star-full star-empty star-half balance money calendar file check star-full star-empty star-half balance money calendar file check

Lime – pożyczka do 3600 zł na 30 dni

firma pożyczkowa

Nieprzewidziane wydatki, takie jak naprawa samochodu, wyższe rachunki, a nawet chęć wyjazdu na wakacje, wcale nie muszą być wielkim powodem zmartwień – szczególnie wtedy, gdy można skorzystać z oferty szybkiej pożyczki krótkoterminowej bez wychodzenia z domu. Wystarczy tylko dowód osobisty, dostęp do komputera i pieniądze mogą być na koncie już w 15 minut. Czy oferta przedsiębiorstwa Lime Kredyt Sp. z o.o. jest warta uwagi?

Lime to internetowy serwis, za pośrednictwem którego można pożyczyć nawet kilka tysięcy złotych na dowolny cel. Portal należy do krakowskiego przedsiębiorstwa Lime Kredyt Sp. z o.o. i udziela pożyczek krótkoterminowych na dowolny cel, jednak dopuszcza możliwość udzielenia tzw. pożyczki celowej (ze wskazaniem na konkretny cel). Firma posiada oddziały w czterech miejscach na świecie: w Polsce, Rosji, Republice Południowej Afryki oraz w Meksyku.

Rzetelność i wiarygodność firmy potwierdzają liczne certyfikaty oraz członkostwo w znanych związkach czy stowarzyszeniach. To między innymi certyfikat: Firma Wiarygodna Finansowo, rozwiązanie GeoTrust oraz PCI DSS (Payment Card Industry Data Security Standard), a także zapis w Rejestrze Instytucji Pożyczkowych prowadzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego.

Ile mogę pożyczyć?

Firma Lime oferuje pożyczki w szerokim zakresie kwotowym. Minimalna kwota, którą można wziąć w tej firmie, to 100 zł, co rzadko zdarza się na rynku instytucji pozabankowych. Maksymalna kwota pożyczki w serwisie Lime to 3600 zł.

Na jak długo mogę wziąć pożyczkę?

Termin spłaty pożyczki użytkownik określa samodzielnie podczas składania wniosku o pożyczkę, przy czym maksymalny termin wynosi 30 dni. Liczy się je od daty podpisania umowy.

Lime to nowoczesny serwis pożyczkowy nie tylko ze względu na intuicyjny interfejs strony internetowej oraz udzielanie pożyczek online. Przed upływem terminu spłaty Lime informuje pożyczkobiorcę o zbliżającej się dacie oraz konieczności spłaty za pośrednictwem wiadomości SMS. Zakładając Profil Klienta, ma się również dostęp do panelu, w którym znajdują się informacje:

 • kwota aktualnej pożyczki,
 • termin i kwoty nadchodzących wpłat.

To dobre rozwiązanie dla osób, które chciałyby mieć pod kontrolą termin spłaty i wygodny dostęp do panelu klienta.

Koszty pożyczki w Lime

Lime nalicza odsetki ustawowe od pożyczonej kwoty, a ich wysokość wynosi 10% w skali rocznej. Przykładowo, przy pożyczce w wysokości 1000 zł na 30 dni, oprocentowanie stałe wynosi 10%, a całkowita kwota do zapłaty wynosi 1281,10 zł. Prowizja wynosi 273 zł, a odsetki 8,10 zł. Nie ma przy tym opłat notarialnych ani dodatkowych płatności. Przedsiębiorstwo Lime Kredyt może jednak naliczać odsetki w przypadku braku spłaty zadłużenia. Przy podpisaniu umowy wynoszą one 14%.

Jak dostać pożyczkę w Lime?

Warunkiem uzyskania pożyczki za pośrednictwem Lime jest pełnoletność (maksymalny wiek to 75 lat), posiadanie rachunku bankowego oraz dostęp do urządzenia z aktywnym połączeniem do sieci. Do wypełnienia wniosku o pożyczkę potrzebny jest natomiast dowód osobisty. W chwili ubiegania się o pieniądze pożyczkobiorca nie może posiadać zaległości względem pożyczkodawcy. W trakcie rozpatrzania wniosku Lime weryfikuje historię kredytową użytkownika, który złożył wniosek. Przedsiębiorstwo może sprawdzić informacje o potencjalnym pożyczkobiorcy w bazach danych:

 • wewnętrznym zbiorze danych,
 • Biurze Informacji Gospodarczej InfoMonitor,
 • Krajowym Rejestrze Długów BIG,
 • ERIF – Biurze Informacji Gospodarczej,
 • Krajowym Biurze Informacji Gospodarczej,
 • Biurze Informacji Kredytowej,
 • Dokumentach Zastrzeżonych Związku Banków Polskich.

