star-full star-empty star-half balance money calendar file check star-full star-empty star-half balance money calendar file check

Hapi pożyczki – do 25 000 zł darmowej pożyczki dla nowych klientów

firma pożyczkowa

Wysoka kwota pożyczki i bardzo długi okres na spłatę – tak można opisać w jednym zdaniu ofertę HapiPożyczki. Poznaj warunki, na jakich otrzymasz tu gotówkę!

Spółką matką dla Hapi Pożyczki jest IPF (International Personal Finance), notowana na giełdzie papierów wartościowych. Brytyjska firma prowadzi biznes ogólnoświatowy. Udziela pożyczek między innymi w Hiszpanii, Finlandii, Czechach, Australii czy Meksyku. W Polsce stoi np. z marką Hapi Pożyczki.

Ile mogę pożyczyć?

Pierwsza i każda kolejna pożyczka zaciągana przez Hapi Pożyczki, może wynieść maksymalnie 25 000 zł. To jedna z najwyższych ofert dostępnych na rynku usług pozabankowych. Kwota minimalna, o jaką możesz wnioskować, wynosi 800 zł.

 • Najniższa pożyczka: 800 zł
 • Najwyższa pożyczka: 25 000 zł
 • Pierwsza pożyczka: do 25 000 zł

Pożyczkodawca zastrzega jednak, że ostateczna oferta pożyczki, uzależniona będzie od indywidualnej oceny zdolności kredytowej pożyczkobiorcy.

Na jak długo mogę wziąć pożyczkę?

Decydując się na pożyczkę w Hapi Pożyczki, będziesz korzystać z oferty ratalnej. Najkrótszy okres, na jaki możesz zaciągnąć zobowiązanie wynosi 3 miesiące. Najdłuższy okres z kolei, jaki proponuje ten pożyczkodawca, sięga aż 48 miesięcy.

 • Minimalny okres kredytowania: 3 miesiące
 • Maksymalny okres kredytowania: 48 miesięcy (4 lata)

Pożyczkę weźmiesz na dowolny cel – nie musisz go podawać we wniosku, chociaż w samym wniosku składanym przez Internet, znajdziesz przykładową listę celów. Podanie swojego celu ułatwia pożyczkodawcy dostosowywanie oferty.

Wakacje od pożyczki

Jeśli chcesz czasowo zawiesić spłatę swojej pożyczki, firma daje ci taką możliwość. Ilość przesunięć spłaty jest uzależniona od ilości rat, jakie masz do spłacenia:

 1. od 7 rat do 11 rat – możesz przesunąć termin spłaty 1 raz
 2. od 12 rat do 17 rat – możesz przesunąć termin spłaty 2 razy
 3. od 18 rat do 23 rat – możesz przesunąć termin spłaty 3 razy
 4. od 24 rat – możesz przesunąć termin spłaty 4 razy

Uwaga! „Wakacje” przysługują klientom, którzy spłacili minimum 6 rat pożyczki.

Opieka medyczna

Hapi Pożyczki przygotowało także ofertę specjalną dla klientów, którzy chcą wykupić opiekę medyczną na rok. Zakres opieki to konsultacje lekarskie, badania laboratoryjne oraz badania diagnostyczne.

Z jakimi lekarzami możesz się konsultować po wykupieniu pakietu? Będą to lekarz rodzinny, alergolog, kardiolog, ginekolog, urolog, chirurg ogólny, okulista. Badania laboratoryjne obejmują głównie badania krwi i jej składników, a badania diagnostyczne to możliwość zrobienia EKG z opisem.

baner reklamowy Hapi Pożyczki

Koszty pożyczki w Hapi Pożyczki

Jeśli po raz pierwszy składasz wniosek o pożyczkę przez Hapi Pożyczki, masz szansę skorzystać z promocyjnej oferty „Pożyczka dla nowych klientów”. Oferta polega na udzieleniu Klientowi spełniającemu łącznie warunki promocyjne, pożyczki gotówkowej z oprocentowaniem stałym 0,00 %. Jakie warunki pożyczkodawca ma na myśli konkretnie?

