star-full star-empty star-half balance money calendar file check star-full star-empty star-half balance money calendar file check

InCredit – spłacaj pożyczkę w ratach!

Firma pożyczkowa

Szukając ofert firm udzielających długoterminowych pożyczek online, bierze się pod uwagę między innymi wiarygodność danego przedsiębiorstwa, maksymalną wysokość kredytu oraz termin spłaty. Jak prezentuje się oferta firmy pożyczkowej Incredit?

Incredit zajmuje się udzielaniem długoterminowych pożyczek przez internet. To warszawska firma pożyczkowa istniejąca na rynku od 2016 roku. Od początku buduje wizerunek wiarygodnego oraz zaufanego przedsiębiorstwa świadczącego usługi pozabankowe. Jako członek Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych Incredit potwierdza, że stosuje i promuje najwyższe standardy biznesowe oraz etyczne.

Oprócz tego Incredit ma dodatkowo oznaczenie Informacji Pozytywnej, która jest dowodem na to, że firma na czas reguluje swoje zobowiązania. Ta firma pożyczkowa przygotowała zróżnicowane oferty dla różnych grup klientów – można skorzystać z propozycji pożyczek krótkoterminowych oraz tych udzielanych w systemie ratalnym.

Ile mogę pożyczyć?

Incredit udziela krótko i długoterminowych pożyczek online w kwotach od 1000 zł do 9500 zł. Ofertę tej firmy pożyczkowej należy jednak podzielić na dwie opcje: pożyczkobiorca może skorzystać z krótkoterminowej pożyczki w promocji 4 za 3 (wówczas może wnioskować o kwotę z przedziału 1000-4000 zł) bądź skorzystać z oferty pożyczki konsumenckiej (5000-9500 zł). To dobre rozwiązanie zarówno dla tych, którzy chcieliby pożyczyć małą kwotę, jak i tych, którzy szukają firmy udzielających pożyczek na nieco większe wydatki.

Na jak długo mogę wziąć pożyczkę?

Oferta Incredit jest niezwykle korzystna zarówno dla osób, które chciałyby szybko spłacić pożyczkę, jak i dla tych, którym zależy na wydłużeniu czasu spłaty. Zakres terminów spłaty wynosi od 2 do 24 miesięcy. W przypadku pożyczki konsumenckiej ten czas wynosi od 9 do 24 miesięcy, natomiast przy pożyczce “chwilówce” – od 2 do 4 miesięcy. Każdą pożyczkę można spłacić w dowolnym momencie przed upływem terminu spłaty.

Koszty pożyczki w Incredit

Każdy kredyt w firmie pożyczkowej Incredit jest płatny. Oprocentowanie zależy od wysokości pożyczki oraz terminu spłaty. Współpraca z tym przedsiębiorstwem opiera się również na weryfikacji danych pożyczkobiorcy. W tej kwestii należy skorzystać z technologii Kontomatik lub dokonać jednorazowej wpłaty w wysokości 1 zł ze swojego konta bankowego.

Dokładne koszty pożyczki można jednak sprawdzić za pomocą kalkulatora dostępnego na stronie internetowej Incredit. Wystarczy wybrać kwotę pożyczki oraz termin spłaty, a obok panelu pokażą się szczegółowe koszty całego kredytu.

W przypadku krótkoterminowej pożyczki w promocji 4 za 3, przy chwilówce w wysokości 3000 zł na 4 miesiące, całkowita kwota do zapłaty wynosi 4030,35 zł. Pożyczka konsumencka 8000 zł na 12 miesięcy całkowita kwota do zapłaty to 11679,92 zł (miesięczna rata wyniesie 973,40 zł). Opłata przygotowawcza wynosi 1999,92 zł, a prowizja 1680 zł.

Jak dostać pożyczkę w Incredit?

 • Chcąc skorzystać z promocji 4 za 3, wystarczy złożyć wniosek o pożyczkę do do 4000 zł za pośrednictwem strony internetowej Incredit lub telefonicznie, dokonać terminowej spłaty pożyczki i dzięki temu zmniejszyć koszty jednej z rat. Przy terminowej spłacie 3 poprzednich rat – 4 jest bezkosztowa.
 • Należy znajdować się w przedziale wiekowym 21-70 lat. Wymogiem jest posiadanie polskiego obywatelstwa, aktywnego numeru telefonu komórkowego oraz adresu e-mail. Tym, co również liczy się dla Incredit, są regularne miesięczne dochody oraz pozytywna historia kredytowa. Pożyczkobiorca weryfikowany jest bazach: BIK, BIG InfoMonitor, KRD oraz ERIF.

