star-full star-empty star-half balance money calendar file check star-full star-empty star-half balance money calendar file check

Finoki – do 6 000 zł darmowej pożyczki dla nowych klientów

logo marki finoki

Remont, naprawa samochodu, konieczność zakupu drogich leków – takie wydatki zwykle pojawiają się niespodziewanie. Sposobem na te kłopoty może być szybka pożyczka przez internet. Jedną z firm, która je udziela, jest Finoki.

Finoki należy do spółki Blend Score, która ma swoją siedzibę w Warszawie. Zajmuje się ona tworzeniem technologii scoringowej oraz dokonywaniem analiz ryzyka związanego z udzielaniem kredytów. Finoki to najnowszy projekt tej spółki, który ujrzał światło dzienne w 2018 roku. Doświadczenie Blend Score pozwoliło na wejście na rynek z bardzo interesującą opcją darmowych kredytów dla nowych użytkowników, wygodną platformą oraz naprawdę ekspresowym tempem udzielania pożyczek. Warto także zwrócić uwagę na to, że ten pożyczkodawca figuruje w Rejestrze Instytucji Pożyczkowych, prowadzonym przez KNF. Nie bez znaczenia jest także wysoka ocena tej firmy na portalach branżowych.

Ile mogę pożyczyć?

Kwota możliwej do wzięcia pożyczki w ramach współpracy z Finoki wynosi od 500 do 6000 złotych. Interesujące jest to, że najwyższa możliwa kwota może być wzięta przez wszystkich, a nie tylko klientów, którzy współpracowali już z tą firmą. W branży szybkich pożyczek internetowych kwota dostępna w Finoki uznawana jest za wysoką, ponieważ inne firmy proponują zwykle około 2000-3000 złotych.

Na jak długo mogę wziąć pożyczkę?

Przedział czasowy, w jakim trzeba spłacić pożyczkę zaciągniętą w Finoki, wynosi od 10 do 30 dni. Klient sam wybiera termin, w jakim chce dokonać zwrotu pieniędzy. W związku z tym, że okres przeznaczony na spłatę nie jest zbyt długi, możliwe jest zwrócenie tylko całej kwoty, bez rozbijania jej na poszczególne raty.

Koszty pożyczki w Finoki

Przedstawiając koszty pożyczki w Finoki, warto najpierw rozpatrzyć opcję, kiedy pożyczka jest darmowa. Ta firma przygotowała promocję dla nowych klientów, którzy mając czystą kartotekę w ERIF, mogą otrzymać na przykład 1000 złotych pożyczki bez prowizji oraz odsetek. Jeśli pieniądze odda się w określonym w umowie terminie, spłaca się dokładnie taką samą kwotę, jaką się pożyczyło.

Gdy bierze się kolejne pożyczki Finoki, jest się objętym kosztami w postaci odsetek i prowizji. Warto prześledzić je na określonym przykładzie, który podaje na swojej stronie Finoki. Biorąc pożyczkę w wysokości 1200 złotych na 30 dni, należy oddać firmie 1538,85 złotych, z czego 328,99 zł będzie wynosiła prowizja, a odsetki 9,86 zł. Odsetki wyliczane są na podstawie oprocentowania rocznego, które w Finoki wynosi 10%, za to RRSO, czyli rzeczywista roczna stopa oprocentowania, 1961,50%.

Jak dostać pożyczkę w Finoki?

Aby otrzymać pożyczkę w Finoki, trzeba spełnić kilka warunków:

 • posiadać polskie obywatelstwo oraz zameldowanie na terenie Polski.
 • być klientem pomiędzy 19 a 75 rokiem życia.
 • posiadać pełną zdolność do czynności cywilnoprawnych,
 • posiadać aktualny dowód osobisty i polskie konto bankowe.

Pożyczki udzielane są tylko osobom, które nie mają zaległości wobec firmy Finoki oraz dysponują środkami, dzięki którym będą w stanie spłacić zobowiązania wobec pożyczkodawcy.

Pożyczasz 500
od 100 zł do 3000 zł
Okres 61 dni
od 61 dni do 61 dni
Koszt 0
RRSO: 0%

Dane firmy

Marka finoki.pl jest znakiem towarowym firmy Blend Score spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.

