star-full star-empty star-half balance money calendar file check star-full star-empty star-half balance money calendar file check

Opinie o Funduszu Korona

Firma pożyczkowa

Chcesz wziąć pożyczkę Funduszu Korona, ale nie jesteś pewny, czy to oferta dla Ciebie? Zapraszamy do zapoznania się z opiniami klientów tej firmy. Zobacz, kiedy pożyczka w Funduszu się opłaca i jakie są jej mocne i słabe strony. Dzięki temu podejmiesz właściwą decyzję dopasowaną do swoich potrzeb! Niniejszy artykuł powstał w oparciu o autentyczne doświadczenia klientów Funduszu Korona.

Weź pożyczkę w Funduszu Korona

Kiedy pożyczka w Funduszu Korona się opłaca?

Niewątpliwie jest ona rozwiązaniem dla osób, które potrzebują większej gotówki. Można wnioskować o kwotę w wysokości od 1000 zł do 10 000 zł, w dodatku rozłożoną na korzystne raty. Firmy pożyczkowe chwilówkowe nie udzielają pożyczek w takich sumach, a jeśli nawet, to maksymalna kwota (jednak nie większa niż 6000 zł) trudna jest do spłacenia jednorazowo.

Pożyczka ratalna w Funduszu Korona to zatem alternatywa dla chwilówek – można wziąć dużą kwotę pożyczki, rozłożyć ją na wygodne raty (nawet do 33 miesięcy) i spłacać bez obciążeń dla domowego budżetu. Oferta ta zastąpi też pożyczki w bankach, które dla wielu osób są niedostępne i nieosiągalne ze względu na zaporowe warunki.

O pożyczkę w Funduszu Korona mogą ubiegać się zarówno osoby młode, które dopiero co skończyły 18 rok życia, jak i osoby starsze, emeryci i renciści – firma nie stawia żadnych górnych limitów wiekowych. Bardzo często firmy pożyczkowe, jak i banki odmawiają zarówno młodym, jak i starszym klientom pożyczek właśnie z uwagi na ich zbyt młody bądź podeszły wiek.

Z pożyczki w Funduszu Korona mogą skorzystać również osoby z negatywną historią kredytową, zadłużeniami, a nawet z zajęciami komorniczymi. Firma nie odrzuca ich wniosków, o ile spełniają standardowe warunki, w tym dochód w wysokości 1800 zł jeszcze przed odliczeniem tego, co zabiera komornik. Dzięki temu osoby zadłużone mogą choć trochę poprawić swoją sytuację finansową.

Wady i zalety pożyczki w Funduszu Korona

Każda oferta ma swoje mocniejsze i słabsze strony – ich obiektywne rozpoznanie pozwoli na ocenę jej atrakcyjności. Dlatego zebraliśmy wszystkie zalety i wady pożyczki w Funduszu Korona w jednym miejscu. Uważasz, że poniższą listę można rozszerzyć? Powiedz nam o tym w komentarzu – chętnie uzupełnimy nasze zestawienie o Twoje doświadczenia.

Zalety:

 • brak opłat wstępnych,
 • firma akceptuje negatywne historie kredytowe,
 • pożyczki udzielane są osobom z zajęciami komorniczymi,
 • możliwość wydłużenia terminu spłaty,
 • firma gwarantuje dyskrecję,
 • niska dolna granica wieku,
 • brak górnej granicy wieku.

Weź pożyczkę w Funduszu Korona

Wady:

 • długi okres oczekiwania na decyzję (do 24 godzin),
 • wypłata gotówki do 48 godzin,
 • konieczność posiadania stałego źródła dochodu i umowy o pracę lub emerytury/renty,
 • dużo formalności,
 • wysokie koszty pożyczki.

Słuchamy klientów, czyli opinie o Funduszu Korona

Sowa Finansowa tę część serwisu oddaje w ręce klientów Funduszu Korona. Staramy się nie interweniować w treści pozostawianych przez was komentarzy – ograniczamy jedynie przeginanie z tzw. hejtowaniem, spamem i przesadną „łaciną” :) Mamy świadomość, że opinia prawdziwych klientów Funduszu Korona ma bardzo duże znaczenie dla każdego, kto zastanawia się nad pożyczką w tej firmie. Liczymy zatem na waszą wylewność i szczerość. Powiedz co myślisz, jakie masz doświadczenia i daj dobrą radę innym.

Podziel się swoją opinią o Funduszu Korona i napisz jakie masz doświadczenia z pożyczaniem w tej firmie. Wiele osób czeka na twoją opinię.

Umieszczane przez klientów opinie o Funduszu Korona stanowią jedno z kryteriów oceny tej firmy w naszej porównywarce.

Zobacz, jak wziąć pożyczkę w Funduszu Korona

Weź pożyczkę w Funduszu Korona

Ocena: 4.16 (499 głosów)
avatar
HIT!
1 000
od 100 zł do 3000 zł
30 dni
od 5 dni do 45 dni
0
RRSO: 0%
1 000
od 100 zł do 3000 zł
30 dni
od 5 dni do 45 dni
0
RRSO: 0%
1 000
od 500 zł do 2000 zł
30 dni
od 7 dni do 30 dni
0
RRSO: 0%

Dodaj komentarz

avatar