star-full star-empty star-half balance money calendar file check star-full star-empty star-half balance money calendar file check

Opinie o InCredit

Firma pożyczkowa

Jeśli potrzebujesz pożyczki długoterminowej, która mogłaby zostać udzielona szybko, bez formalności i przez internet, Incredit może zaproponować naprawdę korzystną ofertę. Pożyczkę  proponowaną przez tę firmę prześwietliliśmy ze wszystkich stron – zarówno pod kątem korzyści finansowych, jak i bezpieczeństwa oraz samej wygody pożyczania.  

Incredit to bez wątpienia jedna z najbardziej rozpoznawalnych w Europie marek pożyczkowych. Należy w końcu do prężnie działającej marki NetCredit, obecnej również u nas pod tą samą nazwą. Mimo że firma nie działa długo, bo dopiero od 2016 roku, to łotewskie pochodzenie firmy dość znacznie podnosi jej wiarygodność – w końcu kraje nadbałtyckie uznawane są za pionierów branży FinTech.

Czy pożyczanie w Incredit jest bezpieczne?

Jak już pisaliśmy, Incredit to duży, zaawansowany technologicznie pożyczkodawca, rozpoznawalny na arenie międzynarodowej. Pożyczanie w takiej firmie zawsze niesie ze sobą wysoki stopień bezpieczeństwa, głównie ze względu na mocną kontrolę prawną i finansową nad takimi korporacjami.

Incredit zadomowił się w prawnym środowisku Polski. Przede wszystkim, jest członkiem Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, co dowodzi uczciwości firmy i działania zgodnie z najważniejszymi dokumentami regulującymi rynek finansowy: ustawą o kredytach konsumenckich z 2011 roku oraz ustawą antylichwiarską.

Wady i zalety pożyczki w Incredit

Incredit, podobnie jak inne firmy pożyczkowe, zdaje się przyciągać przede wszystkim klientów, którzy potrzebują bezpiecznego zastrzyku gotówki w szybkim czasie. Rzeczywiście, jest to jedna z największych zalet firmy, czyli pewność połączona z wygodą. Pożyczkobiorcy często chwalą również fakt, że Incredit może zaoferować korzystne warunki finansowe bez rezygnowania z największych udogodnień. Nie dla każdego jednak są to czynniki najważniejsze, więc warto przyjrzeć się bliżej także innym parametrom pożyczkowym.

Zalety pożyczki w Incredit:

 1. Możliwość skorzystania z pożyczki na promocyjnych warunkach. Pożyczając w Incredit po raz pierwszy, mamy dwie możliwości: sięgnąć po maksymalną pożyczkę w wysokości 9500 złotych na 24 miesiące, lub skorzystać ze specjalnej opcji „Pożyczka 4 za 3”. To zobowiązanie na maksymalnie 4000 złotych do spłaty w ciągu 4 miesięcy. W tym wypadku, jeżeli trzy pierwsze raty spłacimy terminowo, czwarta rata zostanie pozbawiona kosztów.
 2. Maksymalna kwota pierwszej pożyczki.  Na tym tle Incredit wyróżnia się zdecydowanie na plus – nie musimy pożyczać kilkukrotnie, by móc skorzystać z wysokiej kwoty.
 3. Szybka procedura bez większych formalności. Wszystko, czego potrzebujemy, by otrzymać pożyczkę w Incredit, to dowód osobisty. Nie trzeba przedstawiać żadnych zaświadczeń.
 4. Błyskawiczna weryfikacja tożsamości. Incredit udostępnia nam aplikację Kontomatik, która łączy się z kontem klienta i potwierdza zgodności podanych przez niego danych. Skraca to czas oczekiwania na rozpatrzenie wniosku do zaledwie kilku minut.
 5. Płatności realizowane przelewami ekspresowymi. Swoją tożsamość możemy potwierdzić również, przelewając 1 złoty. Mamy przy tym możliwość skorzystania z przelewów błyskawicznych Blue Media.  W taki sam sposób pożyczka zostanie wysłana do nas, więc pieniądze otrzymamy niemalże natychmiast po ich wysłaniu.
 6. Możliwość wnioskowania o pożyczkę przez telefon. Przy drugim i każdym kolejnym pożyczeniu nie musimy jeszcze raz przechodzić procedury weryfikacyjnej. Możemy wysłać skrócony wniosek przez profil klienta lub skontaktować się z BOK.
 7. Wysoka przyznawalność. Z racji tego, że pożyczane w Incredit kwoty nie są zbyt duże, raczej nie powinniśmy mieć problemów z otrzymaniem pożyczki, jeśli mamy jakiekolwiek dochody i „czyste konto” w rejestrach finansowych.
 8. Relatywnie niskie koszty. Incredit nie należy do pożyczek najtańszych. Zważywszy jednak na średnią wysokość opłat na rynku, trzeba zaznaczyć, że wpisuje się w pożyczkowe standardy – to z pewnością oferta uczciwa finansowo. RRSO wynosi 89,6%.

