star-full star-empty star-half balance money calendar file check star-full star-empty star-half balance money calendar file check

Jak wziąć pożyczkę w Hapi Pożyczki?

firma pożyczkowa

Jeśli chcesz pożyczyć pieniądze w Hapi Pożyczki, musisz najpierw złożyć odpowiedni wniosek. W niniejszym artykule pokażemy ci jak wygląda ten formularz oraz podpowiemy jak wypełnić poszczególne pola. Zobacz, jakie to proste!

Hapi Pożyczki to marka pozabankowa, która prowadzi swoją działalność tylko w sieci. Z tego względu wniosek o pożyczkę w tej firmie możesz złożyć wyłącznie online. Jeżeli chcesz wystąpić o pożyczkę, kliknij w link poniżej, a nasz system przeniesie cię na stronę pożyczkodawcy, gdzie dopełnisz wszystkich niezbędnych formalności.

Weź pożyczkę w Hapi Pożyczki

1. Wybierz kwotę oraz okres spłaty pożyczki

Kiedy znajdziesz się już na stronie internetowej Hapi Pożyczki, w pierwszej kolejności określić musisz kwotę oraz okres, na jaki chcesz pożyczyć pieniądze. Parametry te wskażesz za pomocą widocznych na stronie głównej suwaków.  Po prawej części strony zobaczysz natomiast informacje o wysokości miesięcznej raty dla wybranego zobowiązania oraz podsumowanie ogólnych kosztów pożyczki  – RRSO oraz całkowitą kwotę do spłaty. Jeśli akceptujesz opłaty towarzyszące danej pożyczce, kliknij żółty przycisk “Chcę pożyczkę” i przejdź do kolejnej części wniosku.

Pierwsza strona wniosku w Hapi Pożyczki

2. Uzupełnij podstawowe dane

W pierwszej części formularza pożyczkowego będziesz musiał podać swoje dane personalne. W odpowiednie pola wpisz zatem swoje imię i nazwisko, pesel, adres mailowy oraz numer telefonu. Pamiętaj, aby podać numer komórkowy, z którego aktywnie korzystasz. Po złożeniu wniosku, agent marki Hapi Pożyczki wykorzysta go, aby potwierdzić podane przez ciebie dane.

Druga strona wniosku w Hapi Pożyczki

3. Zaakceptuj wymagane zgody i oświadczenia

Na tej samej stronie formularza pożyczkodawca będzie prosił cię także o akceptację kilku zgód i oświadczeń. Aby przejść do dalszej części procesu wnioskowania musisz zaznaczyć, że zapoznałeś się z treścią Formularza Informacyjnego oraz akceptujesz warunki umowy pożyczki. Pozostałe widoczne zgody dotyczą wyłącznie kwestii marketingowych, a ich akceptacja jest dobrowolna.

Trzecia strona wniosku w Hapi Pożyczki

Po zaznaczeniu odpowiedniego okienka, potwierdzającego, że zapoznałeś się z w/w dokumentami, kliknij zielony przycisk “Dalej”.

4. Uzupełnij dane dodatkowe

Kolejna część formularza rozpoczyna się od pól, w które powinieneś wpisać swoje dane adresowe (ulicę, numer domu/mieszkania, kod pocztowy oraz miejscowość). Jeśli twoje dane korespondencyjne są takie same jak adres zameldowania, zaznacz odpowiednie okienko, tak jak przedstawia to poniższa ilustracja:

Czwarta strona wniosku w Hapi Pożyczki

Jeżeli jednak chcesz podać inny adres do korespondencji, nie zaznaczaj nic, a wtedy system wyświetli ci dodatkowe pola, gdzie ów adres będzie można wprowadzić.

5. Uzupełnij informacje personalne

W Hapi Pożyczki nie musisz ujawniać wielu szczegółów ze swojego życia prywatnego. Firmie wystarczy jedynie twój stan cywilny oraz numer dowodu osobistego.

Piąta strona wniosku w Hapi Pożyczki

Pod wspomnianymi wyżej polami, ponownie znajdziesz trzy zgody marketingowe. Ich zaznaczenie nie jest jednak konieczne do kontynuacji procesu składania wniosku. Do kolejnej strony formularza przejdziesz klikając przycisk “Dalej”.

6. Uzupełnij dane finansowe

Na tym etapie formularza pożyczkodawca zapyta cię o twojego pracodawcę. Będziesz zatem musiał zdradzić jego nazwę oraz rodzaj umowy jaką posiadasz. Dodatkowo, konieczne będzie podanie wysokości twoich zarobków netto oraz ujawnienie okresu zatrudnienia w danym miejscu. Hapi Pożyczki zapyta również o cel, na jaki planujesz przeznaczyć otrzymane od firmy pieniądze.

Szósta strona wniosku w Hapi Pożyczki

7. Uzupełnij informacje o banku i potwierdź dane do logowania

Pod polami dotyczącymi pracodawcy, znajdziesz także dwa pola dotyczące twojego rachunku bankowego. W miejscach tych będziesz musiał wpisać numer konta do wypłaty pożyczki oraz wybrać bank, który ten rachunek prowadzi.

Siódma strona wniosku w Hapi Pożyczki

W ramach podsumowania, pożyczkodawca poprosi o ponowne wprowadzenie adresu mailowego oraz hasła, za pomocą których będziesz logował się do swojego profilu klienta.

8. Zaznacz potrzebne zgody

Ostatnim krokiem w formularzu jest akceptacja wymaganych zgód oraz złożenie odpowiednich oświadczeń. Szczegóły przedstawia poniższa ilustracja:

Ósma strona wniosku w Hapi Pożyczki

Aby sfinalizować proces wnioskowania w Hapi Pożyczki, musisz jedynie zaznaczyć trzy pierwsze punkty, czyli

  • udzielić firmie pełnomocnictwa do zawarcia umowy kredytowej,
  • wyrazić zgodę na weryfikację kredytową (czyli kontrolę twojej historii w bazach dłużników)
  • zaakceptować regulamin świadczenia usług droga elektroniczną.

Pozostałe punkty dotyczą kwestii marketingowych, a wyrażenie tych zgód nie jest wymagane.

Aby przesłać wypełniony wniosek do pożyczkodawcy, kliknij w zielony przycisk “Wnioskuj o pożyczkę”.

Więcej o Hapi Pożyczki

Podsumowując

Kiedy wniosek trafi już do rozpatrzenia, skontaktuje się z tobą wspomniany konsultant w celu weryfikacji przekazanych danych. Jeżeli marka Hapi Pożyczki zdecyduje się pożyczyć ci pieniądze, gotówkę otrzymasz przelewem na konto bądź też będziesz mógł wypłacić ją w placówce Poczty Polskiej. Sam wybierzesz najdogodniejsze dla siebie rozwiązanie.

Zobacz, co o firmie Hapi Pożyczki mówią dotychczasowi klienci

Weź pożyczkę w Hapi Pożyczki

Ocena: 4.19 (5563 głosy)
100% online
Pożyczasz 500
od 500 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
Pożyczasz 500
od 100 zł do 1500 zł
Okres 30 dni
od 7 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
Pożyczasz 500
od 200 zł do 5000 zł
Okres 30 dni
od 10 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
avatar
guest
0 komentarzy