star-full star-empty star-half balance money calendar file check star-full star-empty star-half balance money calendar file check

Jak wziąć pożyczkę w Extra Portfel?

firma pożyczkowa

Szybka pożyczka to świetne rozwiązanie w przypadku pilniej potrzeby finansowej. Zaciągnięcie takiego zobowiązania w banku to zwykle skomplikowane procedury i przedłużające się oczekiwanie. Chwilówkę w firmie Extra Portfel można natomiast pozyskać łatwo, bez niepotrzebnych i skomplikowanych formalności. A jak to zrobić? Przedstawiamy ten proces krok po kroku.

Weź pożyczkę w Extra Portfel

1. Ustal parametry pożyczki

W pierwszej kolejności należy ustalić, na jaką kwotę ma być zaciągnięta pożyczka i na jaki okres. Parametry te wybiera się za pomocą specjalnych suwaków na stronie głównej. Pierwszy suwak dotyczy kwoty pożyczki, natomiast drugi czasu, po którym pieniądze mają zostać zwrócone. Jednocześnie na stronie od razu pojawiają się koszty, jakie wiążą się z daną pożyczką. Dzięki temu od razu zapoznamy się z opłatami, jakie trzeba będzie ponieść w związku z pożyczeniem pieniędzy.

Pierwszy krok w formularzu Extra Portfel

2. Wypełnij formularz

Po kliknięciu przycisku „Weź pożyczkę” system przekieruje nas do formularza rejestracyjnego. W tym miejscu musimy natomiast podać takie dane jak imię, nazwisko, numer pesel, numer dowodu osobistego, adres mailowy oraz numer telefonu. Te dane są niezbędne dla założenia profilu klienta na stronie pożyczkodawcy. Na tym jednak nie koniec – formularz składa się bowiem z dwóch części.

drugi etap wniosku w extra portfel

3. Uzupełnij adres zamieszkania i zameldowania

W kolejnym kroku należy wypełnić dane dotyczące adresu zamieszkania i zameldowania. Jeżeli są to te same adresy, wystarczy wprowadzić tylko jeden. Jeżeli jednak jesteśmy zameldowani pod innym adresem niż ten, pod którym można nas obecnie znaleźć, warto podać także adres naszego tymczasowego zamieszkania. Ułatwi do pożyczkobiorcy ewentualny kontakt z nami.

krok trzeci we wniosku extra portfel

4. Podaj informacje o zatrudnieniu i wyraź potrzebne zgody

W kolejnym kroku należy wskazać źródło uzyskiwanego dochodu i wyrazić zgodę na zawarcie umowy pożyczki, deklarując jednocześnie, że zapoznaliśmy się z jej treścią. Wybór źródła dochodu spowoduje, że pojawią się dodatkowe pola, gdzie należy wprowadzić bardziej szczegółowe informacje na temat swoich zarobków.

Pożyczkodawca będzie chciał poznać dane pracodawcy, nazwę naszego stanowiska pracy, adres miejsca, w którym pracujemy oraz wysokość otrzymywanego przez nas dochodu netto, czyli tego, które faktycznie wpływa na konto. Firma prosi również o informację na temat sposobu realizowania wypłat (tzn. czy jest to przelew na konto, czy wypłata do ręki). Wszystkie dane tego typu posłużą firmie do weryfikacji naszej sytuacji finansowej.

czawarty etap wniosku w extra portfel

 Po uzupełnieniu omówionych wyżej elementów należy kliknąć przycisk „Zarejestruj się”.

piąty etap wniosku w extra portfel

Gdy wszystkie dane zostaną wprowadzone poprawnie, szary przycisk rejestracji zmienia kolor na bladozielony.

5. Zweryfikuj tożsamość

Po kliknięciu wspomnianego przycisku, system prosi nas o przeprowadzenie weryfikacji. Należy to zrobić wybierając z podanej listy bank w którym posiadamy konto. Ważne, aby był to rachunek na których przelewana jest nasza pensja. Następnie klikamy przycisk „weryfikacja natychmiastowa”. Naszym oczom ukaże się panel do logowania w naszej internetowej bankowości. Musimy więc zalogować się na swój rachunek, a specjalny system Instantor sprawdzi dane właściciela konta i porówna je z tymi widniejącymi we wniosku. Jeśli będą one zgodne, nasza tożsamość zostanie potwierdzona, a złożony przez nas wniosek trafi do rozpatrzenia.

szósty etap wniosku w extra portfel

6. Poczekaj na decyzję pożyczkodawcy

Po weryfikacji konta bankowego pracownicy analizują złożony przez nas wniosek. Decyzja zapada zwykle w ciągu kilkunastu minut.  Jeśli Extra Portfel zdecyduje się pożyczyć nam pieniądze, automatycznie nastąpi także wypłata gotówki. Potrzebne środki finansowe możemy więc mieć na koncie jeszcze tego samego dnia.

Więcej o Extra Portfel

Podsumowując

Pożyczka w Extra Portfel obsługiwana jest bardzo szybko. Wszystkie dane należy podać w formularzu rejestracyjnym, który jest jednocześnie wnioskiem o pożyczkę. Weryfikacja przebiega automatycznie bez konieczności wykonywania przelewu weryfikacyjnego, co dodatkowo usprawnia proces kredytowy. Dzięki temu, w ciągu 15 minut pieniądze mogą być na koncie.

Zobacz, co o firmie Extra Portfel mówią dotychczasowi klienci

Weź pożyczkę w Extra Portfel

 

Ocena: 4.20 (9328 głosów)
avatar
100% online
Pożyczasz 500
od 500 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
Pożyczasz 500
od 100 zł do 1500 zł
Okres 30 dni
od 7 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
Pożyczasz 500
od 200 zł do 5000 zł
Okres 30 dni
od 10 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
0 0
Article Rating
guest
0 komentarzy

0
()
x