star-full star-empty star-half balance money calendar file check star-full star-empty star-half balance money calendar file check

Jak wziąć pożyczkę w Kredyt 1000? Składamy wniosek krok po kroku

Firma pożyczkowa

Zapoznałeś się z wszystkimi informacjami na temat firmy Kredyt 1000. Znasz wady i zalety oferty, wiesz już wszystko, co niezbędne, aby złożyć wniosek o pożyczkę. Usiądź zatem wygodnie, przygotuj dowód osobisty, numer konta bankowego oraz telefon i zobacz, jak krok po kroku otrzymać gotówkę w Kredyt 1000.

Weź pożyczkę w Kredyt 1000

1.Określ parametry pożyczki

Na stronie internetowej Kredyt 1000 znajdują się intuicyjne suwaki, za pomocą których można określić, jaką kwotę chcemy pożyczyć i na jaki okres. W przypadku pierwszej pożyczki mamy możliwość wnioskować o gotówkę w wysokości od 200 zł do 1000 zł na czas od 61 do 120 dni. Po wpisaniu naszych wytycznych od razu możemy się zapoznać z opłatami, jakie poniesiemy (oprocentowanie, RRSO, opłata administracyjna, jednorazowa opłata za weryfikację, całkowity koszt pożyczki, kwota do spłaty oraz wysokość raty). Pod tymi informacjami znajduje się także link do harmonogramu spłaty pożyczki.

2.Wypełnij wniosek pożyczkowy i zapoznaj się z umową

           Kolejny krok to już sam wniosek pożyczkowy. Jest on bardzo prosty i jego wypełnienie zajmuje kilka minut. Pożyczkodawca prosi nas o podanie:

  • danych osobowych (PESEL, imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu komórkowego, numer rachunku bankowego, seria i numer dowodu osobistego lub paszportu),
  • adresu zameldowania i korespondencyjnego (o ile jest inny niż zameldowania),
  • informacji o miejscu pracy (nazwa firmy, stanowisko, wysokość miesięcznego wynagrodzenia netto).

Po wypełnieniu tych pól mamy możliwość dokładnego zapoznania się z umową pożyczki. Po jej przeczytaniu wystarczy zaznaczyć wszystkie wymagane zgody administracyjne, marketingowe oraz wyrazić zgodę na weryfikację naszego profilu w bazach kredytowych.

3. Zweryfikuj swoją tożsamość

           Po wypełnieniu wniosku pożyczkodawca wymaga od nas potwierdzenia tożsamości. Możemy to zrobić na dwa sposoby:

  • bezpośrednio – za pomocą specjalnej aplikacji zalogować się do naszej bankowości internetowej, jest to w pełni bezpieczne – aplikacja zweryfikuje jedynie poprawność naszego numeru konta oraz naszych danych podanych we wniosku,

  • za pomocą przelewu weryfikacyjnego – na podane przez pożyczkodawcę dane należy przesłać ze swojego konta bankowego 1 zł.

4. Oczekuj na decyzję i przelew gotówki

           Wszystkie formalności już za Tobą. Teraz wystarczy oczekiwać na podjęcie decyzji przez pożyczkodawcę. Zazwyczaj jest ona podejmowana maksymalnie do 30 minut. Jeśli decyzja o przyznaniu pożyczki będzie pozytywna, pieniądze natychmiast zostaną przelane na Twoje konto.  

Więcej o Kredyt 1000

Pożyczaj w Kredyt 1000, oddawaj na czas

           Jak widać – wzięcie pożyczki w Kredyt 1000 nie jest specjalnie skomplikowane ani czasochłonne. Pieniądze można mieć na swoim koncie nawet po 15 minutach. Warto jednak pamiętać o jednym – że łatwo się je wydaje, gorzej oddaje. Pamiętaj, by na czas spłacać swoje zobowiązanie – w przeciwnym razie Kredyt 1000 może naliczyć odsetki karne i dodatkowe opłaty. W razie jakichkolwiek problemów ze spłatą skontaktuj się z pożyczkodawcą i poproś o przedłużenie terminu spłaty. Pożyczaj zatem, ale oddawaj w terminie, by uniknąć zadłużenia i spotkania z komornikiem.

Zobacz, co o Kredyt 1000 mówią inni klienci

Weź pożyczkę w Kredyt 1000

Ocena: 4.50 (2 głosy)
avatar
100% online
Pożyczasz 500
od 500 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
Pożyczasz 500
od 100 zł do 1500 zł
Okres 30 dni
od 7 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
Pożyczasz 500
od 200 zł do 5000 zł
Okres 30 dni
od 10 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
0 0
Article Rating
guest
0 komentarzy

0
()
x