star-full star-empty star-half balance money calendar file check star-full star-empty star-half balance money calendar file check

Extra Portfel – do 3000 zł pożyczki dla nowych klientów

firma pożyczkowa

Nowy klient Extra Portfel może pożyczyć nawet 3 000 zł! Pożyczkodawca nie wymaga zaświadczeń o dochodach i rozpatruje wnioski nawet od osób zadłużonych. A to oczywiście jeszcze nie wszystkie zalety tej oferty. Z resztą, sprawdźcie sami!

W 2013 roku na polskim rynku pożyczek pozabankowych pojawił się nowy gracz: firma Creamfinance. W ciągu zaledwie pięciu lat udało jej się wypromować dwie bardzo silne marki pożyczkowe. Jedną z nich jest ExtraPortfel, drugą Lendon. Strategia biznesowa firmy najwyraźniej działa dobrze – obydwie marki są rozpoznawalne i przyciągają klientów. W tym artykule przyjrzymy się bliżej jednak marce ExtraPortfel.

Marka Extra Portfel należy do spółki Creamfinance Poland. Pożyczek pod jej szyldem udziela natomiast MDP Finance Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Wybierając ofertę tej firmy, jako nowy klient pożyczysz 3 000 zł bez opłat, a na zwrot pożyczki dostaniesz aż 45 dni.

Ile mogę pożyczyć?

W ExtraPortfel klienci mogą pożyczyć od 100 zł do maksymalnie 6 000 zł na okres od 5 dni do 45 dni. Pełna oferta jest kierowana jednak do stałych klientów. Nowy klient jest traktowany nieco inaczej. Jak? Sprawdźmy to.

Nowy klient w firmie ExtraPortfel nie może pożyczyć maksymalnej kwoty pieniędzy, czyli 6 000 zł. Wysyłając wniosek o pożyczkę, jest ograniczony limitem do 3000 zł. Jeśli pożyczkobiorca odda pieniądze zgodnie z harmonogramem, spełni tym samym warunki promocji i nie poniesie dodatkowych kosztów za udzielenie pożyczki. Oznacza to, że  odda dokładnie tyle pieniędzy, ile pożyczył. Wczytując się dokładniej w regulamin tej promocji, znajdziemy zapis, że firma toleruje opóźnienie w spłacie do 3 dni.

Aby ubiegać się o pożyczkę do 3 000 zł w ExtraPortfel, wystarczy spełniać podstawowe wymogi pożyczkodawcy:

 • przedział wiekowy 21-70 lat,
 • obywatelstwo polskie,
 • posiadanie rachunku bankowego,
 • posiadanie aktualnego dowodu osobistego,
 • posiadanie aktywnego numeru telefonu komórkowego.

Z pożyczki w ExtraPortfel mogą skorzystać także osoby o nieregularnych dochodach. Wnioski są rozpatrywane indywidualnie, dzięki czemu osoby zadłużone także mogą ubiegać o gotówkę. Pożyczkodawca nie wymaga żadnych zaświadczeń o źródłach dochodu; podczas oceny pożyczkobiorcy kieruje się swoim scoringiem, tj. systemem oceniania pożyczkobiorcy.

Firma deklaruje specjalne oferty dla stałych klientów. Na stronie internetowej nie podaje jednak żadnych szczegółów.

baner reklamowy Extra Portfel

Na jak długo mogę wziąć pożyczkę?

Zarówno nowy, jak i stały klient mogą wziąć pożyczkę maksymalnie na 45 dni. Jeśli klient nie jest w stanie spłacić terminowo swojego zobowiązania, może refinansować swoją pożyczkę.

Co to oznacza? Zobowiązanie wobec ExtraPortfel jest regulowane przez inną firmę, w której pożyczkobiorca otrzymuje pożyczkę na spłatę zadłużenia. Refinansowanie pożyczki odbywa się po dokonaniu opłaty za refinansowanie, której wysokość zależy od kwoty pożyczki podlegającej refinansowaniu oraz terminu refinansowania. Dokładne koszty sprawdzisz w swoim profilu klienta.

