorową w kategorii „Banki innowacyjne” w rankingu „50 największych banków w Polsce”.  Dlatego nie ma podstaw, aby twierdzić, że korzystanie z usług bankowych tej firmy mogło nieść ze sobą jakieś ryzyko.

Wady i zalety pożyczki w Alior Banku

Aby dokonać właściwej oceny oferty Alior Banku, wskazaliśmy wady i zalety tej firmy, analizując m.in. wymagane formalności do spełnienia przez pożyczkobiorcę, wysokość kwoty potencjalnej pożyczki, wysokość oprocentowania czy maksymalną długość spłaty pożyczki.

Zalety pożyczki w Alior Banku:

  1. Bardzo wysoka kwota pożyczki – w tej firmie dostępne są pożyczki od 1 000 do aż 185 000 złotych.
  2. Bardzo długi okres spłaty – w Alior Bank zobowiązania rozbijane są na wygodne raty, które można spłacać od 12 do 60 miesięcy.
  3. Prosty system wnioskowania –  proces wnioskowania o pożyczkę w Alior Banku jest bardzo prosty i klarowny. Wystarczy jedynie wypełnić wniosek na stronie Alior Banku, a wszelkie formalności zostaną ustalone z konsultantem.
  4. Szybka wpłata pieniędzy – środki są dostępne nawet w 1 dzień od podpisania umowy.
  5. Konsolidacja kredytów – ten pożyczkodawca daje możliwość szybszej spłaty zobowiązań, dzięki konsolidacji kredytów
  6. Niskie RRSO – bardzo niskie oprocentowanie na poziomie 13,7%. Pożyczając 2000 zł na okres 53 miesięcy, średni miesięczny koszt pożyczki wyniesie maksymalnie 12 złotych.

Wady pożyczki w Alior Banku

  1. Przedział wiekowy – pożyczka od Alior Banku jest dostępna dla klientów w wieku od 18 do 80 lat

Opinia Sowy Finansowej o Alior Banku

Alior Bank to zaufany i stały gracz na rynku finansowym. Sama usługa pożyczki ratalnej od tej firmy wykazuje charakter hybrydowy, gdyż łączy w sobie cechy kredytu bankowego, a jednocześnie przy tym nie wymaga się do niej dużej liczby formalności do wykonania po stronie pożyczkobiorcy. Niskie RRSO (13,4%), bardzo wysoka kwota pożyczki (do 185 000 zł) sprawia, że oferta plasuje się na czołowe miejsce w naszym rankingu. Możliwość konsolidacji kredytu w ofercie Alior Banku, daje szansę złożyć wszystkie zobowiązania finansowe w jedno i ułatwić spłatę zadłużenia. Analizując powyższe dane, można stwierdzić, że pożyczka ratalna od Alior Banku to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich – nawet dla osób z dodatkowymi zobowiązaniami kredytowymi.

Ocena: 4.18 (698 głosów)
avatar
100% online
Pożyczasz 500
od 500 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
Pożyczasz 500
od 100 zł do 1500 zł
Okres 30 dni
od 7 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
Pożyczasz 500
od 200 zł do 5000 zł
Okres 30 dni
od 10 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
0 0
Article Rating
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Jan Ludwik
Jan Ludwik
1 rok temu

Spoko ten kredyt gotówkowy od Aliora. Pozyczylem ostatnuo 60 000 zł (na tyle mialem zdolnosci kredytowej) na 2 lata spalty. Faktycznie, wszystko zgodnie z umowa, także polecam!

1
0
()
x