star-full star-empty star-half balance money calendar file check star-full star-empty star-half balance money calendar file check

Opinie o Kredyt 1000

Firma pożyczkowa

Szybką pożyczkę pozabankową możesz przeznaczyć na dowolny cel. Bez względu na to, na jaki cel chcesz pożyczyć pieniądze, zawsze warto dokładnie przyjrzeć się konkretnym ofertom i je ze sobą porównać. Dzisiaj postanowiliśmy przyjrzeć się firmie Kredyt 1000 i ją ocenić.

Ta oferta na naszej stronie jest obecnie nieaktualna. Sprawdź aktualne oferty pożyczek ratalnych oraz chwilówek.

Właścicielem serwisu Kredyt 1000 jest mająca siedzibę w Suwałkach POLI Invest Sp. z o.o. – instytucja działająca na rynku od 2009 roku. Firma zapewnia, że na pierwszym miejscu stawia dobro klientów i przejrzyste zasady.

Weź pożyczkę w Kredyt 1000

Czy pożyczanie w Kredyt 1000 jest bezpieczne?

Marki Kredyt 1000 nie znajdziemy na stronie Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych. To właśnie ta organizacja od lat wyznacza standardy współpracy z klientami w branży pożyczek pozabankowych, a także zajmuje się promowaniem etycznych zachowań w branży. Brak powiązania z nią naszym zdaniem istotnie wpływa na bezpieczeństwo pożyczania, chociaż oczywiście trzeba oddać, że Kredyt 1000 utrzymuje się na rynku już od dziesięciu lat i przez ten czasu zaufało mu duże grono klientów.

Więcej o Kredyt 1000

Wady i zalety pożyczki w Kredyt 1000

Jako klienta firmy pożyczkowej ma dla Ciebie znaczenie co najmniej kilka kwestii. Liczy się m.in. to, jak dużo i na jak długo możesz pożyczyć, jak szybko zostanie rozpatrzony Twój wniosek, czy będziesz musiał dostarczyć pożyczkodawcy zaświadczenie o zatrudnieniu i dochodach i czy przed podjęciem decyzji sprawdzi on Twoją historię kredytową w rejestrach dłużników. Oto mocne i słabe punkty oferty Kredyt 1000.

Zalety pożyczki w Kredyt 1000

  • Okres kredytowania dłuższy niż w przypadku tradycyjnych chwilówek – nawet do 90 dni.
  • Możliwość przedłużenia terminu spłaty – taki wniosek, po uiszczeniu dodatkowej opłaty, można złożyć po zalogowaniu się do Strefy Użytkownika.
  • Pożyczka bez BIK dla Klientów Lojalnych – może się o nią ubiegać każdy klient, który terminowo spłacił w Kredyt 1000 sześć pożyczek. Okres kredytowania wynosi w takim wypadku maksymalnie 120 dni.

Wady pożyczki w Kredyt 1000

  • Niskie kwoty, o jakie można wnioskować – nowy klient nie może pożyczyć w Kredyt 1000 więcej niż 1000 złotych. Kwota rośnie wraz z kolejnymi zaciąganymi zobowiązaniami: dla osoby wnioskującej o drugą pożyczkę wynosi 1400 złotych, przy trzeciej będzie to 1900 złotych, przy czwartej – 2000 złotych, przy piątej – 2500 złotych, a w przypadku szóstej – 3000 złotych.
  • Tylko dwa terminy spłaty do wyboru – na uregulowanie zobowiązania będziesz mieć 61 lub 90 dni.
  • Biuro Obsługi Klienta jest czynne od poniedziałku do piątku – wyklucza to możliwość otrzymania pożyczki w weekend.
  • Pożyczkodawca sprawdza rejestry dłużników – negatywna historia w BIK lub KRD z dużym prawdopodobieństwem pozbawi Cię szans na otrzymanie finansowego wsparcia.
  • Jednym z warunków otrzymania pożyczki jest posiadanie zatrudnienia – do wniosku należy dołączyć zaświadczenie o zatrudnieniu oraz kopię wyciągu z konta, na które otrzymuje się wynagrodzenie z ostatnich 3 miesięcy, więc osoby bezrobotne raczej nie dostaną pożyczki w Kredyt 1000.
  • Obowiązkowa Opłata Rejestracyjna – aby potwierdzić swoje dane, musisz wykonać bezzwrotny przelew w wysokości 1 zł na konto pożyczkodawcy. Może okazać się to problematyczne, jeśli dosłownie nie masz „ani grosza” na rachunku bankowym.

Opinie Sowy Finansowej o Kredyt 1000

Kredyt1000 bez wątpienia docenia stałych klientów i jest w stanie przymknąć oko na ich negatywną historię kredytową. Firma elastycznie podchodzi również do terminu spłaty, umożliwiając jego przedłużenie osobom w trudnej sytuacji finansowej. Dużym minusem jest wymóg posiadania zatrudnienia – zapewne sprawi on, że wielu potencjalnych klientów zrezygnuje z wnioskowania o chwilówkę online u tego pożyczkodawcy.

Nasze główne zastrzeżenie dotyczy też  braku współpracy z Polskim Związkiem Instytucji Pożyczkowych (PZIP) czy jakimkolwiek innym podmiotem, który chociaż odrobinę regulowałby działalność Kredyt 1000. Ostateczna decyzja – jak zawsze – należy jednak do osoby składającej wniosek, która zawsze pożycza pieniądze na własną odpowiedzialność.

Weź pożyczkę w Kredyt 1000

Jeśli interesuje Cię pożyczka w Kredyt 1000, kliknij w link poniżej i zobacz jak o nią wnioskować:

Jak wziąć pożyczkę w Kredyt 1000?

Ocena: 4.12 (68 głosów)
100% online
Pożyczasz 500
od 500 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
Pożyczasz 500
od 100 zł do 1500 zł
Okres 30 dni
od 7 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
Pożyczasz 500
od 200 zł do 5000 zł
Okres 30 dni
od 10 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
avatar
guest
0 komentarzy