Koszty pożyczki w ExtraPortfel

Składowe kosztów pożyczki w ExtraPortfel nie różnią się od innych pożyczkodawców. Firma nalicza opłaty podstawowe za:

 • odsetki kapitałowe – 10% w skali rocznej,
 • prowizję – w zależności od pożyczanej kwoty i terminu spłaty.

Opóźnienie w spłacie wiąże się z naliczanie karnych odsetek w wysokości 14% w skali roku. Istnieje możliwość wcześniejszej spłaty pożyczki, która nie wiąże się z dodatkowymi kosztami.

Ile za pożyczkę zapłaci nowy klient? Korzystając z promocji „Pożyczka Promocyjna”, której warunkiem jest terminowe uregulowanie zobowiązania, pożyczkobiorca odda tyle, ile pożyczy. Omówmy to na przykładzie.

Pani Klaudia z racji awarii swojej nowoczesnej pralki postanowiła zaciągnąć pożyczkę na naprawę sprzętu w ExtraPortfel. Zawnioskowała o kwotę 3000 zł na 30 dni. Pani Klaudia wywiązała się z warunków promocyjnych, dzięki czemu oddała 3000 zł i nie płaciła dodatkowych kosztów. Tym samym ominęły ją koszty prowizji i odsetek za spóźnienie, ponieważ uregulowanie zobowiązania w terminie sprawiło, że pani Klaudia mogła w pełni skorzystać z „Pożyczki Promocyjnej”.

Koszt pożyczki 3000 zł na 30 dni dla nowego klienta w ramach promocji to: 0 zł (0 zł prowizja, 0 zł odsetki).

Pani Klaudia po jakimś czasie znowu zwróciła się do firmy z prośbą o pożyczenie pieniądze. Ponieważ jej pierwsze zobowiązanie zostało spłacone w terminie, a pani Klaudia wnioskując drugi raz po spłacie pożyczki, stała się automatycznie stałym klientem, przysługiwał jej nowy limit pożyczkowy: 6 000 zł. Pani Klaudia nie potrzebowała jednak aż tak dużej kwoty, a zaledwie 3 100 zł na 30 dni. Zalogowała się na swoje konto w portalu extraportfel.pl i złożyła wniosek. Korzystając z kalkulatora, wiedziała, że tym razem będzie ponosić koszty prowizji i odsetek:

 • 840,10 zł prowizji
 • 25,41 zł odsetek

Symulacja na kalkulatorze pokazała jej, że całkowita kwota do spłaty zobowiązania 3 100 zł na 30 dni dla stałego klienta wyniesie 3965,51 zł.

Jak dostać pożyczkę w ExtraPortfel?

Wymagany wiek: 21 – 70 lat

Wymagane dokumenty: dowód osobisty

Sprawdzane bazy:

 • BIG InfoMonitor S.A.
 • ERIF,
 • KRD
 • BIK
 • KBIG
 • credit-check.pl

Formy weryfikacji tożsamości: via system Instantor

Dane kontaktowe

CreamFinance POLAND Sp z o.o.
ul. Kasprzaka 2/8, Warszawa 01-211
KRS: 0000453034
NIP: 525 254 89 58

telefon kontaktowy: 22 388-66-66
email: info@extraportfel.pl
godziny pracy: pon. – pt.: 8:00-21:00 sob – nie: 9:00-18:00

Jak wziąć pożyczkę w Extra Portfel?

Szybka pożyczka to świetne rozwiązanie w przypadku pilniej potrzeby finansowej. Zaciągnięcie takiego zobowiązania w banku to zwykle skomplikowane procedury i przedłużające się oczekiwanie. Chwilówkę w firmie Extra Portfel można natomiast pozyskać łatwo, bez niepotrzebnych i skomplikowanych formalności. A jak to zrobić? Przedstawiamy ten proces krok po kroku.

