star-full star-empty star-half balance money calendar file check star-full star-empty star-half balance money calendar file check

Extra Portfel – do 3000 zł pożyczki dla nowych klientów

firma pożyczkowa

Nowy klient Extra Portfel może pożyczyć nawet 3 000 zł! Pożyczkodawca nie wymaga zaświadczeń o dochodach i rozpatruje wnioski nawet od osób zadłużonych. A to oczywiście jeszcze nie wszystkie zalety tej oferty. Z resztą, sprawdźcie sami!

W 2013 roku na polskim rynku pożyczek pozabankowych pojawił się nowy gracz: firma Creamfinance. W ciągu zaledwie pięciu lat udało jej się wypromować dwie bardzo silne marki pożyczkowe. Jedną z nich jest ExtraPortfel, drugą Lendon. Strategia biznesowa firmy najwyraźniej działa dobrze – obydwie marki są rozpoznawalne i przyciągają klientów. W tym artykule przyjrzymy się bliżej jednak marce ExtraPortfel.

Ile mogę pożyczyć?

W ExtraPortfel klienci mogą pożyczyć od 100 zł do maksymalnie 6 000 zł na okres od 5 dni do 45 dni. Pełna oferta jest kierowana jednak do stałych klientów. Nowy klient jest traktowany nieco inaczej. Jak? Sprawdźmy to.

Nowy klient w firmie ExtraPortfel nie może pożyczyć maksymalnej kwoty pieniędzy, czyli 6 000 zł. Wysyłając wniosek o pożyczkę, jest ograniczony limitem do 3000 zł. Jeśli pożyczkobiorca odda pieniądze zgodnie z harmonogramem, spełni tym samym warunki promocji i nie poniesie dodatkowych kosztów za udzielenie pożyczki. Oznacza to, że  odda dokładnie tyle pieniędzy, ile pożyczył. Wczytując się dokładniej w regulamin tej promocji, znajdziemy zapis, że firma toleruje opóźnienie w spłacie do 3 dni.

Aby ubiegać się o pożyczkę do 3 000 zł w ExtraPortfel, wystarczy spełniać podstawowe wymogi pożyczkodawcy:

 • przedział wiekowy 21-70 lat,
 • obywatelstwo polskie,
 • posiadanie rachunku bankowego,
 • posiadanie aktualnego dowodu osobistego,
 • posiadanie aktywnego numeru telefonu komórkowego.

Z pożyczki w ExtraPortfel mogą skorzystać także osoby o nieregularnych dochodach. Wnioski są rozpatrywane indywidualnie, dzięki czemu osoby zadłużone także mogą ubiegać o gotówkę. Pożyczkodawca nie wymaga żadnych zaświadczeń o źródłach dochodu; podczas oceny pożyczkobiorcy kieruje się swoim scoringiem, tj. systemem oceniania pożyczkobiorcy.

Firma deklaruje specjalne oferty dla stałych klientów. Na stronie internetowej nie podaje jednak żadnych szczegółów.

baner reklamowy Extra Portfel

Na jak długo mogę wziąć pożyczkę?

Zarówno nowy, jak i stały klient mogą wziąć pożyczkę maksymalnie na 45 dni. Jeśli klient nie jest w stanie spłacić terminowo swojego zobowiązania, może refinansować swoją pożyczkę.

Co to oznacza? Zobowiązanie wobec ExtraPortfel jest regulowane przez inną firmę, w której pożyczkobiorca otrzymuje pożyczkę na spłatę zadłużenia. Refinansowanie pożyczki odbywa się po dokonaniu opłaty za refinansowanie, której wysokość zależy od kwoty pożyczki podlegającej refinansowaniu oraz terminu refinansowania. Dokładne koszty sprawdzisz w swoim profilu klienta.