Jak wziąć pożyczkę w Incredit?

Wady pożyczki w Incredit:

 1. Niska kwota pożyczki i krótki okres spłaty. Nie więcej niż 9500 złotych na 12 miesięcy przy pożyczce ratalnej to, niestety, dość mało. Nie oznacza to jednak, że oferta nie jest dobra, bo podobne mają duże powodzenie na rynku.
 2. Szeroka weryfikacja w bazach dłużników. Incredit szczegółowo sprawdzi nas w bazach BIG Infomonitor, KRD oraz ERIF. Nie trzeba chyba dodawać, że negatywne wpisy to automatyczna odmowa pożyczki.
 3. Pożyczka niedostępna dla osób ze złym BIK. Niewielkie zaległości często nie są dużym problemem, jeżeli rejestry dłużników są czyste. Niestety, nie stanie się tak w Incredit.

Więcej o Incredit

Opinia Sowy Finansowej o Incredit

Jeśli mielibyśmy określić pożyczkę w Incredit w kilku słowach, to należałoby powiedzieć: mocna, stabilna i bardzo bezpieczna pozycja na polskim rynku pożyczkowym. Na pierwszy rzut oka nie wyróżnia się niczym szczególnym, zwłaszcza wysokością dostępnej kwoty i okresem spłaty. Przy obecnych tendencjach zmierzających do maksymalizacji tych dwóch parametrów wydawać by się mogło, że to właśnie te czynniki są decydujące.

Uważamy jednak, że Incredit ma dużo więcej do zaoferowania: krótki wniosek pożyczkowy, brak zaświadczeń, błyskawiczna wysyłka pieniędzy, czyli wszystko to, czego potrzebujemy w nagłej potrzebie finansowej.. Z tego względu Incredit zasługuje dla nas na mocną czwórkę z plusem.

Ocena: 4.23 (360 głosów)
100% online
Pożyczasz 500
od 500 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
Pożyczasz 500
od 100 zł do 1500 zł
Okres 30 dni
od 7 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
Pożyczasz 500
od 200 zł do 5000 zł
Okres 30 dni
od 10 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
avatar
guest
30 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
aligator
aligator
3 lat temu

Polecam, choć pożyczki nie należą do najtańszych.

paw
paw
3 lat temu

Spłaciłem własnie swoją pierwszą pożyczkę w kwocie 4000 zł. Wszystko bez problemu

darik
darik
3 lat temu

Spóźniłem się ze spłatą trzy dni. Nic się nie stało, naliczyli jedynie jakieś drobne odsetki.

pawelek
pawelek
2 lat temu

Bardzo przejrzysta strona, wystarczy użyć suwaków aby sprawdzić wszystkie opłaty za pożyczkę. Nic nie ukrywają,wszystkie jest wiadome od razu.

piotr
piotr
2 lat temu

Korzystaja z bluemedia więc kasa jest od razu

Akacja
Akacja
3 lat temu

Pożyczkę można spłacić przed czasem i incredit nie robi z tego problemów

Sonia
Sonia
2 lat temu

Jak szybko wypłacają pieniądze?

