star-full star-empty star-half balance money calendar file check star-full star-empty star-half balance money calendar file check

Opinie o Flexpożyczka

Firma pożyczkowa

Planujesz wziąć pożyczkę we Flexpożyczka? Dzięki naszemu artykułowi dowiesz się, jakie mocne i słabe strony ma oferta tej firmy. Ocenisz jej atrakcyjność pod kątem własnych wymagań i zapoznasz się z doświadczeniami innych pożyczkobiorców. Niniejszy artykuł powstał w oparciu o opinie klientów Flexpożyczka.

Weź pożyczkę w Flexpożyczka.pl

Kiedy pożyczka w Flexpożyczka się opłaca?

Flexpożyczka. przygotowała w zasadzie ofertę dla każdego – mogą z niej skorzystać zarówno osoby, które potrzebują niewielkiej kwoty na krótki okres, jak i ci, którzy chcą wnioskować o zdecydowanie wyższe kwoty na kilka lat. Flexpożyczka odpowiada na potrzeby niemalże wszystkich pożyczkobiorców.

Najkorzystniejsza opcja jednak została przygotowana dla nowych klientów, którzy chcą pożyczyć do 1500 zł na 30 dni. Otrzymają oni pożyczkę za darmo, bez żadnych dodatkowych kosztów. Pod warunkiem, że całe zobowiązanie zostanie spłacone terminowo – nawet jeden dzień opóźnienia spowoduje, że zostaną naliczone koszty.

Flexpożyczka kieruje swoją ofertę do osób, które ukończyły 18 lat – o pożyczkę mogą zatem wnioskować zarówno bardzo młode osoby, jak i seniorzy – pożyczkodawca nie określa żadnych granic wiekowych w przeciwieństwie do banków i wielu innych firm pożyczkowych.

Firma pożyczkowa in ie informuje, czy wymagane są dochody przy wnioskowaniu o pożyczkę. Zatem – jak można się domyślać – z oferty mogą skorzystać także osoby, które nie mają stałej pracy, ale posiadają jakiekolwiek dochody.

Wady i zalety pożyczki w Flexpożyczka

Żadna oferta nie jest idealna – dlatego najważniejsze, by właściwie ocenić jej mocne i słabe punkty. Dlatego przygotowaliśmy poniższe zestawienie na podstawie doświadczeń, z jakimi dzielą się pożyczkobiorcy Flexpożyczka.pl. Uważasz, że powinniśmy rozbudować list wad i zalet tej oferty? Poinformuj nas o tym w komentarzu – chętnie dopiszemy nowe punkty w oparciu o Twoją opinię.

Zalety:

 • szeroki zakres kwoty, o którą można wnioskować (od 100 zł do 12 000 zł),
 • długi okres kredytowy (od miesiąca do dwóch lat),
 • pierwsza pożyczka do 1500 zł za darmo,
 • szybka decyzja pożyczkowa,
 • przelew gotówki do 15 minut,
 • możliwość przedłużenia terminu spłaty pożyczki przez cały okres trwania umowy,
 • możliwość wcześniejszej spłaty całości lub części pożyczki bez dodatkowej prowizji,
 • niska dolna granica wieku (18 lat),
 • brak górnej granicy wieku,
 • uniwersalna oferta (dostępne są chwilówki i pożyczki ratalne).

Weź pożyczkę w Flexpożyczka.pl

Wady:

 • firma sprawdza historię kredytową,
 • wyższe kwoty pożyczki dostępne dopiero przy kolejnych wnioskach,
 • wysoki koszt pożyczki,
 • dodatkowo są naliczane koszty nieterminowości,
 • brak informacji o akceptowalnych źródłach dochodu.

Opinie o Flexpożyczka – co mówią o firmie pożyczkobiorcy?

Sowa Finansowa tę część serwisu oddaje w ręce klientów Flexpożyczka. Staramy się nie interweniować w treści pozostawianych przez was komentarzy – ograniczamy jedynie przeginanie z tzw. hejtowaniem, spamem i przesadną „łaciną” :) Mamy świadomość, że opinia prawdziwych klientów Flexpożyczka ma bardzo duże znaczenie dla każdego, kto zastanawia się nad pożyczką ratalną w tej firmie. Liczymy zatem na waszą wylewność i szczerość. Powiedz co myślisz, jakie masz doświadczenia i daj dobrą radę innym.

Podziel się swoją opinią o marce Flexpożyczka.pl, napisz jakie masz doświadczenia z pożyczaniem w tej firmie. Wiele osób czeka na twoją opinię.

Umieszczane przez klientów opinie o Flexpożyczka stanowią jedno z kryteriów oceny tej firmy w naszej porównywarce.

Zobacz, jak wziąć pożyczkę w Flexpożyczka

Weź pożyczkę w Flexpożyczka.pl

Ocena: 4.21 (28 głosów)
avatar
HIT!
1 000
od 100 zł do 3000 zł
30 dni
od 5 dni do 45 dni
0
RRSO: 0%
1 000
od 100 zł do 3000 zł
30 dni
od 5 dni do 45 dni
0
RRSO: 0%
1 000
od 500 zł do 2000 zł
30 dni
od 7 dni do 30 dni
0
RRSO: 0%

Dodaj komentarz

avatar