Weź pożyczkę w Extra Portfel

1. Ustal parametry pożyczki

W pierwszej kolejności należy ustalić, na jaką kwotę ma być zaciągnięta pożyczka i na jaki okres. Parametry te wybiera się za pomocą specjalnych suwaków na stronie głównej. Pierwszy suwak dotyczy kwoty pożyczki, natomiast drugi czasu, po którym pieniądze mają zostać zwrócone. Jednocześnie na stronie od razu pojawiają się koszty, jakie wiążą się z daną pożyczką. Dzięki temu od razu zapoznamy się z opłatami, jakie trzeba będzie ponieść w związku z pożyczeniem pieniędzy.

Pierwszy krok w formularzu Extra Portfel

2. Wypełnij formularz

Po kliknięciu przycisku „Weź pożyczkę” system przekieruje nas do formularza rejestracyjnego. W tym miejscu musimy natomiast podać takie dane jak imię, nazwisko, numer pesel, numer dowodu osobistego, adres mailowy oraz numer telefonu. Te dane są niezbędne dla założenia profilu klienta na stronie pożyczkodawcy. Na tym jednak nie koniec – formularz składa się bowiem z dwóch części.

drugi etap wniosku w extra portfel

3. Uzupełnij adres zamieszkania i zameldowania

W kolejnym kroku należy wypełnić dane dotyczące adresu zamieszkania i zameldowania. Jeżeli są to te same adresy, wystarczy wprowadzić tylko jeden. Jeżeli jednak jesteśmy zameldowani pod innym adresem niż ten, pod którym można nas obecnie znaleźć, warto podać także adres naszego tymczasowego zamieszkania. Ułatwi do pożyczkobiorcy ewentualny kontakt z nami.

krok trzeci we wniosku extra portfel

4. Podaj informacje o zatrudnieniu i wyraź potrzebne zgody

W kolejnym kroku należy wskazać źródło uzyskiwanego dochodu i wyrazić zgodę na zawarcie umowy pożyczki, deklarując jednocześnie, że zapoznaliśmy się z jej treścią. Wybór źródła dochodu spowoduje, że pojawią się dodatkowe pola, gdzie należy wprowadzić bardziej szczegółowe informacje na temat swoich zarobków.

Pożyczkodawca będzie chciał poznać dane pracodawcy, nazwę naszego stanowiska pracy, adres miejsca, w którym pracujemy oraz wysokość otrzymywanego przez nas dochodu netto, czyli tego, które faktycznie wpływa na konto. Firma prosi również o informację na temat sposobu realizowania wypłat (tzn. czy jest to przelew na konto, czy wypłata do ręki). Wszystkie dane tego typu posłużą firmie do weryfikacji naszej sytuacji finansowej.

czawarty etap wniosku w extra portfel

Po uzupełnieniu omówionych wyżej elementów należy kliknąć przycisk „Zarejestruj się”.

piąty etap wniosku w extra portfel

Gdy wszystkie dane zostaną wprowadzone poprawnie, szary przycisk rejestracji zmienia kolor na bladozielony.

5. Zweryfikuj tożsamość

Po kliknięciu wspomnianego przycisku, system prosi nas o przeprowadzenie weryfikacji. Należy to zrobić wybierając z podanej listy bank w którym posiadamy konto. Ważne, aby był to rachunek na których przelewana jest nasza pensja. Następnie klikamy przycisk „weryfikacja natychmiastowa”. Naszym oczom ukaże się panel do logowania w naszej internetowej bankowości. Musimy więc zalogować się na swój rachunek, a specjalny system Instantor sprawdzi dane właściciela konta i porówna je z tymi widniejącymi we wniosku. Jeśli będą one zgodne, nasza tożsamość zostanie potwierdzona, a złożony przez nas wniosek trafi do rozpatrzenia.

szósty etap wniosku w extra portfel

6. Poczekaj na decyzję pożyczkodawcy

Po weryfikacji konta bankowego pracownicy analizują złożony przez nas wniosek. Decyzja zapada zwykle w ciągu kilkunastu minut.  Jeśli Extra Portfel zdecyduje się pożyczyć nam pieniądze, automatycznie nastąpi także wypłata gotówki. Potrzebne środki finansowe możemy więc mieć na koncie jeszcze tego samego dnia.

