star-full star-empty star-half balance money calendar file check star-full star-empty star-half balance money calendar file check

Jak wziąć pożyczkę w Finansowe Posiłki?

Firma pożyczkowa

Finansowe Posiłki to firma, która działa w 100% online. O pożyczkę można wnioskować tylko i wyłącznie za pośrednictwem internetu. Przeanalizowaliśmy krok po kroku procedurę składania wniosku w Finansowe Posiłki. Przygotuj telefon, dowód osobisty, bankowość internetową oraz konto e-mail, usiądź wygodnie i zobacz, jak prosto możesz dostać darmową pożyczkę!

Ta oferta na naszej stronie jest obecnie nieaktualna. Sprawdź aktualne oferty pożyczek ratalnych oraz chwilówek.

Weź pożyczkę w Finansowe Posiłki

1. Określ parametry pożyczki

Na samym początku musimy określić interesujące nas parametry: ile chcemy pożyczyć oraz na jaki okres. Za pomocą specjalnego suwaka w prosty sposób możemy wybrać kwotę od 200 zł do 2 000 zł za okres od 10 do maksymalnie 30 dni. Od razu też zapoznamy się z informacjami na temat kosztów pożyczki , które w przypadku pierwszej pożyczki będą wynosił 0 zł. Finansowe Posiłki poinformuje nas także o terminie spłaty oraz całkowitej kwocie, którą będziemy musieli oddać.

2. Zarejestruj się

Kolejnym krokiem wnioskowania o pożyczkę w Finansowe Posiłki jest założenie swojego unikalnego profilu. Musimy podać swoje dane osobiste: imię, nazwisko, PESEL, serię i numer dowodu osobistego, adres e-mail oraz numer telefonu komórkowego. Jednocześnie po prawej stronie będziemy tabelkę z podsumowaniem informacji o naszej pożyczce – o jaką kwotę wnioskujemy, na jaki okres oraz jakie poniesiemy koszty. Wypełnienie formularza  i podanie podstawowych danych pozwoli nam na złożenie wniosku pożyczkowego.

3. Wypełnij wniosek kredytowy

Na tym etapie pożyczkodawcy poprosi nas o podanie szczegółowych informacji dotyczących naszego miejsca zamieszkania oraz zatrudnienie, wydatków oraz dodatkowych dochodów. Jesteśmy zobowiązani wypełnić następujące dane:

  • dane adresowe (ulica, numer domu, kod pocztowy, miejscowość),
  • dane o koncie bankowym (nazwa banku, numer konta bankowego),
  • dane o zatrudnieniu (rodzaj zatrudnienia – umowa o pracę na czas określony/nieokreślony, umowę zlecenia, umowa o dzieło, działalności gospodarcza, student, pracownik służb mundurowych, emeryt/rencista, gospodyni domowa, bezrobotny, inne; nazwa i adres zakładu pracy, stanowisko, miesięczny dochód).

Zalecane (ale nieobowiązkowe – jednak przyśpieszy to weryfikację) będzie także załączenie skanu lub zdjęcia dowodu osobistego oraz skanu lub zdjęcia dokumentu potwierdzającego zarobki, np.: umowy, wyciągu z konta, zaświadczenia o zatrudnieniu.

By przejść do kolejnego etapu składania wniosku o pożyczkę, należy także zaznaczyć wymagane przez finansowe Posiłki zgody (na przetwarzanie danych, akceptację regulaminu oraz sprawdzenie swojej osoby w bazach kredytowych).

4. Zweryfikuj swoją tożsamość

To już ostatni krok we wnioskowaniu o darmową pożyczkę w Finansowe Posiłki. Musimy potwierdzić nasza tożsamość za pomocą przelewu weryfikacyjnego. Firma udostępnia nam dokładną instrukcję, jak tego dokonać oraz podaje pełne dane, na które należy przelać kwotę w wysokości jednego grosza. W ten sposób pożyczkodawca sprawdzi, czy dane podane przez nas we wniosku zgadzają się z tymi, które widnieją przy nadawcy przelewu. Takie działanie ma na celu wykluczenie oszustów, którzy mogą podszywać się pod inną osobę i korzystać z ich danych.

5. Oczekuj na decyzję pożyczkodawcy i odbierz gotówkę

Po zaksięgowaniu wpłaty otrzymasz od pożyczkodawcy SMS-a i wiadomośće-mail z hasłem do logowania na stronie serwisu. W tym momencie otrzymania loginów wniosek pożyczkowy trafia do weryfikacji. Decyzja zostanie przesłana kolejną wiadomością. Jeśli będzie pozytywna, przelew ze środkami finansowymi trafia na Twoje konto – jeśli masz rachunek w tym samym banku, co Finansowe Posiłki otrzymasz go do 15 minut, w innym przypadku – do jednego dnia roboczego.

Dowiedz się więcej o Finansowe Posiłki

Pożyczaj za darmo w Finansowe Posiłki

Cały proces wnioskowania o pożyczkę jest prosty i bardzo intuicyjny. Nie zajmuje wiele czasu. To doskonałe rozwiązanie, jeśli szybko potrzebujemy niewielkiej kwoty pieniędzy na krótki okres. Tym bardziej, że chwilówka w Finansowe Posiłki jest darmowa. Trzeba pamiętać tylko o terminowej spłacie – w przeciwnym razie zostaną naliczone wysokie koszty! Lepiej tego uniknąć.

Zobacz, co o Finansowe Posiłki mówią dotychczasowi klienci tej firmy!

Weź pożyczkę w Finansowe Posiłki

Nie ma jeszcze głosów
avatar
100% online
Pożyczasz 500
od 500 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
Pożyczasz 500
od 100 zł do 1500 zł
Okres 30 dni
od 7 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
Pożyczasz 500
od 200 zł do 5000 zł
Okres 30 dni
od 10 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
0 0
Article Rating
guest
0 komentarzy

0
()
x