star-full star-empty star-half balance money calendar file check star-full star-empty star-half balance money calendar file check

Opinie o LoanMe

logo loanme

Wsparcie finansowe w postaci chwilowej pożyczki to coraz popularniejsze rozwiązanie. Z tego względu, że popyt generuje podaż, na rynku nieustannie pojawiają się firmy oferujące pożyczki pozabankowe. Wybór odpowiedniego przedsiębiorstwa wiąże się jednak z dokładnym poznaniem działalności firmy. Czy LoanMe to spółka, której warto zaufać?

Istniejąca od 2015 roku spółka LoanMe z siedzibą w Warszawie koordynuje sprzedaż głównie za pośrednictwem call-center. Właścicielami firmy są Amerykanie: Joseph Walter i Joseph Sesso. Firma udziela się charytatywnie i często to podkreśla.

Jej nowoczesne podejście połączone ze sztuką dialogu, obecność w mediach społecznościowych, wsparcie przeróżnych fundacji, stowarzyszeń i akcji charytatywnych oraz intuicyjna strona internetowa wywołuje pozytywne wrażenia już od pierwszego kontaktu z tym przedsiębiorstwem.

Czy pożyczanie w LoanMe jest bezpieczne?

LoanMe jest członkiem Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych. W kodeksie PZIP zawartych jest mnóstwo informacji odnośnie etycznego działania i uczciwego postępowania wobec klientów. Polski Związek Instytucji Pożyczkowych jest rzetelnym źródłem do weryfikacji odpowiedzialności wybranych kredytodawców. Znalezienie się w gronie zaufanych instytucji podnosi rangę danego przedsiębiorstwa i wpływa na wiarygodność przedsiębiorstwa.

Wady i zalety pożyczki w LoanMe

Sprawdzenie wiarygodności firmy udzielającej pożyczek to podstawa. Analizując profil przedsiębiorstwa działającego w tej branży, warto wziąć pod uwagę czas kredytowania, ewentualne ograniczenia finansowe i sposób udzielania pożyczki pozabankowej.

Zalety pożyczki w LoanMe

  1. Wypełnianie wniosku z konsultantem – pomoc konsultanta sprawia, że klient czuje wsparcie i opiekę już od pierwszego kontaktu – nie ma konieczności samodzielnego wypełniania wniosku, wystarczy tylko przygotować dowód osobisty, a pracownik firmy uzupełni dane na podstawie udzielonych przez klienta informacji.
  2. Szybka decyzja pożyczkowa – decyzja o udzieleniu pożyczki pozabankowej jest podejmowana w trakcie rozmowy telefonicznej z konsultantem.
  3. Kalkulator pożyczki – na stronie internetowej firmy znajduje się przydatna funkcja przeliczania warunków udzielenia pożyczki pozabankowej: intuicyjny interfejs pozwala na proste przeciągnięcie wskaźnika kwoty pożyczki, a wprost proporcjonalnie do niego przesuwa się również wskaźnik z wysokością raty.
  4. Pierwsza pożyczka za 0 zł – w przypadku, gdy dokona się spłaty w 4 równych ratach zgodnie z harmonogramem spłaty.
  5. Długi okres kredytowania – możliwość spłaty kredytu nawet do 130 tygodni.
  6. Czynny udział w akcjach charytatywnych – działalność charytatywna LoanMe podkreśla fakt, że firma chce działać dla dobra nie tylko klientów, ale również innych osób.

Jak wziąć pożyczkę w LoanMe?

Wady pożyczki w LoanMe

  1. Formalności wyłącznie podczas rozmowy telefonicznej – pierwszym minusem LoanMe jest ograniczenie możliwości zaciągnięcia pożyczki do rozmowy telefonicznej z konsultantem, bez alternatywy wypełnienia formularza na stronie internetowej czy w siedzibie firmy.
  2. Ograniczenia finansowe – firma udziela kredytów w wysokości do 6000 zł przy pierwszej pożyczce i w wysokości maksymalnie 11 500 zł przy kolejnej pożyczce.

Więcej o LoanMe

Opinia Sowy Finansowej o LoanMe

Skorzystanie z oferty LoanMe jest dobrym rozwiązaniem dla osób, które chciałyby wziąć swoją pierwszą pożyczkę i nie zapłacić za nią ani złotówki (przy spełnieniu wyżej wymienionych warunków). To wiarygodna i odpowiedzialna firma, dzięki której można w szybki sposób zdobyć potrzebną gotówkę na dowolny cel.

Długi okres kredytowania jest jednym z największych plusów LoanMe – szczególnie dw przypadku osób, które chcą pożyczyć kilka tysięcy złotych, a nie mogą pozwolić sobie na spłatę zobowiązań w przeciągu zaledwie dwóch czy trzech miesięcy.

Jedynym ograniczeniem w tej kwestii jest kwota pożyczki oraz brak możliwości wypełnienia formularza zgłoszeniowego wyłącznie drogą internetową. Jednak kontakt z konsultantem wydaje się lepszy, gdyż w trakcie rozmowy można rozwiać wszelkie wątpliwości. Firma LoanMe powinna spełnić oczekiwania nawet wymagających klientów, ponieważ do każdego podchodzi indywidualnie.

Ocena: 4.22 (1795 głosów)
100% online
Pożyczasz 500
od 500 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
Pożyczasz 500
od 100 zł do 1500 zł
Okres 30 dni
od 7 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
Pożyczasz 500
od 200 zł do 5000 zł
Okres 30 dni
od 10 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
avatar
guest
4 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Kamil
Kamil
1 rok temu

Najgorsza firma pożyczkowa z jaką miałem doczynienia a miałem 6 pożyczek z różnych firm i 2 kredyty. Filarum.pl miliard razy lepsza firma pożyczkowa.

yolo
yolo
1 rok temu

nie ma to jak jak promować się na stronach innej, bardziej zachwalanej firmy. Nieładnie Filarum

Ola
Ola
2 lat temu

To moja pierwsza pożyczka jako wzięłam. Raty super obsługa też fajna

Ania
Ania
2 lat temu

Pieniądze na koncie miałam szybko i bez problemów załatwiłam wszystkie formalności.