Podsumowując

Pożyczka w Extra Portfel obsługiwana jest bardzo szybko. Wszystkie dane należy podać w formularzu rejestracyjnym, który jest jednocześnie wnioskiem o pożyczkę. Weryfikacja przebiega automatycznie bez konieczności wykonywania przelewu weryfikacyjnego, co dodatkowo usprawnia proces kredytowy. Dzięki temu, w ciągu 15 minut pieniądze mogą być na koncie.

Weź pożyczkę w Extra Portfel

Czy pożyczanie w Extra Portfel jest bezpieczne?

Nowi klienci danego pożyczkodawcy często zastanawiają się, czy korzystanie z usług wybranej firmy pozabankowej na pewno jest bezpieczne. W przypadku Extra Portfel możemy być jednak spokojni. Marka ta działa na rynku pozabankowym od 2013 roku, dlatego może pochwalić się sporym doświadczeniem w sektorze pożyczkowym.

Co więcej, za Extra Portfel stoi wspomniana wcześniej spółka Creamfinance Poland, właściciel innej, znanej marki pozabankowej – Lendon. Zarówno Extra Portfel, jak i Lendon należą do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, dzięki czemu możemy być pewni, że w swojej działalności kierują się oni polityką odpowiedzialnego i bezpiecznego pożyczania.

Wady i zalety pożyczki w Extra Portfel

Oceniając ofertę marki Extra Portfel, wzięliśmy pod uwagę głównie elementy istotne z punktu widzenia przyszłego pożyczkobiorcy, takie jak np. dopuszczalna kwota pożyczki, koszty zobowiązania czy ogólne wymagania w stosunku do pożyczających. Porównując propozycję tego pożyczkodawcy z innymi ofertami dostępnymi na rynku, zdecydowaliśmy się wskazać elementy stanowiące zarówno mocne strony Extra Portfel, jak i obszary w które wymagają jeszcze poprawy. Oto one:

Zalety chwilówki w Extra Portfel

 1. Wysoka kwota pierwszej chwilówki – nowy klient Extra Portfel może pożyczyć nawet 3 000 zł.baner reklamowy Extra Portfel
 2. Darmowa pożyczka dla nowych klientów – osoba pożyczająca w Extra Portfel po raz pierwszy nie ponosi żadnych kosztów pożyczki.
 3. Wysoki limit dla powracających klientów – dopuszczalna kwota pożyczki dla dotychczasowych klientów wynosi aż 6 000 zł.
 4. Szybka decyzja pożyczkowa – pieniądze mogą dotrzeć na konto pożyczkobiorcy już w kilkanaście minut.
 5. Krótki formularz rejestracyjny – w formularzu rejestracyjnym (będącym jednocześnie częścią wniosku pożyczkowego) znajdują się wyłącznie pytania o podstawowe dane osobowe klienta.
 6. Brak konieczności potwierdzenia dochodów – w przypadku chwilówki w Extra Portfel nie musisz dostarczać żadnych dodatkowych dokumentów.
 7. Pożyczka dostępna także dla osób starszych – maksymalny wiek klienta w Extra Portfel wynosi 70 lat.
 8. Opcja refinansowania pożyczki – w przypadku trudności ze spłatą możesz złożyć wniosek o pożyczkę refinansującą.
 9. Możliwość potwierdzenia tożsamości na dwa sposoby – klient może dokonać swojej weryfikacji za pomocą przelewu bankowego bądź aplikacji Instantor.
 10. Długi okres kredytowania – chwilówkę w Extra Portfel można zaciągnąć nawet na 45 dni.

