star-full star-empty star-half balance money calendar file check star-full star-empty star-half balance money calendar file check

Flexpożyczka.pl – opis i recenzja firmy

Firma pożyczkowa

Flexpożyczka.pl to nowa pozabankowa marka pożyczkowa, która oferuje szeroki zakres usług finansowych. Pożyczkodawca ten udziela zarówno chwilówek, jak i pożyczek ratalnych: można wnioskować o gotówkę w wysokości od 100 zł do 12 000 zł! Okres kredytowy też imponuje – pożyczki można zaciągać na czas od miesiąca do dwóch lat. Planujesz pożyczyć w tej firmie? Zapraszamy do naszego artykułu. Przyjrzeliśmy się bliżej firmie Flexpożyczka.pl oraz jej ofercie.

Ta oferta już nie istnieje. Sprawdź aktualne oferty pożyczek ratalnych oraz chwilówek.

Weź pożyczkę w Flexpożyczka.pl

Podstawowe informacje na temat firmy Flexpożyczka.pl

Dane adresowe:

Flexpożyczka.pl należy do Pożycz Tu sp. z o.o.

ul. Dąbrowskiego 21/5

42-200 Częstochowa

Dane kontaktowe:

tel: brak

e-mail: biuro@flexpozyczka.pl

Godziny pracy:

poniedziałek-niedziela

9.00-17.00

Pozostałe informacje:

KRS: 0000607024

NIP: 5732862436

REGON: 36394132000000

Historia firmy Felxpożyczka.pl

Flexpożyczka.pl to marka w całości należąca do znanej na pozabankowym rynku finansowym firmy Pożycz Tu. Jest produktem bardzo uniwersalnym i elastycznym, ponieważ udziela zarówno chwilówek (do 1500 zł darmowych dla nowych klientów), jak i pożyczek ratalnych. Usługi są w całości oferowane online. Firma Pożycz Tu cieszy się popularnością wśród klientów, głównie ze względu na elastyczną ofertę, dopasowaną do różnych potrzeb.

Warunki pożyczania w Flexpożyczka.pl, czyli wszystko o ofercie

Flexpożyczka.pl to marka pozabankowa, zatem wymagania, jakie trzeba spełnić, by otrzymać gotówkę są zdecydowanie mniej restrykcyjne niż w przypadku banków. Jednakże – jak każda inna firma – również i Flexpożyczka.pl ma swoje wytyczne, co do tego kto, ile, na ile i w jaki sposób może pożyczyć. Przyjrzeliśmy się tym warunkom bliżej.

Kto może pożyczyć w Flexpożyczka.pl?

Aby móc wnioskować o pożyczkę w tej firmie, wystarczy mieć skończone 18 lat (nie ma żadnej górnej granicy wiekowej) i pełną zdolność do pełnienia czynności prawnych. Konieczne jest także posiadanie polskiego obywatelstwa, udokumentowanego dowodem osobistym lub paszportem. Osoba ubiegająca się o pożyczkę musi mieć także własny numer telefonu, adres e-mail oraz imienny rachunek bankowy.

Weź pożyczkę w Flexpożyczka.pl

Ile i za ile, czyli parametry i koszty Flexpożyczka.pl

Zakres pożyczki w Flexpożyczka.pl jest bardzo szeroki, co nie oznacza, że od razu można skorzystać ze wszystkich parametrów. W teorii można wnioskować o pożyczkę w wysokości od 100 zł do 12 000 zł na okres od miesiąca do dwóch lat. Jednakże, osoby, które pierwszy raz pożyczają w Flexpożyczka.pl mogą liczyć na maksymalnie 15000 zł na dwa miesiące, przy czym 1500 zł na 30 dni otrzymamy za darmo, bez żadnych dodatkowych kosztów. Przy kolejnych pożyczkach limit wzrasta – można pożyczyć więcej, ale o tym ile i na ile dokładnie, zadecyduje pożyczkodawca na podstawie Twojego wniosku i oceny zdolności kredytowej. Koszt pożyczki każdy może sam sprawdzić za pomocą kalkulatora umieszczonego na stronie Flexpożyczka.pl, jednakże są to tylko szacunkowe wyliczenia.

Dodatkowe informacje na temat Flexpożyczka.pl

Pożyczkodawca sprawdza historię kredytową swoich klientów w takich bazach, jak BIK, BIG ERIF S.A czy KRD. Nie ma informacji, w jakich kontach firma posiada swój rachunek, jednakże w razie pozytywnej decyzji gotówka może znaleźć się na naszym koncie w 15 minut – świadczy to o tym, że Flexpożyczka.pl posiada kilka (lub więcej) rachunków, co usprawnia czas przesłania przelewu. Firma weryfikuje tożsamość swoich klientów za pomocą przelewu weryfikacyjnego na kwotę jednego grosza.

Opinie o Flexpożyczka.pl – oddajemy głos klientom firmy

To, co na temat danej firmy myślą inni jej klienci, dla wielu osób jest niezwykle ważne, stanowi jedno z kryteriów o podjęciu decyzji. Dlatego na podstawie faktycznych doświadczeń pożyczkobiorców Flexpożyczka.pl powstał artykuł, w którym przedstawimy mocne i słabe strony tej marki. Przeczytaj, zanim weźmiesz pożyczkę i dowiedz się, czy warto.

Opinie o Flexpożyczka.pl

Korzystałeś z pożyczki w Flexpożyczka.pl? Koniecznie podziel się swoją opinią z innymi!

Weź pożyczkę w Flexpożyczka.pl

Ocena: 4.14 (14 głosy)
100% online
Pożyczasz 500
od 500 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
Pożyczasz 500
od 100 zł do 1500 zł
Okres 30 dni
od 7 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
Pożyczasz 500
od 200 zł do 5000 zł
Okres 30 dni
od 10 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
avatar
guest
0 komentarzy