Dane firmy

Administratorem danych oraz właścicielem serwisu jest przedsiębiorstwo Lime Kredyt Sp. z o.o.

ul. Świętego Filipa 23/6
31-150 Kraków

KRS: 0000557478,
NIP: 6783154750,
REGON: 361575650.

Adres e-mail: bok@lime-kredyt.pl
Biuro Obsługi Klienta:  (+48) 22 349 95 14
Biuro Obsługi jest dostępne w dni robocze w godzinach 9:00-17:00.

Jak wziąć pożyczkę w Lime?

Lime to pożyczkodawca z niezwykle zróżnicowaną ofertą. Firma proponuje zarówno chwilówkę na 30 dni, jak i pożyczkę z kilkumiesięcznym okresem spłaty. Jeśli zainteresowała cię oferta Lime, sprawdziliśmy jak złożyć wniosek o pożyczkę.

Cały proces wnioskowania o pożyczkę w Lime odbywa się bezpośrednio na stronie pożyczkodawcy. Kliknij zatem w link poniżej i przejdź do serwisu online tej firmy:

Kiedy znajdziesz się już na stronie głównej Lime,postępuj według poniższych wskazówek:

1. Wybierz kwotę oraz okres spłaty pożyczki

Na stronie głównej Lime zobaczysz suwaki służące do wyboru kwoty oraz okresu spłaty pożyczki. Użyj ich, aby zdefiniować interesujące cię parametry zobowiązania. Po prawej stronie wyświetlone zostanie podsumowanie twoich ustawień, a dokładnie:

 • dokładna data zwrotu pożyczki,
 • koszt zobowiązania,
 • dokładna kwota do zwrotu,
 • RRSO.

pierwszy etap wnioskowania w LimeJeżeli akceptujesz przedstawione terminy i kwoty, kliknij w zielony przycisk “Wypłać pieniądze” i przejdź do kolejnego etapu wnioskowania.

2. Stwórz własny profil klienta

Każda osoba pożyczająca w Lime po raz pierwszy zobligowana jest do założenia konta w serwisie pożyczkodawcy. Stworzenie takiego profilu zajmuje chwilę – wystarczy podać takie dane jak:

 • imię i nazwisko,
 • datę urodzenia,
 • adres mailowy,
 • numer telefonu komórkowego.

drugi etap wnioskowania w LimePrzekazanie wszystkich powyższych danych jest obowiązkowe. Po ich wpisaniu należy kliknąć zielony przycisk “Dalej”, aby kontynuować proces zakładania swojego profilu.

3. Wyraź wymagane zgody

Na kolejnej stronie formularza pożyczkowego musimy wyrazić zgody związane z procesem wnioskowania, a także potwierdzić, że poznaliśmy treść takich dokumentów jak np. Formularz Informacyjny czy Umowa Generalna Pożyczki.

Szczegółową treść zgód, o jakie poprosi pożyczkodawca, przedstawia poniższa ilustracja:

trzeci etap wnioskowania w LimeW tym przypadku nie musimy jednak godzić się na wszystkie proponowane kwestie. Proces tworzenia profilu można spokojnie kontynuować nawet wtedy, gdy nie wyrazimy zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych, bądź nie zgodzimy się na ich przetwarzanie po zakończeniu umowy pożyczki.

Po zaznaczeniu pozostałych zgód i oświadczeń, możemy przejść do ostatnich formalności związanych z utworzeniem profilu.

4. Potwierdź prawdziwość profilu

Na wskazany przez nas chwilę wcześniej numer telefonu komórkowego zostanie wysłane hasło służące potwierdzeniu prawdziwości podanych wcześniej danych. Otrzymany smsem kod należy wpisać w pole widoczne na zdjęciu poniżej:

czwarty etap wnioskowania w LimeDodatkowo, na tym etapie powinniśmy ustalić także hasło, którym chcemy logować się do konta. Hasło to należy wpisać dwa razy, aby wyeliminować ryzyko pomyłki. Po podwójnym wprowadzeniu hasła klikamy zielony przycisk “Potwierdź”.