KRS: 0000760316

NIP: 7010890890

REGON: 381642861,

Adres: Aleje Jerozolimskie 85/21, 02-001 Warszawa

E-mail: bok@finoki.pl

Strona internetowa: www.finoki.pl

Biuro czynne od poniedziałku do piątku w godzinach: 9.00:17:00

Opinie o Finoki

Finoki to nowy gracz na rynku szybkich pożyczek internetowych – ta marka została założona w 2018 roku przez warszawską firmę Blend Score. Mimo tego, że Finoki stawia dopiero pierwsze większe kroki na rynku, zaufało mu już sporo klientów, którzy zainteresowali się śmiałą ofertą tego pożyczkodawcy. Finoki działa wyłącznie w internecie i reklamuje się udzielaniem jednych z najszybszych chwilówek w branży.

Czy pożyczanie w Finoki jest bezpieczne?

Pierwszą rzeczą, na którą zwraca się uwagę, oceniając daną firmę udzielającą chwilówek, jest jej przynależność do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych. Firma Finoki głównie ze względu na swój niewielki staż nie jeszcze członkiem tej instytucji. Nie powinno być to jednak powodem do niepokoju, ponieważ Finoki należy jednocześnie do Rejestru Instytucji Pożyczkowych, prowadzonego przez KNF. Co więcej, marka ta posiada certyfikat “Firmy Godnej Zaufania” oraz może poszczycić się bardzo pozytywnymi ocenami na branżowych portalach.

Zalety i wady pożyczki w Finoki

Finoki to wciąż nowa, ale dobrze zapowiadająca się firma. Oceniając jej mocne i słabe strony, wzięliśmy pod uwagę możliwą do otrzymania kwotę pożyczki, okres jej spłaty, formalności, które trzeba przejść oraz szybkość, z jaką otrzymuje się określoną kwotę na konto (możliwość pożyczenia od 500 do 6000 złotych).

Zalety pożyczki w Finoki:

 1. Pierwsza darmowa pożyczka – Jeśli chwilówkę spłacimy w ciągu 30 dni, oddamy dokładnie taką samą kwotę, jaką pożyczyliśmy.
 2. Przejrzyste zasady – Finoki bardzo klarownie przedstawia warunki udzielanych przez siebie pożyczek.
 3. Minimum formalności – wszystkie formalności, zostały ograniczone do minimum. Wystarczy wypełnić wniosek pożyczkowy oraz zweryfikować swoją tożsamość przy pomocy aplikacji Kontomatik, a następnie chwilę poczekać (zwykle zaledwie kilka minut) na decyzję kredytową.
 4. Szybki przelew – przelew w Finoki jest naprawdę ekspresowy. Dzięki zastosowaniu systemu BlueCash możliwe jest otrzymanie pieniędzy nawet w 10 sekund!
 5. Kontrola tylko w bazie ERIF – klient jest sprawdzany tylko w bazie dłużników ERIF. Daje to możliwość skorzystania z usług tej firmy także osobom, które nie mogą pozwolić sobie na pożyczki z kontrolą w BIK czy KRD.
 6. Wygodny panel użytkownika – Finoki udostępnia bardzo wygodny panel użytkownika, dzięki któremu można sprawdzić między innymi stan spłaty swojej pożyczki.

Wady pożyczki w Finoki:

 1. Krótki czas spłaty – na oddanie pieniędzy ma się tylko 30 dni.
 2. Brak możliwości rozłożenia pożyczki na raty – ponieważ Finoki wymaga szybkiej spłaty zobowiązań zobowiązań, niemożliwe jest rozłożenie pożyczki na raty, co dla niektórych użytkowników może być bardzo kłopotliwą opcją.
 3. Tylko kontakt elektroniczny – z Finoki można kontaktować się tylko przy pomocy poczty elektronicznej, co nie przypadnie do gustu osobom, które lubią telefonicznie omawiać szczegóły współpracy z pożyczkodawcami.

Opinia Sowy Finansowej o Finoki

Finoki to firma, która jest dopiero na początku swojej drogi. Nie oznacza to jednak, że nie jest ona atrakcyjnym pożyczkodawcą. Mimo braku jej przynależności do PZIP należy docenić udostępnianą opcję pierwszej, darmowej pożyczki, krótki czas potrzebny na załatwienie formalności oraz niezwykle szybki przelew środków na konto. Pieniądze w Finoki można otrzymać w zaledwie 15 minut, korzystając tylko ze swojego telefonu komórkowego.

Ocena: 4.21 (190 głosów)
100% online
Pożyczasz 500
od 500 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
Pożyczasz 500
od 100 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 61,70
RRSO: 311,94%
avatar
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu Sowafinansowa.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne jak i negatywne komentarze użytkowników