star-full star-empty star-half balance money calendar file check star-full star-empty star-half balance money calendar file check

Jak złożyć wniosek o pożyczkę w Kredito24?

firma pożyczkowa

Zainteresowała cię oferta Kredito24? Sprawdź jak wziąć pożyczkę w tej firmie! Z nami wypełnisz formularz rejestracyjny krok po kroku i szybko złożysz wniosek. Zobacz jakie to proste!

Aktualizacja:

Marka Kredito24 stała się częścią platformy MonedoNow. Kliknij w link poniżej i zapoznaj się z ofertą tego pożyczkodawcy.

Więcej o Monedo Now

W przypadku Kredito24 cały proces pierwszego wnioskowania o chwilówkę skupia się na wypełnieniu formularza rejestracyjnego. Za pomocą suwaków dostępnych na stronie internetowej firmy wybierasz interesującą cię kwotę pożyczki oraz okres na jaki chcesz pożyczyć pieniądze.

kredito-wniosek
Źródło: Kredito24

Następnie klikasz przycisk „Wypłać” i przechodzisz do formularza rejestracyjnego.

Wypełnienie tego formularza można podzielić na cztery etapy. Omówmy zatem szczegółowo każdy z nich.

Etap 1. Dane personalne

Pierwszy krok to podanie informacji o sobie. Kredito24 zapyta nas o takie dane jak imię, nazwisko, mail oraz telefon komórkowy. Poniższa ilustracja przedstawia zrzut ekranu przedstawiający tę część formularza rejestracyjnego:

kredito1
Źródło: Kredito24

Jak widać adres mailowy należy podać w dwóch miejscach. Jest to potrzebne po to, aby zminimalizować ryzyko pomyłki przy wpisywaniu maila. Oba pola muszą bowiem posiadać taką samą treść. Jeśli nie będą zgodne system poprosi cię o ponowne sprawdzenie czy podany adres jest prawidłowy.

Adres mailowy będzie potem potrzebny do zalogowania się na twoje konto w serwisie Kredito24. Jeżeli przy wpisywaniu maila np.popełnisz literówkę, logowanie to nie będzie możliwe.

Kiedy wypełnisz już wszystkie pola, kliknij przycisk “Dalej” i przejdź do kolejnej strony formularza.

Etap 2. Dane adresowe

Następna strona to etap w którym podać trzeba dane dotyczące twojego miejsca zamieszkania. W przedstawione niżej pola wpisz zatem ulicę, numer domu oraz kod pocztowy i miasto. Jeśli adres zamieszkania jest identyczny jak twój adres do korespondencji zaznacz opcję “tak”. Jeśli jest inaczej wybierz opcję “nie” i podaj adres, na który chcesz otrzymywać korespondencję od pożyczkodawcy.

kredito24
Źródło: Kredito24

Kolejne pytania na tym etapie dotyczą stanu cywilnego oraz ilości dzieci na utrzymaniu. Firma zapyta także o rodzaj twojego zatrudnienia. Odpowiedzi na wyżej wymienione kwestie nie podajesz samodzielnie, lecz wybierasz z rozwijanej listy stworzonej przez pożyczkodawcę. A po co takie pytania? Często pożyczkodawcy w ten wlaśnie sposób chcą sprawdzić twoją zdolność finansową. Osoba posiadająca rodzinę na utrzymaniu będzie ponosiła przecież większe wydatki niż ktoś żyjący samotnie. Nie oznacza to od razu, że panna lub kawaler bez dzieci mają zawsze wiekszą szansę na pożyczkę, ale w niektórych przypadkach tak właśnie może to wyglądać.

Ostatnimi danymi jakie uzupełniasz na tym etapie są: seria i numer dowodu osobistego, pesel oraz dochód netto (w przypadku kilku źródeł dochodu wpisz łączną kwotę jaką dysponujesz w miesiącu). Pamiętaj, że wszystkie podane informacje służą nie tylko twojej weryfikacji ale też wspomnianej wyżej ocenie posiadanych przez ciebie możliwości finansowych.

Etap ten musisz zakończyć akceptacją polityki prywatności stosowanej przez firmę. Następnie klikasz przycisk dalej i przechodzisz do kolejnej strony formularza.

