star-full star-empty star-half balance money calendar file check star-full star-empty star-half balance money calendar file check

Jak wziąć pożyczkę w Łatwa Ratka?

Firma pożyczkowa

Zdecydowałeś się pożyczyć pieniądze w Łatwa Ratka? Zobacz, jak złożyć wniosek o pożyczkę w tej firmie! Pokażemy ci krok po kroku jakie działania musisz wykonać.

Łatwa Ratka udziela pożyczek wyłącznie przez internet. Z tego względu wniosek o wsparcie finansowe od tego pożyczkodawcy należy złożyć online. Kliknij w link poniżej i przejdź na stronę Łatwa Ratka.

Weź pożyczkę w Łatwa Ratka

Teraz postępuj według następujących wskazówek:

  1. Wybierz kwotę pożyczki oraz okres spłaty swojego zobowiązania

Za pomocą suwaków widocznych na stronie głównej pożyczkobiorcy wskaż potrzebną ci kwotę pożyczki oraz czas, na jaki potrzebujesz pieniędzy. Po prawej stronie suwaka znajdziesz podsumowanie swojego wyboru wraz z dokładnymi kosztami zobowiązania. Sprawdź, czy widniejące tam parametry są poprawne i jeśli akceptujesz naliczone koszty pożyczki, kliknij w przycisk “Weź pożyczkę”. Rozpoczniesz w ten sposób proces wnioskowania o pożyczkę w Łatwa Ratka.

źródło: latwaratka.pl

2.  Podaj swoje dane osobowe

Kolejna strona formularza dotyczy twoich danych osobowych. Będziesz zatem musiał podać swoje imię i nazwisko, pesel numer dowodu oraz dane kontaktowe, takie jak numer komórkowy czy mail. Pamiętaj, że Łatwa Ratka informuje o decyzji pożyczkowej za pomocą smsa. Zadbaj więc o to, aby numer komórkowy został podany poprawnie.

Dodatkowo firma będzie chciała poznać twój stan cywilny oraz liczbę dzieci/osób na utrzymaniu. Takie dane pozwalają ocenić czy osiągane przez ciebie dochody przeznaczasz wyłącznie na utrzymanie twojej osoby, czy też masz jednocześnie stałe zobowiązania wobec osób trzecich. Podanie wszystkich powyższych informacji jest obowiązkowe. Kiedy wypełnisz więc wszystkie pola, kliknij w niebieski przycisk “Dalej”.

źródło: latwaratka.pl

3. Uzupełnij dane adresowe

Kolejny etap formularza polega na uzupełnieniu danych adresowych. W tym miejscu musisz więc wskazać adres swojego zameldowania (pożyczkodawca wymaga stałego miejsca zamieszkania) oraz adres do korespondencji (jeśli jest inny niż adres zamieszkania). Oprócz tego pożyczkodawca zapyta także o formę zamieszkania (czyli np. czy jesteś właścicielem mieszkania, wynajmujesz je czy też mieszkasz w domu rodzinnym). Będziesz musiał także wskazać od jak dawna mieszkasz w danym miejscu. Po uzupełnieniu wszystkich tych informacji kliknij w przycisk “Dalej”.

źródło: latwaratka.pl

4. Podaj swój dochód

Na następnej stronie formularza znajdziesz pytania o swoje dochody. W tym miejscu trzeba będzie ujawnić swój miesięczny dochód netto oraz źródło swojego utrzymania (np. umowa o pracę czy umowa o dzieło). Dodatkowo pożyczkodawca będzie chciał wiedzieć jak długo otrzymujesz dochody z danego tytułu oraz kiedy wygasa twoje świadczenie. Klikając przycisk “Dalej” przejdziesz do dalszej części pytań o dochody.

źródło: latwaratka.pl

5. Uzupełnij informacje o swoich dochodach

W tym miejscu podajesz szczegółowe dane dotyczące twojego pracodawcy (nazwa, adres, nr telefonu). Będziesz musiał zdradzić także na jakim stanowisku pracujesz oraz w jakim dniu otrzymujesz wynagrodzenie. Na tym etapie zostaniesz również zapytany o swoje miesięczne zobowiązania z tytułu innych kredytów lub pożyczek. Po kliknięciu w przycisk “Dalej” przejdziesz do ostatniej strony wniosku pożyczkowego.

źródło: latwaratka.pl

6. Potwierdź parametry pożyczki oraz wybierz sposób jej wypłaty

Na tym etapie możesz zmienić parametry pożyczki lub potwierdzić dotychczasowy wybór. Co więcej, to właśnie w tym momencie wskazujesz także w jaki sposób chcesz odebrać pożyczone pieniądze (przelewem na konto, na poczcie lub w banku Pekao).

źródło: latwaratka.pl

7. Zaznacz wymagane zgody

Na tej samej stronie formularza widnieją także różne zgody, które musisz wyrazić, aby wnioskować o pożyczkę. Ich treść znajdziesz na poniższej ilustracji.

źródło: latwaratka.pl

Po zaznaczeniu wszystkich zgód kliknij przycisk “Wyślij wniosek”. W ten sposób twoje podanie zostanie przekazane do pożyczkodawcy.

źródło: latwaratka.pl

Więcej o Łatwa Ratka

Podsumowując

Po wypełnieniu i wysłaniu wniosku pożyczkowego pozostaje ci oczekiwać na wiadomość od pożyczkodawcy. A jeśli pożyczka zostanie przyznana, będziesz jeszcze musiał ustalić dogodny dla ciebie termin wizyty kuriera i w jego obecności podpisać umowę. Łatwa Ratka stara się rozpatrywać wnioski pożyczkowe jak najszybciej. Trudno jednak określić przybliżony czas oczekiwania na decyzję. Szybkość wypłaty pożyczonych środków zależy natomiast od formy odbioru gotówki jaką wybrałeś.

Weź pożyczkę w Łatwa Ratka

Ocena: 4.25 (12 głosy)
avatar
100% online
Pożyczasz 500
od 500 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
Pożyczasz 500
od 100 zł do 1500 zł
Okres 30 dni
od 7 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
Pożyczasz 500
od 200 zł do 5000 zł
Okres 30 dni
od 10 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
0 0
Article Rating
guest
0 komentarzy

0
()
x