star-full star-empty star-half balance money calendar file check star-full star-empty star-half balance money calendar file check

Jak wziąć pożyczkę w Funeda?

Zdecydowałeś się pożyczyć pieniądze w Funeda? Sprawdź, jak wygląda proces wnioskowania o pożyczkę w tej firmie. W niniejszym artykule pokażemy ci, jak krok po kroku przejść przez kolejne strony formularza i szybko uzyskać potrzebne pieniądze.

Ta oferta na naszej stronie jest obecnie nieaktualna. Sprawdź aktualne oferty pożyczek ratalnych oraz chwilówek.

Funeda to marka pozabankowa działająca wyłącznie online. Z tego względu wniosek o pożyczkę należy złożyć przez internet. Kliknij w link poniżej, aby przejść na stronę pożyczkodawcy i rozpocząć proces wnioskowania.

Następnie, postępuj według poniższych wskazówek:

1. Wybierz kwotę pożyczki oraz okres spłaty

Na stronie głównej zobaczysz suwaki służące do określenia parametrów pożyczki. Za ich pomocą wybierz kwotę, jaką chcesz pożyczyć, oraz czas, na jaki chcesz rozłożyć spłatę swojego zobowiązania.

Pod suwakami zobaczysz natomiast podsumowanie swojego wyboru – poznasz wysokość raty, całkowity koszt pożyczki, a także ostateczną kwotę do spłaty. Dodatkowo, znajdziesz tam arkusz informacyjny, w którym zawarte są wszystkie szczegóły wybranego przez ciebie zobowiązania. Zapoznaj się z nim zanim przejdziesz do kolejnego etapu wnioskowania. Jeśli zdecydujesz się kontynuować aplikowanie, kliknij w biały przycisk “Biorę pożyczkę”.

pierwszy etap wnioskowania w Funeda

2. Załóż konto w Funeda

Kolejny krok w procesie wnioskowania to założenie konta w serwisie pożyczkodawcy. Posiadając własny profil, będziesz mógł w każdej chwili sprawdzić szczegóły dotyczące twojej pożyczki. Aby stworzyć takie konto podaj swój adres mailowy oraz wprowadź dwukrotnie hasło, którym będziesz logował się do swojego profilu.

Na tym etapie możesz także wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji handlowych. Nie jest to jednak obowiązkowe.

Aby potwierdzić utworzenie konta i przejść do kolejnej strony formularza kliknij w czerwony przycisk “Załóż konto i przejdź dalej”.

drugi etap wnioskowania w Funeda

3. Podaj swoje dane osobowe

Na kolejnej stronie wniosku będziesz musiał podać kilka informacji o sobie. W pierwszej kolejności będą to dane takie jak adres mailowy (zaciągnie się automatycznie), imię i nazwisko, pesel, numer dowodu osobistego, numer telefonu komórkowego, stan cywilny oraz liczba osób na utrzymaniu.

trzeci etap wnioskowania w Funeda

Następnie system poprosi cię o podanie danych adresowych. Jeśli twój adres zamieszkania jest inny niż adres zameldowania, zaznacz odpowiedni kwadrat i podaj również adres pod którym obecnie przebywasz.

czwarty etap wnioskowania o pożyczkę w Funeda

Na tym etapie wnioskowania wymagane będzie również podanie informacji o swoich dochodach i wydatkach. W tym miejscu musisz zatem wskazać rodzaj umowy na podstawie której świadczysz pracę. Wybierając z dostępnej listy takie dokumenty jak umowa o pracę czy umowa zlecenie przygotuj się na pytania dotyczące twojego pracodawcy oraz czasu trwania twojego zatrudnienia.

Niezależnie od wybranej umowy, pożyczkodawca zapyta także o wysokość twojej wypłaty, jej formę, a także miesięczne wydatki i inne zobowiązania kredytowe.

piąty etap wnioskowania o pożyczkę w Funeda

4. Wyraź wymagane zgody

Na tej stronie formularza będziesz musiał także wyrazić zgody widoczne poniżej:

szósty etap wnioskowania o pożyczkę w Funeda

Aby kontynuować proces wnioskowania, kliknij czerwony przycisk “Biorę pożyczkę”

5. Potwierdź swoją tożsamość

Ostatni krok do wzięcia pożyczki w Funeda to weryfikacja tożsamości. Z widocznej poniżej listy banków wybierz ten, w którym posiadasz konto osobiste, a następnie zaloguj się do swojej bankowości. Kiedy aplikacja Instantor potwierdzi prawdziwość podanych przez ciebie danych, pożyczkodawca przystąpi do rozpatrzenia wniosku.

siódmy etap wnioskowania o pożyczkę w Funeda

Podsumowując

Decyzję o przyznaniu pożyczki bądź odrzuceniu wniosku otrzymasz droga elektroniczną. Sprawdzaj więc regularnie smsy i skrzynkę mailową.

Więcej o Funeda

Opinie o Funeda

Ocena: 4.20 (1130 głosów)
100% online
Pożyczasz 500
od 500 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
Pożyczasz 500
od 100 zł do 1500 zł
Okres 30 dni
od 7 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
Pożyczasz 500
od 200 zł do 5000 zł
Okres 30 dni
od 10 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
avatar
guest
0 komentarzy