 1. Klient składa wniosek o pożyczkę w czasie obowiązywania promocji (od 06.09.2018 do odwołania)
 2. Klient nie ma innych pożyczek w Hapi Pożyczki
 3. Klient otrzymał pozytywną ocenę zdolności kredytowej, spełnia wymagania scoringu oraz wiarygodności finansowej i płatniczej obowiązujących w Hapi Pożyczki
 4. Klient podpisze umowę z pożyczkodawcą

Ważne! Decyzję o udzieleniu promocji podejmuje pożyczkodawca!

Co wchodzi w skład pożyczki?

Na twoje zobowiązanie finansowe, zaciągnięte u tego pożyczkodawcy składają się następujące opłaty:

 • Prowizja: uzależniona od parametrów pożyczki
 • Opłata przygotowawcza: stanowi element prowizji równy 25% całkowitej kwoty prowizji
 • Odsetki kapitałowe: 0%-10%

Sprawdziliśmy, ile faktycznie za pożyczkę zapłaci klient tej marki.

Przykładowy koszt pożyczki dla klienta Hapi Pożyczki (1 000 zł na 3 miesiące)

Pani Alicja zdecydowała się skorzystać z Hapi Pożyczki, ponieważ widziała reklamy tej oferty w Internecie. Prosta strona Hapi Pożyczki zachęciła ją dodatkowo. Pani Alicja wysłała wniosek o 1 000 zł na minimalny okres, czyli 3 miesiące. Ile zapłaci za swoje zobowiązanie?

 • Pożyczona kwota: 1 000 zł
 • Ilość rat: 3
 • Odsetki kapitałowe: 0 zł
 • Prowizja: 12,60 zł
 • Całkowita kwota do oddania: 1 012,60 zł

Jak dostać pożyczkę w HapiPożyczki?

Hapi Pożyczki udziela pożyczek wyłącznie osobom, które posiadają co najmniej jedno źródło dochodu. Aby skorzystać z oferty, należy wypełnić i wysłać wniosek przez stronę internetową, zakładając przy tym konto w serwisie; następnie wykonać przelew weryfikacyjny i poczekać na decyzję.

Wymagany wiek: minimum 18 lat

Wymagane dokumenty: aktualny dowód osobisty, numer telefonu komórkowego, adres e-mail, osobiste konto bankowe, potwierdzenie źródła dochodu

Sprawdzane bazy:

 • Wewnętrzny zbiór danych IPF Polska sp. z o.o.
 • Krajowy Rejestr Długów Biura Informacji Gospodarczej S.A.
 • Rejestr Dłużników ERIF Biura Informacji Gospodarczej S.A.
 • Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej S.A.
 • Biuro Informacji Gospodarczej Infomonitor S.A.
 • Biuro Informacji Kredytowej S.A.
 • Związek Banków Polskich
 • wewnętrzny zbiór danych Provident Polska S.A.

Formy weryfikacji tożsamości: przelew weryfikacyjny na 1 zł oraz rozmowa telefoniczna z konsultantem

Dane kontaktowe:

IPF Polska Sp. z o.o.

Al. Jerozolimskie 136

02-305 Warszawa

KRS: 0000333174

NIP: 7010191956

Kapitał zakładowy: 3.000.000 zł

Infolinia:  22 395 85 87

Mail: bok@hapipozyczki.pl

Godziny pracy:

pon.-pt.: 8.00 – 20.00

sob.-nd.: 9.00 – 17.00

Jak wziąć pożyczkę w Hapi Pożyczki?

Jeśli chcesz pożyczyć pieniądze w Hapi Pożyczki, musisz najpierw złożyć odpowiedni wniosek. W niniejszym artykule pokażemy ci jak wygląda ten formularz oraz podpowiemy jak wypełnić poszczególne pola. Zobacz, jakie to proste!

Hapi Pożyczki to marka pozabankowa, która prowadzi swoją działalność tylko w sieci. Z tego względu wniosek o pożyczkę w tej firmie możesz złożyć wyłącznie online. Jeżeli chcesz wystąpić o pożyczkę, kliknij w link poniżej, a nasz system przeniesie cię na stronę pożyczkodawcy, gdzie dopełnisz wszystkich niezbędnych formalności.