5. Podaj dane z dowodu osobistego

Po poprawnej weryfikacji naszego profilu, powracamy do właściwego etapu wnioskowania o pożyczkę. W tym celu będzie trzeba uzupełnić kilka podstawowych informacji o sobie. Dane takie jak imię i nazwisko czy data urodzenia zostaną uzupełnione automatycznie na podstawie naszej wcześniejszej deklaracji. Do wpisania pozostaną nam natomiast takie informacje jak:

 • płeć
 • drugie imię (nieobowiązkowe)
 • miejsce urodzenia,
 • seria i numer dowodu osobistego,
 • organ wydający dokument tożsamości,
 • data ważności dowodu,
 • pesel.

Piąty etap wnioskowania w Lime

6. Podaj dane adresowe

Na tej samej stronie formularza znajdziemy pytanie dotyczące naszego adresu. W odpowiednich polach musimy zatem wskazać swój adres zameldowania i ewentualnie adres do korespondencji. Jeśli oba te adresy się pokrywają, wystarczy zaznaczyć odpowiednie kółeczko. Po wprowadzeniu danych adresowych, klikamy przycisk “Dalej” i przechodzimy do kolejnej strony wniosku.

szósty etap wnioskowania w Lime

7. Uzupełnij dane o wykształceniu i zatrudnieniu

Kolejna część wniosku to dwa szybkie pytania o nasze wykształcenie oraz zatrudnienie. Z rozwijanych list wybieramy opcje, które dotyczą naszej osoby.

siódmy etap wnioskowania w Lime

8. Podaj dodatkowe informacje

W zależności od opcji jakie zaznaczyliśmy chwilę wcześniej, kolejna strona wniosku dotyczyć będzie bardziej szczegółowych pytań w tej dziedzinie. Pożyczkodawca będzie chciał wiedzieć gdzie pracujemy, na jakim stanowisku oraz ile wynosi nasze wynagrodzenie netto. Dodatkowo, zapyta także o numer telefonu do pracodawcy oraz jego adres.

siódmy etap wnioskowania w LimeNa szczęście, oprócz nazwy pracodawcy i numeru kontaktowego, podanie innych danych dotyczących miejsca naszego zatrudnienia jest dobrowolne – jeśli nie chcemy ich wpisywać, wystarczy zaznaczyć opcję “brak adresu pracodawcy” i kliknąć przycisk “Dalej”.

9. Uzupełnij informacje osobiste

W tym kroku wracamy do pytań dotyczących ściśle naszej sytuacji osobistej. Pożyczkodawca na tym etapie będzie bowiem próbował dowiedzieć się:

 • jaki jest nasz stan cywilny,
 • ile osób liczy nasze gospodarstwo domowe,
 • ile dzieci mamy na utrzymaniu,

Pytania tego typu służą oczywiście jak najlepszej ocenie naszych możliwości finansowych, dlatego stawianie ich już na etapie wnioskowania ma swoje uzasadnienie.

Oprócz powyższych kwestii, na tym etapie pojawią się także pytania o nasz umer telefonu domowego (jeśli mamy) i prośba o wskazanie telefonu alarmowego wraz z imieniem jego właściciela – na wypadek, gdyby pożyczkodawca nie mógł się z nami skontaktować. Na koniec wybieramy jeszcze bank, w którym posiadamy konto. Rachunku tego użyjemy bowiem za moment do weryfikacji naszej tożsamości.

ósmy etap wnioskowania w Limee

10. Załącz dodatkowe dokumenty

Po kliknięciu przycisku “Dalej” mamy szansę załączyć dodatkowe dokumenty. Może to być skan dowodu, zaświadczenie o dochodach – generalnie każdy dokument, który będzie w stanie zwiększyć naszą wiarygodność w oczach pożyczkodawcy. Nie jest to jednak obowiązkowe działanie, więc możemy od razu kliknąć przycisk “Dalej”.

dziewiąty etap wnioskowania w Lime

11. Potwierdź swoją tożsamość

W tym momencie przechodzimy do potwierdzenia naszej tożsamości. Wystarczy jedno kliknięcie, aby system pożyczkodawcy przeniósł nas na stronę logowania do naszej bankowości.