Basia
Basia
2 lat temu

U mnie jeden dzień roboczy. Ale polecam zamiast przelewu weryfikacyjnego skorzystać z kontomatika. Wtedy może być szybciej wszystko

Bartek
Bartek
3 lat temu

Do złożenia wniosku o pożyczkę wystarczy sam dowód

czaj
czaj
3 lat temu

bardzo dokladnie sprawdzają historię kredytową.

Patka
Patka
3 lat temu

wie ktoś jakie bazy kontroluje incredit?

czaj
czaj
3 lat temu

erif, krd bik i infomonitor

czaj
czaj
3 lat temu

W umowie jest jeszcze mowa o jakimś European Union Credit Bureau ale nie wiem co to

alfred
alfred
3 lat temu

pożycyzłem 6000 zł i nie chcieli ode mnie żadnych zaświadczen o dochodach. Podobno do kwoty 9500 zł nie trzeba takich dokumentów.

maks
maks
2 lat temu

Ale musisz mieć regularne dochody inaczej odrzucą twój wniosek

zerban
zerban
2 lat temu

proste zasady i praktycznie żadne wymagania, a 35 000 zł to jedna z wyższych kwot jaką można pożyczyć w firmach pozabankowych.

atom
atom
2 lat temu

jak korzystałem z incredit to nie mogę wziąć darmowej pożyczki w Net Credit?

marek
marek
2 lat temu

Chyba nie bo te firmy są jakoś powiązane

Bartek
Bartek
3 lat temu

Mi się wydaje, że można bo obie firmy mają w umowie innych pożyczkodawców

Mira@Sa
Mira@Sa
2 lat temu

Pożyczkę można zwrócić także przekazem pocztowym

dadnka
dadnka
2 lat temu

ja tak zrobiłam i pytali mnie o potwierdzenie przelewu. Trzeba go mieć

Kala
Kala
2 lat temu

na stronie dostępnych jest kilka pożyczek dedykowanych różnym klientom. Każdy znajdzie coś dla siebie!

Marek
Marek
2 lat temu

Pożyczyłem 9000 zł na dwa lata. Jak dla mnie jedne z lepszych warunków i wysokośc raty mozna było negocjować.

Ada F
Ada F
2 lat temu

Firma jest bardzo nastawiona na klienta. Wydaje mi się, że zrobią wszystko żeby mu dogodzić:) Ale dzięki tej elastyczności można sobie samemu skroić idealną pożyczkę, a o taka ofertę dzisiaj rzadko.

gienek
gienek
2 lat temu

Mało się słyszy o tej firmie, a szkoda bo się opłaca tu pożyczać. Serio, inwestujcie więcej w reklamę:)

fatka
fatka
2 lat temu

Dobra oferta Polecam!!!

Krysia
Krysia
2 lat temu

Świetna obsługa klienta! Dzwoniłam do nich kilka razy przed wzięciem pożyczki i traktowali mnie bardzo życzliwie mimo że nie byłam ich klientem. Bardzo mi się to podobało

Miśka27
Miśka27
2 lat temu

Maksymalna kwota pożyczki 35tys to chyba ściema. Mi tyle nie chcieli dać i zaproponowali obniżenie do 21 000

athe
athe
2 lat temu

Tak robią jak nie masz odpowiedniej zdolności kredytowej. Proponują niższą kwotę dopasowaną do twoich możliwości.

zadowolony
zadowolony
6 lat temu

Nie wiele konkurencji daje tyle za darmo (1500 żł). Kasę spłaciłem w terminie, ze swojej strony polecam, zresztą już wcześniej słyszałem że Incredit ma dobre opinie