star-full star-empty star-half balance money calendar file check star-full star-empty star-half balance money calendar file check

Finto – pożycz do 2000 zł za darmo

Firma pożyczkowa

Finto to nowa marka pożyczkowa na polskim rynku pozabankowym, która udziela darmowych chwilówek dla nowych klientów. Można wnioskować nawet o 2000 zł bez żadnych dodatkowych kosztów. Planujesz wziąć pożyczkę w Finto? Specjalnie dla Ciebie prześwietliliśmy ofertę tej firmy – sprawdź, czy warto!

Ta oferta na naszej stronie jest obecnie nieaktualna. Sprawdź aktualne oferty pożyczek ratalnych oraz chwilówek.

Podstawowe informacje na temat firmy Finto

Dane adresowe:

Marka Finto należy do Creamfinance Poland Sp. z o.o

ul. Marcina Kasprzaka 2/8

01-211 Warszawa

Dane kontaktowe:

tel. +22 388 66 77

e-mail: info@finto.pl

Godziny pracy:

poniedziałek- piątek: 08:00-21:00

sobota-niedziela: 09:00-18:00

Pozostałe informacje:

REGON: 146563260

NIP: 5252548958

KRS: 0000453034

Historia firmy Finto

Marka Finto wśród polskich pożyczkobiorców jest mało znana, ale wystarczy tylko dodać, że należy do Cramfinance Poland, które udziela pożyczek pod szyldem LendOn oraz ExtraPortfel – i już mamy jasność. Firma jest rzetelna i sprawdzona, oferuje jasne zasady pożyczania. Można korzystać z wielu promocji, a gotówkę przeznaczyć na dowolny cel. Jak już wcześniej wspomnieliśmy – nowi klienci mogą liczyć nawet na 2000 zł bez żadnych dodatkowych kosztów.

Weź pożyczkę w Finto

Co, jak i gdzie, czyli warunki pożyczania w Finto

Finto należy do firm pozabankowych, więc z definicji już możemy wnioskować, że warunki otrzymania gotówki są mniej restrykcyjne niż ma to w przypadku kredytów bankowych. To oczywiście nie wyklucza innych,ale łatwiejszych do spełnienia wymagań. Sprawdziliśmy, kto może i na jakich zasadach otrzymać pożyczkę w Finto.

Portret idealnego pożyczkobiorcy, czyli dla kogo pożyczka w Finto?

Złożyć wniosek w Finto może każdy – to jednak nie gwarantuje otrzymania pożyczki. Szanse na dodatkową gotówkę i zawarcie umowy z pożyczkodawca mają osoby, które:

  • ukończyły 21 lat,
  • posiadają polskie obywatelstwo i stałe zamieszkanie na terenie Polski,
  • otrzymują regularne dochody,
  • mają własny rachunek bankowy, e-mail oraz numer telefonu,
  • posiadają pełną zdolność do czynności prawnych,
  • wyróżniają się pozytywną historią w bazach kredytowych i nie widnieją w rejestracjach dłużników.

Finto ma również swoje własne wytyczne odnośnie zdolności kredytowej – analiza na podstawie dochodów oraz wydatków podanych we wniosku kredytowych zakończona pozytywną oceną również jest ważnym warunkiem otrzymania pożyczki.

Weź pożyczkę w Finto

Ile kosztuje pożyczka w Finto? Koszty i parametry

Tak jak już wcześniej wspomnieliśmy, nowi klienci mogą w Finto wnioskować o pożyczkę od 1000 zł do 2000 zł na okres od 5 do 30 dni. Ta opcja jest dla nich darmowa – jeśli więc korzystasz z usług Finto po raz pierwszy, nie zapłacisz za pożyczkę ani grosza. Warunkiem jest terminowa spłata – nawet jeden dzień spóźnienia będzie wiązał się z naliczeniem dodatkowych opłat. Przy kolejnych wnioskach Finto rozszerza zakres pożyczki – można wnioskować o kwotę nawet 5000 zł na 30 dni. Kolejne pożyczki są oczywiście płatne – koszty ustalane są indywidualnie, w zależności od wybranej kwoty oraz okres kredytowego.

Dodatkowe informacje na temat Finto

Firma weryfikuje tożsamość swoich klientów na dwa sposoby – za pomocą tradycyjnego przelewu bankowego lub za pośrednictwem aplikacji Instator. Posiada konta w takich bankach, jak PKO Bank Polski, Millennium Bank, Alior Bank, mBank oraz Getin Noble Bank – klienci tych instytucji mogą otrzymać gotówkę nawet do 15 minut po złożeniu wniosku, inne osoby muszą zaczekać do jednego dnia roboczego. Finto sprawdza historię kredytową w BIK, BIG Infomonitor, KRD oraz w Związku Banków Polskich.

Opnie o Finto – co o firmie mówią jej klienci?

Doświadczenia innych z Finto są niezwykle cenne dla nowych klientów. Mogą oni dowiedzieć się z najlepszego źródła, jak wygląda proces wnioskowania o pożyczkę. Opinie pożyczkobiorców Finto pomogą ocenić atrakcyjność oferty – dlatego na podstawie autentycznych komentarzy klientów tego pożyczkobiorcy przygotowaliśmy artykuły o słabych i mocnych stronach pożyczki w Finto. Zapraszamy do lektury!

Opinie o Finto

Korzystałeś z oferty Finto? Podziel się swoją opinią w komentarzu!

Weź pożyczkę w Finto

Ocena: 4.26 (35 głosów)
avatar
100% online
Pożyczasz 500
od 500 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
Pożyczasz 500
od 100 zł do 1500 zł
Okres 30 dni
od 7 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
Pożyczasz 500
od 200 zł do 5000 zł
Okres 30 dni
od 10 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
0 0
Article Rating
guest
0 komentarzy

0
()
x