Po zalogowaniu się na swoje konto przelewamy na rachunek pożyczkodawcy odpowiednią kwotę i czekamy na zaksięgowanie przelewu.

Podsumowując

Jak tylko pożyczkodawca otrzyma nasz przelew, porówna dane umieszczone we wniosku z tymi posiadanymi przez bank. Jeśli będą one zgodne, weryfikacja tożsamości przebiegnie pomyślnie, a nasz wniosek trafi do rozpatrzenia. Teraz pozostaje nam już tylko oczekiwać na decyzję pożyczkodawcy i trzymać kciuki za pomyślne rozpatrzenie wniosku.

Opinie o Lime

Właścicielem serwisu Lime Kredyt jest Lime-Kredyt Sp. z o.o. należąca do Lime Credit Group. Poza Polską Grupa Lime prowadzi działalność m.in. w krajach takich jak Czechy, Rosja, Hiszpania, Korea Południowa czy Meksyk.

Czy pożyczanie w Lime jest bezpieczne?

Światowy zasięg z pewnością może świadczyć o ugruntowanej pozycji. Firma została wpisana do Rejestru Instytucji Pożyczkowych prowadzonego przez Komisję Nadzoru Finansowego i posiada Certyfikat Firma Wiarygodna Finansowo przyznawany w ramach programu Biura Informacji Gospodarczej InfoMonitor. Warto jednak podkreślić, że nie należy do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych będącego największym gwarantem bezpieczeństwa na naszym rodzimym rynku.

W 2018 roku Lime otrzymała Godło Nagroda Konsumenta przyznawane firmom, które są często wybierane i polecane przez klientów.

Strona internetowa pożyczkodawcy jest chroniona przez certyfikat SSL. Oznacza to, że wszelkie dane, które przesyłasz we wniosku są zaszyfrowane i odpowiednio chronione.

Wady i zalety pożyczek w Lime

Przyjrzymy się teraz konkretnym zaletom i wadom chwilówek oferowanych przez Lime. Tradycyjnie wzięliśmy pod uwagę kwestie kluczowe dla pożyczkobiorcy, czyli maksymalną kwotę, o jaką można wnioskować, całkowity koszt pożyczki, termin, w jakim należy ją spłacić i ewentualne bonusy, na jakie mogą liczyć nowi i stali klienci.

Zalety chwilówek w Lime

 1. Brak narzuconych progów dotyczących okresu kredytowania – to Ty wybierasz, kiedy oddasz pożyczkę, a do wyboru masz przedział od 7 do 30 dni.
 2. Maksymalnie uproszczony, zautomatyzowany proces wnioskowania o pożyczkę – Lime to pożyczkodawca, który ceni Twój czas – podczas składania wniosku wymaga podania wyłącznie informacji, które znajdują się w dowodzie osobistym.
 3. Możliwość otrzymania pożyczki na konto PayPal – większość pożyczkodawców wypłaca środki przyznane w ramach pożyczki wyłącznie na konto bankowe.
 4. Wniosek pożyczkowy rozpatrywany w ok. 30 minut – oczywiście pod warunkiem, że złożysz go w godzinach pracy Biura Obsługi Klienta.
 5. Możliwość przedłużenia terminu spłaty pożyczki o 7, 14 lub 21 dni nieograniczoną ilość razy – co więcej, opcja ta dotyczy również przeterminowanych zadłużeń.

Wady pożyczki w Lime:

 1. Niska maksymalna kwota pożyczki – w Lime nie możesz wnioskować o więcej niż 3600 PLN.
 2. Krótki okres kredytowania – u tego pożyczkodawcy musisz spłacić zadłużenie w ciągu 7-30 dni.
 3. Brak informacji o RRSO na kalkulatorze pożyczkowym dostępnym na stronie internetowej – widoczna jest tylko data zwrotu pożyczki i kwota, jaką należy oddać.
 4. Biuro Obsługi Klienta czynne wyłącznie w dni robocze – oznacza to, że jako klient nie masz możliwości otrzymania dodatkowej gotówki w weekend.
 5. Brak możliwości telefonicznego wnioskowania o pożyczkę – opcja ta dostępna jest wyłącznie przez Internet.
 6. Brak bonusów zarówno dla nowych, jak i stałych klientów – firma nie oferuje darmowej pierwszej pożyczki ani w żaden sposób nie nagradza lojalnych klientów.

