star-full star-empty star-half balance money calendar file check star-full star-empty star-half balance money calendar file check

Gotówka Natychmiast – pożyczka na raty do 5 000 zł

firma pożyczkowa

Jeśli już na etapie przeglądania ofert pożyczkowych wiesz, że nie będziesz w stanie oddać pożyczonych pieniędzy wcześniej niż po 3 miesiącach, wybierz firmę udzielającą pożyczek na raty. Jedną z nich jest marka Gotówka Natychmiast, która udziela wsparcia finansowego nawet na 24 miesiące! Poznaj szczegóły tej oferty!

Na początek warto dowiedzieć się kim w ogóle jest pożyczkodawca kryjący się pod tą nazwą. Oto kilka podstawowych faktów o firmie Gotówka Natychmiast:

Gotówka Natychmiast – podstawowe informacje o pożyczkodawcy

Pożyczek pod szyldem tej marki udziela Aasa Polska S.A.

Dane kontaktowe:

ul. Sienna 64, 00-825 Warszawa

Telefon: 22 4 600 300

Email: obslugaklienta@asakredyt.pl

Kontakt z Biurem Obsługi Klienta możliwy jest także za pomocą specjalnego formularza dostępnego na stronie internetowej pożyczkodawcy.

Godziny pracy:

pon. – pt.: 9.00 – 19.00

Historia marki Gotówka Natychmiast

Gotówka Natychmiast należy do znanej w świecie pożyczkowym spółki Aasa Polska. Spółka ta jest z kolei częścią skandynawskiej marki pożyczkowej Aasa Global, funkcjonującej na rynku finansowym od 2010 roku.

W Polsce Aasa działa od 2012 roku i specjalizuje się w udzielaniu pożyczek gotówkowych osobom fizycznym. Pieniądze od tego pożyczkodawcy możesz natomiast otrzymać korzystając z usług jednej z trzech marek: Aasa Polska, Ratka.pl i właśnie Gotówka Natychmiast.

Choć omawiana marka sama w sobie istnieje w świadomości pożyczkodawców dopiero od niedawna, trzeba pamiętać, że stoi za nią doświadczony pożyczkodawca, który z powodzeniem oferuje swoje sługi klientom także poza granicami naszego kraju.

O pożyczkach w Gotówka Natychmiast – co warto wiedzieć?

Popularność pożyczek Gotówka Natychmiast w Polsce

Choć Gotówka natychmiast nie reklamuje swoich usług w telewizji, osoby szukające pożyczek online doskonale rozpoznają tę markę. Wszystko to dlatego, że oferta tego pożyczkodawcy skierowana jest głównie do osób ambitnych, które dodatkowego wsparcia finansowego potrzebują do realizacji wysoko postawionych celów. Łatwość wnioskowania o pożyczkę, jak i sprawność w przyznawaniu potrzebnych środków to niewątpliwe atuty firmy, pozwalające pożyczkobiorcom szybko znaleźć rozwiązanie dla swoich problemów.

Ogólne warunki pożyczki w Gotówka Natychmiast

W Gotówka Natychmiast klient ma szansę pożyczyć od 1 000 zł do 5 000 zł z możliwością spłaty w ratach od sześciu do dwudziestu czterech miesięcy.

Aby ubiegać się o pożyczkę w tej firmie, potencjalny pożyczkobiorca musi jednak spełnić następujące wymagania:

  • stały pobyt na terenie Polski
  • wiek od 20 do 80 lat
  • stały dochód otrzymywany w Polsce
  • aktywny rachunek bankowy
  • brak zadłużeń odnotowanych w bazach BIG Infomonitor, KRD czy BIK

Gotówka Natychmiast sprawdza klientów także w Biurze Informacji Kredytowej. W przeciwieństwie do innych firm nie odrzuca jednak wniosku o pożyczkę ze względu na negatywną historię klienta w tym rejestrze. O wiele ważniejsze jest dla niej twoje konto w bazach BIG. Jeżeli więc posiadasz jakiekolwiek niepochlebne wpisy w tych rejestrach, musisz liczyć się z odrzuceniem wniosku o pożyczkę.

Aby otrzymać pożyczkę musisz wypełnić odpowiedni wniosek na stronie internetowej Gotówka Natychmiast. Możesz to zrobić o każdej porze dnia i nocy, jednak rozpatrzenie twojego podania nastąpi dopiero w godzinach pracy biura.

Gotówka Natychmiast zweryfikuje twoją historię kredytową w bazach dłużników oraz Związku Banków Polskich. Na podstawie uzyskanych z tych rejestrów informacji wyda następnie decyzję o akceptacji bądź odrzuceniu twojego wniosku o pożyczkę.

W przypadku pozytywnej decyzji pożyczkobiorcy, otrzymasz na maila treść kontraktu zwieranego z firmą oraz harmonogram spłaty pożyczki. Wszystko to po to, abyś mógł dobrze zapoznać się z treścią tych dokumentów przed ich podpisaniem. Gotówka Natychmiast wyśle do ciebie bowiem kuriera, w obecności którego podpiszesz wymagany kontrakt. Jak tylko pożyczkodawca otrzyma z powrotem zaakceptowane przez ciebie dokumenty, przeleje gotówkę na wskazany we wniosku rachunek bankowy.

