star-full star-empty star-half balance money calendar file check star-full star-empty star-half balance money calendar file check

Jak wziąć pożyczkę w InCredit?

Firma pożyczkowa

Planujesz zaciągnąć zobowiązanie w InCredit? Masz szczęście – wniosek pożyczkowy w tej firmie wypełnisz w niecałe 5 minut. Zobacz, jakich informacji wymaga ten pożyczkodawca!

InCredit to firma pozabankowa, która swoją działalność prowadzi wyłącznie przez internet. Oznacza to, że w tej firmie wniosek o pożyczkę  musisz złożyć online. Kliknij w link poniżej i przejdź na stronę pożyczkodawcy, gdzie dopełnisz wszystkich wymaganych formalności.

Ta oferta na naszej stronie jest obecnie nieaktualna. Sprawdź aktualne oferty pożyczek ratalnych oraz chwilówek.

Weź pożyczkę w InCredit

Następnie postępuj według poniższych wskazówek:

1. Wybierz kwotę pożyczki oraz okres jej spłaty

Zanim złożysz wniosek w InCredit, musisz wskazać kwotę potrzebnej ci pożyczki oraz okres, na jaki potrzebujesz pożyczyć gotówkę. Wyboru tego dokonasz za pomocą widocznych na stronie głównej suwaków. Automatycznie poznasz także koszt interesującego cię zobowiązania wraz z dokładną informacją o wysokości RRSO i ostateczną kwotą do spłaty. Na podstawie tych parametrów będziesz mógł ocenić, czy oferta InCredit nie przekracza twoich możliwości finansowych.

Jeśli nadal będziesz chętny na pożyczkę w tej firmie, wystarczy kliknąć pomarańczowy przycisk “Złóż wniosek”.

Pierwsza strona wniosku w InCredit

2. Utwórz swój profil na stronie pożyczkodawcy

Jeśli jesteś nowym klientem InCredit, składając wniosek o pożyczkę będziesz musiał utworzyć swój osobisty profil. Aby założyć takie konto wystarczy podać numer telefonu i adres mailowy, a także ustawić hasło, którym będziesz posługiwał się podczas logowania.

Na tym etapie pożyczkodawca poprosi także o potwierdzenie, że zapoznałeś się z regulaminem świadczenia usług drogą elektroniczną oraz że wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych. Aby przejść do dalszej części wniosku wystarczy potwierdzić znajomość regulaminu.

Druga strona wniosku w InCredit

3. Uzupełnij dane osobowe

Twoje konto na stronie pożyczkodawcy zostało pomyślnie utworzone. Teraz czas na uzupełnienie danych osobowych. W tym momencie będziesz musiał podać swoje imię i nazwisko, pesel oraz serię i numer dowodu osobistego.

Trzecia strona wniosku w Incredit

4. Podaj adres korespondencyjny

Na tej samej stronie wniosku zobaczysz także pola przeznaczone na wprowadzenie adresu korespondencyjnego – wystarczy, że podasz ulicę i numer domu, miejscowość oraz kod pocztowy.

czwarta strona wniosku w Incredit

5. Zaakceptuj wymagane zgody

Ostatnim zadaniem w tej części wniosku jest wyrażenie odpowiednich zgód. Ich treść przedstawia poniższa ilustracja:

Piąta strona wniosku w InCredit

Kliknij pomarańczowy przycisk “Kontynuuj”, aby przejść do dalszej części wniosku.

6. Uzupełnij dane dotyczące finansów

Zanim twój wniosek trafi do rozpatrzenia, musisz ujawnić czym zajmujesz się na co dzień, jak wysoki dochód osiągasz oraz ile wynoszą twoje miesięczne wydatki. Dodatkowo, na tym etapie pożyczkodawca poprosi także, abyś wskazał bank, w którym posiadasz konto – możesz go wybrać z rozwijanej listy.

Szósta strona wniosku w InCredit

7. Potwierdź swoją tożsamość

Na kolejnej stronie wniosku zobaczysz loga różnych instytucji bankowych. Będziesz musiał znaleźć wśród nich swój bank i zaznaczyć odpowiednie okienko. Kliknięcie pomarańczowego przycisku przeniesie cię na stronę wybranego banku, gdzie logując się do systemu bankowości elektronicznej, będziesz mógł potwierdzić swoją tożsamość za pomocą przelewu jednego grosza na konto pożyczkodawcy.

Siódma strona wniosku w InCredit

Co ciekawe, jeśli nie masz dostępu do bankowości internetowej, możesz dokonać wspomnianego przelewu w sposób tradycyjny, czyli np. w oddziale banku bądź na poczcie. W takim przypadku czas oczekiwania na rozpatrzenie wniosku może się jednak znacznie wydłużyć.

Więcej o InCredit

Podsumowując

InCredit rozpatrzy twój wniosek najszybciej jak to możliwe. Decyzję możesz otrzymać nawet tego samego dnia. Status swojego wniosku sprawdzisz logując się na swój profil utworzony na stronie pożyczkodawcy.

Zobacz, co o firmie InCredit mówią dotychczasowi klienci

Weź pożyczkę w InCredit

Ocena: 4.23 (360 głosów)
avatar
100% online
Pożyczasz 500
od 500 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
Pożyczasz 500
od 100 zł do 1500 zł
Okres 30 dni
od 7 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
Pożyczasz 500
od 200 zł do 5000 zł
Okres 30 dni
od 10 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
0 0
Article Rating
guest
0 komentarzy

0
()
x