1. Wybierz kwotę oraz okres spłaty pożyczki

Kiedy znajdziesz się już na stronie internetowej Hapi Pożyczki, w pierwszej kolejności określić musisz kwotę oraz okres, na jaki chcesz pożyczyć pieniądze. Parametry te wskażesz za pomocą widocznych na stronie głównej suwaków.  Po prawej części strony zobaczysz natomiast informacje o wysokości miesięcznej raty dla wybranego zobowiązania oraz podsumowanie ogólnych kosztów pożyczki  – RRSO oraz całkowitą kwotę do spłaty. Jeśli akceptujesz opłaty towarzyszące danej pożyczce, kliknij żółty przycisk “Chcę pożyczkę” i przejdź do kolejnej części wniosku.

Pierwsza strona wniosku w Hapi Pożyczki

2. Uzupełnij podstawowe dane

W pierwszej części formularza pożyczkowego będziesz musiał podać swoje dane personalne. W odpowiednie pola wpisz zatem swoje imię i nazwisko, pesel, adres mailowy oraz numer telefonu. Pamiętaj, aby podać numer komórkowy, z którego aktywnie korzystasz. Po złożeniu wniosku, agent marki Hapi Pożyczki wykorzysta go, aby potwierdzić podane przez ciebie dane.

Druga strona wniosku w Hapi Pożyczki

3. Zaakceptuj wymagane zgody i oświadczenia

Na tej samej stronie formularza pożyczkodawca będzie prosił cię także o akceptację kilku zgód i oświadczeń. Aby przejść do dalszej części procesu wnioskowania musisz zaznaczyć, że zapoznałeś się z treścią Formularza Informacyjnego oraz akceptujesz warunki umowy pożyczki. Pozostałe widoczne zgody dotyczą wyłącznie kwestii marketingowych, a ich akceptacja jest dobrowolna.

Trzecia strona wniosku w Hapi Pożyczki

Po zaznaczeniu odpowiedniego okienka, potwierdzającego, że zapoznałeś się z w/w dokumentami, kliknij zielony przycisk “Dalej”.

4. Uzupełnij dane dodatkowe

Kolejna część formularza rozpoczyna się od pól, w które powinieneś wpisać swoje dane adresowe (ulicę, numer domu/mieszkania, kod pocztowy oraz miejscowość). Jeśli twoje dane korespondencyjne są takie same jak adres zameldowania, zaznacz odpowiednie okienko, tak jak przedstawia to poniższa ilustracja:

Czwarta strona wniosku w Hapi Pożyczki

Jeżeli jednak chcesz podać inny adres do korespondencji, nie zaznaczaj nic, a wtedy system wyświetli ci dodatkowe pola, gdzie ów adres będzie można wprowadzić.

5. Uzupełnij informacje personalne

W Hapi Pożyczki nie musisz ujawniać wielu szczegółów ze swojego życia prywatnego. Firmie wystarczy jedynie twój stan cywilny oraz numer dowodu osobistego.

Piąta strona wniosku w Hapi Pożyczki

Pod wspomnianymi wyżej polami, ponownie znajdziesz trzy zgody marketingowe. Ich zaznaczenie nie jest jednak konieczne do kontynuacji procesu składania wniosku. Do kolejnej strony formularza przejdziesz klikając przycisk “Dalej”.

6. Uzupełnij dane finansowe

Na tym etapie formularza pożyczkodawca zapyta cię o twojego pracodawcę. Będziesz zatem musiał zdradzić jego nazwę oraz rodzaj umowy jaką posiadasz. Dodatkowo, konieczne będzie podanie wysokości twoich zarobków netto oraz ujawnienie okresu zatrudnienia w danym miejscu. Hapi Pożyczki zapyta również o cel, na jaki planujesz przeznaczyć otrzymane od firmy pieniądze.

Szósta strona wniosku w Hapi Pożyczki

7. Uzupełnij informacje o banku i potwierdź dane do logowania

Pod polami dotyczącymi pracodawcy, znajdziesz także dwa pola dotyczące twojego rachunku bankowego. W miejscach tych będziesz musiał wpisać numer konta do wypłaty pożyczki oraz wybrać bank, który ten rachunek prowadzi.