Koszty pożyczki w ExtraPortfel

Składowe kosztów pożyczki w ExtraPortfel nie różnią się od innych pożyczkodawców. Firma nalicza opłaty podstawowe za:

 • odsetki kapitałowe – 10% w skali rocznej,
 • prowizję – w zależności od pożyczanej kwoty i terminu spłaty.

Opóźnienie w spłacie wiąże się z naliczanie karnych odsetek w wysokości 14% w skali roku. Istnieje możliwość wcześniejszej spłaty pożyczki, która nie wiąże się z dodatkowymi kosztami.

Ile za pożyczkę zapłaci nowy klient? Korzystając z promocji „Pożyczka Promocyjna”, której warunkiem jest terminowe uregulowanie zobowiązania, pożyczkobiorca odda tyle, ile pożyczy. Omówmy to na przykładzie.

Pani Klaudia z racji awarii swojej nowoczesnej pralki postanowiła zaciągnąć pożyczkę na naprawę sprzętu w ExtraPortfel. Zawnioskowała o kwotę 3000 zł na 30 dni. Pani Klaudia wywiązała się z warunków promocyjnych, dzięki czemu oddała 3000 zł i nie płaciła dodatkowych kosztów. Tym samym ominęły ją koszty prowizji i odsetek za spóźnienie, ponieważ uregulowanie zobowiązania w terminie sprawiło, że pani Klaudia mogła w pełni skorzystać z „Pożyczki Promocyjnej”.

Koszt pożyczki 3000 zł na 30 dni dla nowego klienta w ramach promocji to: 0 zł (0 zł prowizja, 0 zł odsetki).

Pani Klaudia po jakimś czasie znowu zwróciła się do firmy z prośbą o pożyczenie pieniądze. Ponieważ jej pierwsze zobowiązanie zostało spłacone w terminie, a pani Klaudia wnioskując drugi raz po spłacie pożyczki, stała się automatycznie stałym klientem, przysługiwał jej nowy limit pożyczkowy: 6 000 zł. Pani Klaudia nie potrzebowała jednak aż tak dużej kwoty, a zaledwie 3 100 zł na 30 dni. Zalogowała się na swoje konto w portalu extraportfel.pl i złożyła wniosek. Korzystając z kalkulatora, wiedziała, że tym razem będzie ponosić koszty prowizji i odsetek:

 • 840,10 zł prowizji
 • 25,41 zł odsetek

Symulacja na kalkulatorze pokazała jej, że całkowita kwota do spłaty zobowiązania 3 100 zł na 30 dni dla stałego klienta wyniesie 3965,51 zł.

Jak dostać pożyczkę w ExtraPortfel?

Wymagany wiek: 21 – 70 lat

Wymagane dokumenty: dowód osobisty

Sprawdzane bazy:

 • BIG InfoMonitor S.A.
 • ERIF,
 • KRD
 • BIK
 • KBIG
 • credit-check.pl

Formy weryfikacji tożsamości: via system Instantor

Dane kontaktowe

CreamFinance POLAND Sp z o.o.
ul. Kasprzaka 2/8, Warszawa 01-211
KRS: 0000453034
NIP: 525 254 89 58

telefon kontaktowy: 22 388-66-66
email: info@extraportfel.pl
godziny pracy: pon. – pt.: 8:00-21:00 sob – nie: 9:00-18:00

Jak wziąć pożyczkę w ExtraPortfel?

Opinie o ExtraPortfel

Ocena: 4.20 (9328 głosów)
100% online
Pożyczasz 500
od 500 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
Pożyczasz 500
od 100 zł do 1500 zł
Okres 30 dni
od 7 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
Pożyczasz 500
od 200 zł do 5000 zł
Okres 30 dni
od 10 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
avatar
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Martyna Schulz
Martyna Schulz
3 lat temu

teraz teraz do 3000 zl na okres 45 dni bez odsete. Z tego co wiem ,to nie ma żadnych ukrytych opłat. wszystko zawarte jest w umowie ramowej ;)