star-full star-empty star-half balance money calendar file check star-full star-empty star-half balance money calendar file check

Jak wziąć pożyczkę w Minipożyczka? Wniosek krok po kroku

Firma pożyczkowa

Zapoznałeś się ze szczegółowymi informacjami na temat Minipożyczki i wiesz, że to oferta dla Ciebie. Teraz pozostaje złożenie wniosku. Podpowiemy, jak to zrobić. Przygotuj dowód osobisty, dane do bankowości internetowej, telefon komórkowy oraz adres e-mail. Wszystkie formalności zajmą ci raptem około 15 minut.

Ta oferta na naszej stronie jest obecnie nieaktualna. Sprawdź aktualne oferty pożyczek ratalnych oraz chwilówek.

Weź pożyczkę w Minipożyczce

1. Określ parametry pożyczki

Na stronie internetowej pożyczkodawcy znajduje się suwak, za pomocą którego można określić, jaką kwotę chcesz pożyczyć oraz na jaki czas. Możesz wnioskować o gotówkę w wysokości od 500 zł do 2000 zł za pierwszym razem – przy kolejnych chwilówkach maksymalna kwota stopniowo wzrasta aż do 5000 zł przy piątym pozytywnym wniosku. Pożyczkę musisz oddać po 7, 15, 21 lub 30 dniach – suwakiem zaznaczasz okres kredytowy, który Cię interesuje. Już w momencie określania parametrów możesz zapoznać się z kosztami pożyczki oraz szczegółowym formularzem informacyjnym. Teraz można przejść do kolejnego kroku.

2. Utwórz konto w serwisie

Aby złożyć wniosek w Minipożyczce, musisz najpierw zarejestrować się w serwisie pożyczkodawcy. Konieczne będzie podanie:

 •        imienia i nazwiska,
 •        adresu e-mail,
 •        numeru telefonu komórkowego,
 •        hasła do logowania się w serwisie.

Założenie konta wiąże się także z wyrażeniem zgód administracyjnych oraz marketingowych oraz potwierdzeniem pełnomocnictw na zapoznanie się przez pożyczkodawcę z naszą historią w bazach kredytowych.

3. Zweryfikuj założone konto

Rzadko się zdarza, że jeszcze przed złożeniem wniosku pożyczkodawca prosi o wstępną weryfikację. W Minipożyczce takie zasady jednak obowiązują i musisz zweryfikować swoje konto e-mail, logując się do poczty.

Klikając w baner znajdujący się w mailu, zostaniesz przeniesiony na stronę z wnioskiem pożyczkowym, który musisz wypełnić.

4.     Wypełnij wniosek pożyczkowy

To najważniejszy element wnioskowania o pożyczkę – jesteś zobowiązany poinformować pożyczkodawcę o swojej sytuacji finansowej i zawodowej oraz uzupełnić podane wcześniej dane osobowe. Konieczne będzie zatem podanie:

 •        numeru PESEL,
 •        serii i numeru dowodu osobistego,
 •        stanu cywilnego,
 •        wykształcenia (podstawowe, zawodowe, średnie, wyższe zawodowe – inżynier/licencjat, wyższe),
 •        statusu mieszkaniowego (własnościowe/hipoteczne, z rodzicami, wynajmowane, socjalne),
 •        opcjonalnie: dodatkowego numeru telefonu.

Musisz również podać dokładny adres zamieszkania i korespondencyjny (ulica, numer domu i mieszkania, kod pocztowy, miejscowość) oraz czas zamieszkiwania pod danym adresem. Pożyczkodawcę interesuje również Twoja sytuacja finansowa i w związku z tym poprosi cię o uzupełnienie:

 •        źródła dochodu (praca na czas określony/nieokreślony, na umowę – zlecenie, umowę o dzieło, stypendium, renta/emerytura, gospodyni domowa, bezrobotny, inne),
 •        wykonywanego zawodu,
 •        miesięcznego dochodu netto („na rękę”),
 •        dochodu netto gospodarstwa domowego,
 •        daty otrzymywania wynagrodzenia,
 •        miesięcznej kwoty spłacanych kredytów i pożyczek,
 •        kwoty dostępnych limitów kredytowych,
 •        miesięcznych wydatków pozakredytowych,
 •        liczby osób w gospodarstwie domowym,
 •        informacji na temat posiadanego samochodu,
 •        celu pożyczki (np. remont, spłata innych zobowiązań, podróże, zakupy itp.).

