star-full star-empty star-half balance money calendar file check star-full star-empty star-half balance money calendar file check

Opinie o Hapi Pożyczki

firma pożyczkowa

Gdy domowy budżet się nie dopina, sporo osób sięga po pożyczkę pozabankową. Przed złożeniem wniosku warto jednak upewnić się, że wybraliśmy wiarygodnego pożyczkodawcę. Czy takim taką firmą jest marka Hapi Pożyczki? Sowa Finansowa przeprowadziła śledztwo w tej sprawie. Pora poznać werdykt.

Prezentowana firma jest marką należącą do International Personal Finance – międzynarodowej grupy kapitałowej, której akcje podlegają obrotowi na londyńskiej giełdzie. Polscy pożyczkobiorcy bardzo dobrze znają siostrzaną firmę Hapi Pożyczki, czyli Providenta. W obu przypadkach, za kształt właściwej oferty odpowiada właśnie IPF Polska sp z o.o. z siedzibą w Warszawie. Hapi Pożyczki wyróżnia fakt, że proponuje pomoc finansową tylko za pośrednictwem Internetu, dlatego z oferty korzystają głównie młode osoby.

5 000
od 800 zł do 25000 zł
24 mies.
od 3 do 48 mies.
229,34 zł/mies.
504,16
RRSO: 9,81%

Czy pożyczanie w Hapi Pożyczki jest bezpieczne?

Jak już wspomniano, interesy Hapi Pożyczki reprezentuje firma działająca w skali międzynarodowej, co z pewnością przemawia na korzyść podmiotu. Pożyczkodawca jest obecny na polskim rynku od 2015 roku. Cztery lata nie są może wyjątkowo imponującym doświadczeniem, ale przez ten okres firma zyskała wiernych klientów. Pomimo wymienionych atutów, Hapi Pożyczki nie należy do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych. Na stronie firmy nie widnieją także informacje dotyczące otrzymanych certyfikatów wiarygodności i rzetelności.

Wady i zalety chwilówki w Hapi Pożyczki

Aby szczegółowo przeanalizować ofertę Hapi Pożyczki, postanowiliśmy wziąć pod uwagę czynniki takie jak: maksymalna kwota pożyczki, czas oczekiwania na pieniądze czy chociażby obecność ofert specjalnych. Oto poszczególne atuty i słabości propozycji firmy:

baner reklamowy Hapi PożyczkiZalety pożyczki w Hapi Pożyczki

  1. Wysoka kwota pożyczki – Firma oferuje atrakcyjne rozwiązanie, ponieważ klient może liczyć na otrzymanie nawet 25 tysięcy złotych. Oferta jest jednak skierowana wyłącznie do nowych klientów.
  2. Niski próg kwotowy – W Hapi Pożyczki można starać się o pomoc finansową od kwoty 800 złotych. To znakomita propozycja dla osób, które potrzebują niewielkiej sumy na podreperowanie swojego budżetu.
  3. Długi okres kredytowania – Kolejnym godnym pochwały atutem oferty jest możliwość spłaty zobowiązania przez 48 miesięcy. W ciągu czterech lat z pewnością uda się znaleźć alternatywne źródło finansowania i na czas oddać pożyczone pieniądze.
  4. Wakacje od spłaty – Niezwykle interesującym rozwiązaniem jest możliwość zawieszenia spłaty zobowiązania na miesiąc, jeśli klient przewiduje w danym okresie wzrost wydatków z innego tytułu. Chęć skorzystania z tego udogodnienia należy uprzednio zgłosić pożyczkodawcy.
  5. Wybór dnia spłaty – Hapi Pożyczki stawia na elastyczność, dlatego klienci mają prawo wskazać dzień, w którym co miesiąc będą regulować swoje zobowiązanie wobec pożyczkodawcy.
  6. Możliwość wydłużenia okresu pierwszej raty – Dość niezwykłym, ale przy tym bardzo wygodnym rozwiązaniem jest opcja rozpoczęcia spłaty pożyczki dopiero po dwóch miesiącach od jej zaciągnięcia.
  7. Błyskawiczna realizacja – Klienci otrzymują pieniądze niezwłocznie po akceptacji wniosku.

Jak wziąć pożyczkę w Hapi Pożyczki?

Wady pożyczki w Hapi Pożyczki

  1. Ograniczenie kwotowe dla stałych klientów – Możliwością pożyczenia 25 tysięcy złotych mogą pochwalić się wyłącznie nowi klienci. Trudno zatem  stwierdzić, że firma docenia pożyczkobiorców za lojalność. Każde kolejne zobowiązanie w Hapi Pożyczki można wziąć do kwoty 15 tysięcy.
  2. Krótszy okres kredytowania przy kolejnej pożyczce – Sprawa wygląda podobnie, jak w przypadku opisanym powyżej. Zadowoleni z warunków umowy klienci, którzy spłacili poprzednią pożyczkę, następną mogą wziąć na 36 miesięcy. Trzyletni okres jest równie długi, ale i tak należy ocenić to jako słabość oferty.
  3. Możliwość pożyczki tylko przez Internet – To wprawdzie może być postrzegane jako zaleta, ale najlepsze firmy pożyczkowe oferują kilka sposobów na złożenie wniosku. Hapi Pożyczki – tylko jeden.

Więcej o Hapi Pożyczki

Opinia Sowy Finansowej o Hapi Pożyczki

Po uwzględnieniu szeregu aspektów, oferta Hapi Pożyczki wydaje się na tyle atrakcyjna, że jest godna polecenia. Na szczególną pochwałę zasługuje możliwość wstrzymania spłaty pożyczki, gdy w danym miesiącu wydatki nagle wzrastają z trudnych do przewidzenia powodów. Klient ma zatem do dyspozycji elastyczną propozycję oraz może pozyskać od instytucji pozabankowej znaczną sumę pieniędzy.

5 000
od 800 zł do 25000 zł
24 mies.
od 3 do 48 mies.
229,34 zł/mies.
504,16
RRSO: 9,81%

avatar
HIT!
1 000
od 100 zł do 3000 zł
30 dni
od 5 dni do 45 dni
0
RRSO: 0%
1 000
od 100 zł do 3000 zł
30 dni
od 5 dni do 45 dni
0
RRSO: 0%
1 000
od 500 zł do 2000 zł
30 dni
od 7 dni do 30 dni
0
RRSO: 0%

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
Barbara Gos
Gość
Barbara Gos

Numer do konta podaj a pożyczki to już nie dają a za chwilę błąd tech jakaś ściema