Opinie Sowy Finansowej o Lime

Lime to marka, która od lat pracuje na swoją pozycję w branży. Fakt, że jej się to udaje potwierdzają liczne wyróżnienia. Minusy? Na pewno brak przynależności do PZIP, które na przestrzeni lat stało się poniekąd standardem wśród firm dbających o swoją reputację w branży. Warto jednak podkreślić, że na stronie internetowej znajdziemy szczegółowe informacje na temat Lime-Kredyt Sp. z o.o., takie jak wyciąg z Krajowego Rejestru Sądowego, informacje o udziałowcach spółki oraz osobach, które ją reprezentują. Z pewnością pozytywnie wpływa to na jej transparentność i zwiększa zaufanie potencjalnych klientów.

Lime stawia na elastyczne rozwiązania. Np. jako jedna z niewielu firm pozabankowych udostępnia opcję wypłaty środków otrzymanych w ramach pożyczki bezpośrednio na konto PayPal, a nie wyłącznie na rachunek bankowy. Pozwala też bez limitu przedłużać okres spłaty (oczywiście wiąże się to z dodatkowymi kosztami, ale może być bardzo pomocne, jeśli – z jakichkolwiek powodów – nie jesteś w stanie terminowo uregulować swojego zadłużenia).

Pożyczkobiorcom ma do zaoferowania uproszczony system wnioskowania o pożyczkę online oparty na trzech taryfach: Lime Start, Lime Silver i Lime Gold (to, która taryfa zostanie Ci „przydzielona” zależy od dodatkowych informacji podanych na etapie rejestracji). Zwłaszcza starsi klienci mogą być jednak zawiedzeni brakiem możliwości złożenia wniosku o pożyczkę w Lime telefonicznie. Jesteśmy jednak pewni, że inne zalety oferty równoważą tę niedogodność.

Ocena: 4.13 (713 głosy)
100% online
Pożyczasz 500
od 500 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
Pożyczasz 500
od 100 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 61,70
RRSO: 311,94%
avatar
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Maciek
Maciek
3 lat temu

Polecam chwilówki w Szybkiej Gotówce – są numr jeden na rynku.

Demek
Demek
5 lat temu

radze sobie przygotować więcej czasu, bo wniosek jest długi

kret
kret
5 lat temu
Reply to  Demek

to prawda, pytają o wszystko co tylko można zarobki, wykształcenie stanowisko etc.

Katarzyna Gaweł
Admin
Katarzyna Gaweł
5 lat temu
Reply to  kret

https://sowafinansowa.pl/pozyczki/lime-wniosek/ -> tutaj można podejrzeć jak wygląda wniosek w Lime krok po kroku

kret
kret
5 lat temu

Takiego wniosku napewno nie wypełni się w 5 min. tak jak podają na stronie Lime!!

A
A
5 lat temu

Dzowniłam pięć razy i nikt nie odebrał telefonu!!!

czat
czat
5 lat temu
Reply to  A

lepiej napisac na czacie, szybciej reagują

were
were
5 lat temu
Reply to  czat

Nie zawsze, chyba że masz szczęście i jesteś „pierwszy w kolejce oczekujących”!

Milek
Milek
5 lat temu

W przeciwienstwie do innych firm pozwalaja przedłużyć pożyczkę nawet kilka razy. Szczegóły i koszty dostępne są w profilu klienta.

najn
najn
5 lat temu
Reply to  Milek

A możesz powiedzieć ile orientacyjnie liczą za przedłużenie pożyczki? Chciałam się rozeznać w temacie a nigdzie nie ma takich informacji

Alf
Alf
5 lat temu

trochę chybiony pomysł z tymi taryfami. Zamiast szybko wypłacić gotówkę tracą czas na jakieś klasyfikowanie klienta!!! pół biedy gdyby to jeszcze było automatyczne, a tu trzeba czekac i czekać aż podejmą jakąś decyzję!!

Kevin
Kevin
5 lat temu

Pierwsza pożyczka spoko. Przy drugiej zaczeli zmieniać jakieś taryfy i chcieli dodatkowe dokumenty aby potwierdzić moje dochody. Zrezygnowałem bo nie mam czasu na takie gierki.