Siódma strona wniosku w Hapi Pożyczki

W ramach podsumowania, pożyczkodawca poprosi o ponowne wprowadzenie adresu mailowego oraz hasła, za pomocą których będziesz logował się do swojego profilu klienta.

8. Zaznacz potrzebne zgody

Ostatnim krokiem w formularzu jest akceptacja wymaganych zgód oraz złożenie odpowiednich oświadczeń. Szczegóły przedstawia poniższa ilustracja:

Ósma strona wniosku w Hapi Pożyczki

Aby sfinalizować proces wnioskowania w Hapi Pożyczki, musisz jedynie zaznaczyć trzy pierwsze punkty, czyli

 • udzielić firmie pełnomocnictwa do zawarcia umowy kredytowej,
 • wyrazić zgodę na weryfikację kredytową (czyli kontrolę twojej historii w bazach dłużników)
 • zaakceptować regulamin świadczenia usług droga elektroniczną.

Pozostałe punkty dotyczą kwestii marketingowych, a wyrażenie tych zgód nie jest wymagane.

Aby przesłać wypełniony wniosek do pożyczkodawcy, kliknij w zielony przycisk “Wnioskuj o pożyczkę”.

Podsumowując

Kiedy wniosek trafi już do rozpatrzenia, skontaktuje się z tobą wspomniany konsultant w celu weryfikacji przekazanych danych. Jeżeli marka Hapi Pożyczki zdecyduje się pożyczyć ci pieniądze, gotówkę otrzymasz przelewem na konto bądź też będziesz mógł wypłacić ją w placówce Poczty Polskiej. Sam wybierzesz najdogodniejsze dla siebie rozwiązanie.

Czy pożyczanie w Hapi Pożyczki jest bezpieczne?

Jak już wspomniano, interesy Hapi Pożyczki reprezentuje firma działająca w skali międzynarodowej, co z pewnością przemawia na korzyść podmiotu. Pożyczkodawca jest obecny na polskim rynku od 2015 roku. Cztery lata nie są może wyjątkowo imponującym doświadczeniem, ale przez ten okres firma zyskała wiernych klientów. Pomimo wymienionych atutów, Hapi Pożyczki nie należy do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych. Na stronie firmy nie widnieją także informacje dotyczące otrzymanych certyfikatów wiarygodności i rzetelności.

Wady i zalety chwilówki w Hapi Pożyczki

Aby szczegółowo przeanalizować ofertę Hapi Pożyczki, postanowiliśmy wziąć pod uwagę czynniki takie jak: maksymalna kwota pożyczki, czas oczekiwania na pieniądze czy chociażby obecność ofert specjalnych. Oto poszczególne atuty i słabości propozycji firmy:

baner reklamowy Hapi PożyczkiZalety pożyczki w Hapi Pożyczki

 1. Wysoka kwota pożyczki – Firma oferuje atrakcyjne rozwiązanie, ponieważ klient może liczyć na otrzymanie nawet 25 tysięcy złotych. Oferta jest jednak skierowana wyłącznie do nowych klientów.
 2. Niski próg kwotowy – W Hapi Pożyczki można starać się o pomoc finansową od kwoty 800 złotych. To znakomita propozycja dla osób, które potrzebują niewielkiej sumy na podreperowanie swojego budżetu.
 3. Długi okres kredytowania – Kolejnym godnym pochwały atutem oferty jest możliwość spłaty zobowiązania przez 48 miesięcy. W ciągu czterech lat z pewnością uda się znaleźć alternatywne źródło finansowania i na czas oddać pożyczone pieniądze.
 4. Wakacje od spłaty – Niezwykle interesującym rozwiązaniem jest możliwość zawieszenia spłaty zobowiązania na miesiąc, jeśli klient przewiduje w danym okresie wzrost wydatków z innego tytułu. Chęć skorzystania z tego udogodnienia należy uprzednio zgłosić pożyczkodawcy.
 5. Wybór dnia spłaty – Hapi Pożyczki stawia na elastyczność, dlatego klienci mają prawo wskazać dzień, w którym co miesiąc będą regulować swoje zobowiązanie wobec pożyczkodawcy.
 6. Możliwość wydłużenia okresu pierwszej raty – Dość niezwykłym, ale przy tym bardzo wygodnym rozwiązaniem jest opcja rozpoczęcia spłaty pożyczki dopiero po dwóch miesiącach od jej zaciągnięcia.
 7. Błyskawiczna realizacja – Klienci otrzymują pieniądze niezwłocznie po akceptacji wniosku.