Etap 3. Konto bankowe

Po podaniu danych osobowych i adresowych przyszła pora na potwierdzenie numeru konta bankowego. W Kredito24 zrobisz to za pomocą specjalnej aplikacji KontoConnect. Nie musisz zatem wykonywać przelewu weryfikacyjnego (co jest częstą praktyką innych firm) – Kredito24 w ogóle nie stosuje tego sposobu weryfikacji. Wystarczy, że z podanej listy banków wybierzesz ten w którym posiadasz konto.

Kredito_3
Źródło: Kredito24

A do wyboru masz następujące banki:

kredito_5-bankiKiedy wybierzesz już swój bank aplikacja nawiąże z nim bezpieczne połączenie i poprosi cię o podanie loginu i hasła do bankowości internetowej.

kredito4
Źródło: Kredito24

Więcej o działaniu tej i innych aplikacji stosowanych przez firmy pożyczkowe pisaliśmy w artykule „Pożyczka bez przelewu weryfikacyjnego? To możliwe!

Pamiętaj, że to działanie służy wyłącznie potwierdzeniu czy podane przez ciebie dane zgadzają się z tymi posiadanymi przez bank. Aplikacja KontoConnect nie ma wglądu do historii twoich finansów.

Etap 4. Weryfikacja informacji

Kiedy system pobierze twoje dane zostaniesz przekierowany do kolejnego etapu formularza. W tym momencie nastąpi weryfikacja twojego konta bankowego oraz podanych przez ciebie danych. Jeśli posiadasz konto na portalu społecznościowym facebook możesz podać link do twojego profilu osobistego – zwiększasz w ten sposób swoją wiarygodność i przyspieszysz proces weryfikacji. Nie oznacza to jednak że jednocześnie wzrosną twoje szanse na pożyczkę.

Przy kolejnym logowaniu się do serwisu będziesz mógł też zalogować się z poziomu swojego facebookowego konta. Jeśli natomiast nie chcesz łączyć konta na portalu społecznościowym z pożyczką, wystarczy, że klikniesz przycisk “dalej” i przejdziesz po podsumowania swojej pożyczki.

Zatwierdzasz wypełniony formularz i teraz pozostaje ci jedynie czekać na decyzję pożyczkodawcy. Kredito24 zaznacza, że wszystkie wnioski stara się rozpatrywać do kilkunastu minut i jeśli zdecyduje się pożyczyć klientowi pieniądze, przelew otrzyma on już w kilka minut po akceptacji wniosku. Bądź jednak cierpliwy – ten czas może się wydłużyć. O przyznaniu pożyczki zostaniesz powiadomiony smsem.

Weź pożyczkę w Kredito24

Kolejna pożyczka w Kredito24

Opisany powyżej proces wnioskowania o pożyczkę dotyczy tylko nowych klientów firmy. Jeśli chcesz wziąć pożyczkę w Kredito24 po raz kolejny, wystarczy, że zalogujesz się na utworzone wcześniej konto i podasz jaka kwotę cie ineteresuję. Następną pożyczkę w tej firmię można jednak wziąć jeszcze szybciej. Wystarczy, że wyślesz sms na numer 70068. W treści smsa należy podać kwotę pożyczki oraz czas na jaki chcesz pożyczyć pieniądze. Musisz to zrobić według określonego schematu, np.:

KREDITO24 300 30

Najpierw wpisujesz więc nazwę firmy (Kredito24), następnie podajesz kwotę pożyczki, a na końcu okres na jaki pożyczasz (ilość dni). Po wysłaniu tak skonstruowanego smsa, otrzymasz od pożyczkodawcy pytanie. Jeśli odpowiesz na nie prawidłowo, już w kilkanaście minut otrzymasz decyzję pożyczkową – a jeśli będzie ona pozytywna, także i przelew na konto. Pytanie które zada ci Kredito24 służy potwierdzeniu twojej tożsamości. Jak widać, wzięcie kolejnej pożyczki w Kredito24 jest dużo szybsze i o wiele prostsze!

kredito24-sms
Źródło: Kredito24

Zobacz co na temat tej marki mają do powiedzenia inni! Sprawdź opinie o Kredito24 i bądź pewny swojego wyboru!

Opinie o Kredito24

Ocena: 4.75 (59 głosów)
100% online
Pożyczasz 500
od 500 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
Pożyczasz 500
od 100 zł do 1500 zł
Okres 30 dni
od 7 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
Pożyczasz 500
od 200 zł do 5000 zł
Okres 30 dni
od 10 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
avatar
guest
0 komentarzy