Co ważne, klient firmy Incredit może posiadać tylko jedną aktywną pożyczkę w tym przedsiębiorstwie – kolejną można wziąć dopiero po spłaceniu poprzedniej.

Dane firmy

INCREDIT Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie
Aleja Jana Pawła II 27, 00-867 Warszawa

KRS: 0000604092,
NIP: 5252648795,
REGON: 363793657.

Adres e-mail: info@incredit.pl
Infolinia: 22 598 71 00
Biuro Obsługi Klienta pracuje w dni robocze od 8:00 do 19:00 oraz w soboty od 9:00 do 17:00.

Jak wziąć pożyczkę w InCredit?

Planujesz zaciągnąć zobowiązanie w InCredit? Masz szczęście – wniosek pożyczkowy w tej firmie wypełnisz w niecałe 5 minut. Zobacz, jakich informacji wymaga ten pożyczkodawca!

InCredit to firma pozabankowa, która swoją działalność prowadzi wyłącznie przez internet. Oznacza to, że w tej firmie wniosek o pożyczkę  musisz złożyć online. Kliknij w link poniżej i przejdź na stronę pożyczkodawcy, gdzie dopełnisz wszystkich wymaganych formalności.

Następnie postępuj według poniższych wskazówek:

1. Wybierz kwotę pożyczki oraz okres jej spłaty

Zanim złożysz wniosek w InCredit, musisz wskazać kwotę potrzebnej ci pożyczki oraz okres, na jaki potrzebujesz pożyczyć gotówkę. Wyboru tego dokonasz za pomocą widocznych na stronie głównej suwaków. Automatycznie poznasz także koszt interesującego cię zobowiązania wraz z dokładną informacją o wysokości RRSO i ostateczną kwotą do spłaty. Na podstawie tych parametrów będziesz mógł ocenić, czy oferta InCredit nie przekracza twoich możliwości finansowych.

Jeśli nadal będziesz chętny na pożyczkę w tej firmie, wystarczy kliknąć pomarańczowy przycisk “Złóż wniosek”.

Pierwsza strona wniosku w InCredit

2. Utwórz swój profil na stronie pożyczkodawcy

Jeśli jesteś nowym klientem InCredit, składając wniosek o pożyczkę będziesz musiał utworzyć swój osobisty profil. Aby założyć takie konto wystarczy podać numer telefonu i adres mailowy, a także ustawić hasło, którym będziesz posługiwał się podczas logowania.

Na tym etapie pożyczkodawca poprosi także o potwierdzenie, że zapoznałeś się z regulaminem świadczenia usług drogą elektroniczną oraz że wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych. Aby przejść do dalszej części wniosku wystarczy potwierdzić znajomość regulaminu.

Druga strona wniosku w InCredit

3. Uzupełnij dane osobowe

Twoje konto na stronie pożyczkodawcy zostało pomyślnie utworzone. Teraz czas na uzupełnienie danych osobowych. W tym momencie będziesz musiał podać swoje imię i nazwisko, pesel oraz serię i numer dowodu osobistego.

Trzecia strona wniosku w Incredit

4. Podaj adres korespondencyjny

Na tej samej stronie wniosku zobaczysz także pola przeznaczone na wprowadzenie adresu korespondencyjnego – wystarczy, że podasz ulicę i numer domu, miejscowość oraz kod pocztowy.

czwarta strona wniosku w Incredit

5. Zaakceptuj wymagane zgody

Ostatnim zadaniem w tej części wniosku jest wyrażenie odpowiednich zgód. Ich treść przedstawia poniższa ilustracja:

Piąta strona wniosku w InCredit

Kliknij pomarańczowy przycisk “Kontynuuj”, aby przejść do dalszej części wniosku.