Damian
Damian
5 lat temu

Odmowa pożyczki ze względu na wpisy w biku. Radze uważać, bo dokladnie sprawdzają wszystkie rejestry i jak tylko są jakieś wpisy to olewają klienta!

Majk
Majk
5 lat temu
Reply to  Damian

U mnie to samo. Jeden wpis w krd zdecydował o odrzuceniu wniosku!!!

Zofija
Zofija
5 lat temu

Wypłata w 15 minut to jakaś ściema!! Samo oczekiwanie na decyzję trwa kilkanaście minut a gdzie dopiero jeszcze wypłata!!!!

Ajax
Ajax
5 lat temu
Reply to  Zofija

Wydaje mi się, że to 15 minut to się liczy dopiero od wydania decyzji, no i jeszcze musisz miec chyba konto w tym samym banku co oni

Aldona
Aldona
5 lat temu

Dwa dni temu złożyłam wniosek o pożyczkę i wciąż nie przyznali mi taryfy!! Konsultant na czacie odsyła na infolinie, a na infolinii mówią, że trzeba czekać!! Tylko ile można???!!!!

Stefek
Stefek
4 lat temu

Polecam bo można łatwo wziąć pożyczkę, ale trzeba się liczyć że będzie to drogie zobowiązanie

Arek_34
Arek_34
4 lat temu

Solidnie i szybko. Polecam Lime!

Maks
Maks
4 lat temu

Nie było zadnych problemów z wzieciem pożyczki. Plus za życzliwych pracowników na infolinii

ldi
ldi
4 lat temu

Wcale nie wypłacają kasy tak szybko jak mówią. Ja czekałem prawie dwa dni

Tom
Tom
4 lat temu

Firma może nie jest znana ale moim zdaniem to jedna z lepszych ofert pożyczek w ogóle.

ysia
ysia
4 lat temu

Jest ok, polecam!

AXZQ
AXZQ
4 lat temu

Fajne promocje dla stałych klientów

Anka
Anka
4 lat temu

Nie wiem czy to powszechna praktyka, ale chcieli ode mnie skan dowodu. Zrezygnowałam, bo jednak trochę się boję udostepniąc takie rzeczy

Adzio
Adzio
4 lat temu

mimo złego bIKu, szybko przyznali mi pożyczkę

Baśka
Baśka
4 lat temu

Nie tylko pierwsza pożyczka jest za darmo, ale czwarta też!!!

Jadwiga
Jadwiga
4 lat temu

Pożyczkę dostałam, ale musiałam dostarczyć od pracodawcy dokument potwierdzający moje zarobki. Konsultant na infolinii powiedział, że to dlatego, że są jakieś wątpliwości co do mojej zdolności kredytowej i że chodzi o ustalenie dla mnie właściwej taryfy. Przez to nie dostałam pożyczki od ręki jak mówią w reklamach, tylko dopiero po trzech dniach.

Piotr
Piotr
3 lat temu
Reply to  Jadwiga

Polecam Ci Szybką Gotówkę – świetna oferta i bardzo profesjonalna obsługa! Jestem stałym klientem od lat. 

Siemek
Siemek
4 lat temu

Wszystko ok, poza tym, że odpowiedź na wniosek dostałem w sobotę, ale pieniądze wpłynęły na konto dopiero w poniedziałek.

Mariusz
Mariusz
4 lat temu

Warto wiedzieć, że pożyczkę w Lime można otrzymać także na konto PayPal

max
max
4 lat temu

te ich taryfy to jakaś czarna magia Nic z tego nie rozumiem

Werka
Werka
4 lat temu

Pierwsza pożyczka spoko. Zobaczymy jak kolejne

Krystyna
Krystyna
4 lat temu

Bardzo szemrana firma. Według mojej opinii to handel danymi. Na dodatek wprowadzanie w błąd – jest informacja, że klient może mieć do 75 lat, niestety nie jest to prawdą, poniżej 70.
Okazuje się, że tworząc profil, podpisujemy mnóstwo umów, a próba usunięcia profilu skutkuje koniecznością formalnego wypowiedzenia wielu z nich – wszystko jest wcześniej drobnym druczkiem. Trzymać się z daleka.

Właściciel serwisu Sowafinansowa.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne jak i negatywne komentarze użytkowników