Choć firma nie wymaga od klientów żadnych dodatkowych zaświadczeń, w przypadku niejasności dotyczących twojej zdolności kredytowej możesz zostać poproszony o przedstawienie wyciągu bankowego lub dokumentu potwierdzającego twój stały dochód.

W Gotówka Natychmiast nie będzie też problemu, jeśli zdecydujesz się wnioskować o kolejną pożyczkę jeszcze przed spłatą poprzedniej. Aby otrzymać kolejną gotówkę od tego pożyczkodawcy musisz jednak spłacić przynajmniej połowę rat bieżącej pożyczki.

Koszty pożyczek w Gotówka Natychmiast

Ceny pożyczek w tej firmie nie są wygórowane. Za gotówkę w kwocie 1500 zł udzieloną na 12 miesięcy firma zarządza opłaty w wysokości 851 zł. Miesięczna rata wyniesie natomiast 201,91 zł. W porównaniu do dwóch siostrzanych marek Aasa Polska i Ratka.pl cena ta jest dokładnie taka sama. Niezależnie od tego pod jaką marką korzystamy więc z usług spółki Aasa, zawsze możemy liczyć na identyczne ceny pożyczek.

Na koszty pożyczek oferowanych przez te spółkę składają się natomiast:

 • opłata przygotowawcza (jednorazowa) w wysokości od 390 zł do 2490 zł w zależności od kwoty pożyczki
 • opłata administracyjna (miesięczna) w wysokości od 15 zł do 25 zł w zależności od kwoty pożyczki
 • roczna stopa oprocentowania (stopa stała) wynosząca 10%

A jak koszty tej pożyczki wyglądają na tle ofert konkurencji? W naszym rankingu Gotówka Natychmiast znajduje się mniej więcej w środku stawki. Pozostałe pożyczki o identycznych parametrach zwykle kosztują od 718 zł do nawet 1764 zł. Choć da się znaleźć tańsze oferty, musisz jednak pamiętać, że cena nie zawsze będzie dla ciebie najważniejszym kryterium. Gotówka Natychmiast udziela pożyczek szybko i nie odrzuca wniosków klientów posiadających zaległości odnotowane w BIK. Firma wychodzi więc naprzeciw oczekiwaniom klientów, których inni pożyczkodawcy często odrzucają.

Przedłużenie spłaty pożyczki w Gotówka Natychmiast

Choć Gotówka Natychmiast nie posiada w swojej ofercie możliwości przedłużenia spłaty pożyczki, doskonale zdaje sobie sprawę, że w życiu bywa różnie i nie zawsze klient będzie w stanie spłacić pożyczkę zgodnie z wcześniej ustalonym kontraktem. Dlatego każdy pożyczkobiorca ma możliwość przesunięcia terminu spłaty raty. W tym celu należy skontaktować się z pożyczkodawcą, który ustali nowe warunki zwrotu zobowiązania.

Koszty zwrotu pożyczki w Gotówka Natychmiast po terminie

Jeśli jednak nie ustalisz nowego grafiku spłaty rat i mimo to, nie oddasz ich zgodnie z pierwotnym terminem, musisz liczyć się z finansowymi konsekwencjami takiego działania. Otóż, za każdy dzień zwłoki pożyczkodawca może naliczyć odsetki karne w wysokości 14% w skali roku. Co więcej, klient zostanie także obciążony kosztami wezwań do zapłaty. Ceny takich powiadomień w Gotówka Natychmiast przedstawiają się następująco:

 • 25 zł – koszt przygotowania i wysyłki pierwszego monitu,
 • 49 zł – koszt przygotowania i wysyłki wezwania do zapłaty,
 • 49 zł – koszt przygotowania i wysyłki ostatecznego wezwania do zapłaty

Oprócz powyższych opłat, musisz być także gotowy na jeszcze jeden wydatek rzędu 49 zł naliczony w momencie przekazania sprawy do postępowania windykacyjnego

Jak widzisz, bycie nieterminowym klientem naprawdę się nie opłaca, dlatego swoje zobowiązania dopasuj do rzeczywistych możliwości czasowych i finansowych. A zanim pożyczysz, sprawdź również co o firmie powiedzieli inni jej klienci.

Opinie o Gotówka Natychmiast

Aby zobaczyć co o tym pożyczkodawcy powiedzieli inni pożyczający, przejdź do naszej strony “Opinie o Gotówka Natychmiast”. Swoje doświadczenia z tą firmą możesz również opisać w komentarzach poniżej. Nie zwlekaj i daj dobrą radę innym!

Ocena: 4.13 (390 głosów)
avatar
100% online
Pożyczasz 500
od 500 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
Pożyczasz 500
od 100 zł do 1500 zł
Okres 30 dni
od 7 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
Pożyczasz 500
od 200 zł do 5000 zł
Okres 30 dni
od 10 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
0 0
Article Rating
guest
0 komentarzy

0
()
x