6. Uzupełnij dane dotyczące finansów

Zanim twój wniosek trafi do rozpatrzenia, musisz ujawnić czym zajmujesz się na co dzień, jak wysoki dochód osiągasz oraz ile wynoszą twoje miesięczne wydatki. Dodatkowo, na tym etapie pożyczkodawca poprosi także, abyś wskazał bank, w którym posiadasz konto – możesz go wybrać z rozwijanej listy.

Szósta strona wniosku w InCredit

7. Potwierdź swoją tożsamość

Na kolejnej stronie wniosku zobaczysz loga różnych instytucji bankowych. Będziesz musiał znaleźć wśród nich swój bank i zaznaczyć odpowiednie okienko. Kliknięcie pomarańczowego przycisku przeniesie cię na stronę wybranego banku, gdzie logując się do systemu bankowości elektronicznej, będziesz mógł potwierdzić swoją tożsamość za pomocą przelewu jednego grosza na konto pożyczkodawcy.

Siódma strona wniosku w InCredit

Co ciekawe, jeśli nie masz dostępu do bankowości internetowej, możesz dokonać wspomnianego przelewu w sposób tradycyjny, czyli np. w oddziale banku bądź na poczcie. W takim przypadku czas oczekiwania na rozpatrzenie wniosku może się jednak znacznie wydłużyć.

Podsumowując

InCredit rozpatrzy twój wniosek najszybciej jak to możliwe. Decyzję możesz otrzymać nawet tego samego dnia. Status swojego wniosku sprawdzisz logując się na swój profil utworzony na stronie pożyczkodawcy.

Opinie o InCredit

Incredit to bez wątpienia jedna z najbardziej rozpoznawalnych w Europie marek pożyczkowych. Należy w końcu do prężnie działającej marki NetCredit, obecnej również u nas pod tą samą nazwą. Mimo że firma nie działa długo, bo dopiero od 2016 roku, to łotewskie pochodzenie firmy dość znacznie podnosi jej wiarygodność – w końcu kraje nadbałtyckie uznawane są za pionierów branży FinTech.

Czy pożyczanie w Incredit jest bezpieczne?

Jak już pisaliśmy, Incredit to duży, zaawansowany technologicznie pożyczkodawca, rozpoznawalny na arenie międzynarodowej. Pożyczanie w takiej firmie zawsze niesie ze sobą wysoki stopień bezpieczeństwa, głównie ze względu na mocną kontrolę prawną i finansową nad takimi korporacjami.

Incredit zadomowił się w prawnym środowisku Polski. Przede wszystkim, jest członkiem Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, co dowodzi uczciwości firmy i działania zgodnie z najważniejszymi dokumentami regulującymi rynek finansowy: ustawą o kredytach konsumenckich z 2011 roku oraz ustawą antylichwiarską.

Wady i zalety pożyczki w Incredit

Incredit, podobnie jak inne firmy pożyczkowe, zdaje się przyciągać przede wszystkim klientów, którzy potrzebują bezpiecznego zastrzyku gotówki w szybkim czasie. Rzeczywiście, jest to jedna z największych zalet firmy, czyli pewność połączona z wygodą. Pożyczkobiorcy często chwalą również fakt, że Incredit może zaoferować korzystne warunki finansowe bez rezygnowania z największych udogodnień. Nie dla każdego jednak są to czynniki najważniejsze, więc warto przyjrzeć się bliżej także innym parametrom pożyczkowym.

Zalety pożyczki w Incredit:

