star-full star-empty star-half balance money calendar file check star-full star-empty star-half balance money calendar file check

Jak wziąć pożyczkę w Monedo Now?

monedo logo

Monedo Now to firma, która udziela pożyczek online. Cała procedura wnioskowania o gotówkę oraz weryfikacji tożsamości odbywa się za pośrednictwem internetu. Chcesz wziąć pożyczkę w Monedo? Podpowiadamy, jak krok po kroku to zrobić. Przygotuj dowód osobisty, telefon komórkowy oraz dane do bankowości internetowej.

Weź pożyczkę w Monedo Now

1. Określ parametry pożyczki

Po przejściu na stronę pożyczkodawcy w pierwszej kolejności musisz określić, ile chcesz pożyczyć oraz na jaki okres. Wyższe kwoty będą rozłożone na 6, 9, 12 lub 24 raty.

Pod banerem, który umożliwi przejście na kolejny etap składania wniosku znajduje się krótkie podsumowanie oferty. Dowiemy się, jakie będą łączne koszty pożyczki, a także poszczególne elementy: odsetki, oprocentowanie, RRSO oraz suma, którą będzie trzeba zwrócić pożyczkodawcy.

2. Zarejestruj się

Jeśli już określimy, ile i na ile chcemy pożyczyć, konieczne będzie założenie swoje profilu w systemie pożyczkodawcy. Jesteśmy zobowiązani do podania adres e-mailowego oraz numeru telefonu. Wymagane jest także zaakceptowanie zgód na przetwarzanie danych.

3. Zweryfikuj swoją tożsamość

Monedo Now już na samym początku wnioskowania o pożyczkę żąda potwierdzenia tożsamości. Z listy banków musimy wybrać ten, w którym posiadamy swoje osobiste konto, na które spływają nasze regularne dochody.

Następnie zostaniemy poproszeni o zalogowanie się do swój bankowości internetowej – ta procedura jest w pełni bezpieczna. Połączenie jest szyfrowane, nie trzeba obawiać się jakiejkolwiek utraty danych.

Po zalogowaniu się aplikacja sprawdza Twoje dane i przesyła je do pożyczkodawcy. Dzięki temu będzie możliwe przejście do kolnego etapu.

4. Podaj dodatkowe informacje

W tym momencie Monedo Now może poprosić o podanie dodatkowych informacji, np. o dochodach, źródłach zarobku i wydatkach. W oparciu o te dane zostanie oceniona Twoja zdolność kredytowa, na podstawie której pożyczkodawca podejmie decyzję o przyznaniu bądź odmówieniu Ci pożyczki. Po zapoznaniu się z tym informacjami Monedo zweryfikuje także Twoją historię kredytową, sprawdzając Cię w bazach, takich jak BIK, BIG info monitor, KRD czy ERIF.

5. Oczekuj na decyzję i przelew środków

Jeśli pożyczkodawca podejmie pozytywną decyzję o udzieleniu Ci pożyczki, natychmiast zostaniesz o tym poinformowany. Na adres e-mailowy zostanie wysłana umowa oraz harmonogram spłacania rat. Po 5 minutach o podjęciu decyzji zostanie wysłany przelew z gotówką – jeśli posiadasz konto w tym samym banku, co Monedo, to środki natychmiast znajdą się na Twoim rachunku. W innym wypadku musisz poczekać do jednego dnia roboczego.

Dowiedz się więcej o Monedo Now

Pożyczaj w Monedo Now, spłacaj raty w terminie

Potrzebujesz dodatkowej gotówki, a bank odmawia Ci kredytu? Możesz wnioskować o pożyczkę ratalną w Monedo. Pamiętaj, by tak dopasować wysokość i okres kredytowania, by na spokojnie spłacać swoje zobowiązanie. Nieterminowe oddawanie należności bądź zaprzestanie spłacania rat będzie wiązało się z naliczeniem dodatkowych kosztów – odsetek, monitów przypominających o zobowiązaniu. Pożyczkodawca może przekazać sprawę do windykacji. Lepiej uniknąć tego widma komornika i zawsze na czas płacić raty.

Zobacz, co o Monedo Now mówią dotychczasowi klienci tej firmy!

Weź pożyczkę w Monedo Now

Ocena: 3.91 (43 głosy)
100% online
Pożyczasz 500
od 500 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
Pożyczasz 500
od 100 zł do 1500 zł
Okres 30 dni
od 7 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
Pożyczasz 500
od 200 zł do 5000 zł
Okres 30 dni
od 10 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
avatar
guest
0 komentarzy