star-full star-empty star-half balance money calendar file check star-full star-empty star-half balance money calendar file check

Jak wziąć pożyczkę w Mikrorata.pl?

Firma pożyczkowa

Oferta Mikrorata.pl odpowiada Twoim potrzebom i możliwościom? Wniosek o pożyczkę złożysz online, co jest szybkie, wygodne i przyśpiesza termin otrzymania gotówki. Podpowiemy, jak krok po kroku wziąć pożyczkę w firmie Mikrorata.pl. Zapraszamy do zapoznania się z naszym poradnikiem.

Ta oferta na naszej stronie jest obecnie nieaktualna. Sprawdź aktualne oferty pożyczek ratalnych oraz chwilówek.

Weź pożyczkę w Mikrorata.pl

1. Określ parametry pożyczki

Na samym początku musisz określić, ile i na ile chcesz pożyczyć. Za pomocą intuicyjnego suwaka na stronie Mikrorata.pl możesz zaznaczyć, jaka kwota pożyczki Cię interesuje oraz na jaki okres chcesz ją wziąć. Można wnioskować o gotówkę w wysokości od 1000 zł do 10 000 zł na okres od 10 do 24 miesięcy. Od razu też zapoznamy się z wysokością oprocentowywania, minimalnym i maksymalnym okresem spłaty, szacunkowymi odsetkami, wysokością opłaty przygotowawczej, całkowitą kwotę pożyczki oraz wysokością pierwszej raty.

Po przejściu dalej raz zostaniemy przeniesiemy już do formularza będącego wnioskiem pożyczkowym. Tam raz jeszcze zapoznamy się z ogólnym podsumowaniem. Na tym etapie jeszcze mamy możliwość zmiany parametrów.

2. Podaj swoje podstawowe dane

Jesteśmy zobowiązani wypełnić arkusz formularza, który rozpoczyna się od informacji dotyczących naszej osoby. Pożyczkodawca prosi nas o podanie swojego imienia i nazwiska, numeru PESEL, numeru i serii dowodu osobistego, adresu e-mailowego, numeru telefonu oraz formy płatności za telefon (abonament, na kartę, mix), wykształcenia (podstawowe, zawodowe, średnie, licencjat, magisterium, MBA) oraz stanu cywilnego (panna/kawaler, zamężna/żonaty, zamężna/żonaty z rozdzielczością, rozwiedziona/rozwiedziony, w separacji, wdowa/wdowiec, związek nieformalna, inne). Musimy także określić cel pożyczki oraz sposób jej wypłaty (na rachunek bankowy, czekiem GIRO lub przelewem Blue Cash).

3. Podaj informacje na temat swojego zatrudnienia oraz dochodów

Na kolejnym etapie składanie wniosku o pożyczkę w Mikrorata.pl musimy jasno określić nasze źródło dochodów (zatrudniona/y, emeryt, rencista, własna działalność gospodarcza, gospodarstwo rolne, student, zasiłek lub alimenty, inne). W przypadku zatrudnienia oraz własnej działalności gospodarczej lub rolnej, a także innego źródła musimy podać szczegóły (od kiedy, gdzie, w jakiej firmie, jakie stanowisko, forma opodatkowania itp.). Konieczne jest także określenie wysokości dochodów netto.

4. Podaj dane na temat swojego zamieszkania

Na przedostatnim etapie składania wniosku o pożyczkę w Mikrorata.pl jesteśmy zobowiązani do podania naszego adresu zamieszkania oraz adresu korespondencyjnego (jeśli jest inny niż ten, pod którym mieszkamy). Pożyczkodawcę interesują także szczegóły odnośnie naszego mieszkania. Musimy określić typ nieruchomości (mieszkanie, dom, segment, bliźniak, inne) oraz jej status (własnościowa, wynajmowana, rodziców, spółdzielcza, komunalna). Jesteśmy zobowiązani podać także czas zamieszkiwania pod danym adresem oraz liczbę osób, które mieszkają razem z nami, jak również łączną miesięczną sumę opłat.

5. Zaakceptuj wymagane zgody

To już ostatni krok naszego składania wniosku w Mikrorata.pl. Jesteśmy poproszeni o zaakceptowanie zasad pożyczki. Są to zarówno zgody marketingowe, administracyjne, jak i wyrażenie pozwolenia na weryfikację w bazach kredytowych, jak i w rejestrach dłużników. Potwierdzenie tych zasad jest równoznaczne z wysłaniem wniosku kredytowego do pożyczkodawcy.

6. Oczekuj na decyzję pożyczkodawcy i gotówkę

Wysłany wniosek jest analizowany przez Mikrorata.pl. Firma oblicza Twoją zdolność kredytową oraz weryfikuje Twoją historię w bazach i rejestrach dłużników. O decyzji pożyczkodawcy zostaniesz poinformowany niezwłocznie – za pomocą SMS-a lub w wiadomości e-mail. Jeśli decyzja będzie pozytywna, na maila otrzymasz dokumenty pożyczkowe oraz zostanie wysłany do Ciebie kurier z umową. W jego obecności podpiszesz papiery. Po ich powrotnym wysłaniu natychmiast zostanie wypłacona gotówka za pomocą wybranego przez Ciebie sposobu (tradycyjnie na konto osobiste w banku, czekiem GIRO, który za pomocą kodu SMS-owego można zrealizować na poczcie lub ekspresowym przelewem Blue Cash).

Więcej o Mikrorata.pl

Pożyczaj i oddawaj w ratach

Wypełnienie wniosku i otrzymanie pożyczki w Mikrorata.pl nie jest wcale skomplikowanym procesem. Cała procedura nie potrwa dłużej niż pól godziny. Kurier dotrze do jednego dnia roboczego, a kolejnym dniu roboczym będziesz już cieszyć się gotówkę. Nie można jednak zapomnieć o regularnym i terminowym spłacaniu rat. Za zwłokę mogą zostać nam naliczone odsetki, a z zaprzestaniem oddawania należności będzie wiązało się z postępowaniem windykacyjnym. Lepiej tego uniknąć i rzetelnie spłacać swoje zobowiązane.

Zobacz, co o Mikrorata.pl mówią dotychczasowi klienci tej firmy!

Weź pożyczkę w Mikrorata.pl

Ocena: 4.50 (2 głosy)
100% online
Pożyczasz 500
od 500 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
Pożyczasz 500
od 100 zł do 1500 zł
Okres 30 dni
od 7 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
Pożyczasz 500
od 200 zł do 5000 zł
Okres 30 dni
od 10 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
avatar
guest
0 komentarzy