Wady chwilówki w Extra Portfel

 1. Jedna forma wypłaty gotówki – chwilówka wypłacana jest wyłącznie przelewem na rachunek klienta.
 2. Wysoki minimalny wiek pożyczkobiorcy – aby wnioskować o chwilówkę w Extra Portfel trzeba mieć m.in. 21 lat.
 3. Kontrola w kilku bazach dłużników – Extra Portfel korzysta z takich rejestrów jak BIK, KRD czy ERIF.
 4. Możliwość wzięcia pożyczki wyłącznie na wybrane okresy – Extra Portfel pożycza pieniądze na 5,10,15,20,25,30,40 bądź 45 dni.

Opinia Sowy Finansowej o Extra Portfel

Jak już wspomnieliśmy, Extra Portfel to marka zajmująca czołowe pozycje w naszym rankingu chwilówek. Klienci zwykle oceniają tę ofertę na cztery gwiazdki, chwaląc takie elementy jak brak zbędnych formalności czy też szybką wypłatę gotówki na konto. Naszym zdaniem oferta Extra Portfel to bardzo dobra propozycja pożyczki, jednak wzorem innych firm wydłużylibyśmy nieco dostępny okres spłaty (np. do 60 dni). Klienci z pewnością byliby zadowoleni z takiej modyfikacji.

Ocena: 4.20 (9330 głosów)
100% online
Pożyczasz 500
od 500 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
Pożyczasz 500
od 100 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 14 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
avatar
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Aleksandra
Aleksandra
2 lat temu

NACIAGACZE! Z ich winny nie uruchomili mi pozyczki, i co? I naliczyli sobie ponad 700zł za nieuruchomienie pozyczki. NIEPOLECAM! OSZUSCI! ZŁODZIEJE! Teraz straszy mnie jakas firma windykacyjna, haha buraki. ZERO ODPOWIEDZI NA MOJE WIADOMOSCI. OMIJAC SZEROKIM ŁUKIEM

Ernest
Ernest
3 lat temu

Firma z którą współpraca była od dwóch lat także zarobili już dość dużo na mnie…niestety nie polecam. Miło i przyjemnie jest kiedy bierzesz i refinasujesz pożyczkę. Koszty dość wysokie, nie ma ciekawych promocji dla stałych klientów.A jeśli podwinie Ci się noga i nie zapłacisz w terminie spotka Cię niemiła rozmowa z windykacja. Nie idą na ustępstwa i ugody. Wpisują do baz BIK, KRD i innych i dają dług na giełdę długów!!!!!!

mix123
mix123
3 lat temu

Koszty bardzo wysokie, windykacja juz od dnia terminu splaty!!!!!! dosc agresywna jesli sie spoznisz nie licz na pozytywne potraktowanie czy dogadanie sie z firma,proponuja dziłania jeszcze nie zdaszysz zadziałac, a juz cie umieszcza w bazie dlugów widocznych dla wszystkich i wszystko, takze kazdy moze wiedziec ze masz chwilkowke gdzie i ile, twoja kolezanka twoj sasiad itd. poza tym straszenie BIK BIG….

geryyy
geryyy
3 lat temu

Nie wymagają za dużo danych – wystarczy imię nazwisko i adres

miiiick
miiiick
3 lat temu

Słaba pożyczka nie polecam

Iwona
Iwona
3 lat temu

ODRADZAM I PRZESTRZEGAM WSZYSTKICH przed tą firmą. kiedy bierzecie 2 pozyczkę ( pierwsza darmowa jest ok, przy drugiej zaczynaja sie problemy ) – proszę 3 razy przeczytac umowe , jak juz jestescie zdesperowani ,zeby brac od nich pozyczkę.

Do tej pory wzięłam około 12 chwilowek od roznych pozyczkodawcow i po raz pierwszy mialam problem- 3500 zł na 1 miesiac- koszt 504 zł. Z powodu choroby zapłaciłam calosc 3 dni robocze po terminie,a ta benzdziejna firma ma tak skonstruowana umowe,ze doliczyli mi drugie tyle kosztów za 3 dni opoznienia.

