star-full star-empty star-half balance money calendar file check star-full star-empty star-half balance money calendar file check

Lime – pożyczka do 3600 zł na 30 dni

firma pożyczkowa

Nieprzewidziane wydatki, takie jak naprawa samochodu, wyższe rachunki, a nawet chęć wyjazdu na wakacje, wcale nie muszą być wielkim powodem zmartwień – szczególnie wtedy, gdy można skorzystać z oferty szybkiej pożyczki krótkoterminowej bez wychodzenia z domu. Wystarczy tylko dowód osobisty, dostęp do komputera i pieniądze mogą być na koncie już w 15 minut. Czy oferta przedsiębiorstwa Lime Kredyt Sp. z o.o. jest warta uwagi?

Ta oferta na naszej stronie jest obecnie nieaktualna. Sprawdź aktualne oferty pożyczek ratalnych oraz chwilówek.

Lime to internetowy serwis, za pośrednictwem którego można pożyczyć nawet kilka tysięcy złotych na dowolny cel. Portal należy do krakowskiego przedsiębiorstwa Lime Kredyt Sp. z o.o. i udziela pożyczek krótkoterminowych na dowolny cel, jednak dopuszcza możliwość udzielenia tzw. pożyczki celowej (ze wskazaniem na konkretny cel). Firma posiada oddziały w czterech miejscach na świecie: w Polsce, Rosji, Republice Południowej Afryki oraz w Meksyku.

Rzetelność i wiarygodność firmy potwierdzają liczne certyfikaty oraz członkostwo w znanych związkach czy stowarzyszeniach. To między innymi certyfikat: Firma Wiarygodna Finansowo, rozwiązanie GeoTrust oraz PCI DSS (Payment Card Industry Data Security Standard), a także zapis w Rejestrze Instytucji Pożyczkowych prowadzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego.

Ile mogę pożyczyć?

Firma Lime oferuje pożyczki w szerokim zakresie kwotowym. Minimalna kwota, którą można wziąć w tej firmie, to 100 zł, co rzadko zdarza się na rynku instytucji pozabankowych. Maksymalna kwota pożyczki w serwisie Lime to 3600 zł.

baner reklamowy Lime

Na jak długo mogę wziąć pożyczkę?

Termin spłaty pożyczki użytkownik określa samodzielnie podczas składania wniosku o pożyczkę, przy czym maksymalny termin wynosi 30 dni. Liczy się je od daty podpisania umowy.

Lime to nowoczesny serwis pożyczkowy nie tylko ze względu na intuicyjny interfejs strony internetowej oraz udzielanie pożyczek online. Przed upływem terminu spłaty Lime informuje pożyczkobiorcę o zbliżającej się dacie oraz konieczności spłaty za pośrednictwem wiadomości SMS. Zakładając Profil Klienta, ma się również dostęp do panelu, w którym znajdują się informacje:

  • kwota aktualnej pożyczki,
  • termin i kwoty nadchodzących wpłat.

To dobre rozwiązanie dla osób, które chciałyby mieć pod kontrolą termin spłaty i wygodny dostęp do panelu klienta.

Koszty pożyczki w Lime

Lime nalicza odsetki ustawowe od pożyczonej kwoty, a ich wysokość wynosi 10% w skali rocznej. Przykładowo, przy pożyczce w wysokości 1000 zł na 30 dni, oprocentowanie stałe wynosi 10%, a całkowita kwota do zapłaty wynosi 1281,10 zł. Prowizja wynosi 273 zł, a odsetki 8,10 zł. Nie ma przy tym opłat notarialnych ani dodatkowych płatności. Przedsiębiorstwo Lime Kredyt może jednak naliczać odsetki w przypadku braku spłaty zadłużenia. Przy podpisaniu umowy wynoszą one 14%.

Jak dostać pożyczkę w Lime?

Warunkiem uzyskania pożyczki za pośrednictwem Lime jest pełnoletność (maksymalny wiek to 75 lat), posiadanie rachunku bankowego oraz dostęp do urządzenia z aktywnym połączeniem do sieci. Do wypełnienia wniosku o pożyczkę potrzebny jest natomiast dowód osobisty. W chwili ubiegania się o pieniądze pożyczkobiorca nie może posiadać zaległości względem pożyczkodawcy. W trakcie rozpatrzania wniosku Lime weryfikuje historię kredytową użytkownika, który złożył wniosek. Przedsiębiorstwo może sprawdzić informacje o potencjalnym pożyczkobiorcy w bazach danych:

  • wewnętrznym zbiorze danych,
  • Biurze Informacji Gospodarczej InfoMonitor,
  • Krajowym Rejestrze Długów BIG,
  • ERIF – Biurze Informacji Gospodarczej,
  • Krajowym Biurze Informacji Gospodarczej,
  • Biurze Informacji Kredytowej,
  • Dokumentach Zastrzeżonych Związku Banków Polskich.

Dane firmy

Administratorem danych oraz właścicielem serwisu jest przedsiębiorstwo Lime Kredyt Sp. z o.o.

ul. Świętego Filipa 23/6
31-150 Kraków

KRS: 0000557478,
NIP: 6783154750,
REGON: 361575650.

Adres e-mail: bok@lime-kredyt.pl
Biuro Obsługi Klienta:  (+48) 22 349 95 14
Biuro Obsługi jest dostępne w dni robocze w godzinach 9:00-17:00.

Jak wziąć pożyczkę w Lime Kredyt?

Opinie o Lime Kredyt

Ocena: 4.13 (707 głosów)
100% online
Pożyczasz 500
od 500 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
Pożyczasz 500
od 100 zł do 1500 zł
Okres 30 dni
od 7 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
Pożyczasz 500
od 200 zł do 5000 zł
Okres 30 dni
od 10 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
avatar
guest
0 komentarzy