Na podsumowanie wniosku konieczne jest zaznaczenie kolejnych wymaganych zgód administracyjnych.

5. Zweryfikuj swoją tożsamość

To już ostatni krok w drodze po szybką gotówkę w Minipożyczce. Musisz potwierdzić, że podane przez Ciebie dane we wniosku są prawdziwe. W tym celu najpierw powinieneś wpisać raz jeszcze swój numer telefonu komórkowego. Następnie otrzymasz wiadomość z czterocyfrowym pinem, który trzeba przepisać we wskazane miejsce. Dodatkowo, musisz podać także numer Twojego konta bankowego oraz wybrać sposób weryfikacji:

 •        Szybką Identyfikację (dla pożyczek w kwocie od 500 zł do 5000 zł),
 •        Przelew Tradycyjny  (dla pożyczki w kwocie 500 zł).

Szybka Identyfikacja polega na zalogowaniu się do bankowości internetowej za pomocą specjalnej aplikacji. To najszybszy sposób weryfikacji, który sprawia, że decyzja o przyznaniu pożyczki i przelew gotówki przebiegną o wiele sprawniej. To metoda w pełni bezpieczna, rzetelna i wygodna. Aplikacja sprawdza, czy dane podane we wniosku zgadzają się z tymi przypisanymi do Twojego rachunku osobistego.

Przelew Tradycyjny polega na wysłaniu z własnego konta bankowego przelewu na rachunek pożyczkodawcy w wysokości 1 zł. Pożyczkodawca może wtedy sprawdzić, czy dane widniejące jako nadawcy konta są zgodne z tymi podanymi we wniosku. Jest to metoda bezpieczna, ale i czasochłonna i co najważniejsze możesz z niej skorzystać tylko w przypadku pożyczki w wysokości 500 zł.

6. Oczekuj na decyzję i przelew gotówki

Z Twojej strony to już wszystko. Teraz musisz już tylko czekać. Pożyczkodawca analizuje złożony przez Ciebie wniosek, oceniając Twoją zdolność i historię kredytową. Jeśli wszystko będzie zgodne z wymogami Minipożyczki, to SMS-owo i mailowo zostaniesz poinformowany o przyznaniu nam gotówki. Ta zostanie niezwłocznie wysłana na Twoje konto – możesz więc otrzymać ją w 15 minut po decyzji.

Więcej o Minipożyczce

Minipożyczka – do 5000 zł na 30 dni

           Wnioskowanie o gotówkę w Minipożyczce nie jest skomplikowane, a sam proces wraz z decyzją pożyczkodawcy i przesłaniem środków na rachunek klienta może zamknąć się w pół godziny. Jest to bardzo wygodne, ale bywa i zgubne. Pamiętaj, żeby pożyczać tyle, na ile Cię stać – dopasowując wysokość pożyczki nie tylko do swoich potrzeb,ale i możliwości finansowych. Bo łatwo się pożycza, a gorzej oddaje. A Minipożyczkę musisz spłacić w terminie – inaczej czekają Cię same nieprzyjemności – odsetki, windykacja, a nawet komornik.

Zobacz, co o firmie Minipożyczce mówią dotychczasowi klienci

Weź pożyczkę w Minipożyczce

Ocena: 4.13 (6622 głosy)
100% online
Pożyczasz 500
od 500 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
Pożyczasz 500
od 100 zł do 1500 zł
Okres 30 dni
od 7 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
Pożyczasz 500
od 200 zł do 5000 zł
Okres 30 dni
od 10 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
avatar
guest
0 komentarzy