 1. Możliwość skorzystania z pożyczki na promocyjnych warunkach. Pożyczając w Incredit po raz pierwszy, mamy dwie możliwości: sięgnąć po maksymalną pożyczkę w wysokości 9500 złotych na 24 miesiące, lub skorzystać ze specjalnej opcji „Pożyczka 4 za 3”. To zobowiązanie na maksymalnie 4000 złotych do spłaty w ciągu 4 miesięcy. W tym wypadku, jeżeli trzy pierwsze raty spłacimy terminowo, czwarta rata zostanie pozbawiona kosztów.
 2. Maksymalna kwota pierwszej pożyczki.  Na tym tle Incredit wyróżnia się zdecydowanie na plus – nie musimy pożyczać kilkukrotnie, by móc skorzystać z wysokiej kwoty.
 3. Szybka procedura bez większych formalności. Wszystko, czego potrzebujemy, by otrzymać pożyczkę w Incredit, to dowód osobisty. Nie trzeba przedstawiać żadnych zaświadczeń.
 4. Błyskawiczna weryfikacja tożsamości. Incredit udostępnia nam aplikację Kontomatik, która łączy się z kontem klienta i potwierdza zgodności podanych przez niego danych. Skraca to czas oczekiwania na rozpatrzenie wniosku do zaledwie kilku minut.
 5. Płatności realizowane przelewami ekspresowymi. Swoją tożsamość możemy potwierdzić również, przelewając 1 złoty. Mamy przy tym możliwość skorzystania z przelewów błyskawicznych Blue Media.  W taki sam sposób pożyczka zostanie wysłana do nas, więc pieniądze otrzymamy niemalże natychmiast po ich wysłaniu.
 6. Możliwość wnioskowania o pożyczkę przez telefon. Przy drugim i każdym kolejnym pożyczeniu nie musimy jeszcze raz przechodzić procedury weryfikacyjnej. Możemy wysłać skrócony wniosek przez profil klienta lub skontaktować się z BOK.
 7. Wysoka przyznawalność. Z racji tego, że pożyczane w Incredit kwoty nie są zbyt duże, raczej nie powinniśmy mieć problemów z otrzymaniem pożyczki, jeśli mamy jakiekolwiek dochody i „czyste konto” w rejestrach finansowych.
 8. Relatywnie niskie koszty. Incredit nie należy do pożyczek najtańszych. Zważywszy jednak na średnią wysokość opłat na rynku, trzeba zaznaczyć, że wpisuje się w pożyczkowe standardy – to z pewnością oferta uczciwa finansowo. RRSO wynosi 89,6%.

Wady pożyczki w Incredit:

 1. Niska kwota pożyczki i krótki okres spłaty. Nie więcej niż 9500 złotych na 12 miesięcy przy pożyczce ratalnej to, niestety, dość mało. Nie oznacza to jednak, że oferta nie jest dobra, bo podobne mają duże powodzenie na rynku.
 2. Szeroka weryfikacja w bazach dłużników. Incredit szczegółowo sprawdzi nas w bazach BIG Infomonitor, KRD oraz ERIF. Nie trzeba chyba dodawać, że negatywne wpisy to automatyczna odmowa pożyczki.
 3. Pożyczka niedostępna dla osób ze złym BIK. Niewielkie zaległości często nie są dużym problemem, jeżeli rejestry dłużników są czyste. Niestety, nie stanie się tak w Incredit.

Opinia Sowy Finansowej o Incredit

Jeśli mielibyśmy określić pożyczkę w Incredit w kilku słowach, to należałoby powiedzieć: mocna, stabilna i bardzo bezpieczna pozycja na polskim rynku pożyczkowym. Na pierwszy rzut oka nie wyróżnia się niczym szczególnym, zwłaszcza wysokością dostępnej kwoty i okresem spłaty. Przy obecnych tendencjach zmierzających do maksymalizacji tych dwóch parametrów wydawać by się mogło, że to właśnie te czynniki są decydujące.

Uważamy jednak, że Incredit ma dużo więcej do zaoferowania: krótki wniosek pożyczkowy, brak zaświadczeń, błyskawiczna wysyłka pieniędzy, czyli wszystko to, czego potrzebujemy w nagłej potrzebie finansowej.. Z tego względu Incredit zasługuje dla nas na mocną czwórkę z plusem.

Ocena: 4.22 (361 głosów)
100% online
Pożyczasz 500
od 500 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
Pożyczasz 500
od 100 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 14 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
Pożyczasz 500
od 100 zł do 1500 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
avatar
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
aligator
aligator
4 lat temu

Polecam, choć pożyczki nie należą do najtańszych.

paw
paw
4 lat temu

Spłaciłem własnie swoją pierwszą pożyczkę w kwocie 4000 zł. Wszystko bez problemu

darik
darik
4 lat temu

Spóźniłem się ze spłatą trzy dni. Nic się nie stało, naliczyli jedynie jakieś drobne odsetki.

pawelek
pawelek
3 lat temu

Bardzo przejrzysta strona, wystarczy użyć suwaków aby sprawdzić wszystkie opłaty za pożyczkę. Nic nie ukrywają,wszystkie jest wiadome od razu.

piotr
piotr
3 lat temu

Korzystaja z bluemedia więc kasa jest od razu

Akacja
Akacja
4 lat temu

Pożyczkę można spłacić przed czasem i incredit nie robi z tego problemów

Sonia
Sonia
3 lat temu

Jak szybko wypłacają pieniądze?

