star-full star-empty star-half balance money calendar file check star-full star-empty star-half balance money calendar file check

Opinie o LoanMe

logo loanme

Wsparcie finansowe w postaci chwilowej pożyczki to coraz popularniejsze rozwiązanie. Z tego względu, że popyt generuje podaż, na rynku nieustannie pojawiają się firmy oferujące pożyczki pozabankowe. Wybór odpowiedniego przedsiębiorstwa wiąże się jednak z dokładnym poznaniem działalności firmy. Czy LoanMe to spółka, której warto zaufać?

Istniejąca od 2015 roku spółka LoanMe z siedzibą w Warszawie koordynuje sprzedaż głównie za pośrednictwem call-center. Właścicielami firmy są Amerykanie: Joseph Walter i Joseph Sesso. Firma udziela się charytatywnie i często to podkreśla.

Jej nowoczesne podejście połączone ze sztuką dialogu, obecność w mediach społecznościowych, wsparcie przeróżnych fundacji, stowarzyszeń i akcji charytatywnych oraz intuicyjna strona internetowa wywołuje pozytywne wrażenia już od pierwszego kontaktu z tym przedsiębiorstwem.

Czy pożyczanie w LoanMe jest bezpieczne?

LoanMe jest członkiem Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych. W kodeksie PZIP zawartych jest mnóstwo informacji odnośnie etycznego działania i uczciwego postępowania wobec klientów. Polski Związek Instytucji Pożyczkowych jest rzetelnym źródłem do weryfikacji odpowiedzialności wybranych kredytodawców. Znalezienie się w gronie zaufanych instytucji podnosi rangę danego przedsiębiorstwa i wpływa na wiarygodność przedsiębiorstwa.

Wady i zalety pożyczki w LoanMe

Sprawdzenie wiarygodności firmy udzielającej pożyczek to podstawa. Analizując profil przedsiębiorstwa działającego w tej branży, warto wziąć pod uwagę czas kredytowania, ewentualne ograniczenia finansowe i sposób udzielania pożyczki pozabankowej.

Zalety pożyczki w LoanMe

  1. Wypełnianie wniosku z konsultantem – pomoc konsultanta sprawia, że klient czuje wsparcie i opiekę już od pierwszego kontaktu – nie ma konieczności samodzielnego wypełniania wniosku, wystarczy tylko przygotować dowód osobisty, a pracownik firmy uzupełni dane na podstawie udzielonych przez klienta informacji.
  2. Szybka decyzja pożyczkowa – decyzja o udzieleniu pożyczki pozabankowej jest podejmowana w trakcie rozmowy telefonicznej z konsultantem.
  3. Kalkulator pożyczki – na stronie internetowej firmy znajduje się przydatna funkcja przeliczania warunków udzielenia pożyczki pozabankowej: intuicyjny interfejs pozwala na proste przeciągnięcie wskaźnika kwoty pożyczki, a wprost proporcjonalnie do niego przesuwa się również wskaźnik z wysokością raty.
  4. Pierwsza pożyczka za 0 zł – w przypadku, gdy dokona się spłaty w 4 równych ratach zgodnie z harmonogramem spłaty.
  5. Długi okres kredytowania – możliwość spłaty kredytu nawet do 130 tygodni.
  6. Czynny udział w akcjach charytatywnych – działalność charytatywna LoanMe podkreśla fakt, że firma chce działać dla dobra nie tylko klientów, ale również innych osób.

Jak wziąć pożyczkę w LoanMe?

Wady pożyczki w LoanMe

  1. Formalności wyłącznie podczas rozmowy telefonicznej – pierwszym minusem LoanMe jest ograniczenie możliwości zaciągnięcia pożyczki do rozmowy telefonicznej z konsultantem, bez alternatywy wypełnienia formularza na stronie internetowej czy w siedzibie firmy.
  2. Ograniczenia finansowe – firma udziela kredytów w wysokości do 6000 zł przy pierwszej pożyczce i w wysokości maksymalnie 11 500 zł przy kolejnej pożyczce.

Więcej o LoanMe

Opinia Sowy Finansowej o LoanMe

Skorzystanie z oferty LoanMe jest dobrym rozwiązaniem dla osób, które chciałyby wziąć swoją pierwszą pożyczkę i nie zapłacić za nią ani złotówki (przy spełnieniu wyżej wymienionych warunków). To wiarygodna i odpowiedzialna firma, dzięki której można w szybki sposób zdobyć potrzebną gotówkę na dowolny cel.

Długi okres kredytowania jest jednym z największych plusów LoanMe – szczególnie dw przypadku osób, które chcą pożyczyć kilka tysięcy złotych, a nie mogą pozwolić sobie na spłatę zobowiązań w przeciągu zaledwie dwóch czy trzech miesięcy.

Jedynym ograniczeniem w tej kwestii jest kwota pożyczki oraz brak możliwości wypełnienia formularza zgłoszeniowego wyłącznie drogą internetową. Jednak kontakt z konsultantem wydaje się lepszy, gdyż w trakcie rozmowy można rozwiać wszelkie wątpliwości. Firma LoanMe powinna spełnić oczekiwania nawet wymagających klientów, ponieważ do każdego podchodzi indywidualnie.

Ocena: 4.22 (1793 głosy)
avatar
100% online
Pożyczasz 500
od 500 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
Pożyczasz 500
od 100 zł do 500 zł
Okres 30 dni
od 7 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
Pożyczasz 500
od 200 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%

4
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
Kamil
Gość
Kamil

Najgorsza firma pożyczkowa z jaką miałem doczynienia a miałem 6 pożyczek z różnych firm i 2 kredyty. Filarum.pl miliard razy lepsza firma pożyczkowa.

yolo
Gość
yolo

nie ma to jak jak promować się na stronach innej, bardziej zachwalanej firmy. Nieładnie Filarum

Ola
Gość
Ola

To moja pierwsza pożyczka jako wzięłam. Raty super obsługa też fajna

Ania
Gość
Ania

Pieniądze na koncie miałam szybko i bez problemów załatwiłam wszystkie formalności.