Czyli jestes przygotowany na koszt 504 zl ,ktory i tak jest zdzierstwem maxymalnym , to doliczyli za 3 dni robocze w opznieniu 506 czyli za 3500 zaplacilam 1006 zl .

Dodatkowo obsluga na dziale windykacji to po prostu idealny przykład osób o najnizszym poziomie kultury…

Proszę skorzystac z kazdej innej firmy pozyczkowej,ale nie tej, bo nigdy nie wiadomo ile wam dorzuca , jak zdarzy sie sytuacja losowa i zaplacicie 3 dni pozniej.

Będę korzystac z innych firm, a ta omijam szerokim łukiem i każdego bede przestrzegac przed tymi oszustami i firma,ktora ma tak skonstruowana umowe,ze moze od Ciebie wyciagnac 2 razy tyle srodkow mimo innych ustalen.

oregaa
oregaa
6 lat temu

jest ok. szybko i dokładnie, jak ktoś potrzebuje pożyczki nie wychodząc z domu to akurat w sam raz jest to rozwiązanie, które jest bezpieczne. polecam, ja jestem zadowolona

Nattka
Nattka
4 lat temu

pożyczka u nich jest pewna, ekspresowa i bezproblemowa. Dla mnie to byl super szybki ratunek! a czas spłaty bardzo wygodny!

Rabik
Rabik
4 lat temu

zadowolona jestem z tej firmy – przed świętami jest to idealna pożyczka. Wszystko bez problemów i wygodny termin spłaty. Bardzo zachęcające to jest

Lamps
Lamps
4 lat temu

Szczerze mówiąc pożyczka w Ekstraportfelu jest bardzo dobra, sprawdzona i szybka. nie mam żadnych zastrzeżeń! jest super

Betsa
Betsa
4 lat temu

Extraportfel jest ok, szybko, pewnie i bez problemu! pożyczka bardzo komfortowa!

Piskasz
Piskasz
4 lat temu

Bardzo fajna firma pożyczkowa, szybko i solidnie. Jestem zadowolona bardzo ! polecam

Martyna Schulz
Martyna Schulz
4 lat temu

teraz teraz do 3000 zl na okres 45 dni bez odsete. Z tego co wiem ,to nie ma żadnych ukrytych opłat. wszystko zawarte jest w umowie ramowej ;)

Dzinksa
Dzinksa
4 lat temu

firma jest sprawdzona i rzetelna. Bardzo zadowolona z wyboru jestem! super

Evka
Evka
4 lat temu

ja jestem bardzo zadowolona z Extraportfela – firma rzetelna, dokładna i bardzo szybko

Bertta
Bertta
4 lat temu

Extraportfel jest bardzo fajną i konkretną firmą!

Fijałka
Fijałka
4 lat temu

ja polecamExtraportfel – jest to doskonałą pożyczka, rzetelna i szybka. Ja brałam u nich dwa razy i ani razu nie zawiodłam się na niej!

Paska
Paska
4 lat temu

ja bardzo sobie chwalę Extraportfel i dla mnie to mega wygodna i szybka pożyczka

Wojja
Wojja
3 lat temu

ja jestem bardzo zadowolona z Extraportfela – myślę ze na rynku jest to jedna z lepszych pożyczek. brałam parę razy, w razie potrzeby i nie miałam żadnych problemów.

Lotta
Lotta
4 lat temu

Bardzo fajna i porządna pożyczka. Ja jestem szczerze zadowolona – wygodnie i pewnie!

Neska
Neska
4 lat temu

ja jestem bardzo zadowolona z pożyczki w Extraportflu. Na czas, bez problemu i z długim okresem spłacania. na prawdę bardzo pomocna.

Nattka
Nattka
4 lat temu

pożyczka u nich jest pewna, ekspresowa i bezproblemowa. Dla mnie to byl super szybki ratunek! a czas spłaty bardzo wygodny!

jenna
jenna
5 lat temu

ja bardzo sobie chwalę Extraportfel – super sprawa, duża wygoda no i spokojnie da sie spłacić w tak dogodnym okresie. jest to jedna z lepszych firm pożyczkowych! polecam

Nerek
Nerek
5 lat temu

raz brałam i byłam zaskoczona terminem spłaty! doskonała pożyczka, szybka i bezproblemowa!