Basia
Basia
3 lat temu
Reply to  Sonia

U mnie jeden dzień roboczy. Ale polecam zamiast przelewu weryfikacyjnego skorzystać z kontomatika. Wtedy może być szybciej wszystko

Bartek
Bartek
3 lat temu

Do złożenia wniosku o pożyczkę wystarczy sam dowód

czaj
czaj
3 lat temu

bardzo dokladnie sprawdzają historię kredytową.

Patka
Patka
3 lat temu
Reply to  czaj

wie ktoś jakie bazy kontroluje incredit?

czaj
czaj
3 lat temu
Reply to  Patka

erif, krd bik i infomonitor

czaj
czaj
3 lat temu
Reply to  czaj

W umowie jest jeszcze mowa o jakimś European Union Credit Bureau ale nie wiem co to

alfred
alfred
3 lat temu

pożycyzłem 6000 zł i nie chcieli ode mnie żadnych zaświadczen o dochodach. Podobno do kwoty 9500 zł nie trzeba takich dokumentów.

maks
maks
3 lat temu
Reply to  alfred

Ale musisz mieć regularne dochody inaczej odrzucą twój wniosek

zerban
zerban
3 lat temu

proste zasady i praktycznie żadne wymagania, a 35 000 zł to jedna z wyższych kwot jaką można pożyczyć w firmach pozabankowych.

atom
atom
3 lat temu

jak korzystałem z incredit to nie mogę wziąć darmowej pożyczki w Net Credit?

marek
marek
3 lat temu
Reply to  atom

Chyba nie bo te firmy są jakoś powiązane

Bartek
Bartek
3 lat temu
Reply to  atom

Mi się wydaje, że można bo obie firmy mają w umowie innych pożyczkodawców

Mira@Sa
Mira@Sa
3 lat temu

Pożyczkę można zwrócić także przekazem pocztowym

dadnka
dadnka
3 lat temu
Reply to  Mira@Sa

ja tak zrobiłam i pytali mnie o potwierdzenie przelewu. Trzeba go mieć

Kala
Kala
3 lat temu

na stronie dostępnych jest kilka pożyczek dedykowanych różnym klientom. Każdy znajdzie coś dla siebie!

Marek
Marek
3 lat temu

Pożyczyłem 9000 zł na dwa lata. Jak dla mnie jedne z lepszych warunków i wysokośc raty mozna było negocjować.

Ada F
Ada F
3 lat temu

Firma jest bardzo nastawiona na klienta. Wydaje mi się, że zrobią wszystko żeby mu dogodzić:) Ale dzięki tej elastyczności można sobie samemu skroić idealną pożyczkę, a o taka ofertę dzisiaj rzadko.

gienek
gienek
3 lat temu

Mało się słyszy o tej firmie, a szkoda bo się opłaca tu pożyczać. Serio, inwestujcie więcej w reklamę:)

fatka
fatka
3 lat temu

Dobra oferta Polecam!!!

Krysia
Krysia
3 lat temu

Świetna obsługa klienta! Dzwoniłam do nich kilka razy przed wzięciem pożyczki i traktowali mnie bardzo życzliwie mimo że nie byłam ich klientem. Bardzo mi się to podobało

Miśka27
Miśka27
3 lat temu

Maksymalna kwota pożyczki 35tys to chyba ściema. Mi tyle nie chcieli dać i zaproponowali obniżenie do 21 000

athe
athe
3 lat temu
Reply to  Miśka27

Tak robią jak nie masz odpowiedniej zdolności kredytowej. Proponują niższą kwotę dopasowaną do twoich możliwości.

zadowolony
zadowolony
7 lat temu

Nie wiele konkurencji daje tyle za darmo (1500 żł). Kasę spłaciłem w terminie, ze swojej strony polecam, zresztą już wcześniej słyszałem że Incredit ma dobre opinie