star-full star-empty star-half balance money calendar file check star-full star-empty star-half balance money calendar file check

Opinie o LendUp.pl

Opinie o LendUp.pl

W LendUp możesz pożyczyć od 500 zł do 15 000 zł na minimum 6 miesięcy i maksimum 4 lata. Pożyczkodawca bardzo szybko przesyła pieniądze na konto swojego klienta. Czym jeszcze zaskakuje i na co uważać? Przygotowaliśmy zestawienie najważniejszych cechy oferty LendUp. Zapraszamy!

LendUp należy do PROFI CREDIT S.A., jednej z wiodących firm pożyczkowych na polskim rynku. Marka działa od 2013 roku i zdobyła już grono wiernych, powracających klientów. Znajdziesz tu pożyczki zarówno bardzo niskie (500 zł), jak i bardzo wysokie (15 000 zł). Pożyczkodawca zwraca szczególną uwagę na komfort klientów, co widać po dostępności informacji, technologiach oraz warunkach specjalnych dostępnych dla klientów.

Czy pożyczanie w LendUp jest bezpieczne?

Marka działa od 2013 roku, czyli już 6 lat. Właścicielem jest Profi Credit S.A., grupa kapitałowa, która działa w kilku europejskich krajach (Polska, Bułgaria, Czechy, Słowacja), na Filipinach i w Rosji. Łączna ilość udzielnych pożyczek to ponad 1 milion.

W 2017 roku marka dwukrotnie zajęła pierwsze miejsca w dwóch niezależnych rankingach pożyczkowych eBroker.pl i Laondo.pl. Co więcej, LendUp dumnie pokazuje pozytywne opinie swoich klientów z różnych portali pożyczkowych.

Wady i zalety pożyczki w LendUp

Pożyczki oferowane przez LendUp porównywaliśmy do innych, podobnych pożyczek. Poniżej znajdziesz zatem rzetelne zestawienie mocnych oraz słabszych stron tego pożyczkodawcy, które – mamy nadzieję – pomoże ci podjąć trafną decyzję. Przyjrzyjmy się plusom i minusom pożyczania pieniędzy u tego pożyczkodawcy.

Zalety pożyczki w LendUp

  1. Wysoka kwota pożyczki – tu pożyczysz nawet 15 000 zł w kanale online i 25 000 zł w kanale offline.
  2. Prosta strona internetowa – wszystko jest intuicyjne i uporządkowane.
  3. Odzyskiwanie pieniędzy za zakupy – pożyczkodawca nie ma bezpośredniej oferty dobrania dodatkowej gotówki do pożyczki, jednak zadbał o to, aby klienci skorzystali finansowo. Za zakupy przez Refunder.pl odzyskasz 25 zł.
  4. Odroczenie spłaty – możesz odroczyć spłatę jednej raty. Aby to zrobić, musisz uzbierać 100 punktów w ramach „Promocji nr 2” (regulamin promocji znajdziesz na stronie pożyczkodawcy). Oferta jest kierowana do osób, które dokonują wskazanych aktywności przy korzystaniu z pożyczki: a) wypełnią wniosek pożyczkowy przez internet, b) spłacają raty pożyczki w terminie, c) skuteczne polecą klienta (polecony klient skorzysta z pożyczki powyżej 2 000 zł na co najmniej 18 miesięcy w ProfiCredit).
  5. Dodatkowe obniżenie kosztów pożyczki – wyżej opisana promocja, w której zbierasz punkty, daje też dwie dodatkowe opcje obniżenia kosztów pożyczki: dwie raty pożyczki -50% (wymagana ilość 100 punktów), lub spłata jednej raty punktami (wymagana ilość 300 punktów).
  6. Wniosek online lub przez Agenta – o pożyczkę wnioskować możesz przez internet lub na spotkaniu z Agentem; wybierając tę drugą opcję, możesz wnioskować o kwotę nawet 25 000 zł.

Wady pożyczki w LendUp

  1. Brak Formularza Informacyjnego – niemal każdy konkurent firmy dostarcza takie narzędzie.
  2. Blog – brak aktualnych treści; jeśli blog ma służyć klientom, warto dbać o to, żeby zawsze były na nim aktualne artykuły.
  3. Minimalny okres kredytowania to 6 miesięcy – jeśli chcesz pożyczyć 500 zł, czyli minimalną kwotę dostępną w LenduUp, spłatę rat musisz rozłożyć na 6 miesięcy. Biorąc pod uwagę, że to niewielka ilość gotówki, okres spłaty jest bardzo długi.

Opinia Sowy Finansowej o LendUp

Biorąc pod uwagę, że LendUp to część dużej grupy kapitałowej, możemy być pewni, że to dobry pożyczkodawca. Klienci tej marki mogą liczyć na bardzo szybkie wypłacanie pieniędzy, długi okres kredytowania i kilka możliwości obniżenia kosztów pożyczki.

Pozytywne opinie klientów oraz dwukrotne zajęcie pozycji lidera w dwóch niezależnych rankingach pożyczkowych, świadczą o tym, że LendUp dostarcza usługi na wysokim poziomie.

W naszej opinii marka powinna przyłożyć jednak dużą uwagę do dostarczenia podstawowego narzędzia swoim klientom: Formularza Informacyjnego. Bez niego trudno klientowi sprawdzić przewidywane koszty pożyczki.

Ocena: 4.08 (423 głosy)
avatar
100% online
Pożyczasz 500
od 500 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
Pożyczasz 500
od 100 zł do 1500 zł
Okres 30 dni
od 7 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
Pożyczasz 500
od 200 zł do 5000 zł
Okres 30 dni
od 10 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
0 0
Article Rating
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Michał
Michał
1 rok temu

Lepsza pod każdym względem jest Szybka Gotówka – przetestowałem już wiele ofert pożyczkowych, ale zawsze wracam do nich. Ta firma jest niepodważalnym liderem na polskim rynku. Odradzam korzystania z usług mniej znanych firm pożyczkowych.

1
0
()
x