star-full star-empty star-half balance money calendar file check star-full star-empty star-half balance money calendar file check

Jak wziąć pożyczkę w Łatwy Kredyt?

logo łatwykredyt

Poznaj procedurę ubiegania się o pożyczkę w Łatwy Kredyt i przekonaj się, że jest ona dużo prostsza niż mogłoby się wydawać!

Ta oferta na naszej stronie jest obecnie nieaktualna. Sprawdź aktualne oferty pożyczek ratalnych oraz chwilówek.

Pierwsza pożyczka w Łatwy Kredyt

Aby wnioskować o pożyczkę w Łatwy Kredyt musisz wypełnić formularz rejestracyjny. Następnie wybierasz interesującą Cię kwotę oraz określasz termin jej spłaty. Po akceptacji wniosku, powinieneś dokonać przelewu w wysokości 1 gr na jedno z kont bankowych należących do Łatwy Kredyt. Do wyboru masz następujące banki:

  • PKO
  • BZ WBK
  • mBank
  • Pekao
  • Millennium
  • ALIOR
  • GETIN
  • BPH
  • PARIBAS
  • Bank Pocztowy

Taki przelew to powszechnie stosowany przez firmy pożyczkowe sposób na to, aby zweryfikować swoich klientów. Na konto, z którego przelewasz pieniądze, otrzymasz w późniejszym czasie pożyczkę. Ważne jest więc, abyś tą operację wykonał ze swojego osobistego rachunku bankowego. Łatwy Kredyt nie akceptuje opłat rejestracyjnych wykonywanych z rachunków firmowych bądź przez pośredników np. Blue Media.

W przypadku firmy Łatwy Kredyt bardzo ważny jest także tytuł przelewu. Pożyczkodawca ten wymaga aby w tytuł ten był jednocześnie akceptacją regulaminu oraz warunków pożyczki. Z racji tego powinien on brzmieć następująco: „PRZECZYTAŁEM/AM I ZGADZAM SIĘ Z WARUNKAMI REGULAMINU I UMOWY POŻYCZKI OD FIRMY POLCREDIT SP. Z O.O”

latwy_kredyt_kalkulator

Transakcji weryfikacyjnej w Łatwy Kredyt dokonujesz tylko raz. Podczas kolejnych wniosków o pożyczkę w tej firmie, wystarczy, że zalogujesz się na Twoje konto (założone podczas rejestracji), wybierzesz kwotę oraz czas spłaty pożyczki, a cały wniosek potwierdzisz, wpisując ponownie hasło służące Ci do logowania

Kolejna pożyczka w Łatwy Kredyt

Biorąc pożyczkę w Łatwy Kredyt po raz kolejny, nie musisz ponownie wypełniać wniosku rejestracyjnego. Wystarczy, że zalogujesz się na swoje konto (stworzone przy pierwszym wnioskowaniu o pożyczkę) za pomocą adresu mailowego i hasła. Klikając w zakładkę „pożyczka” wybierasz interesującą Cię kwotę oraz okres do spłaty. Potwierdzeniem wniosku o pożyczkę jest ponowne wpisanie hasła służącego do logowania. Następnie akceptujesz wypełniony wniosek i pozostaje Ci jedynie oczekiwać na decyzję pożyczkodawcy.

Więcej o Łatwy Kredyt

Chcesz wiedzieć, co o pożyczkach w Łatwy Kredyt mówią inni? Kliknij i poznaj zdanie klientów tej firmy!

Opinie o Łatwy Kredyt

Ocena: 4.10 (10 głosów)
avatar
100% online
Pożyczasz 500
od 500 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
Pożyczasz 500
od 100 zł do 1500 zł
Okres 30 dni
od 7 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
Pożyczasz 500
od 200 zł do 5000 zł
Okres 30 dni
od 10 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
0 0
Article Rating
guest
0 komentarzy

0
()
x