Wady pożyczki w Hapi Pożyczki

 1. Ograniczenie kwotowe dla stałych klientów – Możliwością pożyczenia 25 tysięcy złotych mogą pochwalić się wyłącznie nowi klienci. Trudno zatem  stwierdzić, że firma docenia pożyczkobiorców za lojalność. Każde kolejne zobowiązanie w Hapi Pożyczki można wziąć do kwoty 15 tysięcy.
 2. Krótszy okres kredytowania przy kolejnej pożyczce – Sprawa wygląda podobnie, jak w przypadku opisanym powyżej. Zadowoleni z warunków umowy klienci, którzy spłacili poprzednią pożyczkę, następną mogą wziąć na 36 miesięcy. Trzyletni okres jest równie długi, ale i tak należy ocenić to jako słabość oferty.
 3. Możliwość pożyczki tylko przez Internet – To wprawdzie może być postrzegane jako zaleta, ale najlepsze firmy pożyczkowe oferują kilka sposobów na złożenie wniosku. Hapi Pożyczki – tylko jeden.

Opinia Sowy Finansowej o Hapi Pożyczki

Po uwzględnieniu szeregu aspektów, oferta Hapi Pożyczki wydaje się na tyle atrakcyjna, że jest godna polecenia. Na szczególną pochwałę zasługuje możliwość wstrzymania spłaty pożyczki, gdy w danym miesiącu wydatki nagle wzrastają z trudnych do przewidzenia powodów. Klient ma zatem do dyspozycji elastyczną propozycję oraz może pozyskać od instytucji pozabankowej znaczną sumę pieniędzy.

100% online
Pożyczasz 500
od 500 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
Pożyczasz 500
od 100 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 14 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
avatar
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Annnna.
Annnna.
2 lat temu

musiałam przekładać termin spłaty pożyczki :( na szczęście firma „poszła” mi na rękę i wszystko udało się sprawnie załatwić

Jan_Kowal67
Jan_Kowal67
2 lat temu

Skorzystałem z pożyczki z oprocentowaniem 0%. Naprawde polecam!!!

Tomek
Tomek
2 lat temu

25 tys dostałem dzien po złożeniu wniosku. Musałem tylko potwierdzić swoje zatrudnienie i nie było żadnych problemów w otrzymaniem pieniędzy

Ninson
Ninson
2 lat temu

Wszystko zgodnie z umową, nic mnie nie zaskoczyło. Pożyczka bezpieczna i godna polecenia

Jolka
Jolka
2 lat temu

Korzystaliście z tych wakacji od spłaty? Jak to wygląda?

Izaa_23
Izaa_23
2 lat temu
Reply to  Jolka

ja korzystałam i polecam:) wystarczy zgłoscić chyba 3 dni przed płatnością raty, że chcesz skorzystać z wakacji. A i jeszcze można to zrobić dopiero jak spłacisz chyba trzy pierwsze raty. Ale generalnie udzielają tych wakacji od spłaty bez problemu.

Jolka
Jolka
2 lat temu
Reply to  Izaa_23

Ooo to super:) Dzięki, będę próbować

daniel
daniel
2 lat temu

Przenalizowałem kilkanaście ofert pożyczki ratalnej i w Hapi wyszło najtaniej, I to nawet nie o jakieś 10 czy 20 zł tylko dobrych kilka stówek a przy większych kwotach to sumy idące w tysiące! Jeśli zależy Wam na kosztach i macie dobrą historie kredytową nie bierzcie gdzie indziej – weźcie w Hapi bo się opłaca!

Barbara Gos
Barbara Gos
4 lat temu

Numer do konta podaj a pożyczki to już nie dają a za chwilę błąd tech jakaś ściema