star-full star-empty star-half balance money calendar file check star-full star-empty star-half balance money calendar file check

Euroloan – limit pożyczkowy do 20 000 zł

Firma pożyczkowa

Rynek pozabankowy z roku na rok coraz bardziej się rozwija i w ofercie firm pożyczkowych są już nie tylko klasyczne chwilówki czy pożyczki ratalne, ale również limity pożyczkowe działające na podobnych zasadach jak karty kredytowe. Firma Euroloan oferuje takie właśnie produkty – można wnioskować o limit w kwocie od 300 zł do nawet 20 000 zł. Jesteś zainteresowany taką usługą? Przyjrzeliśmy się dokładnie ofercie Euroloan – zapraszamy do lektury!

Weź pożyczkę w Euroloan

Podstawowe informacje na temat firmy

Dane adresowe:

Euroloan Consumer Finance Sp. Z O.O.

Aleje Jerozolimskie 172

02-486 Warszawa

Dane kontaktowe:

Telefon: 22 1 333 111

E-mail: cok@euroloan.pl

Godziny pracy:

poniedziałek-piątek: 8.00-18.00

sobota-niedziela: nie pracuje

Pozostałe informacje:

NIP: 5252532791

REGON: 146157665

KRS: 0000422999

Historia firmy Euroloan

Euroloan należy do Euroloan Consumer Finance Sp. z o.o, który z powodzeniem od 2007 roku działa na rynku finansowym w Finlandii i Szwecji. W Polsce firma swoją działalność rozpoczęła w 2013 roku. Cieszy się dużą popularnością wśród klientów, którzy szukają alternatyw dla chwilówek i pożyczek ratalnych. Euroloan ceniony jest zwłaszcza za wysokie standardy obsługi klienta oraz profesjonalnie przygotowane oferty. Przez 10 lat swojej działalności z oferty firmy skorzystało już około 70 000 pożyczkobiorców. Euroloan jest zaangażowany społecznie – należy do paktu Carbonfund, którego celem jest redukcja emisji CO2 i rozpowszechnianie sadzenia drzew.

Co, jak i dla kogo. Warunki pożyczania w Euroloan

Podobnie jak każda inna firma pożyczkowa, tak i Euroloan ma pewne wytyczne, którymi kieruje się podczas przyznawania limitu pożyczkowego. Są one mniej restrykcyjne niż te wyznaczane przez banki, niemniej jednak istnieją i są jasno określone. Warto się z nimi zapoznać jeszcze przed złożeniem wniosku.

Portret idealnego pożyczkobiorcy, czyli kto może wnioskować o limit pożyczkowy w Euroloan?

O limit w Euroloan może wnioskować każda pełnoletnia osoba – pożyczkodawca nie stawia żadnych dolnych ani górnych granic wiekowych. Musi jednak ona legitymować się polskim dowodem osobistym oraz numerem telefonu komórkowego. Konieczne jest także posiadanie własnego konta bankowego, otwartego na swoje imię i nazwisko. Aby otrzymać limit pożyczkowy w Eurloan trzeba także odznaczać się pozytywną historią kredytową w Biurach Informacji Gospodarczej i Biurze Informacji Kredytowej. Do złożenia wniosku wymagane jest także założenie profilu w serwisie Euroloan.

Weź pożyczkę w Euroloan

Ile, na ile i za ile. Koszty i parametry limitu w Euroloan

W Euroloan można wnioskować o otwarcie limitu kredytowego w kwocie od 300 zł do 20 000 zł. Wysokość tego limitu będzie zależna od zdolności kredytowej pożyczkobiorcy. Gotówkę można wypłacić w dowolnym momencie i limit będzie się spłacało w ratach miesięcznych dopasowanych do wysokości zadłużenia aż do uregulowania całości (maksymalnie przez 48 miesięcy). Poza tym firma nalicza dodatkowe opłaty:

  • opłata miesięczna za utrzymanie konta – 60 zł
  • opłata roczna za utrzymanie limitu – 20 zł
  • przedłużenie terminu spłaty – każdorazowo 10 zł.

Ile zapłacimy za limit? Przykładowo przy kwocie 1000 zł, za spłatę w ciągu 12 miesięcy, koszty dodatkowe wyniosą 883 zł, a miesięczna rata – 180 zł; przy limicie w wysokości 10 000 zł, z okresem spłaty na 36 miesięcy, koszty pożyczki będą wynosiły 4 127 zł, a miesięczna rata – 420 zł.

Baner reklamowy Euroloan

Dodatkowe informacje na temat oferty

Euroloan wymaga przeprowadzenia weryfikacji tożsamości za pomocą przelewu z własnego rachunku bankowego w wysokości 1 zł na konto pożyczkodawcy. Firma decyzję o przyznaniu limitu podejmuje w 15 minut, czas oczekiwania na gotówkę wynosi do maksymalnie jednego dnia roboczego po zleceniu dyspozycji wypłaty w serwisie my.euroloan.pl. Euroloan posiada konto w PKO BP – klienci tej instytucji mogą otrzymać przelew z gotówką do 15 minut. Firma sprawdza historię kredytową swoich klientów w BIG-u oraz w BIK-u.

Opinie o Euroloan – co o firmie mówią jej klienci?

Klienci planujący otwarcie limitu w Euroloan szukają informacji na temat pożyczkodawcy z pierwszej ręki. I nic w tym dziwnego- opinie innych są cennym źródłem danych oraz pomagają w podjęciu decyzji. Dlatego też przygotowaliśmy artykuł na temat opinii o Euroloan, który powstał w oparciu o faktyczne doświadczenia klientów tej firmy. Zobacz, dla kogo ta oferta najbardziej się opłaca i jakie są jej mocne i słabe strony.

Opinie o Euroloan

Korzystałeś z pożyczki w Eurloan? Podziel się swoją opinią z innymi!

Weź pożyczkę w Euroloan

Ocena: 3.94 (139 głosów)
100% online
Pożyczasz 500
od 500 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
Pożyczasz 500
od 100 zł do 1500 zł
Okres 30 dni
od 7 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
Pożyczasz 500
od 200 zł do 5000 zł
Okres 30 dni
od 10 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
avatar
guest
0 komentarzy