star-full star-empty star-half balance money calendar file check star-full star-empty star-half balance money calendar file check

Opinie o Kasa Tak

Firma pożyczkowa

Wnioskowanie o pożyczkę w banku wiąże się z szeregiem formalności, a co za tym idzie: pochłania mnóstwo czasu. Nic dziwnego, że coraz więcej osób, decyduje się na skorzystanie z tzw. chwilówek. Zastanawiasz się, którą ofertę pożyczki wybrać? Zobacz, co może zaoferować ci KasaTak!

KasaTak zajmuje się głównie udzielaniem pożyczek krótkoterminowych za pośrednictwem internetu. Marka przynależy do Grupy Ferratum, która w 2005 roku jako pierwsza w Europie, wprowadziła mobilne mikropożyczki. Obecnie cieszy się mianem największej tego typu firmy na kontynencie, prowadząc swoją działalność w 25 krajach.

Ta oferta na naszej stronie jest obecnie nieaktualna. Sprawdź aktualne oferty pożyczek ratalnych oraz chwilówek.

Czy pożyczanie w KasaTak jest bezpieczne?

Przed skorzystaniem z usług danej instytucji pozabankowej, warto sprawdzić, czy znajduje się ona liście Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych. Niestety, KasaTak nie posiada statusu członkostwa.

Nie należy jednak od razu wykluczyć oferty tej marki. Warto bowiem mieć na uwadze, że przynależy ona do znanej w całej Europie Grupy Ferratum (Bank Ferratum w Polsce jest m.in. członkiem Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych). Dodatkowo, KasaTak cieszy się pozytywnymi opiniami klientów.

Wady i zalety pożyczki w KasaTak

Na stronie KasaTak można znaleźć informację, że firma kieruje się w swoim działaniu głównie innowacją. Postanowiliśmy to sprawdzić, analizując również inne kluczowe kwestie m.in. maksymalny termin spłaty pożyczki, weryfikację w bazach dłużników czy promocje dla nowych klientów.

Zalety pożyczki w KasaTak:

  1. Pierwsza pożyczka za darmo – Osoby, które wcześniej nie korzystały z oferty Kasa Tak mogą liczyć na pożyczkę do 2000 zł, bez dodatkowych kosztów (pod warunkiem spłaty w określonym terminie).
  2. Minimum formalności – Osoba ubiegająca się o pożyczkę w KasaTak musi posiadać dowód osobisty i telefon komórkowy. Tożsamość potencjalnego pożyczkobiorcy weryfikowana jest za pomocą aplikacji Instantor. Wypełnienie formularza nie sprawia żadnego problemu i zajmuje zaledwie kilka minut. Pieniądze pojawiają się natomiast na koncie niezwłocznie po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku.
  3. Brak weryfikacji w BIK – KasaTak weryfikuje jedynie takie bazy jak: ERIF i KRD.
  4. Możliwość wnioskowania przy użyciu wiadomości SMS – Klienci, którzy przynajmniej raz wzięli pożyczkę w KasaTak, mogą korzystać z usługi składania wniosków przez SMS.
  5. Pożyczka ratalna – Poza chwilówkami, w ofercie KasaTak istnieje możliwość skorzystania z pożyczki do 10 000 zł (dla nowych klientów do 5000 zł), której spłata rozłożona jest na raty (od 6 do 24).
  6. Bezproblemowy kontakt z Biurem Obsługi Klienta – Pracownicy infolinii są dostępni przez cały tydzień, od rana do wieczora. Dodatkowo, istnieje możliwość skontaktowania się z przedstawicielem za pomocą wiadomości mailowej.

Więcej o KasaTak

Wady pożyczki w Kasa Tak:

  1. Krótki termin spłaty pożyczek – W przypadku chwilówek okres spłaty wynosi zaledwie od 15 do 30 dni.
  2. Mało przejrzysta strona internetowa – Poruszanie się po stronie KasaTak może w odczuciu użytkownika być mało intuicyjne, a tym samym znalezienie niektórych informacji zajmuje trochę czasu.
  3. Wysokie koszty związane z przedłużeniem terminu spłaty – KasaTak przewiduje możliwość 2-krotnego przedłużenia terminu spłaty, jednak wiąże się to z wysokimi opłatami.
  4. Brak możliwości skorzystania z promocji na inne produkty Grupy Ferratum – Osoba korzystająca z usług KasaTak, staje się automatycznie stałym klientem marek z Grupy Ferratum.

Jak wziąć pożyczkę w KasaTak?

Opinia Sowy Finansowej o Kasa Tak

Po przeanalizowaniu szeregu aspektów, można uznać, że oferta KasaTak jest godna polecenia. Obejmuje ona zarówno promocje dla nowych klientów, jak i funkcjonalne rozwiązania dla osób, które korzystają z usług dłużej. Na korzyść tej marki przemawiają również jasno sprecyzowane warunki umowy (bez ukrytych kosztów) oraz przynależność do Grupy Ferratum.

Ocena: 4.02 (57 głosów)
100% online
Pożyczasz 500
od 500 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
Pożyczasz 500
od 100 zł do 1500 zł
Okres 30 dni
od 7 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
KONKURS!
Pożyczasz 500
od 200 zł do 5000 zł
Okres 30 dni
od 10 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
avatar
guest
0 komentarzy