star-full star-empty star-half balance money calendar file check star-full star-empty star-half balance money calendar file check

Jak wziąć pożyczkę w Flexpożyczka? Sprawdzamy krok po kroku

Firma pożyczkowa

Podjąłeś decyzję, że składasz wniosek o pożyczkę w Flexpożyczka. Oferta firmy jest dostępna tylko online. Zatem zanim wyślesz zapytanie o gotówkę, usiądź w fotelu, przygotuj dowód osobisty, telefon, dostęp do poczty oraz do bankowości internetowej i razem z nami przejdź krok po kroku procedurę składania wniosku w Flexpożyczka!

Ta oferta już nie istnieje. Sprawdź aktualne oferty pożyczek ratalnych oraz chwilówek.

Weź pożyczkę w Flexpożyczka

1. Określ parametry pożyczki

Od tego musi zacząć – za pomocą specjalnego suwaka możesz określić, ile i na ile chcesz pożyczyć. Za pierwszym razem możesz wnioskować maksymalnie o kwotę 1500 zł na dwa miesiące, zaś przy kolejnych pożyczkach kwota ta wzrasta do 12 000 zł. Flexpożyczka udziela pożyczek od 100 zł do 12 000 zł na okres od miesiąca do dwóch lat. Po prawej stronie zapoznasz się z kosztami pożyczki – zobaczysz, ile wyniesie Cię rata oraz ostateczny koszt. Przed przejściem do złożenia wniosku musisz podać swoje podstawowe dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) oraz wyrazić zgodę na przetwarzanie tychże danych.

2. Wypełnij wniosek kredytowy

Wniosek kredytowy przygotowany przez Flexpożyczka składa się z kilku etapów. Poniżej omówimy dokładnie każdy z nich. Na początku zostaniemy poproszeni o ponowne wpisanie kwoty pożyczki oraz okresu kredytowego. Następnie musimy podać:

 • imię i nazwisko,
 • numer telefonu komórkowego,
 • adres e-mail,
 • PESEL,
 • serię i numer dowodu osobistego,
 • adres zamieszkania kod pocztowy, miejscowość, ulica, numer domu i mieszkania),
 • adres korespondencyjny.

Flexpożyczka prosi nas także o podanie informacji o:

 • zatrudnieniu (umowa o pracę na czas określony, umowa o pracę na czas nieokreślony, umowa zlecenie/o dzieło, działalność gospodarcza, emeryt/rencista, student, gospodarstwo rolne, bezrobotny, inne źródło dochodu + dokładne dane na temat miejsca zatrudnienia, prowadzonej działalności i stanowiska),
 • wykształceniu (podstawowe, zawodowe, średnie, wyższe licencjackie, wyższe magisterskie, wyższe doktorskie, wyższe inżynierskie, magister inżynier, inne)
 • zobowiązaniach (czy masz inne kredyty),
 • dochodach i banku (dochód miesięczny netto, nazwa banku, numer konta).

Przed wysłaniem wniosku w odpowiednie miejsce należy wpisać kod weryfikacyjny, który otrzymamy na podany we wniosku numer telefonu.

3. Zweryfikuj swoją tożsamość

Aby móc otrzymać decyzję od pożyczkodawcy, należy potwierdzić swoje dane podane we wniosku. Jak to robić? Pożyczkodawca udostępni nam numer konta, na który z własnego rachunku musimy wykonać przelew na kwotę jednego grosza. Dzięki temu Flexpożyczka.pl będzie mógł sprawdzić, czy dane z wniosku są tożsame z tymi widniejącymi przy nadawcy przelewu.

4. Oczekuj na decyzję i gotówkę

Teraz pożyczkodawca podejmie decyzję, oceniając Twoją zdolność kredytową na podstawie danych podanych we wniosku oraz sprawdzając Twoją historię kredytową w bazach. Jeśli wszystko będzie w porządku, a decyzja Flexpożyczka pozytywna – w ciągu 15 minut na konto otrzymasz pieniądze.

Więcej o Flexpożyczka

Weź pożyczkę w Flexpożyczka

Chwilówka czy ratalna – pamiętaj o terminowej spłacie

Flexpożyczka daje nam szeroki zakres możliwości. Możemy pożyczyć za darmo, niewiele, na krótki czas lub nieco więcej na dłużej. Najważniejsze jednak, by spłacać swoje zobowiązanie w terminie – tak by nie narazić się na dodatkowe koszty, windykację czy spotkanie z komornikiem. Pożyczajmy, ale mądrze, by nie wpaść w zadłużenie.

Weź pożyczkę w Flexpożyczka

Ocena: 4.00 (9 głosów)
avatar
100% online
Pożyczasz 500
od 500 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
Pożyczasz 500
od 100 zł do 1500 zł
Okres 30 dni
od 7 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
Pożyczasz 500
od 200 zł do 5000 zł
Okres 30 dni
od 10 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
0 0
Article Rating
guest
0 komentarzy

0
()
x