star-full star-empty star-half balance money calendar file check star-full star-empty star-half balance money calendar file check

Opinie o Lew Pożyczka

Firma pożyczkowa

Osoby, które chcą wziąć pożyczkę pozabankową, powinny zweryfikować firmę udzielającą kredytu. Należy dowiedzieć się, czy dane przedsiębiorstwo jest wiarygodne i uczciwe. Postanowiliśmy bliżej przyjrzeć się ofercie firmy Lew Pożyczka.

Należąca do Aventus Group Sp. z o.o. marka Lew Pożyczka charakteryzuje się przede wszystkim szybkim udzieleniem pożyczki, bez konieczności wychodzenia z domu i kontaktu bezpośredniego z agentem. Marka udziela standardowych pożyczek na raty, bez wykazywania zaświadczeń o dochodach czy udostępniania dodatkowych dokumentów. Na stronie internetowej Lew Pożyczka można znaleźć także informacje o otrzymanych przez firmę certyfikatach – Rzetelnej Firmy oraz Firmy Wiarygodnej Finansowo.

Ta oferta na naszej stronie jest obecnie nieaktualna. Sprawdź aktualne oferty pożyczek ratalnych oraz chwilówek.

Czy pożyczanie w Lew Pożyczki jest bezpieczne?

Marka należy do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych i jest obecna w Rejestrze Firm Pożyczkowych. Na korzyść wpływa także doświadczenie – firma działa od 2012 roku, a Aventis Group prowadzi działalność w dwunastu krajach Europy. Cały proces udzielania pożyczki odbywa się w sieci na stronie internetowej z certyfikatem zachowania poufności danych. Przy staraniu się o pożyczkę nie trzeba przedstawiać dokumentów osobom trzecim – wszystkie dane wpisuje się samodzielnie w formularzu zgłoszeniowym. Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej klienta.

Wady i zalety pożyczki w Lew Pożyczka

Przed skorzystaniem z oferty Lew Pożyczka warto dowiedzieć się o plusach i minusach wzięcia pożyczki od tej firmy. Dokładna analiza działalności marki Lew Pożyczka pozwoliła ocenić warunki udzielania pożyczek przez Lew Pożyczka i wyróżnić najważniejsze korzyści oraz wady, które mogą wpłynąć na decyzję o podjęciu współpracy.

Zalety pożyczki w Lew Pożyczka:       baner reklamowy lew pożyczka

  1. Szybka pożyczka – decyzja w 2 minuty i wysyłka pieniędzy w formie błyskawicznych przelewów (również w weekendy i święta).
  2. Punkty dla klientów – otrzymuje się je za terminową spłatę określonych rat pożyczki. Posiadając konto w Strefie Klienta Lew Pożyczka, przy ewentualnych problemach ze spłatą można skorzystać z opcji odroczenia spłaty jednej raty, obniżenia dwóch rat o 50% czy spłaty jednej raty punktami.
  3. Pożyczka na dowolny cel – cel pożyczki nie ma wpływu na podejmowaną decyzję kredytową.
  4. Formalności online – pożyczkę gotówkową w Lew Pożyczka można uzyskać bez wychodzenia z domu. Przy wypełnianiu wniosku online nie płaci się dodatkowych odsetek, przez co ta opcja cieszy się coraz większą popularnością.
  5. Kalkulator pożyczek – na stronie internetowej marki Lew Pożyczka można sprawdzić, jak zmieniają się proporcje pożyczki w zależności od kwoty, czasu spłaty czy wysokości rat. Informację o tym, ile można pożyczyć oraz na jakich warunkach, pojawiają się nawet przed wypełnieniem wniosku oraz dokonaniem weryfikacji tożsamości.

Jak wziąć pożyczkę w Lew Pożyczka?

Wady pożyczki w Lew Pożyczka:

  1. Weryfikacja kredytobiorcy – przed podjęciem decyzji firma sprawdza rejestry dłużników oraz bazy kredytowe.
  2. Pożyczka tylko dla osób zatrudnionych  jednym z głównych wymogów stawianych przez Lew Pożyczka jest zatrudnienie lub wykazanie stałego dochodu.
  3. Ograniczenia wiekowe – Lew Pożyczka udziela pomocy finansowej wyłącznie osobom między 19 a 73 rokiem życia.
  4. Niskie kwoty pożyczki – Lew Pożyczka to “chwilówka” w dosłownym tego słowa znaczeniu. Przez panel kalkulacyjny dostępny na stronie internetowej dowiadujemy się, że maksymalna kwota pożyczki wynosi 2000 zł, a liczba dni, w które można spłacić pożyczoną kwotę, wynosi tylko 30 dni.

Opinia Sowy Finansowej o Lew Pożyczka

Biorąc pod uwagę określany przez markę czas udzielania pożyczki (do 15 minut) i wysokość maksymalnego kredytu (do 2 000 zł), ta opcja będzie dobra dla osób, którym zależy na szybkiej pożyczce drobnych kwot. Wysokość gotówki, która ostatecznie zostanie przydzielona, zależy głównie od zdolności kredytowej klienta. Lew Pożyczka przygotowało atrakcyjną ofertę dostosowaną do potrzeb przeróżnych pożyczkobiorców, nagradzając przy tym tych, którzy w terminie spłacają raty, jak i wspierając tych, którym po drodze spłacania kredytu powinie się noga.

Ocena: 4.18 (429 głosów)
avatar
100% online
Pożyczasz 500
od 500 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
Pożyczasz 500
od 100 zł do 1500 zł
Okres 30 dni
od 7 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
Pożyczasz 500
od 200 zł do 5000 zł
Okres 30 dni
od 10 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
0 0
Article Rating
guest
0 komentarzy

0
()
x