star-full star-empty star-half balance money calendar file check star-full star-empty star-half balance money calendar file check

Jak wziąć pożyczkę w Finto? Krok po kroku składamy wniosek

Firma pożyczkowa

Poznałeś mocne i słabe strony pożyczki w Finto, wiesz że to oferta w sam raz dla Ciebie. To teraz czas na złożenie wniosku. Jak to zrobić? To bardzo proste – przygotuj dowód osobisty, telefon komórkowy, numer konta bankowego oraz pocztę e-mail. Usiądź wygodnie i krok po kroku razem z nami zawnioskuj o gotówkę w Finto. Zajmie Ci to tylko 15 minut!

Ta oferta na naszej stronie jest obecnie nieaktualna. Sprawdź aktualne oferty pożyczek ratalnych oraz chwilówek.

Weź pożyczkę w Finto

1. Określ parametry pożyczki

Na samym początku musimy zaznaczyć, ile chcemy pożyczyć i na ile. Nowi klienci mogą wnioskować o gotówkę w wysokości od 100 zł do maksymalnie 2000 zł. Przy kolejnych pożyczkach kwota ta wzrasta do 5000 zł. Okres kredytowy jest zawsze taki sam i wynosi od 5 do 30 dni. Za pomocą suwaka umieszczonego na stronie Finto możemy określić interesujące nas parametry i przejść do formularza rejestracyjnego.

2. Wypełnij wniosek pożyczkowy

Pożyczkodawca potrzebuje szczegółowych informacji o nas i naszej sytuacji finansowej – tak, by móc podjąć właściwą decyzję o przyznaniu pożyczki. We wniosku pożyczkowym, który jednocześnie jest formularzem rejestracyjnym do systemu Finto musimy podać następujące informacje:

  • dane osobowe (imię i nazwisko, PESEL, seria i numer dowodu osobistego, e-miail, telefon komórkowy),
  • adres zameldowania (ulica, numer domu i mieszkania, miejscowość, kod pocztowy),
  • adres korespondencyjny – o ile jest inny niż adres zameldowania,
  • informacje o zatrudnieniu – źródło dochodu (umowa o pracę, umowa-zlecenie, umowa o dzieło, działalność gospodarcza, emeryt/rencista, student, gospodarstwo rolne, bezrobotny, gospodyni domowa, praca dorywcza, inne źródło dochodu), nazwa pracodawcy/rodzaj działalności, stanowisko, wysokość dochodu, forma wypłaty (na konto, w gotówce).

Aby wysłać wniosek, należy także wyrazić zgody administracyjne i marketingowe oraz zezwolić na sprawdzenie swojego profilu w bazach kredytowych oraz rejestrach dłużników.

3. Zweryfikuj swoją tożsamość

Możemy zrobić to na dwa sposoby. Sugerowanym przez Finto jest weryfikacja za pomocą aplikacji Instator. Wybieramy z listy swój bank, logujemy się do swojej bankowości internetowej (za pomocą loginu i hasła). Aplikacja w kilka sekund sprawdza, czy nasze dane podane we wniosku zgadzają się z tymi widniejącymi w profilu bankowości. Jest to w 100% bezpieczne, nie trzeba bać się włamania do swojego konta. Drugi sposób to tradycyjny przelew weryfikacyjny. Na podany numer konta pożyczkodawcy wykonujemy transakcję o wysokości 1 grosza ze swojego rachunku – by Finto mogło sprawdzić, czy nasze dane są poprawne. Weryfikacja za pomocą aplikacji Instator jest o wiele szybsza i gwarantuje otrzymanie gotówki do 15 minut.

4. Oczekuj na decyzję i przelew

Jeśli przejdziesz weryfikacje, to pożyczkodawca przystępuje do analizy Twojej zdolności oraz historii kredytowej. Jeśli spełniasz wymagania Finto i wyróżniasz się pozytywną historią w bazach kredytowych, decyzja z pewnością będzie pozytywna. Firma natychmiastowo przeleje gotówkę na Twoje konto – otrzymasz ją od 15 minut do maksymalnie jednego dnia roboczego, w zależności od wybranego przez ciebie sposobu weryfikacji tożsamości oraz banku, w którym posiadasz rachunek.

Więcej o Finto

Pożyczaj za darmo, oddawaj w terminie

Otrzymanie gotówki w Finto nie jest trudnym czy czasochłonnym procesem. Całość zajmuje kilkanaście minut. Wystarczy trochę czasu spędzić przed komputerem i już można cieszyć się dodatkową gotówką. Pamiętaj, żeby swoje zobowiązanie spłacić w terminie. W przeciwnym razie narazisz się na dodatkowe koszty, windykację, a nawet komornika! Lepsza rzetelność i punktualność niż ryzyko wpadnięcia w długi!

Zobacz, co o Finto mówią dotychczasowi klienci tej firmy!

Weź pożyczkę w Finto

Nie ma jeszcze głosów
avatar
100% online
Pożyczasz 500
od 500 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
Pożyczasz 500
od 100 zł do 1500 zł
Okres 30 dni
od 7 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
Pożyczasz 500
od 200 zł do 5000 zł
Okres 30 dni
od 10 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
0 0
Article Rating
guest
0 komentarzy

0
()
x