Tymek1
Tymek1
5 lat temu

Mogę z czystym sumieniem polecić ich pożyczki. Pieniądze dostałem szybko a rejestrację zrobiłem w domu. Praktycznie nie ma żadnych zobowiązań a spłacasz w dostatecznie długim terminie bo aż 45 dni na to miałem :)

Gimek
Gimek
5 lat temu

miałem okazję raz brać pożyczkę w Extraportfelu i szczerze mówiąc pozytywnie mnie to zaskoczyło – szybko, bez problemu, bez zbędnej weryfikacji. polecam

Justyna
Justyna
5 lat temu

ja jestem już po 3 pożyczkach w extraportfel – dla mnie dobra alternatywa jak pracodawca spóźnia się wypłatą. Polecam

Amelia31
Amelia31
5 lat temu

Ja ufam tylko firmie ExtraPortfel , bo dają szybkie i wygodne w spłacaniu chwilówki. Pierwsza pożyczka to nawet 2000 zł dlatego bardzo na tym skorzystałam kiedy opłacałem leczenie mojej mamy,które ma problemy z sercem.

MarkaW
MarkaW
5 lat temu

pierwsza za darmo, nie ma problemu ze spłatą bo długi okres. SPrawdzona firma, polecam

lukaszowy lukasz
lukaszowy lukasz
6 lat temu

Spotkal sie ktos z rozlozeniam pozyczki na raty w extra portfelu ?

Mikołaj Brzozowski
Mikołaj Brzozowski
6 lat temu

Ja właśnie spłaciłem swoją pierwszą pożyczkę u nich. Nie narzekam, na spłatę miałem aż 45 dni, z terminu się wywiązałem, odsetek za zwłokę żadnych. Wszystkie zasady są czytelne i jasne. A wzięcie pożyczki zajmuje naprawdę tylko chwilę. Ja polecam, jak jeszcze kiedyś będę w podbramkowej pozycji to na pewno skorzystam ponownie. Nie ma co szukać innych firm – ta jest pewna i uczciwa.

Mateusz Tomczyk
Mateusz Tomczyk
6 lat temu

Dobra pożyczka. Dłuższy okres spłaty niż zazwyczaj u konkurencji i pierwsza za darmo.

pieseł
pieseł
6 lat temu

dla mnie duzy plus za termin spłaty. Poza tym pierwsza pozyczka bez odsetek, więc mnie to pasuje. Pożyczkę dostałem bez problemu i bez problemu spłaciłem

Marzena Jeż
Marzena Jeż
6 lat temu

bardzo dobra pożyczka. koszty nie są takie wysokie jak wszyscy mówią – oczywiście trzeba zapłacić więcej ale tu jest naprawdę pożyczka expresowa, w kilka chwil na koncie. a jak człowiek potrzebuje to już na koszty też patrzy trochę inaczej. wszystko zależy od sytuacji i potrzeby ale jak dla mnie warto!

Dawid Zielińśki
Dawid Zielińśki
6 lat temu

Także jestem zadowolony. Wszystkie formalności załatwione w mgnieniu oka, tak samo jak wypłata pieniędzy. Jeszcze pierwszą pozyczkę dają za darmo, więc ja ocenia bardzo pozytywnie.

Antoni Galicki
Antoni Galicki
6 lat temu

Ja jestem zadowolony. Najważniejsze, ze wszystko mogłem załatwić szybko przez internet i tak naprawdę w kilkadziesiąt minut kasa była na koncie. ze spłatą też nie ma problemu – wszystko oddałem co do grosza w terminie wiesz ok

Daria84
Daria84
6 lat temu

wszystko przebiegało całkiem sprawnie, chociaż przelew pozyczki wolalabym dostać nieco szybciej

witek
witek
6 lat temu

u mnie nie było problemów. mogę polecić